Jump to content

Αυτόματη εισαγωγή ιστοσελίδων


John24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα ή τρόπος ώστε όταν κόβεται η σύνδεση του ιντερνετ και ξανακάνει από μόνος του επανάληψη κλήσης και ξανασυνδέεται να μπορεί αυτό το πρόγραμμα να επανεκκινεί κάποιες ιστοσελίδες και να κάνει από μόνος του login και τις εργασίες που είχες κάνει πρίν;

Π.χ. ας πούμε ότι είμαι συνδεδεμένος με το www.zoo.gr και θέλω να είμαι στο chat ακόμα και όταν λείπω από τον υπολογιστή μου. Με την διακοπή της σύνδεσης και επανασύνδεσης μετά να ξαναβρίσκεται πάλι εκεί συνδεδεμένο στο chat

Άκουσα ότι ένα πρόγραμμα καταγράφει τις εντολές που κάνεις σε μια ιστοσελίδα και αυτό με τη σειρά του σε κάποια στιγμή που κλείνει η σύνδεση και ξανασυνδέεται αυτό ξανακάνει τις εντολές από μόνο του στην ιστοσελίδα. Μέχρι και login και σύνδεση σε chat. Μήπως το γνωρίζετε; :blink:

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βασικά, από την στιγμή που έχεις κάνει log-in δεν χρειάζεται να ξανακάνεις, εκτός αν σβήσεις τα cookies.Όμως υπάρχουν μερικά website που για λόγους ασφάλειας δεν καταγράφουν στα cookies πληροφορίες, μόνο όταν το επιλέξεις εσύ θα συμβεί αυτό.:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...