Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8600 Luna


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ φίλε VeCo. Σκέφτομαι να το τιμήσω.Μετα το 8850 δεν ξαναείχα κινητό της σειράς 8χχχ, και μιας και θέλω μια συσκευή για ομιλία και μηνύματα πλέον,αφήνοντας πίσω τα smartphones, πιστεύω είναι ότι πρέπει μιας και είναι σίγουρα ξεχωριστό κινητό.:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 438
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ φίλε VeCo. Σκέφτομαι να το τιμήσω.Μετα το 8850 δεν ξαναείχα κινητό της σειράς 8χχχ, και μιας και θέλω μια συσκευή για ομιλία και μηνύματα πλέον,αφήνοντας πίσω τα smartphones, πιστεύω είναι ότι πρέπει μιας και είναι σίγουρα ξεχωριστό κινητό.:)

 

Ακριβώς τις ίδιες απαιτήσεις είχα κι εγώ, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το Luna. Άσε που και η κάμερα του δεν είναι καθόλου κακή...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γμτ, σκέφτομαι να παρατήσω το iPhone και να χρησιμοποιώ πάλι τη luna μας!:D:love:

 

Πούλα το iPhone και πάρε ένα iPod Touch για τα υπόλοιπα (όπως εγώ). :D

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γμτ, σκέφτομαι να παρατήσω το iPhone και να χρησιμοποιώ πάλι τη luna μας!:D:love:

 

Απιστευτη συσκευη & πολυαγαπημενη:cat:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πούλα το iPhone και πάρε ένα iPod Touch για τα υπόλοιπα (όπως εγώ). :D

Αχ ναι! Και να παίρνουμε τα παιδιά μας (κινητά) και να πηγαίνουμε για shopping στη bond street!:grin:

Link to comment
Share on other sites

Nokia 8600d (made in Finland) Luna.

Αιφνίδια η συσκευή παρουσίασε το εξής πρόβλημα.

Όταν πατώ το κουμπί ενεργοποίησης , εμφανίζεται το λογότυπο της εταιρείας και αμέσως μετά μου ζητά κωδικό ασφαλείας.

Του τον πληκτρολογώ κανονικά και κολλάει εκεί.

Αναζητώ τρόπο να του κάνω πλήρες format.

Δοκίμασα τα :

1. Αστέρι + πράσινο πλήκτρο + 3 + εκκίνηση

2. Αστέρι + πράσινο πλήκτρο + πλήκτρο πλοηγήσεως + εκκίνηση

ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

Γνωρίζει κάποιος φίλος , το εάν υπάρχει τρόπος να του κάνω format ?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θέλει απλά ένα ξαναπέρασμα του λογισμικού;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδιά θέλω να ρωτήσω, έχω ένα παροπλισμένο Luna (γνήσιο) το οποίο έχει φθορές σε διάφορα μέρη εξωτερικά, θέλω να το επισκευάσω, έκανα μία προσπάθεια από e-bay αλλά το kit που μου έστειλαν από China δεν ταίριαζε ακριβώς με τα γνήσια μέρη του κινητού που δεν αλλάζουν οπότε τσάμπα τα 50euro, λέτε να πάω ALPHA COPY??? Είναι στην Συγγρού νομίζω ε??? για service εννοώ... Πόσο λέτε να κοστίσει ένα πλήρες facelift??????
GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά θέλω να ρωτήσω, έχω ένα παροπλισμένο Luna (γνήσιο) το οποίο έχει φθορές σε διάφορα μέρη εξωτερικά, θέλω να το επισκευάσω, έκανα μία προσπάθεια από e-bay αλλά το kit που μου έστειλαν από China δεν ταίριαζε ακριβώς με τα γνήσια μέρη του κινητού που δεν αλλάζουν οπότε τσάμπα τα 50euro, λέτε να πάω ALPHA COPY??? Είναι στην Συγγρού νομίζω ε??? για service εννοώ... Πόσο λέτε να κοστίσει ένα πλήρες facelift??????

 

Τελικά έκανα το πλήρες facelift στη ΝΟΚΙΑ, άλλαξαν όλες οι προσόψεις, πληκτρολόγια,καπάκια...όλα βέβαια original, έμεινα έκπληκτος!!! σαν καινούριο... όπως την στιγμή που το έβγαλα από το κουτί του!! μου κόστισε 80euro περίπου προς ενημέρωση.

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Όταν πατώ το κουμπί ενεργοποίησης , εμφανίζεται το λογότυπο της εταιρείας και αμέσως μετά μου ζητά κωδικό ασφαλείας.πως μπορω να το επαναφερω το κινητο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατώ το κουμπί ενεργοποίησης , εμφανίζεται το λογότυπο της εταιρείας και αμέσως μετά μου ζητά κωδικό ασφαλείας.πως μπορω να το επαναφερω το κινητο

 

καποια βοηθεια μηπως και γλυτωσω την επισκεψη σε nokia shop...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

guys, ψαχνω τα default themes του 8600... οχι μονο το aurora hue, αλλα ολα! δεν το βρησκω πουθενα... αν ειναι ευκολο σε καποιον που εχει ακομα την συσκευη να μ τα στειλει με πμ :)

συγκεκριμενο θελω το πρασινο! εστω και τ ονομα του μπας και το βρω!! το θελω για το Αρτε :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...