Jump to content

Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ant1)


jim19
 Κοινοποίηση

Σας αρεσει?  

89 members have voted

  1. 1. Σας αρεσει?

    • Ειμαι φαν της,τρελαινομαι
      14
    • Δεν με ενθουσιαζει ιδαιτερα,ωστοσο τη παρακολουθω
      22
    • Καθολου.Πλητω,εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια.Αλλαζω καναλι
      53


Recommended Posts

Καμία σ΄χεση το Καφέ με τις παρθένες..έτη φωτός διαφορ.α

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορει κανεις να μου πει μπορω να βρω το τραγουδι των τιτλων?

 

Νομιζω λεγετε Το Φιλι και το λεει ο Παπακωνσταντινου!

Ρώτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=108835

Link to comment
Share on other sites

σκηνές σκηνές το συμπάθώ και άλλες πάλι φρικάρω:knife:.Πάντως βγάζει ελάχιστο γέλιο συγκριτικά με το παρελθόν.

 

έχω την εντύπωση ότι ο συγκεκριμένος εδώ και πολλά χρόνια δεν βγάζει γέλιο...τυποποιημένος και προβλέψιμος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καθολου.Αλλαζω καναλι.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επαναφέρω λίγο στην επιφάνεια το thread βλέποντας σήμερα δηλώσεις του Ρώμα στο Αlter.Είπε οτι παρότι δεν κάνει πρώτα νούμερα,δεν θα κοπεί(άλλα λένε όμως οι φήμες) και οτι ίσως δεν πάει τόσο καλά επειδή το κανάλι(Αnt1)τον υπερεκθέτει με τις τόσες επαναλήψεις.Γι' αυτό απο τον επόμενο χρόνο σκέφτεται να μετακομίσει:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν τα είπε ακριβώς έτσι ο Ρώμας. Ο τύπος το χει χάσει τελείως.

 

Από πέρσυ που έκραζε τη Μαρία την Άσχημη σίγουρος ότι θα ξεπεράσει τα νούμερά της, ερχόμαστε στον Σεπτέμβριο που εκφράζει τη σιγουριά του ότι το Δεληγιάννειο θα σκίσει και θα μας κάνει να ξεχάσουμε το παρά πέντε.

Τη τελευταία εβδομάδα πριν ξεκινήσουν οι σειρές του λέει δημοσιογράφος ότι το mega αποφάσισε να μην έχει απέναντί του (δευτέρα στις 21:00) τους Λατρεμένους γείτονες, αλλά τις γοργόνες (που αρχικά ήταν προγραμματισμένες για Τρίτη στις 22:00). Και εκεί ξεκινάει να λέει πως οι Λατρεμένοι γείτονες είναι αντιγραφή των Μεν και Δεν, για αυτό και ο κόσμος δεν θα τους έβλεπε (και τελικά αποδείχθηκε η σειρά με τα μεγαλύτερα νούμερα φέτος), αλλά και ότι οι γοργόνες δεν θα τα κατάφερναν απέναντί του (και τελικά κάνουν +10% παραπάνω από αυτόν). Στην ίδια συνέντευξη στο tv zapping δηλώνει πως έχει ήδη συμφωνήσει με τον ΑΝΤ1 να πάει για 2ο κύκλο η σειρά (χωρίς να προβληθεί ούτε ένα επεισόδιο!!!) και πως ήδη γράφει τα επεισόδια του 2ου κύκλου.

Την εβδομάδα που έπαιζαν τα τρίτα επεισόδια των σειρών ζητάει παράταση χρόνου για τα νούμερα και λέει πως η σειρά μπαίνει στο ψητό στο 5ο επεισόδιο.

 

Περνάει ο καιρός και αρχίζει να τα βάζει με τον ΑΝΤ1 δήθεν ότι δεν του έκαναν τη κατάλληλη προώθηση, να κράζει ΟΛΕΣ τις σειρές εκτός από τις γοργόνες (γιατί δεν τον έπαιρνε), να βγάζει τις μισές φετινές σειρές αντιγραφές παλιότερων δικών του σειρών, να, να,να.

 

Δεν φτάνει αυτό, λέει και άλλα για τον ΑΝΤ1, του στυλ ότι οι σειρές που κάνουν στο 2ο κανάλι σε τηλεθέαση 8%, αν παίζονταν στο MEGA θα έκαναν 20κάτι! Γιατί δεν ισχύει αυτό με το Φίλα το βάτραχό σου, που κερδίζει το mega με το Αν υπήρχες θα σε χώριζα, και παλιότερα με τη Κλεμμένη Ζωή όταν ήταν απέναντί του οι 31 δρόμοι;

 

Όλα αυτά τα είπε σε περιοδικά.

 

Και σήμερα στο tv weekend στο παραλήρημά του μεταξύ άλλων, είπε ότι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει δικαίωμα να τον κρίνει (όταν ξαναλέω μέσα σε 2 μήνες έχει κρίνει τους πάντες και τα πάντα), χαρακτηρίζει "δημοσιευματάκια" τα όσα λένε ότι το δεληγιάννειο δεν τα πάει καλά, λέει πως ΜΠΟΡΕΙ το δεληγιάννειο να πάει και δεύτερη χρονιά (όταν πριν ξεκινήσει έλεγε πως ΣΙΓΟΥΡΑ θα πήγαινε), πως το τελευταίο επεισόδιο που έπαιξε σε επανάληψη έκανε 18.5%, μεγάλο νούμερο για επανάληψη (χωρίς όμως να πει πως η επανάληψη έπαιξε τετάρτη στις 22:00, και το ίδιο επεισόδιο της Δευτέρας έκανε 19%), και διάφορες άλλες τέτοιες μπουρούχες.

 

Μόλις τόλμησε ο δημοσιογράφος να τον ρωτήσει αν το δεληγιάννειο θα αλλάξει μέρα και ώρα, μόνο που δεν τον έδειρε!!! "Σας παρακαλώ πολύ, αυτά τα λένε τα δημοσιευματάκια"!

 

Κατηγορεί τον ΑΝΤ1 ότι "τσαλάκωσε την εικόνα του" με τις συνεχείς επαναλήψεις του Κωνσταντίνου και Ελένης, και λέει πως για αυτό, αν τελικά δεν συνεχίσει το δεληγιάννειο, του χρόνου θα αναζητήσει άλλη επαγγελματική στέγη γιατί ένας άλλος επαγγελματικός χώρος, φέρνει λέει και ανανέωση γενικότερα.

 

Το θέμα είναι ποιος θα δεχτεί να τον πάρει; Το MEGA, όταν του χει καταθάψει με τα λόγια του όλες του τις φετινές σειρές; Το ίδιο MEGA, που αρνήθηκε να δείξει το Καφέ της Χαράς -έχασε βέβαια από αυτό, αλλά το θέμα είναι ότι αρνήθηκε-. Το ίδιο MEGA, που φιλοξένησε τον "Κακό Βεζύρη" του, που έκανε τη χειρότερη τηλεθέαση της χρονιάς που προβαλλόταν με αποτέλεσμα να μεταφερθεί τα μεσημέρια της Δευτέρας στις 15:00 και αφού πάτωσε και σε εκείνη τη ζώνη, να ξαναμεταφερθεί στη 13:10;

 

Ή θα τον πάρει ο ALPHA που φέτος έχει κάνει σημαντική άνοδο στη πράιμ τάιμ ζώνη, ρισκάροντας να ξαναπέσει με ένα μελλοντικό Ρωμίστικο σενάριο που θα μοιάζει με όλες τις προηγούμενες σειρές, ΚΑΙ το δεληγιάννειο;

 

Απορώ, η Χατζησοφιά τι κάνει για να τον φέρει στα συγκαλά του;

 

Δε ξέρω παιδιά, μου κάνει κάτι σαν σχιζοφρένεια αυτό το πράγμα. Όλοι του φταίνε, αυτός δεν φταίει σε τίποτα, και επίσης έχει δικαίωμα να κρίνει τους πάντες και τα πάντα, αλλά απαγορεύεται να κρίνουν αυτόν. Είναι για γέλια και για κλάμματα η κατάσταση. Ας αποδεχτεί την ήττα του και ας συνεχίσει το Δεληγιάννειο αξιοπρεπώς. Το θεωρώ μέτρια σειρά που βλέπεται ευχάριστα, όχι όμως αυτή τη μέρα και ώρα για αυτό προσωπικά βλέπω γοργόνες και βλέπω το παρθεναγωγείο άλλη στιγμή στο βίντεο.

Με αυτά που είδα στο tv weekend σήμερα, αν τολμήσει ο ΑΝΤ1 και του αλλάξει μέρα και ώρα, είναι ικανός να τα διαλύσει όλα και να φύγει αφήνωντας το παρθεναγωγείο ανολοκλήρωτο!!! Όχι ότι θα χάσουμε και πολλά αλλά λέω....

Sorry για το τεράστιο post, δεν φταίω εγώ, ο Ρώμας φταίει που παραλυρεί και δε ξέρει τι και πόσα λέει!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

προς οσους παρακολουθουν την σειρα:σε γκεστ ρολο θα εμφανιστει

η ζωζω σαπουντζακη...

 

τωρα τι ρολο ακριβως θα εχει δεν ξερω,ουτε μπορω να φανταστω καθως δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο της εν λογω σειρας:O

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

O ανθρωπος απλα δεν εχει καταλαβει οτι δεν ειναι πλεον το παιδι θαυμα που οτι κανει θα γινεται επιτυχια..Κι οτι εχει ξεπεραστει πλεον..Μεγαλωσε κι εχει κανει κι αρκετα.Ισως κι να καηκε κι λιγο απο το καναλι αλλα ολα τα πραγματα καποτε αλλαζουν..Αν αρεσαν ακομη οι ιδεες του θα πηγαινε καλα..Αλλα δεν αρεσουν.
Link to comment
Share on other sites

προς οσους παρακολουθουν την σειρα:σε γκεστ ρολο θα εμφανιστει

η ζωζω σαπουντζακη...

 

τωρα τι ρολο ακριβως θα εχει δεν ξερω,ουτε μπορω να φανταστω καθως δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο της εν λογω σειρας:O

 

Της Δεληγιάννειας παρθένας

 

+10000 !!! :D:lol::p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου αρέσουν αυτές οι συμπεριφορές και νομίζω ότι έχει χάσει την μπάλα!

 

Έχει κάνει ωραία πράγματα στην τηλεόραση, αλλά από εκεί και πέρα νομίζω ότι θα έπρεπε να ανανεωθεί...αλλάζουν οι εποχές...αλλάζουν τα πράγματα... όλοι μας ενθουσιαζόμαστε περισσότερο από τις νέες ιδέες! Θεωρώ ότι μπορεί να ανανεωθεί αν δεν το δει τόσο εγωιστικά!

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι μαυρα χαλια ... ουτε πενταλεπτο δεν το αντεχω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά αν και τα γαλλικά που μάθαιναν εκείνο τον καιρό δεν ήτανε αρκετά για να μπορούν να κάνουν αγορές στο Παρίσι αφού μόνο 'Verbes du premier group' ήξεραν να κλίνουν και δεν μπορούσαν καν να διαβάσουν εφημερίδα
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη με ξενισε αυτη η σειρα...ενας Ρωμας σε ενα ρολο σαν ολους τους προηγουμενους...αλλα σιγα σιγα με κερδισε. Πρωτον μ'αρεσει η ατμοσφαιρα της εποχης -ειναι κατι διαφορετικο απο τις συγχρονες κωμωδιες- δευτερον πεθαινω για το κομματι των τιτλων και τριτον μ'αρεσει πολυ η Καιτη Κωνσταντινου (ειμαι φαν της απο τα Εγκληματα ακομα:p).
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη με ξενισε αυτη η σειρα...ενας Ρωμας σε ενα ρολο σαν ολους τους προηγουμενους...αλλα σιγα σιγα με κερδισε. Πρωτον μ'αρεσει η ατμοσφαιρα της εποχης -ειναι κατι διαφορετικο απο τις συγχρονες κωμωδιες- δευτερον πεθαινω για το κομματι των τιτλων και τριτον μ'αρεσει πολυ η Καιτη Κωνσταντινου (ειμαι φαν της απο τα Εγκληματα ακομα:p).

μπαααα...λάθος ρήμα! μας ξενίζει κάτι που δεν το χουμε ξαναδει και ειναι εκτος του αναμενόμενου...το πρόβλημα με το Ρώμα κ μ αυτή τη σειρά είναι ακριβώς το αντίθετο: 100% προβλέψιμο!;)

Link to comment
Share on other sites

μπαααα...λάθος ρήμα! μας ξενίζει κάτι που δεν το χουμε ξαναδει και ειναι εκτος του αναμενόμενου...το πρόβλημα με το Ρώμα κ μ αυτή τη σειρά είναι ακριβώς το αντίθετο: 100% προβλέψιμο!;)

 

Με ξενισε λογω της ατμοσφαιρας εννοω (δεν μου πολυαρεσουν οι σειρες/ταινιες εποχης). Προβλεψιμο για μενα δεν ειναι...πρωτη φορα ο Ρωμας ειναι παντρεμενος με παιδι..δυσκολα να δειξουν οτι τελικα μενει με τη Ζωη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O ανθρωπος απλα δεν εχει καταλαβει οτι δεν ειναι πλεον το παιδι θαυμα που οτι κανει θα γινεται επιτυχια..Κι οτι εχει ξεπεραστει πλεον..Μεγαλωσε κι εχει κανει κι αρκετα.Ισως κι να καηκε κι λιγο απο το καναλι αλλα ολα τα πραγματα καποτε αλλαζουν..Αν αρεσαν ακομη οι ιδεες του θα πηγαινε καλα..Αλλα δεν αρεσουν.

 

Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΗΛΩΣΕΙΣ....ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..ΑΠΟ ΑΥΤΑ Κ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΛΓΧΟ!

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με τη σειρά; Έχω να τη δω από το τρίτο επεισόδιο.... Πάντως, αν κρίνω από τα νούμερα, δεν θα έχει καμια ιδιαίτερη εξέλιξη!
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με τη σειρά; Έχω να τη δω από το τρίτο επεισόδιο.... Πάντως, αν κρίνω από τα νούμερα, δεν θα έχει καμια ιδιαίτερη εξέλιξη!

 

απλα περασε η μπογια του Ρωμα,ο κοσμος τον βαρεθηκε...;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι προσπάθησε να ακολουθήσει την πεπατημένη θεωρώντας ότι θα έχει σίγουρη την επιτυχία, ενώ θα έπρεπε να ψαχτεί για κάτι τελείως διαφορετικό σε ύφος.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αθλια σειρα...σιγουρα ειναι μια απο τι αποτυχιες μεχρι τωρα...:!:

πανω απο 20% δεν λεει να παει...

η σειρα απετυχε....

Link to comment
Share on other sites

Είναι που ήταν σίγουρος ο Ρώμας, ότι θα ξεπερνούσε τον Καπουτζίδη... :X
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...