Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα απο χθες το destinator δεν μου ανοίγει φτάνει έως ενα σημείο και μετά με πετάει στην αρχική οθόνη του κινητού ξέρει κανείς τίποτα έχω το hd2. Ευχριστώ
enas apwros :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα απο χθες το destinator δεν μου ανοίγει φτάνει έως ενα σημείο και μετά με πετάει στην αρχική οθόνη του κινητού ξέρει κανείς τίποτα έχω το hd2. Ευχριστώ

 

Είναι σχεδόν σίγουρο ότι είναι το γνωστό πρόβλημα με τα μμs. Έχεις λάβει και έχεις στα εισερχόμενά σου mms? Αν ναι ή σβήστο ή σβήνεις ένα dll (θα το βρεις εδώ στο thread) μέσα από το φάκελο του destinator. ;)

 

EDIT: smsmodule.dll λέγεται το αρχείο για να ξεμπερδεύεις μια για πάντα ;)

Edited by staurakis
smsmodule.dll
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ τώρα που το είπες θυμάμαι ότι είχε αυτο το πρόβλημα το destinator 7 όταν βγήκε και νόμιζα ότι το είχανε φτιάξη
enas apwros :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν το φτιάξανε και ούτε πρόκειται.

 

Ti να φτιάξουνε σε έναν πεθαμένο :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrators
Ti να φτιάξουνε σε έναν πεθαμένο :p

 

Δυστυχώς έτσι είναι.

 

Ευτυχώς έχουμε πολλές άλλες επιλογές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Administrators
Το Destinator στο εξωτερικό δεν είναι τόσο δημοφιλές όσο εδώ. Καλύτερα να απευθυνθείτε σε κάποιο άλλο πρόγραμμα πλοήγησης για χώρα του εξωτερικού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Destinator στο εξωτερικό δεν είναι τόσο δημοφιλές όσο εδώ. Καλύτερα να απευθυνθείτε σε κάποιο άλλο πρόγραμμα πλοήγησης για χώρα του εξωτερικού.

οπως?:P

 

my question

does anybody know where i can find europe maps and more specifically finland for destinator 9 (or 7 ) ?pm me plz thanks!

Link to comment
Share on other sites

οπως?:P

 

my question

does anybody know where i can find europe maps and more specifically finland for destinator 9 (or 7 ) ?pm me plz thanks!

 

ΤοmΤοm, iGo

Link to comment
Share on other sites

ΤοmΤοm, iGo

 

any links with european maps? :P (i can find the greek one only)

thnx

 

EDIT:

nevermind εκανα πατεντα..

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα

δεν ξερω αν ειναι off topic αυτο που θα ρωτησω αλλα εχω ενα gps torbo x και θελω να του βαλω mls destinator.Aν μπορει να με κατατοπισει κανεις......

Link to comment
Share on other sites

είχα διαβάσει πολλές απόψεις για αυτό το εγχείρημα και κατάλαβα πως δεν γίνεται εύκολα. νομίζω πως το destinator θέλει καλά τεχνικά χαρακτηριστικά συσκευής που το turbo x δεν τα προσφέρει. περίμενε και καμία άλλη απάντηση, μην σε πάρω στο λαιμό μου ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα

δεν ξερω αν ειναι off topic αυτο που θα ρωτησω αλλα εχω ενα gps torbo x και θελω να του βαλω mls destinator.Aν μπορει να με κατατοπισει κανεις......

 

Αν το αγοράσεις θα λάβεις και τις σχετικές πληροφορίες και υποστήριξη που ζητάς.

 

Αν το ψάχνεις "σπασμένο", στο παρόν forum δεν μας επιτρέπεται τέτοιου είδους συζήτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Ποιος ειναι ο τελευταιος χαρτης της Ελλαδας ?

 

Για όσους δε το ξέρουν, βγήκαν οι χάρτες Ελλάδας Q1 2013

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Επειδη εχω "φυγει " απο το θεμα αυτο πριν απο πολλα χρονια , ηθελα να μου καποιος αν αξιζουν πια τα destinator , γιατι πρεπει να προβω σε αγορα αμεσα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω "φυγει " απο το θεμα αυτο πριν απο πολλα χρονια , ηθελα να μου καποιος αν αξιζουν πια τα destinator , γιατι πρεπει να προβω σε αγορα αμεσα.

 

Ίσως είναι το καλύτερο!:X:X:X:X:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Για όσους δε το ξέρουν, βγήκαν οι χάρτες Ελλάδας Q1 2013

 

η ερώτησή μου, θέλω update χαρτών για το destinator 7 greece, υπάρχει καμμία free έκδοση η σπασμένη;;;;;

 

θέλω να αναβαθμίσω και όλες τις ειδοποιήσεις μιας και εχω να κάνω update χρόνια

 

σας ευχαριστώ

Edited by arsenarg
arsenarg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...