Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα η αδερφη μου σημερα πηρε το 6500 και εχει το προηγουμενο FW τι διορθωνει το νεο?επισης οι εφαρμογες/games διαλεγεις να μπαινουν καρτα/τηλεφωνο οπως τα series 60?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paides Kalhmera!

 

Exw to kinhto peripou ena mhna kai antimetopizw to ekshs problhma:

Eno einai se katastash anamonhs kai me kalesei kapoios den emfanizei to onoma aytou pou me kalei(enw einai apo8hkeymeno ston katalogo). Gia na to emfanisei thn epomenh fora pou tha me kalesei kapoios prepei na kleisw kai na ksananoiksw to thlefwno....Kserei kapoios ti moporei na symbenei?????

 

P.S. Yparxoun kapws odhgies gia to pws kaneis anaba8mhsh apo to net???

 

Thanx!!!!

~Manos~

:cool:

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέπτομαι μετά απο 7-8 Χρόνια να προδώσω την(Sony) Ericsson και να πάρω το 6500 ...με μετρια χρηση (πχ 30 λεπτα την ημέρα και 5-10 sms's) πόσο κραταει η μπαταρία ?Τι bugs έχει?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες/games διαλεγεις να μπαινουν καρτα/τηλεφωνο οπως τα series 60?

 

Οχι , οι εφαρμογες ειναι java οποτε δεν κανεις εγκατασταση κατι .

Μετα απλα αν θελεις κανεις μετακινηση στην καρτα ή στην μνημη του κινητου .

 

Ποίος μπορεί να μου προτείνει εφαρμογές για το 6500-S μου; ψάχνω στο νετ και δεν βρίσκω τίποτα. :(

 

Εφαρμογες θα βρεις μονο java οποτε μην περιμενεις να βρεις

καλες και χρησιμες εφαρμογες οπως στα s60 .

Ψαξε για κανενα θεμα ή παιχνιδι , υπαρχουν πολλα .

 

Paides Kalhmera!

 

Exw to kinhto peripou ena mhna kai antimetopizw to ekshs problhma:

Eno einai se katastash anamonhs kai me kalesei kapoios den emfanizei to onoma aytou pou me kalei(enw einai apo8hkeymeno ston katalogo). Gia na to emfanisei thn epomenh fora pou tha me kalesei kapoios prepei na kleisw kai na ksananoiksw to thlefwno....Kserei kapoios ti moporei na symbenei?????

 

P.S. Yparxoun kapws odhgies gia to pws kaneis anaba8mhsh apo to net???

 

Ισως εχεις δυο φορες την καθε επαφη στον καταλαγο .

Δοκιμασε να εχεις στις επιλογες μονο την sim και δεν αν λυνεται το προβλημα σου .

 

Η αναβαθμιση ειναι ευκολη απο το site της Nokia, πανε στην υποστηριξη και θα τα καταφερεις .

 

με μετρια χρηση (πχ 30 λεπτα την ημέρα και 5-10 sms's) πόσο κραταει η μπαταρία ?Τι bugs έχει?

 

2,5 - 3 μερες . Εγω ολη την μερα του εχω βγαλει την πιστη :p

και κραταει 1,5 μερα :)

(Τηλεφωνηματα ,sms,gprs με πλοηγηση για ωρες,παιχνιδια,βλεπω βιντεο κλπ) !

 

 

 

 

:bow:

Link to comment
Share on other sites

 

Ισως εχεις δυο φορες την καθε επαφη στον καταλαγο .

Δοκιμασε να εχεις στις επιλογες μονο την sim και δεν αν λυνεται το προβλημα σου .

 

Η αναβαθμιση ειναι ευκολη απο το site της Nokia, πανε στην υποστηριξη και θα τα καταφερεις .

 

:bow:

 

Thn epafh thn exw mono mia fora. Den to kanei syneseia, mono orismenes fores...Otan to kanei prepei na to kleisw kai na to ksananoikse gia na mhn ton emfanisei thn epomenh fora pou tha me kalesoun...

:O

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Ποίος μπορεί να μου προτείνει εφαρμογές για το 6500-S μου; ψάχνω στο νετ και δεν βρίσκω τίποτα. :(

 

http://www.getjar.com/software/Nokia/6500s

Μην ψάχνεις όμως μόνο για εφαρμογές του 6500. Οποιαδήποτε εφαρμογή βρεις 240Χ320 κάνει στο κινητό (όπως εφαρμογές για τα δημοφιλή Sony Ericsson Κ800,Κ810)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα και εγω την αναβαθμιση αλλα το προβλημα που ειχε παραμενει ! :mad: Ρυθμιζω τους ηχους και ξερυθμιζονται μονοι τους συνεχεια χωρις να αλλαζω θεμα η κατι αλλο ! Εχει καποιος αλλος το ιδιο προβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

Οχι , οι εφαρμογες ειναι java οποτε δεν κανεις εγκατασταση κατι .

Μετα απλα αν θελεις κανεις μετακινηση στην καρτα ή στην μνημη του κινητου .

 

 

...

 

 

 

:bow:

 

Απο προβλήμματα κολληματα πως τα πάει?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι παραεισαγωγη και αν κανω αναβαθμιση απο το σπιτι

θα χασω τα ελληνικα ειμαι αναγκασμενος να υποφερω τις επανεκκινησεις του :) !

 

Οταν ανοιγω παιχνιδια συνηθως .

Link to comment
Share on other sites

τελικα περασα την 4.81 και ολα καλα,μη με ρωτατε διαφορες οπως ειπα το εχει η αδερφη μου και ουτε ringtone δεν ξερει να αλλαξει,το επαιξα λιγο αλλα εχω συνηθισει τα series 60και δε μπορω να πω οτι τρελαθηκα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Mphka sto site ths nokia alla den brhka anaba8mhsh gia to 6500(eixe sxedon ola ta thl ektos apo to 6500)...

 

Ekana kati la8os???

:mad:

 

Καταρχην γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες

για να καταλαβαινουμε τι γραφεις ....

 

 

Τσεκαρεις μεσω του Nokia updater αν υπαρχει αναβαθμιση .

Επιπλεον ,τσεκαρεις και απο εδω

http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_528996

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Mphka sto site ths nokia alla den brhka anaba8mhsh gia to 6500(eixe sxedon ola ta thl ektos apo to 6500)...

 

Ekana kati la8os???

:mad:

 

Στο ελληνικο site δεν την εχουν ακομα μπες nokia.com κ μετα επελεξε europe οχι greece και θα βρεις την αναβαθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το πρόγραμμα της αναβάθμισης και την ολοκλήρωσα χωρίς κανένα πρόβλημα (V4.81).

Το μόνο ενοχλητικό ήταν οτι μου επανέφερε τα εικονίδια των συντομεύσεων στην εργοστασιακή τους κατάσταση,

όπως επίσης και στο μενού "μετάβαση". Μικρό το κακό! :O

 

Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα οπου μπορώ να διαβάσω αναλυτικά τι διόρθωσε η εν λόγω αναβάθμιση?:rolleyes:

http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά. ήθελα να ρωτήσω αν μετά την αναβάθμιση χάνονται οι επαφές οι τα sms..K αν πρέπει να κάνω κάποιο backup πριν την κάνω..Εγώ βασικά έχω πρόβλημα με το bluetooh δεν βρίσκεις τίποτα από συσκευές ενώ τα έχω δοκιμάσει όλα από ασύρματα ακουστικά μέχρι pc και αλλα κινητό φυσικά..:lost:
If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά. ήθελα να ρωτήσω αν μετά την αναβάθμιση χάνονται οι επαφές οι τα sms..

 

Απο το σπιτι που ειχα κανει δεν εσβησε τιποτα .

 

Για καλο και για κακο κρατα ενα αντιγραφο στην καρτα μνημης απο τις ρυθμισεις του

κινητου σου και θα εισαι ησυχος :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πως δουλεύει η μπροστινη κάμερα?

 

Μπορεις να τη χρησιμοποιησεις μονο κατα τη διαρκεια μιας κλησης-βιντεο φιλε μου .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...