Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και όπως είπα, σήμερα, μόλις τώρα, αυτή τη στιγμή δηλαδή, διορθώθηκε :).

 

Κανένα θέμα δεν σημειώνεται ως αναγνωσμένο εκτός και αν παρέλθουν 10 ημέρες από την ημερομηνία που δέχθηκε για τελευταία φορά απάντηση - και αυτό επειδή σε διαφορετική περίπτωση η database δεν θα μπορούσε να φιλοξενήσει τόσες χιλιάδες markers για χιλιάδες χρήστες (πρόχειρος υπολογισμός 150.000 θέματα x 150.000 χρήστες = 22.500.000.000 x 256 bytes για τον ίδιο τον marker).

 

Ωωω, ευχαριστούμε!!! :) :) :)

 

Μήπως το διάστημα που αναφέρεις θα μπορούσε να αυξηθεί, π.χ. σε 20 μέρες ή ένα μήνα, αν δεν δημιουργεί πρόβλημα;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπορεις να μου πεις αν και εσυ βλεπεις το φορουμ οπως το βλεπω εγω? γιατι θα τρελλαθω...δε γινεται τα χρωματα να ειναι τα ιδια με πριν. εκτος αν η οθονη μου τα δειχνει τελειως αναποδα :!:

βλεπεις ποσο απαλες ειναι οι γραμμες εναλλαγης? βλεπεις τις κεφαλιδες πως ειναι?

αυτο ειναι σωστο? εγω ετσι οπως το βλεπω ειναι κουραστικο.

 

Αλήθεια, τα χρώματα στο forumdisplay είναι ίδια με πριν (το ένα μάλιστα πιο σκούρο) και ναι, αυτό ακριβώς «βλέπω» και εγώ. Μπορεί να σε στεναχωρεί, αλλά δυστυχώς προτιμώ την τωρινή μορφή και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό που δημιουργήθηκε. Δεν επέλεξα τίποτα τυχαία και χρειάστηκε περίπου σχεδόν 1 χρόνο για να αποκτήσει μορφή σχεδόν το κάθε pixel που βλέπεις στην οθόνη σου. Ναι, μπορεί να μην σου αρέσει ή να το θεωρείς κουραστικό, δεν μπορώ να σε πείσω για το αντίθετο. Ναι, προφανώς και θα γίνουν πολλά tweaks στο πέρασμα του χρόνου. Το παλιό skin το «δούλεψα» περίπου 5 χρόνια για να καταλήξει στη μορφή που είχε. Σε σχέση με εκείνο, αυτό είναι ακόμη βρέφος αλλά θα ωριμάσει...

 

Ωωω, ευχαριστούμε!!! :) :) :)

 

Μήπως το διάστημα που αναφέρεις θα μπορούσε να αυξηθεί, π.χ. σε 20 μέρες ή ένα μήνα, αν δεν δημιουργεί πρόβλημα;

Να είσαι καλά :). Θα σου απαντήσω ειλικρινά: Δεν ξέρω ακόμη αν θα δημιουργήσει προβλήματα. Καθώς θα ήταν αδύνατο να κάνω δοκιμές με οποιονδήποτε άλλο τρόπο, θα το αφήσω στις 10 ημέρες για τουλάχιστον τον πρώτο μήνα εφαρμογής αυτής της αλλαγής ώστε να «μετρήσω» ποια ακριβώς είναι η επιβάρυνση τόσο σε όγκο δεδομένων, όσο και σε server load. Αν δω πως αυτό είναι σχετικά μικρό, τότε θα το διπλασιάσω στις 20 ημέρες. Διαφορετικά θα το αφήσω ως έχει. Το 10 είναι η τιμή που προτείνεται από τους δημιουργούς του vBulletin πάντως και για αυτό και το επέλεξα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν από λίγο είδα την καινούργια εμφάνιση του forum.

 

Εμφανισιακά εντυπωσιακή θα έλεγα! Ένα μπράβο πιστεύω αξίζει σε όσους το σχεδίασαν!

 

Δύο ερωτήσεις έχω εγώ.

 

1) Θα υπάρξει mobile έκδοση του site; Θεωρώ πολύ σημαντική την ύπαρξή της, ιδιαίτερα αν λάβει κανείς υπόψιν το είδος του site.

 

2) Αν μπορείς msk να προσθέσεις την αυτόματη συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς να πω και από εδώ συγχαρητήρια για την ανανέωση και την προσπάθεια! Παρότι η συνήθεια είναι μεγάλη μετά από τόσα χρόνια στο παλιό layout, προσωπικά μου αρέσει πολύ το clean style και η νέα εκσυγρονισμένη άποψη του forum. Όντως μια αλλαγή χρειαζόταν!!

 

Αυτό που μου λείπει βασικά όπως ξαναείπα και στο άλλο thread είναι αυτό που περιέγραψε κι ένας φίλος πιο πάνω:

 

Εννοώ το "θέματα υπό παρακολούθση" δηλαδή αυτό http://www.myphone.gr/forum/subscription.php

Παλιά στην αρχική σελίδα υπήρχε ένα link για να το πατήσω κατευθείαν, και επίσης ενάς μετρητής για το σε πόσα θέματα είχα νέες απαντήσεις.

 

Μου ήταν πολύ βολικό να έχω άποψη από με την πρώτη ματιά για το αν και σε πόσα θέματα υπό παρακολούθηση υπήρχαν νέα μυνήματα. Θα το ήθελα πολύ σαν επιλογή στην μπάρα και είναι το μόνο πιο δύσχρηστο σημείο στο νέο layout.

 

1) Θα υπάρξει mobile έκδοση του site; Θεωρώ πολύ σημαντική την ύπαρξή της, ιδιαίτερα αν λάβει κανείς υπόψιν το είδος του site.

 

2) Αν μπορείς msk να προσθέσεις την αυτόματη συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.

 

Κι αυτές είναι προτάσεις που νομίζω βρίσκουν τους περισσότερους σύμφωνους.

H mobile έκδοση σίγουρα θα ήταν χρήσιμη αλλά χρησιμότερη είναι η συνένωση μηνυμάτων γιατί κυρίως όταν είμαι μέσω tapatalk (τις περισσότερες φορές) που δεν έχει πολλάπλή παράθεση αναγκάζομαι ή να ποστάρω συνεχόμενα ή να παλέυω με copy-paste όταν έχω πολύ χρόνο ή να μην απαντάω καθόλου για να αποφύγω την παρατήρηση.

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Κατανοώ ότι πολλές φορές είναι δύσκολο να διαβαστούν τα μακροσκελή μου μηνύματα, όπως για παράδειγμα αυτό: Codename: Pre-Nexus, που δημοσίευσα στο ημερολόγιο αλλαγών. Προσωπικά με ευχαριστεί που σιγά-σιγά ανακαλύπτετε τις δυνατότητες του νέου theme και με χαροποιεί - όπως ήδη έγραψα να περνάτε χρόνο σε αυτές τις σελίδες και να τις απολαμβάνετε :). Σε κάθε περίπτωση το Mobile Site είναι ήδη υπό κατασκευή, θα υποστηρίζει όλες τις πλατφόρμες και θα είναι αρκετά πιο λειτουργικό από οποιοδήποτε add-on (βλέπε Tapatalk). Δεν υπάρχει κανένας απολύτως έλεγχος εκεί και ακόμη και να έκανα κάποια αλλαγή για να γίνονταν η αυτόματη συνένωση μηνυμάτων, μάλλον θα αποτύγχανε. Με την αυτόματη συνένωση, που είχα ασχοληθεί στο παρελθόν, είχα αποτύχει να βρω έναν πρακτικό και σίγουρο τρόπο για να γίνει εφικτή, χωρίς να υπάρχουν λάθη. Θα το κοιτάξω για αργότερα. Και επειδή πάλι κατέληξα να γράφω πολλά ας συνοψίσω με το εξής:

 

 

  1. Ναι, βρίσκεται ήδη υπό κατασκευή η mobile έκδοση του site.
  2. eltsele σε περιμένει μία έκπληξη και εσένα και τον Watermelon σε μερικές ημέρες (ίσως και ώρες) στην κεντρική σελίδα.

 

υ.γ. Έχω πολύ καλή διάθεση, αλλά όχι άπειρο χρόνο - είναι αδύνατο να λύσω κάθε πρόβλημα που υπάρχει «σήμερα», όπως είναι αδύνατο να ικανοποιήσω κάθε επιθυμία. Για ορισμένα θέματα, θα είμαι ειλικρινής, είναι επιλογή μου να είναι με αυτόν τον τρόπο. Δεν υπάρχει κανόνας, υπάρχει μόνο η ελευθερία της δημιουργίας (και η απόλαυση, αν θέλετε). Για κάποια άλλα βασίζομαι στο feedback. Αν μπορώ να κάνω κάτι για να κάνω τη «διαβίωσή» σας εδώ καλύτερη, θα το κάνω, εφόσον μπορώ και εφόσον η δημιουργικότητά μου το επιτρέπει :).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατανοώ ότι πολλές φορές είναι δύσκολο να διαβαστούν τα μακροσκελή μου μηνύματα, όπως για παράδειγμα αυτό: Codename: Pre-Nexus, που δημοσίευσα στο ημερολόγιο αλλαγών. Προσωπικά με ευχαριστεί που σιγά-σιγά ανακαλύπτετε τις δυνατότητες του νέου theme και με χαροποιεί - όπως ήδη έγραψα να περνάτε χρόνο σε αυτές τις σελίδες και να τις απολαμβάνετε :). Σε κάθε περίπτωση το Mobile Site είναι ήδη υπό κατασκευή, θα υποστηρίζει όλες τις πλατφόρμες και θα είναι αρκετά πιο λειτουργικό από οποιοδήποτε add-on (βλέπε Tapatalk). Δεν υπάρχει κανένας απολύτως έλεγχος εκεί και ακόμη και να έκανα κάποια αλλαγή για να γίνονταν η αυτόματη συνένωση μηνυμάτων, μάλλον θα αποτύγχανε. Με την αυτόματη συνένωση, που είχα ασχοληθεί στο παρελθόν, είχα αποτύχει να βρω έναν πρακτικό και σίγουρο τρόπο για να γίνει εφικτή, χωρίς να υπάρχουν λάθη. Θα το κοιτάξω για αργότερα. Και επειδή πάλι κατέληξα να γράφω πολλά ας συνοψίσω με το εξής:

 

 

  1. Ναι, βρίσκεται ήδη υπό κατασκευή η mobile έκδοση του site.
  2. eltsele σε περιμένει μία έκπληξη και εσένα και τον Watermelon σε μερικές ημέρες (ίσως και ώρες) στην κεντρική σελίδα.

 

υ.γ. Έχω πολύ καλή διάθεση, αλλά όχι άπειρο χρόνο - είναι αδύνατο να λύσω κάθε πρόβλημα που υπάρχει «σήμερα», όπως είναι αδύνατο να ικανοποιήσω κάθε επιθυμία. Για ορισμένα θέματα, θα είμαι ειλικρινής, είναι επιλογή μου να είναι με αυτόν τον τρόπο. Δεν υπάρχει κανόνας, υπάρχει μόνο η ελευθερία της δημιουργίας (και η απόλαυση, αν θέλετε). Για κάποια άλλα βασίζομαι στο feedback. Αν μπορώ να κάνω κάτι για να κάνω τη «διαβίωσή» σας εδώ καλύτερη, θα το κάνω, εφόσον μπορώ και εφόσον η δημιουργικότητά μου το επιτρέπει :).

Ναι, βρίσκεται ήδη υπό κατασκευή η mobile έκδοση του site.

 

αυτο περιμενα ποσο καιρο επιτελους φως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να κάνω και εγώ μια πρόταση...αν είναι εύκολο φυσικά... όταν ποστάρεις μια απάντηση, υπάρχει η δυνατότητα τροποποίησης... μπορείτε μήπως να βάλετε και την δυνατότητα διαγραφής του μηνύματος; ... να δώσω ένα παράδειγμα...

πχ κάποιος ποστάρει στο θέμα με την αναζήτηση τραγουδιών και ψάχνει ένα τραγούδι...και απαντάνε 2 ταυτόχρονα...να υπάρχει η δυνατότητα ο δεύτερος να το σβήσει...

Αν γίνεται πάντα... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να κάνω και εγώ μια πρόταση...αν είναι εύκολο φυσικά... όταν ποστάρεις μια απάντηση, υπάρχει η δυνατότητα τροποποίησης... μπορείτε μήπως να βάλετε και την δυνατότητα διαγραφής του μηνύματος; ... να δώσω ένα παράδειγμα...

πχ κάποιος ποστάρει στο θέμα με την αναζήτηση τραγουδιών και ψάχνει ένα τραγούδι...και απαντάνε 2 ταυτόχρονα...να υπάρχει η δυνατότητα ο δεύτερος να το σβήσει...

Αν γίνεται πάντα... :)

 

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο, γιατί αν ο κάθε χρήστης είχε τη δυνατότητα να διαγράφει τα μηνύματά του, το φορουμ δεν θα είχε συνέχεια. Πες π.χ. ότι θέλω να φύγω από το Myphone, θα σβήσω 7.000+ μηνύματά μου; :p

 

Για αυτό το λόγο υπάρχουν οι Moderators. Μην τα κάνετε όλα εσείς. Αφήστε τους να δικαιολογήσουν το μισθό τους :p

 

Σοβαρά τώρα, δεν θα γίνει κάτι τέτοιο. Αν θέλεις να διαγραφεεί ένα λάθος μήνυμά σου, το ζητάς από Moderator και μέσα σε 24 ώρες θα έχει διαγραφεί. ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα να κάνω και εγώ μια πρόταση...αν είναι εύκολο φυσικά... όταν ποστάρεις μια απάντηση, υπάρχει η δυνατότητα τροποποίησης... μπορείτε μήπως να βάλετε και την δυνατότητα διαγραφής του μηνύματος; ... να δώσω ένα παράδειγμα...

πχ κάποιος ποστάρει στο θέμα με την αναζήτηση τραγουδιών και ψάχνει ένα τραγούδι...και απαντάνε 2 ταυτόχρονα...να υπάρχει η δυνατότητα ο δεύτερος να το σβήσει...

Αν γίνεται πάντα... :)

 

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο, γιατί αν ο κάθε χρήστης είχε τη δυνατότητα να διαγράφει τα μηνύματά του, το φορουμ δεν θα είχε συνέχεια. Πες π.χ. ότι θέλω να φύγω από το Myphone, θα σβήσω 7.000+ μηνύματά μου; :p

 

Για αυτό το λόγο υπάρχουν οι Moderators. Μην τα κάνετε όλα εσείς. Αφήστε τους να δικαιολογήσουν το μισθό τους :p

 

Σοβαρά τώρα, δεν θα γίνει κάτι τέτοιο. Αν θέλεις να διαγραφεεί ένα λάθος μήνυμά σου, το ζητάς από Moderator και μέσα σε 24 ώρες θα έχει διαγραφεί. ;)

 

Θα μπορουσε ομως να γινεται κατι τετοιο αν δεν υπαρχουν απαντησεις κατω απο ενα αρχικο post.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο, γιατί αν ο κάθε χρήστης είχε τη δυνατότητα να διαγράφει τα μηνύματά του, το φορουμ δεν θα είχε συνέχεια. Πες π.χ. ότι θέλω να φύγω από το Myphone, θα σβήσω 7.000+ μηνύματά μου; :p

 

Για αυτό το λόγο υπάρχουν οι Moderators. Μην τα κάνετε όλα εσείς. Αφήστε τους να δικαιολογήσουν το μισθό τους :p

 

Σοβαρά τώρα, δεν θα γίνει κάτι τέτοιο. Αν θέλεις να διαγραφεεί ένα λάθος μήνυμά σου, το ζητάς από Moderator και μέσα σε 24 ώρες θα έχει διαγραφεί. ;)

 

Ok ευχαριστώ για την απάντηση...απλά σκέφτηκα ότι μερικές φορές μην απασχολούμε και τους moderators για ψιλοπράγματα... :wink:

απλά δεν είπα να υπάρχει η δυνατότητα ο χρήστης να σβήνει όλα του τα μηνύματα..μόνο το τελευταίο που έχει ποστάρει...αλλά αφού είναι δύσκολο δεν πειράζει...ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ για την απάντηση...απλά σκέφτηκα ότι μερικές φορές μην απασχολούμε και τους moderators για ψιλοπράγματα... :wink:

απλά δεν είπα να υπάρχει η δυνατότητα ο χρήστης να σβήνει όλα του τα μηνύματα..μόνο το τελευταίο που έχει ποστάρει...αλλά αφού είναι δύσκολο δεν πειράζει...ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση :)

 

Αν δεν υπαρχουν reply καλο θα ηταν...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπαρχουν reply καλο θα ηταν...

 

Οι Moderators τα αναλαμβάνουν αυτά. :) Μόνιμα ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Οι Moderators τα αναλαμβάνουν αυτά. :) Μόνιμα ;)

 

ΟΚ...Να δικαιολογουν και ...τον μισθο τους.

Εννοειτε οτι πλακα κανω...:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται κάτι τέτοιο, γιατί αν ο κάθε χρήστης είχε τη δυνατότητα να διαγράφει τα μηνύματά του, το φορουμ δεν θα είχε συνέχεια. Πες π.χ. ότι θέλω να φύγω από το Myphone, θα σβήσω 7.000+ μηνύματά μου; :p

Δεν γίνεται, να έχουμε αυτήν την δυνατότητα για 15 λεπτά από την αποστολή του μηνύματος, για παράδειγμα? :rolleyes:

 

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως έλεγχος εκεί και ακόμη και να έκανα κάποια αλλαγή για να γίνονταν η αυτόματη συνένωση μηνυμάτων, μάλλον θα αποτύγχανε. Με την αυτόματη συνένωση, που είχα ασχοληθεί στο παρελθόν, είχα αποτύχει να βρω έναν πρακτικό και σίγουρο τρόπο για να γίνει εφικτή, χωρίς να υπάρχουν λάθη.

 

Δεν μπορεί να αποφυγή η συνεχόμενη αποστολή μηνυμάτων σε ένα θέμα, με το να μην υπάρχει η δυνατότητα να αποσταλή νέο μήνυμα, στο ίδιο θέμα, από το ίδιο μέλος, για κάποιο χρονικό διάστημα ή να επιτρέπεται μόνο μετά από παρεμβολή άλλου μέλους? ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, τα χρώματα στο forumdisplay είναι ίδια με πριν (το ένα μάλιστα πιο σκούρο) και ναι, αυτό ακριβώς «βλέπω» και εγώ. Μπορεί να σε στεναχωρεί, αλλά δυστυχώς προτιμώ την τωρινή μορφή και είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό που δημιουργήθηκε. Δεν επέλεξα τίποτα τυχαία και χρειάστηκε περίπου σχεδόν 1 χρόνο για να αποκτήσει μορφή σχεδόν το κάθε pixel που βλέπεις στην οθόνη σου. Ναι, μπορεί να μην σου αρέσει ή να το θεωρείς κουραστικό, δεν μπορώ να σε πείσω για το αντίθετο. Ναι, προφανώς και θα γίνουν πολλά tweaks στο πέρασμα του χρόνου. Το παλιό skin το «δούλεψα» περίπου 5 χρόνια για να καταλήξει στη μορφή που είχε. Σε σχέση με εκείνο, αυτό είναι ακόμη βρέφος αλλά θα ωριμάσει...

 

δεν ηξερα οτι πηρε τοσο χρονο το παλιο theme γιατι δε μου φανηκε τοσο πολυπλοκο!

 

ενταξει τοτε αφου και εσυ βλεπεις τα ιδια με μενα ειναι οκ τουλαχιστον ολοι βλεπουν το ιδιο. παιζει να γινει ενα γκαλοπ για το theme να δουμε ποσοι θελουν αλλαγη και ποσοι ειναι ευχαριστημενοι με αυτο? ετσι απο περιεργεια

 

οταν βαλεις και τη συνενωση των μηνυματων βγαλε μια ανακοινωση να το ξερουμε ωστε να μην προσεχουμε τι διπλογραφουμε και να κανουμε απλα edit :p

 

Δεν γίνεται, να έχουμε αυτήν την δυνατότητα για 15 λεπτά από την αποστολή του μηνύματος, για παράδειγμα? :rolleyes:

 

αυτο ναι ανετα θα μπορουσε να γινει. και 5 λεπτα ειναι αρκετα

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και εγώ κάτι για διόρθωση;!

Όταν θες να κάνεις copy το όνομα κάποιου δεν σε αφήνει όπως παλιά.

Αριστερά που δείχνει τα στοιχεία σου όταν γράφεις κάτι τώρα η επιλογή "Όνομα" σου "ανοίγει" περισσότερες πληροφορίες και έτσι πρέπει να γράφεις από μόνος σου το όνομα

 

π.χ @DemetreKre κτλ

Link to comment
Share on other sites

Να προτείνω και εγώ κάτι για διόρθωση;!

Όταν θες να κάνεις copy το όνομα κάποιου δεν σε αφήνει όπως παλιά.

Αριστερά που δείχνει τα στοιχεία σου όταν γράφεις κάτι τώρα η επιλογή "Όνομα" σου "ανοίγει" περισσότερες πληροφορίες και έτσι πρέπει να γράφεις από μόνος σου το όνομα

 

π.χ @DemetreKre κτλ

 

μπορεις να πας στο προφιλ του να το κανεις;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μεγαλώσετε κάπως τη γραμματοσειρά των κειμένων και των posts..

 

Και αυτό το πορτοκαλί χρώμα στις παραθέσεις "χτυπάει".. Θα προτιμούσα μια απόχρωση του μπλε -όπως παλιά- για να ταιριάζει περισσότερο με τα υπόλοιπα χρώματα του site..

 

..Και αναμένω την εξατομίκευση :p

Πότε υπολογίζετε ότι θα επιστρέψει?

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μεγαλώσετε κάπως τη γραμματοσειρά των κειμένων και των posts..

 

Και αυτό το πορτοκαλί χρώμα στις παραθέσεις "χτυπάει".. Θα προτιμούσα μια απόχρωση του μπλε -όπως παλιά- για να ταιριάζει περισσότερο με τα υπόλοιπα χρώματα του site..

 

..Και αναμένω την εξατομίκευση :p

Πότε υπολογίζετε ότι θα επιστρέψει?

o msk μου εχει απαντησει σε αυτο και ειπε σε μηνες:(

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση;

Γιατί αφαιρέθηκε το γένος των χρηστών από τα στοιχεία τους;

Είναι παράλειψη ή έγινε επι τούτου;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση;

Γιατί αφαιρέθηκε το γένος των χρηστών από τα στοιχεία τους;

Είναι παράλειψη ή έγινε επι τούτου;

μερικοι κριναν απο το φυλλο του αλλου και πχ τον ειρωνευονταν κτλ

Προτείνω να μεγαλώσετε κάπως τη γραμματοσειρά των κειμένων και των posts..

 

Και αυτό το πορτοκαλί χρώμα στις παραθέσεις "χτυπάει".. Θα προτιμούσα μια απόχρωση του μπλε -όπως παλιά- για να ταιριάζει περισσότερο με τα υπόλοιπα χρώματα του site..

 

..Και αναμένω την εξατομίκευση :p

Πότε υπολογίζετε ότι θα επιστρέψει?

 

νομιζω καλα ειναι η γραμματοσειρα... η παραθεση μαρεσει, ειναι πιο ευδιακριτη απο παλια και φαινονται πιο καθαρα τα γραμματα

 

τι ειναι η εξατομικευση ?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν θες να κάνεις copy το όνομα κάποιου δεν σε αφήνει όπως παλιά.

Αριστερά που δείχνει τα στοιχεία σου όταν γράφεις κάτι τώρα η επιλογή "Όνομα" σου "ανοίγει" περισσότερες πληροφορίες

π.χ @DemetreKre κτλ

 

Αν κάνεις διπλό κλικ λίγο πιο αριστερά από το όνομα το επιλέγει.

Οπότε όλα ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

μερικοι κριναν απο το φυλλο του αλλου και πχ τον ειρωνευονταν κτλ

 

 

νομιζω καλα ειναι η γραμματοσειρα... η παραθεση μαρεσει, ειναι πιο ευδιακριτη απο παλια και φαινονται πιο καθαρα τα γραμματα

 

τι ειναι η εξατομικευση ?

 

να φτιαξεις το προφιλ σου με χρωματα γραμματοσειρες και τετοια;)

 

Καλησπέρα. Δεν βρίσκω κάποιο σύνδεσμο για τη λίστα μελών. Πού βρίσκεται;

 

ειναι στο φορουμ...αμα κανεις schroll θα το βρεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Μου λειπει η ηλικια που εγραφε κατω απο το αβαταρ του καθε μελους.

Παιζει να το ξαναβαλουμε?!

 

 

Μολις ειδα οτι στις αγγελιες εμφανιζει ηλικια.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...