Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια sos ερωτηση..Την αλλη εβδομαδα φευγω για δουλεια στη Βουλγαρια και χρειαζομαι χαρτη επειγοντως..Ειμαι λιγο ασχετος απο την αναβαθμιση σε gps αν και γενικα ασχολουμαι με αλλες συσκευες..Εχω ενα mls destinator 3855 με παλιο χαρτη ελλαδας και κυπρου μονο..Απο που και πως μπορω να βαλω καινουριο χαρτη Ελλαδας και Βουλγαριας;
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω ενα mls 4800a και εκανα αναβαθμιση μεσα απο το official site.

Εβαλα τον Q1 2013 αλλα οταν πηγα να το χρησιμοποιησω διαπιστωσα οτι δεν εχω poi.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εχω ενα mls 4800a και εκανα αναβαθμιση μεσα απο το official site.

Εβαλα τον Q1 2013 αλλα οταν πηγα να το χρησιμοποιησω διαπιστωσα οτι δεν εχω poi.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

Βαλε από εδώ

http://index.pois.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Destinator έκδοση για android κυκλοφορεί?

Σου έχω ήδη απαντήσει εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5552131#post5552131

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα, έχω ένα MLS Destinator 3855 και θέλω να αναβαθμίσω τους χάρτες σε καλύτερους, κάποια πρόταση; δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το αντικείμενο οπότε όποια βοήθεια δεκτή.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπερα εχω το μλσ 5900 και εκανα μια χαζομαρα και εσβησα καταλαθος μεσα απο την resident flash/destinator apps/destinator ενα αρχειο και δεν μου ανοιγει τν πλοηγο,μπορω να βρω καπου το destinator7 ?η καποιος να μου στειλει των φακελο ολο destinatorapps?
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια εκδοση χαρτων βγηκε πριν απο ενα χρονο;

Τι εγινε, επαψαν να τους ανανεωνουν;

 

Ξερει κανεις;

Υπαρχει υποστηριξη για νεους χαρτες, ή μας παρατησαν;

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω οι χαρτες της mls αναβαθμιζονται ανα χρονο με εξαμηνο, οποτε λογικα φετος θα βγει καινουριος. Και εγω με ταμπλετ mls που μου το δωσαν αγορασμενο οκτωβριο τον περσινο χαρτη εχω. Οι υπολοιπες αναβαθμισεις του mls updater λειτουργουν κανονικα παντως, ανα διαστηματα ερχονται ενημερωσεις.
Link to comment
Share on other sites

Με τον mls updater τι ακριβως κανει, πως δουλευει, που τον βρισκεις;

 

Απο οσο ξερω οι χαρτες της mls αναβαθμιζονται ανα χρονο με εξαμηνο, οποτε λογικα φετος θα βγει καινουριος. Και εγω με ταμπλετ mls που μου το δωσαν αγορασμενο οκτωβριο τον περσινο χαρτη εχω. Οι υπολοιπες αναβαθμισεις του mls updater λειτουργουν κανονικα παντως, ανα διαστηματα ερχονται ενημερωσεις.

 

Νομιζω οτι για πρωτη φορα στα χρονικα, εχει να αναβαθμιστει χαρτης πανω απο ενα χρονο.

Τελευταια φορα ηταν Δεκεμβρης '13 ή Γεναρης '14. Και φτασαμε Απριλη '15.

Δεν το θεωρω φυσιολογικο.

Link to comment
Share on other sites

Ο updater ειναι η εφαρμογη της mls στις android συσκευες της mls που διαχειριζεται τις αναβαθμισεις του προγραμματος και των χαρτων της mls.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 3 years later...

Ενα MLS Destinator 3850,

πλεον δειχνει χαρτη και αλλαζει και το στιγμα καθως προχωρας (αρα δεν φαινεται να τα εχει παιξει ο gps receiver),

αλλα δεν λεει πλεον καθολου φωνητικες οδηγιες!!!!!

Ωστοσο, ηχος βγαινει απο το ηχειακι, οταν πατας καπου με την γραφιδα, κανονικα κανει το γνωστο μπιπ.

 

Τι μπορει να συμβαινει ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...