Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος software για αλλαγή του keyboard στο P1i (πιό μεγάλα πλήκτρα) ώστε να μπορεί να πληκτρολογείς καλύτερα με τα δάχτυλα?
Note 9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

λοιπόν. χθες λογω του οτι αγορασα laptop συνδεσα το παλιο μου ρουτερ το speedtouch 585i για να εχω wi-fi στο σπιτι. το προβλημα μου ειναι οτι ενω ολες οι συσκευες μου (playstatioon 3 και laptop) συνδέονται αψογα στο wi-fi του σπιτιου μου το P1i μου κανει νερά. Ενω βρισκει κανονικα το speedtouch με full σημα οταν παω να σύνδεθω μου βγάζει ''η σύνδεση απέτυχε''. Το περιεργο ειναι οτι μια βδομαδα πριν συνδεόμουν με τις ωρες σε wifi ενος φιλου μου σε On telecoms. Βοηθειααα:D

 

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπου δε μπορουσα να συνδεθω εφταιγε το ρουτερ κ ηθελε αλλες ρυθμισεις.δε σημαινει οτι επειδη καποιες συσκευες συνδεονται θα συμβαινει μς ολες.παιξε με τις ρυθμισεις του ρουτερ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ok ευχαριστώ πάρα πολύ μπορεί να το ' επιχειρήσω ':D Αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο ας μας πει...

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπου δε μπορουσα να συνδεθω εφταιγε το ρουτερ κ ηθελε αλλες ρυθμισεις.δε σημαινει οτι επειδη καποιες συσκευες συνδεονται θα συμβαινει μς ολες.παιξε με τις ρυθμισεις του ρουτερ.

 

Εσύ με ποιές ακριβώς ρυθμίσεις έπαιξες??

Link to comment
Share on other sites

Όπως πρότεινα και στην προηγούμενη σελίδα, απλά πήγαινε στις ρυθμισεις του wifi και έλεγξε αν σε κάποιο σημείο μιλάει για B mode, G mode ή both. Το κινητό μας άν δεν έχεις το Β ή το both δεν θα δουλεύει αν και θα δείχνει οτι συνδέεται.
Link to comment
Share on other sites

τι θα λεγατε για μια ομαδικη παραγγελια της μαυρης προσοψης?

 

πως θα ωφελήσει αυτό? εγώ μέσα είμαι !! να το συζητήσουμε ώμος .:)

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Pos mporw na paixw avi kai allesm orfes arxeiwn se p1i.

 

Πέρασε στο p1 το 'DivX Player' ή το 'Core Player' ή και τα δύο, και είσαι ok! ;)..

 

θα τα βρείς εδώ :).

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε στο p1 το 'DivX Player' ή το 'Core Player' ή και τα δύο, και είσαι ok! ;)..

 

θα τα βρείς εδώ :).

 

εγω εκτός απο αυτα που λεει ο Ακις χρησημοποιω το smartmovie παιζει αβι με υποτιτλους μπορεις να χρησιμοποιησεις και το πραγραματακι για το πσ και να κοψεις.. η να βαλεις υποτιτλους στο βιντεο θα τα βρεις στο ipmart

Link to comment
Share on other sites

Θα η΄θελα να ρωτήσω εάν στο P1i υπάρχει η δυνατότητα μεγάλου screen keyboard για την κλήσησ τηλεφώνων στα πρότυπα των HTC.

 

Ναι φίλε μου υπάρχει... TouchDial2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλό , αλλά αν γινόταν να εμφανίζει και πληκτρολόγιο αντιστοιχου μεγέθους για να στέλνεις μηνύματα θα ήταν τέλειο....

 

Στο ipmart, υπάρχει κάτι και για το εικονικό qwerty για τα μηνύματα, δηλαδή λίγο πιό μεγάλο και πιό εύχρηστο... Αν ψάξετε λίγο θα το βρείτε ;) , το είχα βρει κι εγώ αλλά ήταν τις μέρες που θα το πούλαγα και δεν το δοκίμασα, δεν ήθελα να πειράξω τιποτά. :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε στο p1 το 'DivX Player' ή το 'Core Player' ή και τα δύο, και είσαι ok! ;)..

 

θα τα βρείς εδώ :).

 

Sas eyxaristw poly paidia :)

 

 

Parallila dothike kai apantisi gia to keyboard. Teleia :)

Link to comment
Share on other sites

Στο ipmart, υπάρχει κάτι και για το εικονικό qwerty για τα μηνύματα, δηλαδή λίγο πιό μεγάλο και πιό εύχρηστο... Αν ψάξετε λίγο θα το βρείτε ;) , το είχα βρει κι εγώ αλλά ήταν τις μέρες που θα το πούλαγα και δεν το δοκίμασα, δεν ήθελα να πειράξω τιποτά. :O

 

που το βρηκες στο ιπμαρτ το εικονικο ρε γιαννη? για θυμησου εγω δεν εχω βρει τιποτα.. για πες

Link to comment
Share on other sites

που το βρηκες στο ιπμαρτ το εικονικο ρε γιαννη? για θυμησου εγω δεν εχω βρει τιποτα.. για πες

 

Τώρα που να θυμάμαι, το έχω δώσει το Ρ1 περίπου εδώ και ένα μήνα! :O ;)

Κάτι με big keyboard είχε να κάνει το όνομα... ελπίζω να βοηθάω καθόλου. Δεν ήταν και καμιά υποενότητα ολόκληρη, απλά κάπου υπήρχε κι αυτό σαν εφαρμογή, τυχαία το είχα βρει κι εγώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, το p1 παίρνει παραπάνω απο 2gb κάρτα μνήμης που λέει το φυλλάδιο του γερμανού?

 

Εννοείται και ναι...εγώ έχω μια 4gb

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται και ναι...εγώ έχω μια 4gb

Έχει βάλει κανείς μεγαλύτερη απο 4gb? Είναι υπερβολή να ρωτάω αλλά για να ξέρουμε βρε παιδί μου...

:)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που να θυμάμαι, το έχω δώσει το Ρ1 περίπου εδώ και ένα μήνα! :O ;)

Κάτι με big keyboard είχε να κάνει το όνομα... ελπίζω να βοηθάω καθόλου. Δεν ήταν και καμιά υποενότητα ολόκληρη, απλά κάπου υπήρχε κι αυτό σαν εφαρμογή, τυχαία το είχα βρει κι εγώ.

 

Κι εγω κοίταξα αλλα δεν βρήκα κάτι....Κρίμα ίσως ήταν χρήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...