Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτησω κατι... γινεται να προστεθει η επιλογη να διαλεγουμε χρωμα? πχ στο gamato.info θυμαμαι ειχε επιλογη για 5-6 χρωματα :)

 

Όχι, είναι επιλογή μας από την πρώτη ημέρα λειτουργίας του φορουμ, να διατηρηθεί ο χαρακτήρας του. Και το συγκεκριμένο χρώμα (και οι αποχρώσεις του) είναι συνδεδεμένες με το Myphone για εμάς. Δεν είναι στα σχέδιά μας να γίνει κάτι τέτοιο. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μη το προτείνεις, τσάμπα θα το κάνεις. Το logo μένει as is.

 

και παλι μια αλλαγη την εχει και ειναι ωραιο:)

και το μπλε ειναι μια χαρα που λενε οι φιλοι:)

ποτε θα αλλαξουν οι αλλες σελιδες?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και παλι μια αλλαγη την εχει και ειναι ωραιο:)

και το μπλε ειναι μια χαρα που λενε οι φιλοι:)

ποτε θα αλλαξουν οι αλλες σελιδες?

 

Όταν είναι έτοιμες. Ας μην το κάνουμε chat εδώ, δεν είναι ο σκοπός του thread.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

προβλημα πρωτο σημαντικο. οταν κανεις login-logout δεν κραταει τα θεματα που δεν εχεις διαβασει. νομιζει οτι αυτοματα τα εχεις διαβασει και τα περναει ως μη αναγνωσμενα.

 

Το επισήμανα κι εγώ ως πρόβλημα. Δεν είναι όμως καινούργιο, ανέκαθεν υπήρχε.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμενα παντως η καινουρια εμφανιση δε μ αρεσει.. το ειχα συνηθισει το παλιο. Δε με πειραζει που δεν εχω χρωματα στο προφιλ μου οπως λενε καποιοι, αλλα μου φαινεται τα χρωματα ειναι πολυ φωτεινα και τα παραθυρα πολυ μεγαλα σε σχεση με τη παλια εμφανιση του site. Τη πρωτη φορα που ειδα την καινουρια εμφανιση ηταν στο κινητο μου και λεω.. κατι στραβο θα εχει το opera mini. Τωρα που μπηκα εδω ξαφνιαστηκα. Θα μου παρει καιρο να το συνηθισω..:wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια εμενα παντως η καινουρια εμφανιση δε μ αρεσει.. το ειχα συνηθισει το παλιο. Δε με πειραζει που δεν εχω χρωματα στο προφιλ μου οπως λενε καποιοι, αλλα μου φαινεται τα χρωματα ειναι πολυ φωτεινα και τα παραθυρα πολυ μεγαλα σε σχεση με τη παλια εμφανιση του site. Τη πρωτη φορα που ειδα την καινουρια εμφανιση ηταν στο κινητο μου και λεω.. κατι στραβο θα εχει το opera mini. Τωρα που μπηκα εδω ξαφνιαστηκα. Θα μου παρει καιρο να το συνηθισω..:wacko:

 

Συνήθεια είναι. Μετά από λίγο καιρό αν σου δινόταν η δυνατότητα να επιστρέψεις στο παλιό layout, θα σου φαινόταν απαρχαιωμένο.

 

Ένα μπράβο και από εμένα, έχει γίνει πολύ καλή δουλειά (και καταλαβαίνω και τι προσπάθεια έχει καταβληθεί για αυτό το αποτέλεσμα)!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει πως να σας ικανοποιήσει τελικά κανείς. Στο θέμα στην κεντρική το ζήτησαν 10 χρήστες να μπει ξεχωριστή επιλογή για θέματα υπο παρακολούθηση. Εδώ μας λες οτι δεν χρειάζεται... αποφασίστε... :wacko: Θα μείνει έτσι όπως είναι για την ώρα.

 

εγω δεν εχω προβλημα να υπαρχει. αλλωστε ενα κουμπι εναι. απλα δε το χρησιμοποιω. ουτε θεωρησα οτι το ειχα αναγκη με την παλια εκδοση.

 

Security, security, security. Πολλοί χρήστες μπαίνουν από άλλους Η/Υ και ξεχνούν έτσι το password τους. Με αυτό τον τρόπο, εξασφαλίζουμε οτι δεν θα έχουμε κλοπές λογαριασμών. Δεν είναι τίποτα ένα κλικ.

 

Εν τέλει αν είστε στο PC σας, βάλτε το να θυμάται cookies, πείτε στον Browser να σας θυμάται και θα είστε online διαρκώς. Εναλλακτικά για τους περίεργους υπάρχουν και Password addons για όλους τους browsers.

 

ναι αλλα 8 χρονια το security σε πιο μυαλο ηταν? νταξει συμφωνω με αυτη την αποψη αλλα γιατι μετα απο τοσα χρονια τωρα ?

 

Το επισήμανα κι εγώ ως πρόβλημα. Δεν είναι όμως καινούργιο, ανέκαθεν υπήρχε.

 

επισης περα απο αυτο υπαρχει και ενα αλλο. οταν διαβαζεις ενα ποστ μενει στη λιστα ως διαβασμενο. θα μπορουσε να εξαφανιζεται απο τη λιστα του πινακα ελεγχου και να δειχνει μονο τα threads που εχουν απομεινει ακομα να διαβασεις αντι να σου δειχνει ολα τα threads απο την τελευταια φορα που εκανες Login διαβασμενα και αδιαβαστα

 

Μη το προτείνεις, τσάμπα θα το κάνεις. Το logo μένει as is.

 

τα χρωματα γινεται να γινουν λιγο πιο σκουρα?

 

δηλαδη δες εδω. http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=90

 

δε βρισκεις οτι ειναι προβλημα στο ματι σου αυτη η απαλη εναλλαγη στις ριγες? δοκιμασε να εισαι βραδυ με το φως της λαμπας.

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, τόσο εσένα, όσο και τους υπόλοιπους. Η «υποδοχή» του νέου «θέματος» ομολογώ ότι ήταν πολύ ενθαρρυντική με αποτέλεσμα να με έχετε κάνει να θέλω να ετοιμάσω πολλές ακόμη εκπλήξεις για το εγγύς μέλλον :).

 

Για την ώρα θα σχολιάσω τη «συντόμευση» για τα θέματα υπό παρακολούθηση. Ναι, είναι γεγονός ότι δεν... έπρεπε να εξαφανιστεί. Δεν έγινε ηθελημένα, αντίθετα, αν παρατηρήσατε είναι η πρώτη φορά που υπάρχει και ξεχωριστό πλήκτρο για την παρακολούθηση των θεμάτων... σε κάθε θέμα. Υπήρχαν ήδη δύο σκέψεις που δεν πρόλαβαν δυστυχώς να ολοκληρωθούν έως σήμερα που έγινε το launch του beta:

 

  1. Να μπορεί ο κάθε χρήστης να προσωποποιήσει το «δικό του menu» (αφαιρώντας ή προσθέτοντας αυτά που πραγματικά τον εξυπηρετούν)
  2. Να εμφανίζεται σε αυτό το menu όχι μόνο η συντόμευση προς τα θέματα υπό παρακολούθηση, αλλά και πληροφορίες για τον αριθμό αυτών που έχουν νέες απαντήσεις.

 

Δυστυχώς αυτά δεν έγιναν... έως σήμερα. Αλλά είναι νωρίς ακόμη :lol:.

 

Μέχρι να υλοποιηθούν προστέθηκαν ήδη στο προσωπικό σας menu οι επιλογές «Θέματα υπό παρακολούθηση» και «Νέα Μηνύματα», τις οποίες και μπορείτε να χρησιμοποιήσετε άμεσα...

 

Και παλι αψογοι......

Μετα απο 8 χρονια μπορω να πω οτι ειμαστε μεσα στα καλυτερα (στην Ελλαδα σιγουρα το καλυτερο) forum που εχουν σχεση με τεχνολογια στην Ευρωπη.

Ευχαριστω.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα 8 χρονια το security σε πιο μυαλο ηταν? νταξει συμφωνω με αυτη την αποψη αλλα γιατι μετα απο τοσα χρονια τωρα ?

 

Θα παραμείνει έτσι.

 

τα χρωματα γινεται να γινουν λιγο πιο σκουρα?

 

δηλαδη δες εδω. http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=90

 

δε βρισκεις οτι ειναι προβλημα στο ματι σου αυτη η απαλη εναλλαγη στις ριγες? δοκιμασε να εισαι βραδυ με το φως της λαμπας.

 

Χρησιμοποιώ το φορουμ όπως το βλέπεις εδώ και 1.5 μήνα. To βρίσκω υπέροχο, ειδικά σε σχέση με το παλιό, όταν επιστρέφω και το βλέπω. Αλλαγές χρωματικές δεν θα γίνουν άλλες. Όλα τα χρώματα πάντως έχουν λόγο που υπάρχουν. Κυρίως το λευκό. Δώστε βάρος στον εντοπισμό bugs πλέον, αν και είχαμε από χθες μόνο 2 σημαντικά, τα οποία και λύσαμε. Όταν ολοκληρωθεί το θέμα των bugs θα συνεχίσουμε με τις αλλαγές/προσθήκες νέων δυνατοτήτων. ;)

Edited by Mythozz

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

εξατομικευση προφιλ μπορει να προστεθει???

και μια προταση απο μενα...να μπουν στην αρχικη σελιδα τα θεματα υπο παρακολουθηση...παντως η μπαρα πανω μου αρεσε πολυ..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και παλι μια αλλαγη την εχει και ειναι ωραιο:)

και το μπλε ειναι μια χαρα που λενε οι φιλοι:)

ποτε θα αλλαξουν οι αλλες σελιδες?

 

Αναλυτική απάντηση υπάρχει εδώ.

 

εξατομικευση προφιλ μπορει να προστεθει??? και μια προταση απο μενα...να μπουν στην αρχικη σελιδα τα θεματα υπο παρακολουθηση...παντως η μπαρα πανω μου αρεσε πολυ..

 

Οι απαντήσεις είναι:

 

  • Ναι, θα προστεθεί - ισχύουν αυτά που έγραψα πριν από μερικές ημέρες για την εξατομίκευση, δηλαδή θα επανέλθει μετά το πέρας όλων των υπόλοιπων εργασιών, δηλαδή μετά από αρκετούς μήνες και με πολλές αλλαγές.
  • Ναι, θα προστεθούν στην κεντρική σελίδα του forum, όχι του site. Αργότερα.
  • Thanks!

 

ναι αλλα 8 χρονια το security σε πιο μυαλο ηταν? νταξει συμφωνω με αυτη την αποψη αλλα γιατι μετα απο τοσα χρονια τωρα ?

 

Τώρα, γιατί «τώρα» με απασχόλησε το συγκεκριμένο θέμα και γιατί «τώρα» είχα τον χρόνο να ασχοληθώ με την επίλυση όλων των προβλημάτων, που υπήρχαν εδώ και χρόνια με αφορμή την αλλαγή του theme. Στο δικό μου μυαλό είναι όλα, απλά μερικές φορές αργεί να επεξεργαστεί τις πληροφορίες και λυπάμαι για αυτό :lol:.

 

επισης περα απο αυτο υπαρχει και ενα αλλο. οταν διαβαζεις ενα ποστ μενει στη λιστα ως διαβασμενο. θα μπορουσε να εξαφανιζεται απο τη λιστα του πινακα ελεγχου και να δειχνει μονο τα threads που εχουν απομεινει ακομα να διαβασεις αντι να σου δειχνει ολα τα threads απο την τελευταια φορα που εκανες Login διαβασμενα και αδιαβαστα

 

Έτοιμο.

 

τα χρωματα γινεται να γινουν λιγο πιο σκουρα? δηλαδη δες εδω. http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=90 δε βρισκεις οτι ειναι προβλημα στο ματι σου αυτη η απαλη εναλλαγη στις ριγες? δοκιμασε να εισαι βραδυ με το φως της λαμπας.

 

Είτε το πιστεύεις είτε όχι, τα χρώματα δεν έχουν αλλάξει. Στο παλιό skin στις εναλλαγές υπήρχε λευκό, ενώ εδώ δεν υπάρχει. Το αποτέλεσμα είναι το μάτι να «ξεγελιέται» και να πιστεύει είτε ότι είναι πιο σκούρα, είτε ότι είναι πιο ανοιχτά σε σχέση με το παρελθόν χωρίς όμως κάτι τέτοιο να ισχύει. Μάλιστα στη σελίδα του forum display το γκρι είναι ίδιο (#eef2f7), ενώ το κυανό, είναι λίγο πιο σκούρο (#dfe7f3) σε σχέση με το παλαιότερο (#e2e8ee). Γιατί λοιπόν φαίνονται σε ορισμένους λίγο πιο έντονα; Πολύ απλά, επειδή δεν υπάρχουν τόσα περιθώρια όπως στο παρελθόν καθώς αφαιρέθηκε οτιδήποτε ήταν περιττό. Στο showthread αντίθετα είναι λίγο πιο φωτεινά, και αυτό επειδή το λευκό θα αποκτήσει στο εγγύς μέλλον περισσότερη σημασία.

 

Το επισήμανα κι εγώ ως πρόβλημα. Δεν είναι όμως καινούργιο, ανέκαθεν υπήρχε.

 

Και όπως είπα, σήμερα, μόλις τώρα, αυτή τη στιγμή δηλαδή, διορθώθηκε :).

 

Κανένα θέμα δεν σημειώνεται ως αναγνωσμένο εκτός και αν παρέλθουν 10 ημέρες από την ημερομηνία που δέχθηκε για τελευταία φορά απάντηση - και αυτό επειδή σε διαφορετική περίπτωση η database δεν θα μπορούσε να φιλοξενήσει τόσες χιλιάδες markers για χιλιάδες χρήστες (πρόχειρος υπολογισμός 150.000 θέματα x 150.000 χρήστες = 22.500.000.000 x 256 bytes για τον ίδιο τον marker).

 

Τώρα απλά πρέπει να συνηθίσουν όλοι οι χρήστες να σημειώνουν τα μηνύματα ως αναγνωσμένα :happy:.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ταν χρησιμο να προσθεσετε να μπορει ο καθε χρηστης να διαγραψει καποιο μηνυμα που χει δημοσιευσει , γιατι εμενα μου χει τυχει να βγει 2 φορες το ιδιο μηνυμα λογω κωλυματος ιντερνετ και να μην μπορεσω να το διαγραψω

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Θα ταν χρησιμο να προσθεσετε να μπορει ο καθε χρηστης να διαγραψει καποιο μηνυμα που χει δημοσιευσει , γιατι εμενα μου χει τυχει να βγει 2 φορες το ιδιο μηνυμα λογω κωλυματος ιντερνετ και να μην μπορεσω να το διαγραψω

 

Το ζητάς από έναν Moderator, ή το γράφεις στο δεύτερο ποστ και ο πρώτος Moderator που θα το δει, θα το διαγράψει. Άστους να κάνουν και καμιά δουλειά... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Το ζητάς από έναν Moderator, ή το γράφεις στο δεύτερο ποστ και ο πρώτος Moderator που θα το δει, θα το διαγράψει. Άστους να κάνουν και καμιά δουλειά... :)

 

Ναι αυτο εκανα αλλα θα τους γλιτωναμε απο δουλεια , γι αυτο το πα

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εκανα αλλα θα τους γλιτωναμε απο δουλεια , γι αυτο το πα

 

Αυτό θα κάνεις. Για αυτό μαστιγώνονται καθημερινά, για να κάνουν άμεσα ότι πρέπει. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

2 σχόλια.

Στα άρθρα που είναι στην πρώτη σελίδα δεν φαίνεται ποιος έκανε το τελευταίο σχόλιο όπως παλιά.

Επίσης στην αρχική σελίδα δεν φαίνεται ποια άρθρα παρακολουθώ και που έχω νέες απαντήσεις όπως παλιά.

Αυτά τα 2 το κάνουν λίγο πιο δύσχρηστο από πριν.

Link to comment
Share on other sites

2 σχόλια.

Στα άρθρα που είναι στην πρώτη σελίδα δεν φαίνεται ποιος έκανε το τελευταίο σχόλιο όπως παλιά.

Επίσης στην αρχική σελίδα δεν φαίνεται ποια άρθρα παρακολουθώ και που έχω νέες απαντήσεις όπως παλιά.

Αυτά τα 2 το κάνουν λίγο πιο δύσχρηστο από πριν.

Μία διευκρίνιση μόνον.

Κυριολεκτείς αναφέροντας το «ποια άρθρα παρακολουθείς»;

 

Δηλαδή εννοείς ποιες «ειδήσεις» παρακολουθείς; Δηλαδή... η ένδειξη «υπό παρακολούθηση» κοντά στον τίτλο των άρθρων; Προσπαθώ να καταλάβω εδώ και 2 ημέρες που ακριβώς εμφανίζονταν τα θέματα υπό παρακολούθηση στην κεντρική. Αν εννοείτε αυτό, τότε ΝΑΙ, θα επανέλθει η συγκεκριμένη ένδειξη, μην ανησυχείτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μία διευκρίνιση μόνον.

Κυριολεκτείς αναφέροντας το «ποια άρθρα παρακολουθείς»;

 

Δηλαδή εννοείς ποιες «ειδήσεις» παρακολουθείς; Δηλαδή... η ένδειξη «υπό παρακολούθηση» κοντά στον τίτλο των άρθρων; Προσπαθώ να καταλάβω εδώ και 2 ημέρες που ακριβώς εμφανίζονταν τα θέματα υπό παρακολούθηση στην κεντρική. Αν εννοείτε αυτό, τότε ΝΑΙ, θα επανέλθει η συγκεκριμένη ένδειξη, μην ανησυχείτε.

 

Εννοώ το "θέματα υπό παρακολούθση" δηλαδή αυτό http://www.myphone.gr/forum/subscription.php

Παλιά στην αρχική σελίδα υπήρχε ένα link για να το πατήσω κατευθείαν, και επίσης ενάς μετρητής για το σε πόσα θέματα είχα νέες απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Είτε το πιστεύεις είτε όχι, τα χρώματα δεν έχουν αλλάξει. Στο παλιό skin στις εναλλαγές υπήρχε λευκό, ενώ εδώ δεν υπάρχει. Το αποτέλεσμα είναι το μάτι να «ξεγελιέται» και να πιστεύει είτε ότι είναι πιο σκούρα, είτε ότι είναι πιο ανοιχτά σε σχέση με το παρελθόν χωρίς όμως κάτι τέτοιο να ισχύει. Μάλιστα στη σελίδα του forum display το γκρι είναι ίδιο (#eef2f7), ενώ το κυανό, είναι λίγο πιο σκούρο (#dfe7f3) σε σχέση με το παλαιότερο (#e2e8ee). Γιατί λοιπόν φαίνονται σε ορισμένους λίγο πιο έντονα; Πολύ απλά, επειδή δεν υπάρχουν τόσα περιθώρια όπως στο παρελθόν καθώς αφαιρέθηκε οτιδήποτε ήταν περιττό. Στο showthread αντίθετα είναι λίγο πιο φωτεινά, και αυτό επειδή το λευκό θα αποκτήσει στο εγγύς μέλλον περισσότερη σημασία.

 

Μπορεις να μου πεις αν και εσυ βλεπεις το φορουμ οπως το βλεπω εγω? γιατι θα τρελλαθω...δε γινεται τα χρωματα να ειναι τα ιδια με πριν. εκτος αν η οθονη μου τα δειχνει τελειως αναποδα :!:

 

http://img861.imageshack.us/img861/467/dscf0004o.jpg

 

http://img818.imageshack.us/img818/1671/dscf0005c.jpg

 

http://img52.imageshack.us/img52/3214/dscf0006da.jpg

 

βλεπεις ποσο απαλες ειναι οι γραμμες εναλλαγης? βλεπεις τις κεφαλιδες πως ειναι?

αυτο ειναι σωστο? εγω ετσι οπως το βλεπω ειναι κουραστικο.

 

Τώρα απλά πρέπει να συνηθίσουν όλοι οι χρήστες να σημειώνουν τα μηνύματα ως αναγνωσμένα :happy:.

 

βασικα αυτο δε χρειαζεται απαξ και φευγουν απο τον πινακα ελεγχου ;)

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Οι απαντήσεις είναι:

 

  • Ναι, θα προστεθεί - ισχύουν αυτά που έγραψα πριν από μερικές ημέρες για την εξατομίκευση, δηλαδή θα επανέλθει μετά το πέρας όλων των υπόλοιπων εργασιών, δηλαδή μετά από αρκετούς μήνες και με πολλές αλλαγές.
  • Ναι, θα προστεθούν στην κεντρική σελίδα του forum, όχι του site. Αργότερα.
  • Thanks!

ευχαριστω φιλε θα περιμενω:)

και κατι αλλο..γιατι αμα δεν κανω εξοδο δεν φευγουν απο αναγνωσμενα τα μυνηματα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε θα περιμενω:)

και κατι αλλο..γιατι αμα δεν κανω εξοδο δεν φευγουν απο αναγνωσμενα τα μυνηματα?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3609922#post3609922

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

 

δεν το ειχα δει ευχαριστω:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...