Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια χαιρετώ την μεγαλη παρεα σας. Απο σημερα εχω και εγω στα χερια μου το

Ν.95 και εχω μια ερωτηση που δεν βλέπω να τεθει και φυσικα να απαντηθει. Μπορω με το πάτημα καποιου πληκτου ενω μιλω στη τηλεφωνο να καταγράψω την συνομιλια. Το ερωτω γιατι πρφωτη φορα χρησιμοποιω τηλεφωνο ΝΟΚΙΑ.

Ετχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαιρετώ την μεγαλη παρεα σας. Απο σημερα εχω και εγω στα χερια μου το

Ν.95 και εχω μια ερωτηση που δεν βλέπω να τεθει και φυσικα να απαντηθει. Μπορω με το πάτημα καποιου πληκτου ενω μιλω στη τηλεφωνο να καταγράψω την συνομιλια. Το ερωτω γιατι πρφωτη φορα χρησιμοποιω τηλεφωνο ΝΟΚΙΑ.

Ετχαριστώ

 

Αυτο γίνεται μόνο εαν κατα τη διαρκεια της κλήσης πατησεις το πλήκτρο του μενού και πας στο εικονiδιο του γραφειου. το ανοιγεις και πατας το εικονiδιο της ηχογράφησης. Αυτa...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia sto programma xartes enw exw energopoihmeno mono to eswteriko gps an de vrei doruforo (pou mia fora mono mou vrhke) bgazei duo grammes kai entopizei th thesh mou.auto ti einai i epilogh apo to diktuo pou exw apenergopoihmenh?an de vrei doruforo paei kateutheian sto diktuo?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δοκιμασα λιγο το GPS σημερα αλλα χωρις να εχω βαλει ακομα τους χαρτες και βρηκε τη θεση μου πολυ γρηγορα απλως εδειχνε ασπρη οθονη εφοσον δεν υπηρχε ο χαρτης. Αυτο που προσεξα ειναι οτι το σημα μια χανοταν και εμφανιζοταν ενα κοκινο χ πανω στο εικονιδιο του δορυφορου και μετα απο λιγο το ξαναεβρισκε και δυο γραμμουλες που αναβοσβηνουν τι ειναι αυτα???
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

emena apo vodafone exei ellhnika plhktra.kaneis tha mou apanthsei gia to wlan kai pws vlepw an einai made in finland ?

 

 

 

θελετε ολοι ελληνικα αλλα γραφετε greekglish...:O

 

δεν σας καταλαβαινω ρε παιδια :O

 

Παιδια χαιρετώ την μεγαλη παρεα σας. Απο σημερα εχω και εγω στα χερια μου το

Ν.95 και εχω μια ερωτηση που δεν βλέπω να τεθει και φυσικα να απαντηθει. Μπορω με το πάτημα καποιου πληκτου ενω μιλω στη τηλεφωνο να καταγράψω την συνομιλια. Το ερωτω γιατι πρφωτη φορα χρησιμοποιω τηλεφωνο ΝΟΚΙΑ.

Ετχαριστώ

 

οχι χωρις εξτρα προγραμμα ;)

 

call recorder ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε φιλε zaharakis για τον οδηγο ;) ,οπως

επισης σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :O

Ανεβηκε και στην 1η σελιδα για να μην τον ψαχνουμε

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1863124#post1863124

 

ειναι χαρα μου να βοηθαω και το ""φωναζω"" με την υπογραφη μου...

 

οπως και ειμαι υποχρεωμενος να σεβαστω ολους οσους βοηθουν ολα τα παιδια εδω μεσα! :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οι χάρτες του Ν95 είναι στο επίπεδο Ngi ή καμμία σχέση?

Επίσης διάβασα σε προηγούμενες σελίδες ότι για να έχεις φωνητικές οδηγίες πρέπει να πληρώσεις συνδρομή!!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το χαρτη της Ελλαδας και παταω θεση GPS και δεν κανει αναζητησει παρα με βγαζει σε αυτο που ειχε βρει το απογευμα. Δεν εχω ενεργοποιησει το gprs μηπως φταιει αυτο?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις την ιδια αναζητηση με gprs και αν δεν σου βγαλει κατι δεν γραφεις σωστα το δρομο.Παντως συμφωνα με τα λεγομενα αλλων παιδιων που το εχουν δεν χρειαζεται gprs για να κανεις αναζητηση
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις την ιδια αναζητηση με gprs και αν δεν σου βγαλει κατι δεν γραφεις σωστα το δρομο.Παντως συμφωνα με τα λεγομενα αλλων παιδιων που το εχουν δεν χρειαζεται gprs για να κανεις αναζητηση

 

Μα δεν θελω να του γραψω μια διευθυνση εγω, θελω να μου βρει τη θεση που ειμαι μονο του. Το απογευμα που ημουν στο Μπουρναζι το βρηκε και τωρα μολις το ανοιγω και παταω θεση Gps με βγαζει παλι στο Μπουρναζι.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένεις να πάρει σήμα από τους δορυφόρους και θα σου βρει την νεα θέση που είσαι

 

paidia ama dokimasete to gps me eksoterikh kerea tha pianei shma akoma kai mesa sto spiti sas!!kamia sxesh!!

 

Όχι από ότι ξέρω

Ζήσε το σήμερα γατί είναι το αύριο που περίμενες χθες ! ! !
Link to comment
Share on other sites

VODAFONE ,περιστεριου μεχρι χτες ειχε.το δινουν ομως μονο με συνδεση νεα.

 

ξερει καποιος αν μπορω να κατεβασω αλλους χαρτες εκτος απο αυτους που εχει? σε ποιο φακελο υπαρχουν οι χαρρτες?υποστηριζει αλλους χαρτες?εχω απλα δεν ξερω σε ποιο φακελο να τους περασω για να κανω δοκιμη...

Link to comment
Share on other sites

VODAFONE ,περιστεριου μεχρι χτες ειχε.το δινουν ομως μονο με συνδεση νεα.

 

Κι εγω που εδωσα ονομα στην ΤΙΜ, του χρονου θα με παρουν τηλεφωνο. Τους ειπα οτι θελω σκετη συσκευη και τους εδωσα και 697 τηλεφωνο.... οπως ειπα του χρονου..

Link to comment
Share on other sites

Μολισ γυρισα απο τιμ... .....Μου ειπαν οτι προβλημα προκυψει να το παω εκει και θα το φτιαξουν.Τους εξηγησα οτι αν εγω κανω καμια βλακεια και το κινητο παπαλα τι γινεται?Απαντησαν οτι αναλογα τι θα τους πει ο τεχνικος.Και βεβαια η αντιπροσωπεια δεν υφισταται.

 

πηγα σημερα το πρωι σε γερμανο.το κινητο που ειχε ηταν απο γαλλια χωρις ελληνικο πληκτολογιο.συνεχιζω,βγαζει ενα χαρτι ο πωλητης και μου διαβαζει:

αν μεσα σε μια εβδομαδα το κινητο κανει restart ή παθει κατι αλλο φυσιολογικο ομως οχι πτωση ,νερο,ή κατι τετοιο η εταιρεια γερμανος προχωρει σε αντικατασταση του κινητου.α!ξεχασα πρεπει ναεχεισ μιλησει μεσα στην εβδομαδα λιγοτερο απο 30 λεπτα!!!!!αλλως τιποτα.μετα την 1 εβδομαδα αυτοι ειναι που αναλαμβανουν το service.δεν ειναι πολυ special η κατασταση στην ελληνικη αγορα?σας ρωτω δεν ειναι?....

 

Πολύ ωραία και πολύ σωστά. Δηλ. όπως θα έπρεπε να είναι τα πράγματα. Όταν αγοράζεις μια συσκευή από ένα κατάστημα, αν χαλάσει μέσα στην εγγύηση, πού θα το πας; Μα εκεί που το αγόρασες! Λογικό δεν είναι; Τώρα αν καλύπτει η Alpha Copy (ή η κάθε αντιπροσωπεία) την εγγύηση ή όχι, είναι δικό τους θέμα.

 

Και στο κάτω κάτω τι είναι ένα κινητό; Διαστημόπλοιο; Κάνα δυο παιδιά από εδώ μέσα τα φτιάχνουν μόνοι τους όταν χαλάσει, δε θα μπορέσει να το φτιάξει ένας πεπειραμένος τεχνικός της ΤΙΜ ή του Γερμανού και θα κρέμεται από τα μπαλάκια της AC; Δεν κατάλαβα! :rolleyes:

 

Το καλύτερο που κάνουν. Και αν αποδειχτούν σωστοί και πιο γρήγοροι από την AC (το μόνο εύκολο) τότε - ή μάλλον ήδη αυτή τη στιγμή, με τα χάλια που έχει η AC θα πρεπε να σκεφτόμαστε αντίστροφα:

"Ρε παιδιά, πότε θα το φέρει ο Γερμανός ή η ΤΙΜ (ή ποιος άλλος) γιατί δε θέλω να το πάρω από την AC με την εξυπηρέτηση που έχει..." :lol:

 

Εκεί θα καταλήξουμε, το βλέπω.

Και θα είναι μια ευτυχής κατάληξη. :D

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

"""enas filos moy ehei epidotisei apo VODAFONE ,kapoios poy to agorase apo voda kai poy xerei pio vodafone katastima to ehei etoimoparadoto?""

 

check to voda papagou 60 stou zografou, ayrio mou eipan oti tha mou feroun to kainourgio

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

Tελικα με το Gps τα πραγματα ειναι απλα, κατεβασα το χαρτη της Ελλαδας κατευθειαν στην καρτα μνημης και μετα απλως θελει λιγο υπομονη μεχρι να βρει τη θεση και μαλιστα χωρις να χρεωνει τιποτα αφου δεν ειχα ενεργοποιησει το gprs!

To μονο πραγματικα απογοητευτικο ειναι η μπαταρια. Σημερα που επαιξα με το gps μου κρατησε μολις 9 ωρες! Βεβαια ειναι η δευτερη φορτιση και ελπιζω να στρωσει. Μηπως ακουστηκε τιποτα για μεγαλυτερη μπαταρια???

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να κάνει ένα ποστ με όλες τις πληροφορίες για την λειτουργεια της πλοήγησης και να το μεταφέρουμε στην πρώτη σελίδα ώστε να αποφύγουμε τα επαναλαμβανόμενα ποστ όσο αναφορά την λειτουργεια του;

Πιστεύω πως μέχρι να βγουν νέες εκδώσεις των άλλων πρόγραματων μπορούμε να το συζητάμε στο αντίστοιχο θέμα που υπάρχει για το smart2go.

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι στους κατόχους: Το ραδιόφωνο μπορεί να λειτουργήσει συνδέοντας μόνο το καλώδιο του μικροφώνου ή απαιτεί και το καλώδιο των ακουστικών;

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

 

Να ρωτήσω και εγώ κάτι στους κατόχους: Το ραδιόφωνο μπορεί να λειτουργήσει συνδέοντας μόνο το καλώδιο του μικροφώνου ή απαιτεί και το καλώδιο των ακουστικών;

 

ναι φιλε μου λειτουργει με τα ηχεια της συσκευης και χωρις το δευτερο καλωδιο των ακουστικων.

 

ριξτε μια ματια εκει για θηκες...http://www.mobilefun.co.uk/product/13452.htm

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

telika ta akoustika prepei na pezoun kai ta 2 i na ta pao na ta alaksoun ?

 

to portofoli pou einai ?

 

kai mia erotisi sxetika me mia istioselida pou mou einai poli aparetiti

mpika x8es meso wireless apo to spiti

mpika se autin tin selida

http://www.oceanography.ucy.ac.cy/cycofos/offshore.html

 

alla otan ri8mizo tis parametrous gia na mporo na vlepo ton kairo kai

patiso view

den mou vgazei

tous xartes prepei na kano kapoia ri8misi i gia na mporo na tous do ??

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...