Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν δουλεύει, απ' ότι ξέρω δεν υπάρχει beta έκδοση για pna...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Λογικά δε λειτουργεί eki, είναι beta έκδοση οπότε έχει αρκετά προβλήματα...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολλους!!! μια ερωτηση, πια εκδοση του destinator πιστευεται οτι ειναι η καλυτερη κ η πιο αξιοπιστη??

Αυτή τη στιγμή η 6.

Link to comment
Share on other sites

κυριοι καλησπερα. το dest7 παιζει συγκεκριμενους ηχους για τα favorites ή κανουν και του 6 και που μπορω να τουσ βρω. πχ βενζιναδικα, ΑΤΜ, ΚΤΛ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολλους!!! μια ερωτηση, πια εκδοση του destinator πιστευεται οτι ειναι η καλυτερη κ η πιο αξιοπιστη??

 

 

κι εγω νομιζω οτι μεχρι στιγμης εναι το 6

www.katametritis.gr
Link to comment
Share on other sites

Oi Xάρτες της NGI, δουλεουν με άλλο πρόγρσμμσ πλοήγησης εκτός απο τον Destinator;

Παιδιά άν ξέρετε κάτι να με ενημερώσετε, θα σας είμαι υπόχρεος,

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Oi Xάρτες της NGI, δουλεουν με άλλο πρόγρσμμσ πλοήγησης εκτός απο τον Destinator;

Παιδιά άν ξέρετε κάτι να με ενημερώσετε, θα σας είμαι υπόχρεος,

 

Ευχαριστώ

Δυστυχώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

νέος στην ομάδα και έχω μια ερώτηση. πήρα το P3300 από τον γαμπρό μου(βαριόταν να το μαθει:O)και είχε μέσα το D6 και gpsgate και δούλευε μια χαρά. επειδή δεν ξερο τι είναι το GPSGATE το έσβησα και έβαλα d7. μπορεί να έχει βρει 9 δορυφόρους και δεν βγάζει σιντεταγμενες. Μου λέει συνεχεία ότι δεν έχει εντοπιστεί κεραία(μάλλον εξωτερική?). λύνεται κάπως το πρόβλημα? :cry:
Link to comment
Share on other sites

νέος στην ομάδα και έχω μια ερώτηση. πήρα το P3300 από τον γαμπρό μου(βαριόταν να το μαθει:O)και είχε μέσα το D6 και gpsgate και δούλευε μια χαρά. επειδή δεν ξερο τι είναι το GPSGATE το έσβησα και έβαλα d7. μπορεί να έχει βρει 9 δορυφόρους και δεν βγάζει σιντεταγμενες. Μου λέει συνεχεία ότι δεν έχει εντοπιστεί κεραία(μάλλον εξωτερική?). λύνεται κάπως το πρόβλημα? :cry:

 

 

Θα πάς μέσα στις ρυθμίσεις GPS στον δορυφόρο. εκεί που λέει TFC κάνεις off και μετά πάλι on και είσαι έτοιμος. καλές διαδρομεεες ;

www.eurotech.gr
Link to comment
Share on other sites

Οταν ειμαι στο περιφεριακο στη Θεσσαλονικη (ουσιαστικα στην Εγνατια οδο) και εχω κατευθυνση προς Αθηνα το destinator επιμενει να παω προς Εδεσσα (μαλλον θα με βγαλει στη ΠΑΘΕ απο εκει αλλα ειναι κυκλος...), κανω κατι λαθος εγω;

 

Να σημειωσω πως δεν εχω κανει κατι λαθος με δρομους αποφυγης κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε να βάλεις "ταχεία διαδρομή" αν έχεις σύντομη ή "σύντομη διαδρομή" αν έχεις ταχεία... Το καλοκαίρι ήμουν Θεσσαλονίκη και στο γυρισμό με πήγε κανονικά από περιφερειακό και Νέα Εθνική Οδό... Σίγουρα κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις είναι...
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν επιλέξεις ταχύτερη σε πάει από εγνατία και στο τελείωμα της μπαίνεις εθνική,

αν πάλι επιλέξεις σύντομη σε πάει μέσα από την πόλη και από τη νέα δυτική είσοδο σε βγάζει στην εθνική πολύ πιο πριν.

Αρα για να σε πάει από Εδεσσα κάτι άλλο παίζει.

Δες πάλι τις αποφυγές.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Mε τις αποφυγές όλα εντάξει είναι, άλλωστε αν είχε αποφυγή εθνικής δεν θα τον πήγαινε απο εγνατία.

Μάλλον τα παιξε το dest!:p

Link to comment
Share on other sites

τελικά ρε παιδιά να το βάλω το 7 η να περιμένω λίγο ακόμη με αυτά που ακούω και διαβάζω?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

τελικά ρε παιδιά να το βάλω το 7 η να περιμένω λίγο ακόμη με αυτά που ακούω και διαβάζω?:wacko:

Περίμενε καλύτερα. Δε νομίζω να αργήσει να έρθει και επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε καλύτερα. Δε νομίζω να αργήσει να έρθει και επίσημα.

 

αυτο θα κανω! να εισαι καλα σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ξανα περασα σημερα απο το ιδιο σημειο, δεν μου ειπε να στρειψω συνεχισε κανονικα προς την Εθνικη οδο. Μαλλον κανενα προσωρινο σκαλωμα θα ηταν... :)
Link to comment
Share on other sites

νέος στην ομάδα και έχω μια ερώτηση. πήρα το P3300 από τον γαμπρό μου(βαριόταν να το μαθει:O)και είχε μέσα το D6 και gpsgate και δούλευε μια χαρά. επειδή δεν ξερο τι είναι το GPSGATE το έσβησα και έβαλα d7. μπορεί να έχει βρει 9 δορυφόρους και δεν βγάζει σιντεταγμενες. Μου λέει συνεχεία ότι δεν έχει εντοπιστεί κεραία(μάλλον εξωτερική?). λύνεται κάπως το πρόβλημα? :cry:

 

Όχι δεν εννοεί εξωτερική κεραία.Την ενσωματωμένη δε βρίσκει.Να βάλεις το gpsgate και στο 7 αν θέλεις να μείνεις σε αυτό ή να βρείς την τελευταία beta 563 του 7 που το πρόβλημα έχει λυθεί _έχει άλλα κουσούρια βέβαια αυτή-.

θα σου πρότεινα όμως να μην ασχοληθείς με το 7 και να γυρίσεις στο 6(με GPSGate φυσικά και εκεί).Είναι πολύ πιο αξιόπιστο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...