Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προφανώς κάποιος που είχε το 990 δεν θα ενθουσιαστεί και ΄τόσο. γιαυτό έχω πολιτική να αλλάζω κινητό κάθε δύο γενιές. Πχ έχω το w850, μάλλον δεν θα πάρω το 960, όσο και να το θέλω αλλά το επόμενο του. w1 ίσως. Αντίθετα ένας που έχει το w900 θα ενθουσιαστεί παραπάνω απο έναν που έχει το 850. Το software και ο τρόπος που σου προσφέρουν κάτι έχει πολύ σημασία

 

+συμφωνω εγω ειχα το P900 και οταν βγηκε το ρ910 δεν με ενθουσιασε καθολου..και δεν το πηρα ηταν να παρω το p990 αλλα αφου ηρθε το p1..παντως δεν νομιζω οτι θα ερθει w1 αφου υπαρχει το w960 δεν βλεπω να βγαινει ισως ο αντικαταστατης του w960 να ειναι το w1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μμ, εγώ πιστεύω θα έρθει. αλλά δεν είμαι σίγουρος. θα ήμουν άμα το P1 δεν λεγόταν έτσι. διότι πιστεύω θα βγει ένα smartphone με 5 μεγκαπιξελ. αρκετά πιο μετά όμως. και έπρεπε να λεγεται Ρ1. όπως πχ ο κορεσμός των Κ, θα είναι στα 7,2 μπ. Επίσης βλέπω πως το w960 σηκώνει αρκετές βελτιώσεις. το βίντεο, τα χρώματα της οθόνης και μην ξεχνάμε και τα gb που ποτέ δεν αρκούν.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι?? :( :O :wacko:
μην φανταστεις οτι ειναι ενα διαφορετικο τηλεφωνο,ειδα ενα που μου εφερε ενας αντιπρωσωπος της sonyericsson στο μαγαζι και ειναι μια διασταυρωση του Μ600 με του Ρ990 το μονο καλο που ειδα ειναι η διαθεσιμη ram στο ξεκινημα 40mb αυτο μου αρεσε.....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ...ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΞΙΖΕΙ...ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ Ρ990 ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!ΑΠΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΣΤΟ Ρ990...ΤΩΡΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ....ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΟ 990 ΓΑΜΑΕΙ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ...ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΣΧΕΔΟΝ!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ...ΣΩΣΤΑ??
ου μπλεξεις....γιατι πως ξεμπλεκεις:D ??????
Link to comment
Share on other sites

R.I.P τι version έχει το P1 σου?

 

Παίζω και εγώ με ένα που έχει PDA R6E27 και phone R9H004 και σίγουρα σε σχέση με το P990 δεν έχει ουσιαστικές διαφορές - πέρα από την μνήμη που δεν φαίνεται να γεμίζει για την ώρα τόσο εύκολα. Βέβαια σαν ποιότητα κατασκευής είναι πολύ καλό και μπορείς να το 'κουβαλάς' και σε μικρότερες τσέπες :p

 

Τι εννοεις? Το λειτουργικο ειναι αργο και υπαρχουν καθυστερησεις-κολληματα ?:(

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μην φανταστεις οτι ειναι ενα διαφορετικο τηλεφωνο,ειδα ενα που μου εφερε ενας αντιπρωσωπος της sonyericsson στο μαγαζι και ειναι μια διασταυρωση του Μ600 με του Ρ990 το μονο καλο που ειδα ειναι η διαθεσιμη ram στο ξεκινημα 40mb αυτο μου αρεσε.....

 

Thanks.Ωραια παιδια ετσι να μαθαινουμε τα πρωτα νεα απο το κινητακι...:)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ...ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΞΙΖΕΙ...ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ Ρ990 ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ!ΑΠΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΣΤΟ Ρ990...ΤΩΡΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ....ΠΑΡΑ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΟ 990 ΓΑΜΑΕΙ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ...ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ...ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΣΧΕΔΟΝ!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟ...ΣΩΣΤΑ??

περιμενε να κυκλοφορησει και μετα παρ'το!

Επισης μην γραφεις με κεφαλαια...γιατι ειναι σαν να φωναζεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις? Το λειτουργικο ειναι αργο και υπαρχουν καθυστερησεις-κολληματα ?:(

 

 

:wacko: Μα δεν έγραψα κάτι τέτοιο απλά ρώτησα τι firmware έχει :)

 

Για το βίντεο που ρώτησε κάποιος τραβάει με την εντυπωσιακή hi definition ανάλυση των 320x240!!! :lol:

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

:wacko: Μα δεν έγραψα κάτι τέτοιο απλά ρώτησα τι firmware έχει :)

 

Για το βίντεο που ρώτησε κάποιος τραβάει με την εντυπωσιακή hi definition ανάλυση των 320x240!!! :lol:

 

gt einai asteio dld pou grafei tosa? ti 358 ti 320.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγω εστλ κι ενα mail στην ΣΕ και μου απαντησαν οτι θα διατιθεται στην αγορα τον Αυγουστο,με καθε επιφυλαξη βεβαια..οπως εγραφε!για να δουμε, τι θα δουμε......σχετικα με αυτο που λεει πληρες πακετο πλοηγησης στο φυλλαδιο του Γερμανου εχουμε καμια ενημερωση???βλακειες γραφουν η ισχυει????
ου μπλεξεις....γιατι πως ξεμπλεκεις:D ??????
Link to comment
Share on other sites

μαλλον ετσι θα κανω...

Α!Και παντως δεν το γραψα σαν να φωναζω...χεχε!

Το ξερω..αλλα τα κεφαλαια αυτο το πραγμα δειχνουν :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σχετικα με αυτο που λεει πληρες πακετο πλοηγησης στο φυλλαδιο του Γερμανου εχουμε καμια ενημερωση???βλακειες γραφουν η ισχυει????

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο για τον λόγω ότι δεν έχει GPS.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα ότι θα υποστηρίζει μόνο wifi/b και όχι /g αυτό πρακτικά τι σημαίνει? Θέμα ταχύτητας προφανώς ε? Είναι σοβαρή έλλειψη? Γιατί γενικά το κινητό με καλύπτει πλήρως...thanks!
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς μετά από 2 μέρες βλέπω ότι η μόνη διαφορά με το προπαραγωγής P990 που είχα ένα χρόνο πρίν είναι η πολύ καλύτερη κατασκευή και μέγεθος και η μεγαλύτερη μνήμη. Αλλά τα προβλήματα προβλήματα...
Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο sub-forum για τα UIQ σχετικό thread που απ' ότι φαίνεται δεν κοίταξε κανείς...

 

Όταν λες κανείς ποιους βάζεις μέσα? ένας ρώτησε

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες κανείς ποιους βάζεις μέσα? ένας ρώτησε

 

Ελπίζω να μην θες απάντηση...

 

 

@Mpaoktzis: Ναι είναι αρκετές σελίδες εκεί αλλά έτσι μένει πιο τακτοποιημένο το forum και δεν χρειάζεται να ξαναγράφονται τα ίδια πράγματα αρκετές φορές κάνοντας έτσι δυσκολότερη την διαδικασία ανεύρεση πληροφοριών. Είναι καλύτερο για όλους :)

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο για τον λόγω ότι δεν έχει GPS.

Δλδ δεν υπαρχει περιπτωση να υποστηριζει προγραμματακι με GPS...??ολα τα αλλα προγραμματακια που υπαρχουν για symbian θα τα υποστηριζει????

ου μπλεξεις....γιατι πως ξεμπλεκεις:D ??????
Link to comment
Share on other sites

file ASTERIOS11416 na sou eksigiso merika pragmata,, to p1 se sxesei me ta PDA.. ta PDA exoun para polles efarmoges pou mporeis na prostheseis opos o ypologisti sou,,eno to p1 exei poli ligoteres diathesimes efarmoges, an kai auksanontai den tha ftasoun se posotita tis efarmoges gia windows mobile,, ta PDA exoun mikri autonomia se sxesei me to p1,, sxedon diplasia aytonomia exei apo ola ta PDA pou kikloforoun, episeis i kamera sto p1 einai poli kaliteri apo ta pda,,vevea den ksero ti zitas apo ena kinito-upologisteis< an thes pes mou ti akrivos theleis na kaneis kai na se voithiso;)

 

Afto gia tin aftonomia einai teleios lathos. Eimai/eimoun katoxon ton P990i, P1i kai HTC 9100 k P3600. Tolmo na po oti ta HTC exoun kaliterh aytonomia.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...