Jump to content

Τι θα κάνατε αν είχατε 1 ώρα ζωής ακόμα στον πλανήτη


lowbap96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εξομολογηση-μεταληψη-θα χτυπαγα 10 πιτογυρα με τζατζικι-θα επεφτα για υπνο και θα αφηνα τους αλλους να τρεχουν σα παλαβοι!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν είχα μία ώρα ακόμα ζωής θα αυτοσχεδίαζα θα έκανα ότι μου ερχόταν χωρίς βέβαια να κάνω κάτι κακό σε κάποιον!!!:ninja:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ο Τιτανικος ειναι 3 ωρες ταινια :p[/quotetha to egrafe sto video:lol::lol::lol:] ego pali tha epeza poker kai tha epina mia kanata johnny walker:D
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Θα τριγυρνούσα τσιτσίδι μεσα στο γραφείο και μετά στους δρόμους και θα βριζόμουν με τους πάντες έτσι για τον χαβαλέ (πλάκα κάνω).
:blink:
Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν τα κανετε ολα αυτα απο τωρα και τα αφηνετε για τελευταια στιγμη?και αν σας ξεχασουν και δεν σας ειδοποιησουν για το τελος?:lol:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν τα κανετε ολα αυτα απο τωρα και τα αφηνετε για τελευταια στιγμη?και αν σας ξεχασουν και δεν σας ειδοποιησουν για το τελος?:lol:

 

Αν και καθήμενη ορθώς εμίλησες! :)

 

Θα ανέβαινα στην κορυφή ενός βουνού, αγκαλιά με την αγαπημένη μου, να δω τον ήλιο για τελευταία φορά.

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

εγω θα πεθαινα νωριτερα απο το αγχος μου

 

χα χα χα!!!!Πολυ καλο!:lol::lol:

 

 

Εγω το τελευταιο 15 λεπτο θα ημουν με την οικογενεια μου! Αλλα πριν δεν μπορω να πω τι θα εκανα,,,,,,!!!!

:X:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα κλειδωνα αυτο το θεμα:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

θα πηδούσα....:shifty::ninja::O

:lol::p:lol::p:D

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

δυσκολη ερωτηση.δεν θελω να την σκεφτω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχα 1 ώρα: Θα καθόμουνα με τους γονείς μου και τα αδέλφια μου, θα τους αποχαιρετούσα και θα άφηνα την ζωή μου στην μόιρα του θεού μαζί με τους αγαπημένους μου!
Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Θα περνούσα τη τελευταία μου ώρα με ένα πιάτο λουκουμάδες παρέα με οικογένια και αγαπημένους!
Link to comment
Share on other sites

Θα περνούσα τη τελευταία μου ώρα με ένα πιάτο λουκουμάδες παρέα με οικογένια και αγαπημένους!

Λουκουμαδες ;;;; :lol: :O

Τοσο πολυ σου αρεσουν; κατι καλυτερο δεν μπορουσες να βρεις;; κανα πιτογυρο..:food:

 

 

Αν ειχα μια ωρα;; Θα κοιμομουν...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμαδες ;;;; :lol: :O

Τοσο πολυ σου αρεσουν; κατι καλυτερο δεν μπορουσες να βρεις;; κανα πιτογυρο..:food:

 

Λουκουμάδες for ever!!!!!!!!!!!!!!:food:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα τα ορυκτελαια που βαζουν στους γυρους θα πεθαινες 30λεπτα νοριτερα απο την 1ωρα................

 

 

Εγω θα εκανα οτι πιο τρελο μπορουσα,ετσι κι αλλιως χαμενος θα παω οποτε..........Θα επαιρνα οτι καλυτερο αυτοκινητο εβρισκα στο δρομο θα παταγα οποιον ηταν μπροστα μου και θα το διασκεδαζα...........

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμαδες ;;;; :lol: :O

Τοσο πολυ σου αρεσουν; κατι καλυτερο δεν μπορουσες να βρεις;; κανα πιτογυρο..:food:

 

 

Αν ειχα μια ωρα;; Θα κοιμομουν...

 

Θα ειχες αυπνιες κ μονο στη σκεψη οτι εχει μεινει μονο μια ωρα :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...