Jump to content

Τι σας ενοχλεί στις παραλίες;


keftes
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

-Οι καπνιστές

-Οι γόπες και τα υπόλοιπα σκουπίδια που φροντίζουν να αφήνουν οι 'πολιτισμένοι' λουόμενοι

-Αυτοί που νομίζουν οτι είναι μόνοι τους στην παραλία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατι ακομα που με ενοχλει: Ολοι αυτοι που νομιζουν πως ολοκληρη η παραλια κοιταει τη γκομενα τους!

 

Πολυ πλακα οι τυποι αυτοι μεν, αλλα καποιες φορες και πολυυυ ενοχληση...

 

 

Συμφωνώ μαζί σου, αλλα υπάρχει και η περίπτωση κάποιος ξελιγωμένος να κοιτάει την κοπέλα σου τελείως άκομψα μπρός στα ματια σου - κάτσε ρε φιλε η κοπέλα συνοδεύεται. Και δε μιλάμε για αυτές που είναι ξεκωλα :)

Link to comment
Share on other sites

-Οι σφιχτες

-Τα παιζακια

-Οι Αλλοδαποι

-Τα καφέ που εχουν απλωσει τις καρεκλες τους μεχρι το κυμα

-Τα σκουπιδια

-Τα ψωνια που σκανε παραλια μονο για να δειχτουν

-Οσοι παιζουν ρακετες πανω απο το κεφαλι μου

-Οσοι παιζουν βολει πανω απο το κεφαλι μου

-Οσοι περνανε με το jet ski τους 5 χιλιοστα απο διπλα μου γκαζωμενοι

-Γενικα ολοι,γιαυτο φουσκωτο και σε ερημικη παραλια για να εχω την ηρεμια μου(Ειμαι ο Πανος και ειμαι καλα)

TRUST YOUR SOLE
Link to comment
Share on other sites

-οι μπρατσαράδες που το παίζουν μεγάλη ιστορία

-οι γκόμενες που μόνο για μπανάκι δεν πάνε κι αν τις πείς τπτ σε στραβοκοιτάνε λες και βγήκαν πριν 5 λεπτά απο το παρθεναγωγείο

-οι αλβανοί κυρίως που βρωμάνε και λερώνουν την παραλία και φωνάζουν όσο πιο δυνατά μπορούν για να το καταλάβουν όλοι οτι είναι αλβανοί

-αυτοί που δεν καπνίζουν

ούτε παιδάκια με ενοχλούν,ούτε ηλικιωμένοι,ούτε ρακέτες,ούτε φαγητά,ούτε δυνατή μουσικούλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

οι αλβανοί κυρίως που βρωμάνε και λερώνουν την παραλία και φωνάζουν όσο πιο δυνατά μπορούν για να το καταλάβουν όλοι οτι είναι αλβανοί

σκανε μυτη οικογενειακως με σαμπουαν και τα ρεστα για το μπανιο της χρονιας(σοβαρα το εχω δει σε μια παραλια της Λουτσας)

TRUST YOUR SOLE
Link to comment
Share on other sites

-Οσοι περνανε με το jet ski τους 5 χιλιοστα απο διπλα μου γκαζωμενοι
πολυ σημαντικο που ξεχασα να το αναφερω..:)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

-οι αλβανοί κυρίως που βρωμάνε και λερώνουν την παραλία και φωνάζουν όσο πιο δυνατά μπορούν για να το καταλάβουν όλοι οτι είναι αλβανοί

 

σκανε μυτη οικογενειακως με σαμπουαν και τα ρεστα για το μπανιο της χρονιας(σοβαρα το εχω δει σε μια παραλια της Λουτσας)

 

Έλεος, απλά έλεος! :down:

Ένα σωρό μαύροι και Πακιστανοί κυκλοφορούν στις παραλίες (όχι ότι έχω τπτ μαζί τους, απλά αυτοί αποτελούν πραγματικά ΑΛΛΗ φυλή/ράτσα από μας), αλλά όχι, ο Έλληνας εκεί, κολλημένος με τους Αλβανούς. Τέτοια αγάπη ρε παιδί μου?!?!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , διαβασα πολλους απο εσας που εχουν προβλημα με τα παιδακια , με τους γερους , με τους αλβανους , με ... , με ...

Λοιπον αυτοι που γκρινιαζουν ειναι αυτοι οι τυποι που θα πανε στις παραλιες οπου μαζευεται ο πολυς κοσμος που θα γινει τζερτζελες, που θα κανει "ματι" , κ.λ.π.

Οποιος δεν τα μπορει αυτα μπορει να βγει και να παει καπου παραεξω σε καποια παραλια που θα ειναι μονος του και θα το ευχαριστηθει

Σας αρεσει να γκρινιαζεται συνεχεια

Να μου πειτε για τα σκουπιδια για τις κλειστες παραλιες , οκ το καταλαβαινω

Σας φταινε οι ηλικιωμενοι ?? ετσι θα καταντησουμε ολοι μας

Σας φταινε τα ταπερακια? σιγα μην κατσω να δωσω 4 ευρωπουλα για ενα πλαστικο ποτηρακι

Σας ενοχλει η οικογενεια? προφανως εχετε ξεχασει την παιδικη σας ηλικια

Οι επιλογες ειναι πολλες , μην ξεχνατε οτι η παραλια ειναι δημοσιος χωρος και η ελευθερια υπαρχει για τον καθενα μας

Διαλεξτε μια παραλια συμφωνα με τα γουστα σας και οχι τις "must" παραλιες που μαζευεται η "σαρα" και η "μαρα"

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

...μου τη σπάνε οι ναυαγοσωστίνες που το παίζουν γκόμενες...:rolleyes: (και οι ναυαγωσώστες γκόμενοι βέβαια...)

Και μενα μου την εσπαγαν ωσπου μια μερα με βοηθησε πραγματικα μια κοπελα ναυαγωσωστης οταν ειχε σπασει η αγκυρα απο το σκαφος και το ειχε παρει αρκετα βαθια λογο ρευματος. Με πηγε με το μικρο φουσκωτο (στο οποιο η μηχανη δεν δουλευε :p και χασαμε χρονο να αλλαξουν ) και το γυρισα πισω :cool:

 

Κατι αλλο πολυ σπαστικο ειναι οι φωτιες που αναβουν στην παραλια με αποτελεσμα να γεμιζουμε καρβουνα και σταχτες...

 

Τελος η ανικανοτητα/ανοργανωσια του δημου της περιοχης μας που απο κακη συντηρηση χαλασαν οι αντιλιες των ακαθαρτων και γεμισε η θαλασσα λυματα! Ποσο καιρο δεν πατουσε ψυχη μεσα και μιλαμε για πολυ μεγαλη εκταση!

Link to comment
Share on other sites

για μια ακόμη φορά, ντροπή σας. Ετσι απλά.

Νόμιζα τέτοια μυαλά κουβαλούσαν μόνο τα 15άρικα αλλά η @@ πάει τελικά παντού.Γιατί σας ενοχλεί ο Αλβανός που είναι δίπλα σας και όχι ένας Ιταλός πχ? επειδή η Αλβανία είναι πιο φτωχή χώρα? Τι ακριβώς νειώθετε δηλαδή να κολυμπάτε δίπλα τους? θίγεται η αξιοπρέπεια σας? νειώθετε ανώτερα όντα απο αυτούς? δεν το αντέχει η προσωπικότητας σας ε? εσείς είστε πιό πολύ άνθρωποι απ ότι είναι αυτοί και ανέχεστε δίπλα σας μόνο απο Άγγλους και πάνω..ντροπή σας ακόμη μια φορά, κρίμα τα μυαλά που κουβαλάτε μερικοί εδώ μέσα..μεγάλωσα δίχως γονείς δίχως κανέναν και όμως τόση μικροπρεπια ρατσιστική συμπεριφορά και παράλογη δεν μου την δίδαξε ποτέ κανένας. Τέτοια σας έμαθαν οι γονείς σας? να συχένεστε τον άνθρωπο δίπλα σας επειδή γεννήθικε σε μια χώρα όχι τόσο ανεπτυγμένη τρομάρα της όσο είναι το Ελλάδα?να τους πείτε ένα μεγάλο μπράβο απο μένα που σας μάθαν να κρίνετε τους ανθρώπους ρατσιστικά και χέρομαι που στην ζωή μου δεν έτυχε να έχω τετοιους γονείς..ή μάλλον καλύτερα που δεν είχα καθόλου γονείς δεν θέλω ούτε να το φανταστώ πως θα μπορούσε ποτέ να με μεγάλωναν και μένα έτσι.

κρίμα ειλικρινά δεν το φανταζόμουνα πως υπάρχουν τόσα πολλά μυαλά που σκέφτοντε έτσι.

μάθετε να κρίνετε τον άνθρωπο δίπλα σας απο τον χαρακτήρα, την προσωπικότητα και όχι απο τον τόπο που γεννήθηκε.Γιατί είναι ανώτερος ένας Ελληνας απο έναν Αλβανό? Ποιός είσαι εσύ και τι έχεις κάνει παραπάνω απο αυτούς που τους κρίνεις κιόλας? σκεφτείτε δηλαδή να υπάρχει κάποιος και να διαβάζει αυτά που γράφετε, ελάτε στην θέση του πως θα νειώθατε? σας αρέσει να σας απορίπτουν απο μια χώρα επειδη έκανες το έγκλημα να γεννηθείς Αλβανία?

Συγνώμη τους μοντερέτορς για το ύφος μου αλλά δεν άντεξα άλλο να διαβάζω αυτα τα αίσχη που υποτίθετε ότι απαγορεύοντε κιόλας τα ρατσιστικά σχόλια εδώ μέσα...

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Σας αρεσει να γκρινιαζεται συνεχεια

Να μου πειτε για τα σκουπιδια για τις κλειστες παραλιες , οκ το καταλαβαινω

Σας φταινε οι ηλικιωμενοι ?? ετσι θα καταντησουμε ολοι μας

Σας φταινε τα ταπερακια? σιγα μην κατσω να δωσω 4 ευρωπουλα για ενα πλαστικο ποτηρακι

Σας ενοχλει η οικογενεια? προφανως εχετε ξεχασει την παιδικη σας ηλικια

Οι επιλογες ειναι πολλες , μην ξεχνατε οτι η παραλια ειναι δημοσιος χωρος και η ελευθερια υπαρχει για τον καθενα μας

Διαλεξτε μια παραλια συμφωνα με τα γουστα σας και οχι τις "must" παραλιες που μαζευεται η "σαρα" και η "μαρα"

 

φιλικα

 

Επιλεκτική ανάγνωση κάνεις? Δεν είπα ότι με ενοχλούν γενικά οι οικογένεις, με ενοχλούν οι οικογένειες που έχουν κάνει τη παραλία παράρτημα παιδικής χαράς, πόσες φορές να το πω, δεν καταλαβένετε ελληνικά? Που δεν μαζεύουν λίγο τα παιδάκια τους (δεν είπα να τα δέσουν προς θεού), που τα κηνυγάνε φωνάζοντας (έλεος, λες και είμαι υποχρεωμένος να ακούω τον κάθε κακομοίρη να φωνάζει "Γιωργάκη το καπέλο σου" σαν να είναι δική του η παραλία...). Επίσης ναι με ενοχλούν αισθητικά τα τάπερ, η παραλία δεν είναι κατασκήνωση ή camping... Η παραλία είναι δημόσιος χώρος που υπάρχει ελευθερία, όχι ζούγκλα... Σε τελική ανάλυση ο κάθε ένας έχει διαφορετικά standards αισθητικής, προτιμήσεις ή παραξενιές, και είναι δικαίωμα του. Αυτός είναι ο σκοπός του thread, να καταθέσει ο κάθε ένας την άποψη του.

Link to comment
Share on other sites

bored01 βρε αγόρι μου δεν γεμιζεις την μπανιέρα σου να αράξεις μέσα όλη μέρα χωρίς γέρους χωρίς παιδιά χωρις αλβανούς να ησυχάσει το κεφαλάκι σου? εσύ πραγματικά υποφέρεις στην θάλασσα..απαπαπα κόψτην μαχαίρι μην μας πάθεις και τίποτα όχι τίποτα άλλο !!
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιταμε το πραγματικο προβλημα ... Οι μολυσμενες θαλασσες και παραλιες οι κλειστες παραλιες απο καποια ξενοδοχεια και μας ενοχλει ο καθενας

 

Τεσπα την γνωμη μου την ειπα οπως και των υπολοιπων οι γνωμες ειναι σεβαστες

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

bored01 βρε αγόρι μου δεν γεμιζεις την μπανιέρα σου να αράξεις μέσα όλη μέρα χωρίς γέρους χωρίς παιδιά χωρις αλβανούς να ησυχάσει το κεφαλάκι σου? εσύ πραγματικά υποφέρεις στην θάλασσα..απαπαπα κόψτην μαχαίρι μην μας πάθεις και τίποτα όχι τίποτα άλλο !!

 

Κατάρχάς μη διαστρεβλώνεις αυτά που λέω... Εγώ δεν είπα ότι με ενοχλούν οι

Αλβανοί. Αν είναι δυνατόν.:mad: Εγώ είπα ότι με ενοχλούν γενικά οι αλλοδαποί οι οποίοι με ένα ύφος γ...ω και δέρνω και σας γράφω κανονικά φωνάζουν πολύ δυνατά, και δυστυχώς τις περισσότερες φορές για να τραβήξουν τη προσοχή. Και με ενοχλούν περισσότερο από τον Έλληνα γιατι δεν καταλαβαίνεις τι λένε και ακούς ένα δυνατό συνεχή θόρυβο που κουράζει ακόμα πιο πολύ. Δεν μίλησα συγκεκριμένα για Αλβανούς (αν και τέτοια συμπεριφορά έχουν συνήθως αυτοί:( ), να μου κάνεις τη χάρη, και ούτε είπα ότι δεν τους θέλω στη παραλία ούτε ότι τη βρωμίζουν κ.λ.π

 

Επίσης ξαναλέω πως το thread έχει ως στόχο να καταθέσει ο κάθε ένας τις απόψεις του σχετικά με το τι τον χαλάει στη παραλία. Ε εμένα με χαλάνε αυτά, τι να κάνω! Θέμα προσωπικής αισθητικής του καθενός είναι. Δεν θα τα πω επειδή δεν αρέσουν σε εσάς? Και μην ανησυχείς στις παραλίες που επιλέγω τα φαινόμενα αυτά είναι σε ελάχιστο βαθμό... Δεν είναι τυχαίο που π.χ στην Αθήνα έχω να πατήσω σε ελεύθερη παραλία 8 χρόνια...;)

Link to comment
Share on other sites

για μια ακόμη φορά, ντροπή σας. Ετσι απλά.

Νόμιζα τέτοια μυαλά κουβαλούσαν μόνο τα 15άρικα αλλά η @@ πάει τελικά παντού.Γιατί σας ενοχλεί ο Αλβανός που είναι δίπλα σας και όχι ένας Ιταλός πχ? επειδή η Αλβανία είναι πιο φτωχή χώρα? Τι ακριβώς νειώθετε δηλαδή να κολυμπάτε δίπλα τους? θίγεται η αξιοπρέπεια σας? νειώθετε ανώτερα όντα απο αυτούς? δεν το αντέχει η προσωπικότητας σας ε? εσείς είστε πιό πολύ άνθρωποι απ ότι είναι αυτοί και ανέχεστε δίπλα σας μόνο απο Άγγλους και πάνω..ντροπή σας ακόμη μια φορά, κρίμα τα μυαλά που κουβαλάτε μερικοί εδώ μέσα..μεγάλωσα δίχως γονείς δίχως κανέναν και όμως τόση μικροπρεπια ρατσιστική συμπεριφορά και παράλογη δεν μου την δίδαξε ποτέ κανένας. Τέτοια σας έμαθαν οι γονείς σας? να συχένεστε τον άνθρωπο δίπλα σας επειδή γεννήθικε σε μια χώρα όχι τόσο ανεπτυγμένη τρομάρα της όσο είναι το Ελλάδα?να τους πείτε ένα μεγάλο μπράβο απο μένα που σας μάθαν να κρίνετε τους ανθρώπους ρατσιστικά και χέρομαι που στην ζωή μου δεν έτυχε να έχω τετοιους γονείς..ή μάλλον καλύτερα που δεν είχα καθόλου γονείς δεν θέλω ούτε να το φανταστώ πως θα μπορούσε ποτέ να με μεγάλωναν και μένα έτσι.

κρίμα ειλικρινά δεν το φανταζόμουνα πως υπάρχουν τόσα πολλά μυαλά που σκέφτοντε έτσι.

μάθετε να κρίνετε τον άνθρωπο δίπλα σας απο τον χαρακτήρα, την προσωπικότητα και όχι απο τον τόπο που γεννήθηκε.Γιατί είναι ανώτερος ένας Ελληνας απο έναν Αλβανό? Ποιός είσαι εσύ και τι έχεις κάνει παραπάνω απο αυτούς που τους κρίνεις κιόλας? σκεφτείτε δηλαδή να υπάρχει κάποιος και να διαβάζει αυτά που γράφετε, ελάτε στην θέση του πως θα νειώθατε? σας αρέσει να σας απορίπτουν απο μια χώρα επειδη έκανες το έγκλημα να γεννηθείς Αλβανία?

Συγνώμη τους μοντερέτορς για το ύφος μου αλλά δεν άντεξα άλλο να διαβάζω αυτα τα αίσχη που υποτίθετε ότι απαγορεύοντε κιόλας τα ρατσιστικά σχόλια εδώ μέσα...

 

+100000

 

 

Αληθεια παιδια σε ποιες παραλιες πατε και βλεπετε ολα αυτα:wacko:

Εγω παντως τετοιες καταστασεις δεν εχω συναντισει, μια ωρα απο την Αθηνα να πατε θα βρειτε αυτο που θελετε.

Link to comment
Share on other sites

-Γενικα ολοι,γιαυτο φουσκωτο και σε ερημικη παραλια για να εχω την ηρεμια μου(Ειμαι ο Πανος και ειμαι καλα)

 

+100000 φιλε μου!! Φουσκωτο και παλι φουσκωτο!!;) ;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Κατάρχάς μη διαστρεβλώνεις αυτά που λέω... Εγώ δεν είπα ότι με ενοχλούν οι

Αλβανοί. Αν είναι δυνατόν.:mad: Εγώ είπα ότι με ενοχλούν γενικά οι αλλοδαποί οι οποίοι με ένα ύφος γ...ω και δέρνω και σας γράφω κανονικά φωνάζουν πολύ δυνατά, και δυστυχώς τις περισσότερες φορές για να τραβήξουν τη προσοχή. Και με ενοχλούν περισσότερο από τον Έλληνα γιατι δεν καταλαβαίνεις τι λένε και ακούς ένα δυνατό συνεχή θόρυβο που κουράζει ακόμα πιο πολύ. Δεν μίλησα συγκεκριμένα για Αλβανούς (αν και τέτοια συμπεριφορά έχουν συνήθως αυτοί:( ), να μου κάνεις τη χάρη, και ούτε είπα ότι δεν τους θέλω στη παραλία ούτε ότι τη βρωμίζουν κ.λ.π

 

Επίσης ξαναλέω πως το thread έχει ως στόχο να καταθέσει ο κάθε ένας τις απόψεις του σχετικά με το τι τον χαλάει στη παραλία. Ε εμένα με χαλάνε αυτά, τι να κάνω! Θέμα προσωπικής αισθητικής του καθενός είναι. Δεν θα τα πω επειδή δεν αρέσουν σε εσάς? Και μην ανησυχείς στις παραλίες που επιλέγω τα φαινόμενα αυτά είναι σε ελάχιστο βαθμό... Δεν είναι τυχαίο που π.χ στην Αθήνα έχω να πατήσω σε ελεύθερη παραλία 8 χρόνια...;)

+1 !δεν ειναι οτι γεννήθηκαν σε υποανάπτυκτη χωρα οπως λεει ο φιλος παραπανω..καμια σχεση..απλα αν οχι ολοι,οι περισσοτεροι το παιζουν νταήδες ,στυλ ειμαι Ο αντρας..και κατι τρεχει στα γύφτικα..φεύγοντας απο τα κλαμπ στη καλιθεα προχθες ηταν ενας ξενος,τωρα ρωσος η αλβανος να ταν δεν με νοιάζει ,μιλουσε σπαστά τελος παντων και ηταν κατι κοπελιές σταματημένες στο πεζοδρόμιο και αυτος ειχε ενα audi a6 πειραγμένο και νομιζε οτι ειχε και εγω δεν ξερω τι, και εκανε καμάκι μεσω αυτου κτλ -τις έπρηζε,αυτες τον εβριζαν αυτος εκει!σορρυ κιολας..αλλα αυτα δεν μου αρεσουν καθολου αισθητικα,σαν εικονα..δεν λεω ..υπάρχουν και τέτοιοι Έλληνες..αλλα σε μεγαλυτερο βαθμο το κανουν αυτοι!

Link to comment
Share on other sites

Κατάρχάς μη διαστρεβλώνεις αυτά που λέω... Εγώ δεν είπα ότι με ενοχλούν οι

Αλβανοί. Αν είναι δυνατόν.:mad: Εγώ είπα ότι με ενοχλούν γενικά οι αλλοδαποί οι οποίοι με ένα ύφος γ...ω και δέρνω και σας γράφω κανονικά φωνάζουν πολύ δυνατά, και δυστυχώς τις περισσότερες φορές για να τραβήξουν τη προσοχή. Και με ενοχλούν περισσότερο από τον Έλληνα γιατι δεν καταλαβαίνεις τι λένε και ακούς ένα δυνατό συνεχή θόρυβο που κουράζει ακόμα πιο πολύ. Δεν μίλησα συγκεκριμένα για Αλβανούς (αν και τέτοια συμπεριφορά έχουν συνήθως αυτοί:( ), να μου κάνεις τη χάρη, και ούτε είπα ότι δεν τους θέλω στη παραλία ούτε ότι τη βρωμίζουν κ.λ.π

 

Επίσης ξαναλέω πως το thread έχει ως στόχο να καταθέσει ο κάθε ένας τις απόψεις του σχετικά με το τι τον χαλάει στη παραλία. Ε εμένα με χαλάνε αυτά, τι να κάνω! Θέμα προσωπικής αισθητικής του καθενός είναι. Δεν θα τα πω επειδή δεν αρέσουν σε εσάς? Και μην ανησυχείς στις παραλίες που επιλέγω τα φαινόμενα αυτά είναι σε ελάχιστο βαθμό... Δεν είναι τυχαίο που π.χ στην Αθήνα έχω να πατήσω σε ελεύθερη παραλία 8 χρόνια...;)

Ρε συ bored τι κάθεσαι και απολογείσαι; Γιατί να δώσεις στον καθένα λόγο που δεν μπορεί να καταλάβει την έννοια της λέξης "υποκειμενικό"; Λες και είναι υποχρεωτικό το να ενοχλούμαστε από τα ίδια πράγματα :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σας ενοχλούν οι Αλβανοί? (κι εμένα με ενοχλούν δεν λέω)!!!

-Εκτός από τα σκουπίδια (που μας ταιριάζουν εμάς τους Ελληναράδες),

-οι γόπες οι οποίες αποτελούν σχεδόν επίστρωση της παραλίας.

-οι δήθεν γκόμενες οι οποίες κοιτάζουν μόνο τους φουσκωτούς.

Θα ’θελα να ’μουνα παιδί…
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ bored τι κάθεσαι και απολογείσαι; Γιατί να δώσεις στον καθένα λόγο που δεν μπορεί να καταλάβει την έννοια της λέξης "υποκειμενικό"; Λες και είναι υποχρεωτικό το να ενοχλούμαστε από τα ίδια πράγματα :confused:

 

Σωστό και αυτό.:) Απλώς ενοχλούμαι όταν βλέπω να γίνονται συζητήσεις πάνω σε μία άποψη όταν καλά καλά δεν έχουν καταλάβει τι εννοεί ο κάθε χριστιανός... Τέλος πάντων, όποιος κατάλαβε τι θέλω να πω κατάλαβε.:!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...