Jump to content

Ποια είναι τα γούρια σας; Τι πιστεύετε σας είναι τυχερό;


TYLER7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολοι οι ανθρωποι εχουμε γουρια..καποια πραγματα που μας φερνουν τυχη...καποιες standard κινησεις που κανουμε πριν καποια κρισιμη κατασταση για μας...γραψτε εδω ποια ειναι τα γουρια σας και τι πιστευετε οτι σας φερνει τυχη....:)
Link to comment
Share on other sites

εχω γουρι

 

αλλα επειδη ειναι λιγο περιεργο και συγκεκριμενο, δε θα αναφερω τι ειναι

παντως απο οταν το ..."απεκτησα", ολα ειναι καλυτερα σαφως

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν πιστευω στα γουρια, δεν εχω καποιο αντικειμενο που θεωρω τυχερο.

Εχω μονο ενα βραχιολι-αλυσιδα που θελω να φοραω σχεδον παντα γιατι ειμαι πολυ δεμενη με το συγκεκριμενο αντικειμενο επειδη μου το εχει κανει δωρο ο πατερας μου. Αλλα γουρι δεν το θεωρω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν πιστευω στα γουρια, δεν εχω καποιο αντικειμενο που θεωρω τυχερο.

Εχω μονο ενα βραχιολι-αλυσιδα που θελω να φοραω σχεδον παντα γιατι ειμαι πολυ δεμενη με το συγκεκριμενο αντικειμενο επειδη μου το εχει κανει δωρο ο πατερας μου. Αλλα γουρι δεν το θεωρω.:)

 

 

Σκεψου οτι το αντικειμενο που εχεις σαν τυχερο φερει κατι απο την αυρα αυτου του προσωπου που αγαπας αρα μονο και μονο με την σκεψη σου και την αγαπη σου σε καποιον και σε κατι που σου τον θυμιζει εντονα,το κανεις να ειναι τυχερο για σενα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω διάφορα αντικείμενα κατά καιρούς αλλά συνήθως τη μεγαλύτερη τύχη μου φέρνουν οι ευχές όσων πραγματικά ενδιαφέρονται... Πιστεύω δηλαδή περισσότερο στη "θετική ενέργεια", αν υφίσταται ο όρος παρά σε αντικείμενα.
Seeing the good meme si tout va si mal...
Link to comment
Share on other sites

εχω γουρι

 

αλλα επειδη ειναι λιγο περιεργο και συγκεκριμενο, δε θα αναφερω τι ειναι

παντως απο οταν το ..."απεκτησα", ολα ειναι καλυτερα σαφως

 

 

 

...και εγω έτσι νόμιζα οτι πάνε καλύτερα,μέχρι που κατάλαβα οτι εκτός απο ένα απλό γούρι,άρχιζα και γίνομαι προληπτική ....

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

/ξεθαμα mode off

 

 

δεν πιστευω στα γουρια,ουτε κουβαλαω μαζι μου κατι σε σημαντικες περιστασεις..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν πιστεύω οτι κάποιο αντικείμενο μου φέρνει τύχη...πιστεύω οτι η ψευδαίσθηση που δημιουργει το μυαλό μου για τα "θετικά" κάποιου αντικειμένου με βοηθάνε και μου δίνουν κουράγιο...παρόλα αυτα πάντα πριν κάθε αγώνα κάνω "κάτι" που με βοηθάει (κυρίως ψυχολογικά).

όμως εχω παρατηρήσει οτι αν το πω σε τρίτους χάνει "τις μαγικές του ιδιότητες" !

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι κι αν έχω θεωρήσει γούρικο στο παρελθόν, έχει διαψευστεί. Πλεόν λοιπόν δεν έχω κανένα γούρι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω στα γούρια. Ότι είναι να συμβεί θα συμβεί είτε έχεις το γούρι σου είτε όχι. Απλώς πιστεύω ότι είναι μια προκατάληψη όπως και τα γκαντέμικα (μαύρη γάτα ή πέρασμα κάτω από μία σκάλα)
Link to comment
Share on other sites

εχω γουρι κι οχι ενα.και συνηθως ολα πανε καλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...