Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξερω αν μπορει να γινει κατι αλλα η αδυναμια αναζητησης με εως 3 χαρακτηρες ειναι προβλημα.Θελω να ψαξω σε αγγελια για HTC HD2 δεν βγαζει κατι...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για δοκίμασε *ΉD2*

 

Δυστυχως τιποτα....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τιποτα....

Δεν γίνονται Index λέξεις με τρεις ή λιγότερους χαρακτήρες. Επομένως δε μπορούν να αναζητηθούν με κανένα τρόπο. Δυστυχώς πρόκειται για Limitation του vbulletin.

Χρησιμοποιείστε την αναζήτηση μέσω Google καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν ξέρω αν αυτό αποτελεί μείον για το site μας αλλά είδαν ότι μετράν τα μηνύματα στο Chat and fun...Όντας τεχνολογικό forum κατα την γνώμη μου θα έπρεπε να μην μετρούν...

 

 

 

 

Από την άλλη και έτσι που είναι δεν με χαλάει...:p

Link to comment
Share on other sites

Έχει εξεταστεί αυτό που λες στο παρελθόν και για την ώρα δεν υπάρχει διάκριση στα ποστ.

Η ύπαρξη του c&f είναι για τα μέλη που ενώ έχουν έρθει σε αυτό το φόρουμ για να συζητάνε για την τεχνολογία, θέλουν να αναπτύξουν και κάποιο θέμα "εξώ-τεχνολογικό". Οπότε τα ποστς τους δεν έχουν λιγότερη αξία από τα "τεχνολογικά". Βέβαια αν οι συντονιστές εντοπίσουν ανούσια ποστ, θα φροντίσουν για την απομάκρυνση τους.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κανένα ποστ δεν είναι ανούσιο...Το καθένα έχει την ουσία του στη κατηγορία που υποβάλλεται.

 

Με παραξένεψε λίγο διότι δεν το έχω συναντήσει πουθενά αλλού. Αλλά να σου πω την αλήθεια μου αρέσει.

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον και την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτες, ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια επιλογη για διαφορετικα skins στο φορουμ, μιας και δεν μπορω να εντοπισω καμμια τετοια επιλογη...(αν οντως υπαρχει πρεπει να ειμαι !@#$%^)
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει τέτοια επιλογή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουν οι καλοι μας moderators να κανουν κατι με αυτο?...γιατι ωραιο το γαλανολευκο αλλα καπως μονοτονο ρε παιδια...:shifty:
Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ καλη προταση...συμφωνω και εγω...να βαλετε διαφορα χρομα στο φοντο...μην ειναι μονο μπλε...αυτο για την αρχικη και το φοντο απο πισω...οσο για το φορουμ θα προτεινα να μπορουσαμε να βαλουμε οτι χρωμα θελουμε απο μονοι μας στο φορουμ...αν γινεται ας αλλαχτει...παντως θα ειναι δυσκολο μετα να το συνηθησουμε:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να προτείνω στο bye & sell ,για να μην μπερδεύονται όσοι θέλουν να αγοράσουν κλπ , να ανοιξέτε θέματα όπως πχ . bye & sell - ζήτηση ,bye & sell -πώληση , bye & sell -για είδη πληροφορικής & τέλος bye & sell - πουλήμενα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μηπως ηρθε ωρα να αλλαξετε πλατφορμα να πηγενατε στην ip board δυο σαιτ που παρακολουθω οπως το iphonehellas και to insomnia που αλλαξε και αυτο προσφατα.
Link to comment
Share on other sites

μηπως ηρθε ωρα να αλλαξετε πλατφορμα να πηγενατε στην ip board δυο σαιτ που παρακολουθω οπως το iphonehellas και to insomnia που αλλαξε και αυτο προσφατα.

 

Προς Θεου !!!!Αν ειναι να γινει σαν το Insomnia μακρυα.Το λεω εγω που εχω πανω απο δεκα χιλιαδες posts εκει.Απαραδεκτο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεου !!!!Αν ειναι να γινει σαν το Insomnia μακρυα.Το λεω εγω που εχω πανω απο δεκα χιλιαδες posts εκει.Απαραδεκτο.

 

Ο σχεδιασμος ειναι στο χερι αυτον που φτιαχνουνε το σαιτ.

παντος η πλατφορμα αυτη ειναι πιο εξελιγμενη και με notification live

Link to comment
Share on other sites

Ο σχεδιασμος ειναι στο χερι αυτον που φτιαχνουνε το σαιτ.

παντος η πλατφορμα αυτη ειναι πιο εξελιγμενη και με notification live

 

Το αποτελεσμα ομως ειναι τραγικο και αυτο μου μετραει !!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το αποτελεσμα ομως ειναι τραγικο και αυτο μου μετραει !!!

το σαιτ μια χαρα ηταν γουστα ειναι αυτα.

απλως πιστευω οτι η πλατφορμα αυτη εχει περισοτερες ευκολιες για πιο γρηγορη ενημερωση σε θεματα που γραφουμε και να ενημερονομαστε για απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

για πιο γρηγορη ενημερωση σε θεματα που γραφουμε και να ενημερονομαστε για απαντησεις

 

 

Σε αυτο ακριβως ειναι το προβλημα απο χθες που αλλαξε.Και δεν το λεω μονο εγω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω κατι και φυσικα μηπως ειναι καποια ρυθμιση που δεν εχω κανει εγω αλλα το παθαινω μονο εδω στο Myphone οσο αφορα το συγκεκριμενο θεμα.

 

θα ηθελα οταν υπαρχουν καινουργια ποστς και δεν τα εχω δει και μετα απο κανα μισαωρο που θα κανεω refresh στη σελιδα να μην χανονται και να εμφανιζονται τα τελευταια καινουργια μονο αλλα οσα δεν εχω δει...

 

μιλαω φυσικα να μην φαινονται σα διαβασμενα ενω δεν τα εχω διαβασει (και για το εικονιδιακι με το πρωτο καινουργιο αδιαβαστο που εξαφανιζεται και αυτο προφανως)...

 

αυτη ειναι η θερμη παρακληση απο μερους μου και το ζηταω μιας και λογικα ειναι ρυθμιση απο την πλευρα σας μιας και συμμετεχω και σε αλλα φορουμ που λειτουργει σωστα αυτη η λειτουργια και θυμαμαται το τελευται αναγνωσμενο ασχετως αν κανεις πολλα refresh ή log out/in (ουσιαστικα και στο refresh το ιδιο κανουμε απλα το αναφερω)...

 

η αναφορα στα αλλα φορουμ δεν ειναι γιατι τα προτιμαω απλα για σας εξηγησω τι εννοουσα...

 

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για οποια ενεργεια και αν γινει ασχετως αν φτιαχτει ή οχι το θεμα αυτο!

 

καλη σας συνεχεια!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο διάστημα στα τελευταία posts, δεν μου δείχνει την απάντηση του εκάστοτε χρήστη αλλά "μπερδεύει-μπλέκει" την παράθεση άλλο χρήστη(σ.σ. Quote) με την υπογραφή του χρήστη που απαντάει...:confused:

 

Όσες φορές έκανα ανανέωση σελίδας, δεν διορθώθηκε κι αναγκάστηκα να πατήσω το κουμπί της πολλαπλής παράθεσης, στη συνέχεια να πατήσω το κουμπί της απάντησης ώστε να δω την απάντηση του χρήστη.

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον αυτό;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το αποτελεσμα ομως ειναι τραγικο και αυτο μου μετραει !!!

 

οντως, το νεο ινσομνια ειναι ενα χαλι μαυρο.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει ήδη αποφασιστεί η αναβάθμισή μας, ένα πράγμα του οποίου την κατεύθυνση και υλοποίηση έχει αναλάβει ο MsK. Όπως καταλαβαίνετε, τα αποτελέσματα είναι παραπάνω από σίγουρο ότι θα είναι ικανοποιητικά μιας και μιλάμε για... MsK.

 

Τα λέω αυτά για να μην αναρωτιέστε αδίκως. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...