Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν μπαίνω myphone από κινητό, η ώρα είναι πίσω :) έχει μείνει πριν την αλλαγή στις 30/10/11

bug;;;

από 2 συσκευες μπηκα και συμβαίνει το ίδιο πραγμα

 

εμενα παει κανονικα απο ολους τους υπολογιστες...ισως βελτιωθηκε;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τις τελευταίες μέρες και εγώ έχω ένα προβληματάκι όταν μπαίνω από το opera mini. Δεν εμφανίζει το βελάκι http://images.myphone.gr/prebuttons/lastpost.gif που σε πάει στο τελευταίο μήνυμα σε κάποιες υποενότητες όπως το "Chat and Fun" και ο "Σχολιασμός", για παράδειγμα.

Ενώ σε άλλες, όπως το "Samsung bada Phones", το εμφανίζει κανονικά. :confused:

http://img708.imageshack.us/img708/408/samsungbada.jpghttp://img231.imageshack.us/img231/5610/83963309.jpg

 

Ποιος ο λόγος να πηγαίνεις στο τελευταίο μήνυμα? Θεωρείς ότι είναι κάτι σημαντικό?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να πηγαίνεις στο τελευταίο μήνυμα? Θεωρείς ότι είναι κάτι σημαντικό?

 

Για να δω τα τελευταία μηνύματα, στα θέματα που παρακολουθώ.

Ειδικά για το opera mini, είναι πολύ βολικό, γιατί εκεί που βρίσκεται η τελίτσα που πηγαίνει στο πρώτο αδιαβαστο μήνυμα, πρέπει να στοχεύω για να την πετύχω αυτην και όχι τον τίτλο του θέματος.

 

Πλέον έχει γίνει και συνήθεια.

 

Πάντως τώρα είναι εντάξει :)

Edited by siciliano

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν γίνεται τα αστεράκια που μπαίνουν στις πονηρές λέξεις, να μην εμφανίζονται και στις αθώες;

Για παράδειγμα η λέξη κομ*****σμός =(κομμουνησμός)

Δεν γίνεται να μπαίνουν μόνο όταν υπάρχει κενό πριν την επίμαχη λέξη?

Δηλαδή ως κακιά λέξη να μην θεωρείται σκέτη η λέξη "νινι", αλλά η "κενό"νινι, κάπως έτσι δηλαδή: "_νινί" ή "_νινί_", ώστε μόνο σε αυτήν να μπαίνουν τα αστεράκια και όχι σε σύνθετες που πιθανόν να εμπεριέχουν αλληλουχία γραμμάτων κακών λέξεων, όπως ο κομ*****σμός. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος πως έχετε βάλει εικόνα στην υπογραφή σας; Το bbcode είναι απενεργοποιημένο σε μένα! Μόνο κείμενο με αφήνει να βάλω...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος πως έχετε βάλει εικόνα στην υπογραφή σας; Το bbcode είναι απενεργοποιημένο σε μένα! Μόνο κείμενο με αφήνει να βάλω...

 

Μέσα Φεβρουαρίου και αν θα έχεις 150 μηνύματα στο κοντέρ :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος πως έχετε βάλει εικόνα στην υπογραφή σας; Το bbcode είναι απενεργοποιημένο σε μένα! Μόνο κείμενο με αφήνει να βάλω...

 

Πρέπει να κάνεις κάποιον αριθμό post

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

 

Πρέπει να κάνεις κάποιον αριθμό post

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Αυτά είναι, έτοιμοι φτιαγμένοι για Moderators ;) Thanx παιδιά. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Μου χε ξανασυμβει στο παρελθον και το ξαναπαθα και σημερα .

 

Πατησα καταλαθος Σημειωση ως αναγνωσμενα και χαθηκε οτι δεν ειχα διαβασει .

 

Υπαρχει τροπος αναιρεσης ? Δεν βρηκα κατι . Καλο θα ταν να μπει αν γινεται

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

 

Πρέπει να κάνεις κάποιον αριθμό post

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Αυτά είναι, έτοιμοι φτιαγμένοι για Moderators ;) Thanx παιδιά. ;)

 

Ok με καλύψατε! Ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν πρεπει να μπει εδω... εαν ειναι λαθος παρακαλω να μ το σβησετε.

Ερωτηση? πως θα σας φαινοταν μια κατηγορια μονο με αγγελιες? μονο για το φορουμ?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αγγελιες αλλα οχι για τα νεα μελη. πρεπει να κλεισεις καποιους μηνες σαν ενεργο μελος και να εχεις καποιον αριθμο ποστς :)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας δεν είναι πρόταση για βελτίωση αλλα είπα να μην ανοίξω νέο θέμα .προσπαθώ να μπω στο θέμα Samsung Galaxy S II: Η τελευταία διαφήμιση... προκαλεί τo iPhone 4S . και το chrome μου βγάζει warning

 

Warning: Something's Not Right Here!

http://www.myphone.gr contains content from isert.net, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.

Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.

We have already notified isert.net that we found malware on the site.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας δεν είναι πρόταση για βελτίωση αλλα είπα να μην ανοίξω νέο θέμα .προσπαθώ να μπω στο θέμα Samsung Galaxy S II: Η τελευταία διαφήμιση... προκαλεί τo iPhone 4S . και το chrome μου βγάζει warning

 

Είναι θέμα του Chrome, μην ανησυχείς.

Link to comment
Share on other sites

Καιρο τωρα ήθελα να το ρωτησω.. γιατι οποιος δεν εχει avatar εχει ενα ξεθωριασμενο i-phone? Ε,γιατι??

Θα μπορουσατε να ζωγραφισετε ενα κινητο με κουμπακια ή ενα αφης χωρς κεντρικο πληκτρο που παραπεμπει σε i-phone :shifty::grin:

πχ..http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=22699&stc=1&d=1322265797

:rolleyes: δικά μου..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή να δούμε πόσοι χρήστες έχουν ποιο avatar;

Να βλέπαμε δηλαδή πόσοι έχουν το iphone 4, πόσοι το 3, πόσοι το galaxy κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι το παρόν topic υπάρχει για να κάνετε προτάσεις. Δεν είναι τόπος για chat, ούτε για να γράφετε απαντώντας υποθετικά σε ερωτήσεις που κάνουν άλλα μέλη. Τα off-topic θα διαγράφονται.
Link to comment
Share on other sites

Και μια ακόμη πρόταση ως προς το Buy & Sell. Αν θυμάμαι καλά το όριο είναι 150 μηνύματα. Υπάρχουν μέλη από το 2003 με 150 μηνύματα και μέλη από το καλοκαίρι με 150 μηνύματα. Θεωρώ ότι για τα παλιά μέλη θα έπρεπε να υπήρχε διαφορετικό κριτήριο. Πχ 1 μήνυμα στις 5 μέρες. Δεν μου φαίνεται δίκαιο για κάποιο νέο μέλος που βοηθάει να μην έχει πρόσβαση στις αγγελίες και να έχει κάποιο παλιό μέλος που σε 8 χρόνια έκανε 150 μηνύματα, κοινώς 20 μηνύματα το χρόνο...

Δεν ξέρω, μια σκέψη είπα...

Link to comment
Share on other sites

σκέψου όμως ότι μπορεί να υπάρχουν κάποια άτομα που απλά είναι εδώ για αγοραπωλησίες ;)

και ας μη βοηθάνε στα τοπικς :)

όλοι πρέπει να έχουν δικαίωμα στο buy n sell (αρκει να έχουν 150 ποστς + όποιο χρονικό διάστημα πρέπει να είναι μέλη)

Link to comment
Share on other sites

σκέψου όμως ότι μπορεί να υπάρχουν κάποια άτομα που απλά είναι εδώ για αγοραπωλησίες ;)

και ας μη βοηθάνε στα τοπικς :)

 

Αυτό ακριβώς θέλουμε να αποφύγουμε και γι'αυτό υπάρχουν οι όποιοι περιορισμοί.

 

Remember, το BnS είναι απλά μια έξτρα παροχή στα... νορμάλ μέλη του myphone.gr. Δεν είμαστε και ούτε θέλουμε να γίνουμε site αγοραπωλήσεων. Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα στις 79 σελιδες αλλα θα μαρεσε να υπαρχει η επιλογη για reputation up ή down στους χρηστες.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα στις 79 σελιδες αλλα θα μαρεσε να υπαρχει η επιλογη για reputation up ή down στους χρηστες.:)

 

Και σε αυτό έχουμε αναφερθεί πολλές φορές, με πιο πρόσφατη αυτήν:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3819626#post3819626

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...