Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως να δοκίμαζες να καθαρίσεις την cache του browser που χρησιμοποιείς?

 

EDIT

Με πρόλαβε ο Χρήστος :)

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι τα άλλα σιτε παίζουν κανονικά

 

Το site δεν εχει κανένα πρόβλημα εδώ και μήνες. ;)

 

Μάλλον θα πρέπει να ελέγξεις τη σύνδεση σου, τις ρυθμίσεις του Η/Υ σου, του browser σου κατα σειρά πριν σχολιάσεις έτσι ;)

 

Σε ευχαριστώ. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα επειδή έψαξα αλλά είμαι και λίγο γκαβός λόγω αϋπνίας, υπάρχει μήπως κάποια ξεχωριστή ενότητα για smartwatches; :blink:

 

edit: άκυρο το βρήκα τελικά εδώ για όποιον χρειάζεται

 

Ευχαριστώ πολύ!

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα παιδια.

Παρακολουθω αρκετο καιρο το site.Ειναι ενημερωμενο και μαθαινεις αρκετα πραγματα πανω στις τεχνολογικες εξελιξεις.

Συμετεχοντας στο forum εχω να κανω μια παρατηρηση.

Νομιζω οτι ανακυκλωνουμε πολλες φορες τα ιδια. Για παραδειγμα μιλαμε για το lumia 640 ας πουμε για την μπαταρια.

Λεμε διαφορα και μετα απο λιγο καποιος ρωταει κατι αλλο.Ανοιγει μια αλλη κουβεντα και η μπαταρια ξεχνιεται.

Μετα απο μια δυο μερες ξαναρωταει καποιος για την μπαταρια και αντε παλι.Νομιζω καταλαβατε τι εννοω.

Η προταση μου ειναι μηπως πρεπει να γινουν και υπομενου σε καθε θεμα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Μήπως θα έπρεπε να ανοίξει επίσημο νήμα για το LG g4 όπως έχει το g3 πχ. με ξεχωριστές ενότητες (μπαταρία, αξεσουάρ κτλ) έχουν γίνει πολλοί οι χρήστες και τα μηνύματα και είναι δύσκολο να βγει άκρη σε ένα και μόνο νήμα γιατί όλοι μιλάνε για όλα και γενικά δύσκολα κάνεις αντλεί πληροφορίες που είναι και ο σκοπός της κοινότητας!

 

Φιλικά!

Ευχαριστώ!

 

Εκανα το ιδιο ποστ γιατι δεν ειδα το δικο σου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη ξεχωριστά θέμα φορά μπαταρία, λειτουργικό, εφαρμογές, παιχνίδια, εφαρμογές πλοήγησης, αρχική οθόνη και φωτογραφίες στον τομέα της Microsoft...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είναι εύκολο να βάλετε κουμπί αναφοράς και στο mobile site; Γιατί πολλές φορές χρειάζεται.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανονικά... Πατάς πάνω στο Username που υπάρχει πάνω από το μήνυμα που θες να αναφέρεις και σου βγάζει 2 επιλογές... Η μία είναι η Απάντηση δηλαδή quote και η δεύτερη είναι η αναφορά παραβασης...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, είναι εύκολο να βάλετε κουμπί αναφοράς και στο mobile site; Γιατί πολλές φορές χρειάζεται.

 

Υπάρχει κουμπί αναφοράς στο mobile site. Πάτα απλά το ορθογώνιο με το Username του μέλους που θες να αναφέρεις και θα δεις το: Αναφορά Παράβασης. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κουμπί αναφοράς στο mobile site. Πάτα απλά το ορθογώνιο με το Username του μέλους που θες να αναφέρεις και θα δεις το: Αναφορά Παράβασης. :)

 

Οκ, συγγνώμη, μου είχε διαφύγει:)

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να γίνει να έρχονται ειδοποιήσεις όταν κάποιος απαντάει σ'ενα θέμα που συμμετέχουμε ή κάνει παράθεση ένα μήνυμα μας στο Tapatalk?

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα. Μια ιδέα που μου ήρθε είναι πιθανά shortcuts. Δηλαδή; Η μπάρα επάνω (εκει που έχει το home, myforum, my devices) έχει πολύ κενό μεταξύ αυτών και του control panel. Μια ωραία προσθήκη θα ήταν να επιτραπεί να κάνουμε "pin" 2-3 threads στο forum και με ενα κλικ να πηγαίνουμε κατευθείαν.

 

Επίσης οπως αναφέρθηκε παραπάνω θα μπορούσαμε να έχουμε notofications (τύπου XDA) αν κάποιοις μας κάνει quote ή απαντήσει σε κάποιο μας σχόλιο/θεμα. Τα email δεν είναι λύση καθώς είμαστε παρα πολυ χρήστες και συμμετέχουμε σε πολλά θέματα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ερωτηση που μου ηρθε στο μυαλο: Το site ποτε θα βγει απο τη beta εκδοση; Τι πρεπει ακομα να γινει για να βγει;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση που μου ηρθε στο μυαλο: Το site ποτε θα βγει απο τη beta εκδοση; Τι πρεπει ακομα να γινει για να βγει;

 

Πολλά και διαφορα ;) Ειναι μια αιώνια πάλη που δεν θα τελειώσει ποτε. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση που μου ηρθε στο μυαλο: Το site ποτε θα βγει απο τη beta εκδοση; Τι πρεπει ακομα να γινει για να βγει;

 

Πρέπει να γίνονται σπονδές και προσευχές καθημερινά στον Μύθο και να θυσιαστούν 100 παρθένες.

Καταλαβαίνεις βέβαια ότι κολλάμε στο τελευταίο :p

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνονται σπονδές και προσευχές καθημερινά στον Μύθο και να θυσιαστούν 100 παρθένες.

Καταλαβαίνεις βέβαια ότι κολλάμε στο τελευταίο :p

100? Βγάλτε app. το "ΠΑΡΘΕΝΕΣ GO"να ξεχυθουμε στους δρόμους γιατί για να τις βρούμε θα πάρει χροοοονια... :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχοντας την συνήθεια να ανοίγω πολλά tabs, δεν ξέρω σε ποιο θέμα είμαι, μιας και πολλά είναι παρεμφερή, γιατί δεν βλέπω τον τίτλο του θέματος εκτος κι αν ανέβω στην κορυφή ή στο τέλος της σελίδας.
Link to comment
Share on other sites

Έχοντας την συνήθεια να ανοίγω πολλά tabs, δεν ξέρω σε ποιο θέμα είμαι, μιας και πολλά είναι παρεμφερή, γιατί δεν βλέπω τον τίτλο του θέματος εκτος κι αν ανέβω στην κορυφή ή στο τέλος της σελίδας.

 

Εάν αφήσεις το δείκτη του ποντικιού πάνω από το tab, θα σου δείξει όλον τον τίτλο. Προσωπικά δε νομίζω ότι θα ήταν πρακτικό να επαναλαμβάνεται ο τίτλος μέσα στα θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Να φύγουν απ την αρχική οι εταιρίες όπως Motorola, Nokia, BlackBerry, Microsoft αφού δεν βγάζουν συσκευές πλέον και να μπουν στο νήμα με Λοιπά κινητά τηλέφωνα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Εάν αφήσεις το δείκτη του ποντικιού πάνω από το tab, θα σου δείξει όλον τον τίτλο. Προσωπικά δε νομίζω ότι θα ήταν πρακτικό να επαναλαμβάνεται ο τίτλος μέσα στα θέματα.

 

 

 

Δεν το ήξερα. Κι αυτό βολεύει φυσικά.

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να φύγουν απ την αρχική οι εταιρίες όπως Motorola, Nokia, BlackBerry, Microsoft αφού δεν βγάζουν συσκευές πλέον και να μπουν στο νήμα με Λοιπά κινητά τηλέφωνα

 

μεγάλο μπράβο στα παιδιά του myphone που δίνουν σημασία στους χρήστες του φόρουμ :!:

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Παραμένουν εταιρείες με πάρα πολλούς νυν χρήστες και οι 4

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Παραμένουν εταιρείες με πάρα πολλούς νυν χρήστες και οι 4

 

Τις μεταφέραμε στο Λοιπά Κινητά, δεν τις σκοτώσαμε :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δε το είπα για εσάς, απλά το δε βγάζουν κινητά άρα να φύγουν σχολίασα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Δε το είπα για εσάς, απλά το δε βγάζουν κινητά άρα να φύγουν σχολίασα

 

Σωστός ;) :D

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν ειναι εφικτο, ομως γινεται στην παραθεση καποιου ποστ, αν υπάρχουν εικόνες να μπαινουν αυτόματα σε spoiler?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...