Jump to content

Eurovision 2007


GR.04
 Κοινοποίηση

Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;  

94 members have voted

  1. 1. Ποια θέση πιστεύετε ότι θα κατακτήσει η Ελλάδα στο διαγωνισμό;

    • Πρώτη
      8
    • 2-5
      5
    • 5-10
      53
    • 10+
      28


Recommended Posts

Μη μου πείτε πως θα του λέγατε "έλα ρε φίλε θ΄αλλάξει η καθημερινότητα σου;" γιατί θα τρελαθώ.

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.Το θέμα θα ξεχαστεί σε λίγες μέρες γιατί είμαστε Έλληνες,υπερβολικοί και ξεχασιάρηδες

 

Αν μου έλεγε πως με τα λόγια της Μπακοδήμου δεν ξέρει πώς να φερθεί στην καθημερινότητά του, ναι αυτό θα του έλεγα.

 

Όσο για τα υπόλοιπα που λες, δεν ξέρω αν τα λες ειρωνικά ή όχι, αλλά για μένα ισχύουν 100%...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 378
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χωρις κυπρο και σιγουρα -12 βαθμους, καλα θα παμε, μαλλον πρεπει να εβαζα 10 και κατω στην δημοσκοπιση :P
Link to comment
Share on other sites

@drill

Όλες οι χώρες ψηφίζουν είτε συμμετέχουν είτε όχι (όπως ψηφίσαμε και εμείς στον ημιτελικό) οπότε το 12άρι το έχουμε...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

@drill

Όλες οι χώρες ψηφίζουν είτε συμμετέχουν είτε όχι (όπως ψηφίσαμε και εμείς στον ημιτελικό) οπότε το 12άρι το έχουμε...

Σωστος :) Απ τη βιασυνη μου μου διεφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα η Κυπρος γιατι αξειζε!!:( :( :(

 

Παντως ψηφιζουν και οι 40κατι χωρες οποτε μη σκας φιλε drill!!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

κρίμα για την Κύπρο.

Η ΕΡΤ πάντως το ξεφτύλισε με το ErtWorld δορυφορικά!

Άργησε την εκπομπή και υπήρχε καθυστέριση 5 λεπτών!

Ασε που στην αρχή υπήρχε lipsync!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Χανουμε λιγο το νοημα του πραγματος που ειπε η Μπακοδημου. Ολα αυτα που υπεθεσες, οχι μονο δεν τα υποστηριζω, αλλά... δεν τα σκεφτηκα καν! Θελω να πω, οτι περα απο το τι ειπε η Μπακοδημου, καποιος θα το σφυριξει σε Σκοπιανικα αυτια, και ετσι, σε κανα 2-3 μερες θα γεμισει το youtube με βιντεο Σκοπιανων που θα λενε "Ειδατε, ακομη και στην κρατικη τους τηλεοραση εχουν παραδεχτει οτι εμεις ειμαστε οι Μακεδονες!". Τι θα τους πεις μετα? Εκανε λαθος η χ,ψ Μπακοδημου??
Link to comment
Share on other sites

Ναι κριμα εγω περιμενα να περασει αλλα τεσπα, το θεμα θα χιλιο αναλυθει στα μεσημεριανα αυριο!
Link to comment
Share on other sites

κρίμα για την Κύπρο.

Η ΕΡΤ πάντως το ξεφτύλισε με το ErtWorld δορυφορικά!

Άργησε την εκπομπή και υπήρχε καθυστέριση 5 λεπτών!

Ασε που στην αρχή υπήρχε lipsync!

Το πρόβλημα με τον ήχο υπήρχε και στην μετάδοση της ΝΕΤ, και οφειλόταν μάλλον στους Φινλανδούς.

Link to comment
Share on other sites

Θα τους πεις να πάνε να κάνουν όνειρα γιατι απο Πολιτικούς δεν πρόκειται να το ακούσουν ποτε!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

krima gia thn kypro mas :( perasan 4 xwres ths prwhn sob.enwshs(leukorwsia,letonia,moldavia,gewrgia) 3 prwhn giougkoslavias(serbia,fyrom,slovenia) antallasontas ousiastika ba8mous....ekplh3h h ouggaria kai turkia, boulgaria kleinoun thn 10ada...h kypros 8a mas pshfisei giati stion teliko pshfizoun kai oi 42 xwres...
Link to comment
Share on other sites

Giati sta sms apadage to alter re paidia????

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος γιατί είμαι ψιλοάσχετος μ΄αυτά.

Η μετάδοση είχε κάποιο πρόβλημα;Εκεί που έγραφε τις χώρες οι αριθμοί δεν φαινόντουσαν ολόκληροι.Μήπως πάλι έβαλε το χεράκι της η ΕΡΤ και κατέστρεψε την μετάδοση (όπως στην αρχή του περσινού μουντιάλ);

 

Ανεξάρτητος;

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Εμμ...που είναι η Κύπρος οεο?

Μας την φάγανε τα Βαλκάνια?

Απο του χρόνου να μαζευτούν οι Βαλκανικές χώρες να κάνουν το Βαλκανοvision μπας και ησυχάσουμε

Cyprus Rules και τα μυαλά στα κάγκελα.

Σερβία μάρεσε πολύ ...η Πολωνία πέρασε ? δε θυμάμαι

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Τι θα τους πεις μετα? Εκανε λαθος η χ,ψ Μπακοδημου??

 

Όχι,έκανε λάθος η χ,ψ ξανθιά!:mad:

Κρίμα για τη Κύπρο,αλλά πέρασαν όλα τα εκτρώματα(με ελάχιστες εξαιρέσεις) οπότε καλύτερα που δεν ήταν ανάμεσά τους. Θα ήταν σχεδόν προσβλητικό για την Ευρυδίκη.

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο πραγματικά!Αν και το υποψιαζόμουν δεν το περίμενα!Πώς γίνεται ρε παιδιά να μην πέρασε η κύπρος??Τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έπιασε το voodoo του Κωστέτσου.:p

Κάπως έπρεπε να δικαιωθεί και αυτός ο άμοιρος ο σκύλος του που αρρώστησε εξ αιτίας αυτής της "κακιάς γυναίκας" και έκανε εμετούς όλη την ώρα

 

:mad: :mad: :mad:

 

:lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κάπως έπρεπε να δικαιωθεί και αυτός ο άμοιρος ο σκύλος του που αρρώστησε εξ αιτίας αυτής της "κακιάς γυναίκας" και έκανε εμετούς όλη την ώρα

 

:mad: :mad: :mad:

 

:lol:

karalol!:lol:

:p
Link to comment
Share on other sites

Giati sta sms apadage to alter re paidia????

 

Κατι βρωμαει εδω...λετε να πηγαιναν αλλου τα sms απο μ...κια της ΕΡΤ? :blink: :shifty:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μ' αρέσει της Γαλλίας, λέτε να έχω κανένα πρόβλημα στο μυαλό???:wacko:

 

Και μένα από το λίγο που τα άκουσα όλα στα σύντομα video που έπαιξαν, αυτό μου άρεσε πιο πολύ! Βασικά όλα ψιλοχάλια είναι τα τραγούδια αλλά για Eurovision καλά είναι :D

Για την Κύπρο προσωπικά δεν με εξέπληξε γιατί μου φάνηκε λίγο τρομακτική η Ευριδίκη! Σε συνδιασμό με την τρομακτική προφορά, voila :p Οχι ότι τα υπόλοιπα ήταν καλύτερα ξαναλέω αλλά περί ορέξεως των ψηφιζόντων..!

Περαστικά στο άμοιρο σκυλάκι.

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...