Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλαξα πάλι κωδικό όπως λεει το email που ήρθε.Θα τον περάσω και στο tapatalk και θα επανέλθω.
Τα ίδια πάλι,από μεριά του φόρουμ είναι το πρόβλημα.


Πλάκα έχουν τα ραντ σε άλλο θέμα με ΕΥΠ κλπ.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγώ άλλαξα παρόλο που είχα αλλάξει πριν καμιά βδομάδα και μόλις μπήκα από tapa μου ήρθαν 2 mail για new device login 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ άλλαξα παρόλο που είχα αλλάξει πριν καμιά βδομάδα και μόλις μπήκα από tapa μου ήρθαν 2 mail για new device login 


Φιλτρο στο μαιλ, για σπαμ σε ολα οσα εχουν τον παραπανω τιτλο - θεμα.
Ηρέμησα. Μπήκα πριν λιγο κ διεγραψα 48 μαιλ απο τον φακελο σπαμ με αυτο τον τιτλο


Tapa



Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ τωρα που λετε για tapa,

καποιος πρεπει καποια στιγμη να φτιαξει και τα links απο τη σελιδα https://www.tapatalk.com/notifications
(απο windows laptop/desktop)

που πανε οπου ναναι...

π.χ. βλεπω οτι εχουν το λινκ: https://myphone.gr/forum/applications/tapatalk/index.php?%2Ftopic%2F171152-Wind-VoLTE%2FVoWiFi

το οποιο δεν δουλευει, παει στο "Περιοχή συζητήσεων" που ειναι λιγο ακυρο...

@MyPhone Admin

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites



Φιλτρο στο μαιλ, για σπαμ σε ολα οσα εχουν τον παραπανω τιτλο - θεμα.
Ηρέμησα. Μπήκα πριν λιγο κ διεγραψα 48 μαιλ απο τον φακελο σπαμ με αυτο τον τιτλο


Tapa



Αυτό ακριβώς, φίλτρο στο email. Έχω αλλάξει 3-4 φορές κωδικό τις προηγούμενες ημέρες, άλλαξα και πάλι σήμερα που ζητήθηκε reset από το myphone, αλλά τα email για το log in συνεχίζονται να έρχονται τρία-τρία.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

τα ίδια πάλι, έκανα reset και τα mail βροχή!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Και που κολλάει το forum του KODI με το Myphone? 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Και που κολλάει το forum του KODI με το Myphone? 
Κάπου πρέπει να κολλήσει και αυτό, ότι νάνε

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον τίτλο,θεώρησα ότι αναφέρουμε εδώ και προβλήματα (αν φταίει αυτό όπως είπα πριν) της πλατφόρμας..

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον τίτλο,θεώρησα ότι αναφέρουμε εδώ και προβλήματα (αν φταίει αυτό όπως είπα πριν) της πλατφόρμας..
ο τίτλος λέει για το myphone όχι για το Tapatalk! υπάρχει άλλο τοπικ για τα θέματα του Tapatalk.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,
Δεν ξέρω αν διορθώθηκε σε όλους, αλλά εγώ έκανα απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση το Tapatalk και έφτιαξε.
Τέρμα τα emails ειδοποιήσεων...

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ο τίτλος λέει για το myphone όχι για το Tapatalk! υπάρχει άλλο τοπικ για τα θέματα του Tapatalk.
Πριν 2 χρόνια τους ειχα στείλει email (Στο tapatalk) επειδή μόνο το myphone δε μου φόρτωνε.Μου απάντησαν να μεταφέρω τους διαχειριστές του myphone οτι η πλατφόρμα τους είναι πολύ παλιά και οτι θέλει αναβάθμιση και οτι δε φταίει το tapatalk.Θυμάμαι τους έστειλα μετά email (στο myphone) αλλά δε ξέρω τι έγινε μετά αν κάναν κάποια αναβάθμιση.Παντως απαντηση δε πηρα.Γιαυτό συνδιασα ότι ίσως φταίει το myphone και όχι το tapatalk.Άρα λογικά ναι,πρέπει να επικοινωνησω με τους admin του kodi έκανα λάθος..
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2023 at 12:38 ΜΜ, kostas_kanal0011 said:
On 7/2/2023 at 10:33 ΠΜ, ilka71 said:
ο τίτλος λέει για το myphone όχι για το Tapatalk! υπάρχει άλλο τοπικ για τα θέματα του Tapatalk.

Πριν 2 χρόνια τους ειχα στείλει email (Στο tapatalk) επειδή μόνο το myphone δε μου φόρτωνε.Μου απάντησαν να μεταφέρω τους διαχειριστές του myphone οτι η πλατφόρμα τους είναι πολύ παλιά και οτι θέλει αναβάθμιση και οτι δε φταίει το tapatalk.Θυμάμαι τους έστειλα μετά email (στο myphone) αλλά δε ξέρω τι έγινε μετά αν κάναν κάποια αναβάθμιση.Παντως απαντηση δε πηρα.Γιαυτό συνδιασα ότι ίσως φταίει το myphone και όχι το tapatalk.Άρα λογικά ναι,πρέπει να επικοινωνησω με τους admin του kodi έκανα λάθος..

Αφενός έχει γίνει αναβάθμιση.

Αφετέρου ως κάποιος που αναγνωρίζει τις ευκολίες του Tapatalk, μπορώ να πω ότι δημιουργεί περισσότερα προβλήματα απ' όσα λύνει, και όποιος μπορεί να ζήσει χωρίς αυτό, θα κάνει χάρη στον εαυτό του και στις online κοινότητες που συμμετέχει...

Link to comment
Share on other sites

Υπήρξα και εγώ φαν του Tapatalk. 

Απεξαρτοποιήθηκα τα τελευταία 7 χρόνια και μπορώ να πω οτι πλέον είναι παντού καλύτερα το mobile θέμα ενός φόρουμ. 

Και όντως ναι, έκανα τεράστια χάρη στον εαυτό μου! 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά παιδιά!Σα το ios με το android ένα πράμα.Προσωπικά χωρίς το tapatalk δε θα μπορούσα καν να με φανταστώ.Ολα μαζεμενα όμορφα και ακαριαία γρήγορα. (μου λείπει το xda απίστευτα)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostas_kanal0011 said:

Γούστα είναι αυτά παιδιά!Σα το ios με το android ένα πράμα.Προσωπικά χωρίς το tapatalk δε θα μπορούσα καν να με φανταστώ.Ολα μαζεμενα όμορφα και ακαριαία γρήγορα. (μου λείπει το xda απίστευτα)

Καλά θα κάνεις να απεξαρτητοποιηθείς, και στο λέει αυτό κάποιος που ασχολείται με την τεχνολογία πάνω από 35 χρόνια ...

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα κάνεις να απεξαρτητοποιηθείς, και στο λέει αυτό κάποιος που ασχολείται με την τεχνολογία πάνω από 35 χρόνια ...
Ναι,αναγνωριζω το 'κόλλημα' Να ανεξαρτοποιηθω όμως με ποια έννοια; Γενικά;
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kostas_kanal0011 said:
5 ώρες πριν, tsiv said:
Καλά θα κάνεις να απεξαρτητοποιηθείς, και στο λέει αυτό κάποιος που ασχολείται με την τεχνολογία πάνω από 35 χρόνια ...

Ναι,αναγνωριζω το 'κόλλημα' Να ανεξαρτοποιηθω όμως με ποια έννοια; Γενικά;

Nα απεξαρτητοποιηθείς από αυτό που λες... το "κόλλημα"

Διότι με αυτό που είσαι κολλημένος, αν λείψει θα ξεβολευτείς!

Καλύτερα να το αφήσεις εσύ παρά αυτό:classic_happy:

 

Και δεν χρειάζεται να μου απαντήσεις και να έχουμε ατελείωτο off-topic...

Aν δεν το καταλαβαίνεις όπως το γράφω, τότε πορεύσου όπως νομίζεις

Link to comment
Share on other sites

@tsiv αν και ειμαι οφ τοπικ, δεν θελω να σχολιασω την απεξαρτηση των ευκολιών μας εν ετη 2023.
Και επειδή είμαι "αντιδραστικό στοιχείο", θα συνεχισω να πλένω τα ρουχα μου στο πλυντήριο και οχι στο χέρι.

Ολα τα παραπάνω, χωρις καμία πρόθεση "σύγκρουσης ".
Μια παρεα ειμαστε εδω στο φορουμ.









Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για τη διόρθωση, είναι "απεξαρτηθείς" η σωστή λέξη.

 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Α,ναι λογικό αυτό.Αν το πάρουμε γενικά όμως το θέμα..θα πρέπει όλοι μας τα πιάσουμε τα βιβλία και μόνο για να αναπτυχθουμε πνευματικά.Το καλό όμως είναι ότι διαβάζω και από αυτά και φυσικά οχι ανουσια μυθιστορήματα..Προσφάτως απέκτησα και ένα e-reader (kindle) και πραγματικά είναι ο ορισμός της απεξάρτησης.Σας το συστηνω με 1000 σκέτος ερωτας!!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, p_k said:

Συγνώμη για τη διόρθωση, είναι "απεξαρτηθείς" η σωστή λέξη.

 

"Συγγνώμη" είναι το σωστό.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...