Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με ένα e-mail δύο βήματα είναι ας κάνει τον κόπο αν μπορεί:shifty:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δέιτε ένα άρθρο-σύγκριση για τις φωτογραφικές δυνατότητες του Ν95 σε σύγριση με το Ν73 αλλά και τη Nikon D40!!

 

Nokia N95 vs N73 vs Nikon D40

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι το παλιο firmware ομως ακομα γιατι εχει πολυ μοβ χρωμα...

 

Πολύ πιθανόν, δε λέει τίποτα για firmware, ή λέει και δε το κατάλαβα :D

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Απευθύνομαι σε κάποιον που έχει χρησιμοποιήσει το default mail client: έχει υποστήριξει για secure pop και secure imap? Με λίγα λόγια, το account μου στο gmail μπορεί να δουλέψει κανονικά?
Link to comment
Share on other sites

Kαλα τοσο δυσκολο ηταν να βαλει η ΝΟΚΙΑ ενα κομματι πλαστικου εκει ωστε να μην εχει τζογο;Ελεος δηλαδη...

Και δωστε καμια φωτο ρε παιδια(κυριως απο ατομα που ξερουμε καλυτερα)...Σε εσωτερικους χωρους με τεχνητο φωτισμο κυριως...αλλα με το ΝΕΟ firmware.

 

παρε μια γευση απο εδω...

ολες οι photos ειναι μετα την αναβαθμιση....

 

http://rs95tl2.rapidshare.com/files/29671149/1.jpg

 

http://rs137tl.rapidshare.com/files/29671589/2.jpg

 

http://rs122tg.rapidshare.com/files/29672093/4.jpg

 

http://rs142l32.rapidshare.com/files/29671858/3.jpg

 

http://rs119tg.rapidshare.com/files/29672310/5.jpg

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια η μπαταριά ειναι προβλημα....

ειδικα σε μενα που ημουν καλομαθημένος απο το N73....εδω επαθα την πλακα μου...

ελπιζω να κανει κατι η νοκια για αυτο....αλλιως αναγκαστικά θα κουβαλάμε 2 μπαταριες....

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια η μπαταριά ειναι προβλημα....

ειδικα σε μενα που ημουν καλομαθημένος απο το N73....εδω επαθα την πλακα μου...

ελπιζω να κανει κατι η νοκια για αυτο....αλλιως αναγκαστικά θα κουβαλάμε 2 μπαταριες....

 

ontos ena apo ta adynata simeia toy n95 ,poy gia emena to n95 einai ena kinito poy plisiazei to telieo,i mpataria einai halia omos!!To n73 ehei makran kalyteri mpataria!

To n95 1 mera ,i 1 kai kati liga me to zori :mad:

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα,δυστιχως.

και δεν πιστευω να βγει καποια μεγαλυτερη μπαταρια στο μελλον.

οσο ειδαμε και για το ν80.....αλλα τοσο θα δουμε και στο ν95.

γι'αυτο ας συμβιβαστουμε με αυτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Dyo pragmata pou mou tin spane afantasta ine oti to Gallery den blepei ta folders,emfanizonte oles oi foto mazi kai to oti otan exeis dialegmani san glosa grafis ta Aglika gia na alakseis sta ellinika, thelei olokliri diadikasia. Gia paradigma an ime ora sto internet kai xrisimopio aglika kai thelo na pao stis epafes kai na plikrologiso ellinika prepei prota na pao na alakso tin glossa grafis...

 

Toso ekseligmeno tilefono kai ypoferi apo paidikes arosties...

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν είναι κόπος :O…

Μπορεί να μου πει κάποιος από τους κατόχους του Ν95

αν υπάρχει κάλυψη για Λιβαδειά (χάρτη, δρόμους, κτλ.)??? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν είναι κόπος :O…

Μπορεί να μου πει κάποιος από τους κατόχους του Ν95

αν υπάρχει κάλυψη για Λιβαδειά (χάρτη, δρόμους, κτλ.)??? :worry:

 

Ναι,υπάρχει.

Ωστόσο,τα ονόματα κάποιων δρόμων της πόλης δεν αναγράφονται στον χάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,υπάρχει.

Ωστόσο,τα ονόματα κάποιων δρόμων της πόλης δεν αναγράφονται στον χάρτη.

Σ’ ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση Denior :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι θέμα της συσκευής,αλλά του χρήστη.Εκείνος αποφασίζει αν θα εισάγει κάποιον κωδικό ασφαλείας στο κινητό του τηλέφωνο.

Το Ν95 μου στέλνει αρχεία μέσω bluetooth στο 6630 χωρίς να μου ζητηθεί κωδικός.

 

και ομως εγω που ειμαι ο χρηστης αν και δεν εισαγω καποιο κωδικο ασφαλειας παρολα αυτα το Ν95 μου ζηταει κωδικο ασφαλειας απο ορισμενα κινητα.και εχω αναβαθμισει και το τηλεφωνο με το τελευταιο firmware.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Dyo pragmata pou mou tin spane afantasta ine oti to Gallery den blepei ta folders,emfanizonte oles oi foto mazi kai to oti otan exeis dialegmani san glosa grafis ta Aglika gia na alakseis sta ellinika, thelei olokliri diadikasia. Gia paradigma an ime ora sto internet kai xrisimopio aglika kai thelo na pao stis epafes kai na plikrologiso ellinika prepei prota na pao na alakso tin glossa grafis...

 

Toso ekseligmeno tilefono kai ypoferi apo paidikes arosties...

 

1.Διορθωνονται καπως τα πραγματα χρησιμοποιωντας καποια εφαρμογη

2.Δεν χρειαζεται να τρεχεις στις ρυθμισεις για αλλαγη γλωσσας γραφης .

Απο την στιγμη που πας στις επαφες ,θα πατησεις παρατεταμενα το μολυβακι

και θα αλλαξεις την γλωσσα γραφης απο εκει.

(χαρακτηριστικο των s60:rolleyes: )

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

και ομως εγω που ειμαι ο χρηστης αν και δεν εισαγω καποιο κωδικο ασφαλειας παρολα αυτα το Ν95 μου ζηταει κωδικο ασφαλειας απο ορισμενα κινητα.και εχω αναβαθμισει και το τηλεφωνο με το τελευταιο firmware.

 

Τότε,είναι οι χρήστες των άλλων συσκευών εκείνοι που έχουν εισάγει κάποιον κωδικό ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να περιμενω να το φερει η alpha copy και μετα ποιος ξερει ποσω καιρο θα κανει να το παρω απο cosmote(επιδοτηση357)Να χτυπησω κανα p990i που μου βγαινει κανα 30ρι ευρω παραπανω ολο κι ολο η να περιμενω?
Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να περιμενω να το φερει η alpha copy και μετα ποιος ξερει ποσω καιρο θα κανει να το παρω απο cosmote(επιδοτηση357)Να χτυπησω κανα p990i που μου βγαινει κανα 30ρι ευρω παραπανω ολο κι ολο η να περιμενω?

 

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ έχω βαρεθεί να κυνηγάω το N95 με το :hunter: και κατά καιρούς σκέφτομαι το P990i. Όμως ακόμα με κρατάει στο N95 το GPS, η υψηλότερη ανάλυση της κάμερας, το μικρότερο μέγεθος και το HSDPA.

 

Πιστεύω αξίζει λίγη ακόμη αναμονή για το N95. Λίγη όμως. Γιατί αν είναι να μας πιάσει η 4η χιλιετία περιμένοντας, τότε good wines... :wacko:

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

thanks φιλε...παντως αν και δεν ειναι κακες περιμενα κατι καλυτερο.

Ειναι κοντα στα επιπεδα του Ν73(ισως και ελαφρα χειροτερες)

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Χμ, λίγο δύσκολο μιας και η φίλη μου μένει Αγγλία...

χμ,βασικα στον denior πήγαινε το μήνυμα,δεν πρόσεξες καλά την παράθεση που έκανα:)

Link to comment
Share on other sites

Ένα άρθρο που συγκρίνει 3 φωτογραφίες ανάμεσα στο παλιό και το νέο firmware του Ν95 θα βρείτε εδώ

 

Νομίζω πως όσο αφορά τη ροζ απόχρωση υπάρχει εμφανής βελτίωση

αλλά παρατηρώ μια επιπλέον οξύτητα σε αυτές που τραβήχτηκαν με τη νέα έκδοση

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Τότε,είναι οι χρήστες των άλλων συσκευών εκείνοι που έχουν εισάγει κάποιον κωδικό ασφαλείας.

 

οχι δεν εχουν βαλει καποιο κωδικο ασφαλειας οι χρηστες των αλλων συσκευων.το ξερω αυτο γιατι ειναι φιλοι μου και τους εχω ρωτησει σχετικα για αυτο το θεμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...