Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κ σε πλαισιο θα βρεις πιστευω.κ γενικα υπαρχει.κ ναι δεχεται 8 γκιγκα κ παραπανω αν υπαρξει.δεν υπαρχει περιορισμος .
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:)

 

στο http://www.e-germanos.gr το έχει. Απλά κάνε αναζήτηση για P1i. Επίσης το έχει και το http://www.play247.gr

 

Κ σε πλαισιο θα βρεις πιστευω.κ γενικα υπαρχει.κ ναι δεχεται 8 γκιγκα κ παραπανω αν υπαρξει.δεν υπαρχει περιορισμος .

 

 

OK παιδιά, θα το ψάξω... Σας ευχαριστώ και τους δύο... :)

Link to comment
Share on other sites

re pedia mipos xeri kanenas gia ti eki pou grafo minima mou lei qmap close i efarmogi eklise kai hano afta pou iha grapsi ?

 

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει να κάνει με το Τ9 και τα Ελληνικά!!!

κάπου τα μπερδεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Tελικά λέω να το παραγγείλω απο εδώ το κινητάκι... :)

 

Αυτή η καρτούλα, πως σας φαίνεται...;;; Καλή είναι...;;; Να την "χτυπήσω" κι' αυτή...;;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

δεν ξέρω αν εχει ειπωθεί ξανα το θέμα για αυτό συγχωρέστε με.

 

Ενας φίλος εχει το P1, όποτε προσπαθεί να κάνει βιντεο-κληση το κινητό κολλάει, το ίδιο συμβαίνει οταν εχει εισερχόμενη κλήση βίντεο.

 

Για να ξε-κολλήσει το κινητο πρέπει να του βγάλει την μπαταριά. Τι μπορούμε να κάνουμε για αυτο; Γνωρίζει κανείς;

 

Να το πάει πίσω; εχει ακόμα εγγύηση.

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

δεν ξέρω αν εχει ειπωθεί ξανα το θέμα για αυτό συγχωρέστε με.

 

Ενας φίλος εχει το P1, όποτε προσπαθεί να κάνει βιντεο-κληση το κινητό κολλάει, το ίδιο συμβαίνει οταν εχει εισερχόμενη κλήση βίντεο.

 

Για να ξε-κολλήσει το κινητο πρέπει να του βγάλει την μπαταριά. Τι μπορούμε να κάνουμε για αυτο; Γνωρίζει κανείς;

 

Να το πάει πίσω; εχει ακόμα εγγύηση.

 

δε μου χει τυχει αλλα ξεκινα απο τα απλα βαλτε του μια αλλη σιμ μηπως φταιει η καρτα αν οχι δοκιμασε να το φορμαρεις το εκανε απο την αρχη μηπως φταιει καποια εφαρμογη που περασε προσφατα

Link to comment
Share on other sites

Απο λαθος παραγγελεια μου εχει μεινει μια τετοια θηκη

http://video.aol.com/video-detail/for-sony-ericsson-p1i-p1-hang-leather-case-with-cover-and-clip/74113682

ειναι απο ebay

Οποιος την θελει μαζι με screen cover

Θα παρακαλεσω μονο απο Θεσσαλονικη

Τιμη 15 ευρω

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τον προσεχή μήνα ετοιμάζεται η αναβάθμιση μου, και επειδή ψάχνω κινητό με wifi έχω καταλήξει στο P1 και το G900.

 

Ήθελα να ρωτήσω, αντιμετωπίζετε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα στο P1 με τη σύνδεση του wifi σε ελεύθερα δίκτυα? Αν ναι λύνεται μήπως με κάποια αναβάθμιση λογισμικού?

 

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Tελικά λέω να το παραγγείλω απο εδώ το κινητάκι... :)

 

Αυτή η καρτούλα, πως σας φαίνεται...;;; Καλή είναι...;;; Να την "χτυπήσω" κι' αυτή...;;; :worry:

το p1i παίρνει μέχρι 4g οπότε η 8g θα σου είναι άχρηστη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τον προσεχή μήνα ετοιμάζεται η αναβάθμιση μου, και επειδή ψάχνω κινητό με wifi έχω καταλήξει στο P1 και το G900.

 

Ήθελα να ρωτήσω, αντιμετωπίζετε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα στο P1 με τη σύνδεση του wifi σε ελεύθερα δίκτυα? Αν ναι λύνεται μήπως με κάποια αναβάθμιση λογισμικού?

 

thanks!

Εγώ προσωπικά δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Για το G900 δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

το p1i παίρνει μέχρι 4g οπότε η 8g θα σου είναι άχρηστη

 

Αφού τα παιδιά παραπάνω μου είπαν πως παίρνει και 8 GB... :confused:

Και στην Wikipedia το γράφει και στην σελίδα 339, υπάρχουν άτομα που λένε πως του έχουν βάλει 8άρα, χωρίς πρόβλημα... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα παιδιά παραπάνω μου είπαν πως παίρνει και 8 GB... :confused:

Και στην Wikipedia το γράφει και στην σελίδα 339, υπάρχουν άτομα που λένε πως του έχουν βάλει 8άρα, χωρίς πρόβλημα... :worry:

εγώ σου μεταφέρω το τί μου είπαν οι τεχνικοί του p1...άλο το ότι δεν ξέρουν που τους παν τα 4 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εγώ σου μεταφέρω το τί μου είπαν οι τεχνικοί του p1...άλο το ότι δεν ξέρουν που τους παν τα 4 :rolleyes:

 

Αααα... κατάλαβα. :p

 

Άρα, την παίρνω την καρτούλα... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ εγώ το manual το διάβασα απλά το κινητό το πήρα από ένα παιδί και μάλλον έχει αλλάξει τον κωδικό!Γι'αυτό ρώτησα κι εδώ...Λες να είμαι χαζός?Τώρα αν δεν τον θυμηθεί,τι θα κάνω?Με απόδειξη αγοράς στην Sony Ericsson για ξεκλείδωμα???

 

Edit:Τώρα μίλησα με το παιδί και μου είπε ότι δεν τον έχει αλλάξει...Με μια πρόχειρη αναζήτηση στο νετ,είδα ότι κι άλλοι έχουν αυτό το θέμα...Έχετε μήπως τη λίστα με τους πιθανούς κωδικούς?

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει η SE ότι ο operator πιθανόν να έχει αλλάξει το pass...Κοινώς ας απευθυνθώ πρώτα στη Wind εκεί από όπου πήρε το τηλέφωνο κι αν δε βγάλω άκρη,φαντάζομαι πώς μιας και έχω νόμιμη απόδειξη αγοράς,δε θα είναι πρόβλημα να μου το ξεκλειδώσουν...Σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει η SE ότι ο operator πιθανόν να έχει αλλάξει το pass...Κοινώς ας απευθυνθώ πρώτα στη Wind εκεί από όπου πήρε το τηλέφωνο κι αν δε βγάλω άκρη,φαντάζομαι πώς μιας και έχω νόμιμη απόδειξη αγοράς,δε θα είναι πρόβλημα να μου το ξεκλειδώσουν...Σωστά?

 

λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα το συνδιασμο jog up *jog down jog down * jog down * τον δοκιμασες το ειχα κανει μια φορα αλλα δεν θυμαμε αν ζηταει κωδικο

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οταν λες τεχνικους του Ρ1 ποιους εννοεις;περνει 8 γκιγκα κ δε ξερουν τις τους γινεται πες τους.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα αγορασα το κινητακι και εγω περιμενω και το iphone βεβαια!

Θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα must που πρεπει να εχω στο κινητο απο προγραματα και γενικα!!!!! Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα αγορασα το κινητακι και εγω περιμενω και το iphone βεβαια!

Θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα must που πρεπει να εχω στο κινητο απο προγραματα και γενικα!!!!! Ευχαριστω:)

 

1.Swiss Manager Pro 1.7 (προσβαση και διαχειριση αρχειων και συσκευής)

2.Pico Drive Sega Emulator (emulator sega games)

3.Gdesk (εαν θέλεις να αλλαξεις την εμφάνισή του)

 

και εάν θέλεις να πειραματιστείς και να βάλεις το walkman W960 και αλλα mods follow the link

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=248244

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...