Jump to content

[S60 3rd Edition] Nokia Maps (ex. Ovi Maps/Smart2go)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγήκε καινούρια έκδοση ovi maps για wp.Η 3.0. Μακάρι να την δούμε και στις symbian συσκευές μας.Πάντως η nokia έβγαλε και νέο update για την συσκευή μας και μετά απο αυτό η μαπταρία καρατάει απίστευτα και τα μενού τρέχουν σφαίρα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Παιδια καλησπέρα

Εχω εγκατεστημένη σε Nokia N95 8GB την παρακάτω εκδοση maps

v3.03 10wk11b04 MW

maps version 0.1.25.114

Ειναι οκ η υπάρχει νεοτερη βρε παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
oχι δεν υπάρχει νεότερη.Ας ελπίσουμε να μπορούν τα κινητά μας να δεχτούν τους νέους here maps.Απο οτι λέγετε είναι πολύ καλοί
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια, εχει κανεις το sis αρχειο για τους χαρτες 3.03 ωστε να τους βαλω στο Ν79? νομιζω αυτοι ειναι οι τελευταιοι που ειχε παρει, και μετα απο ενα ρεσετ που του εκανα, τους εχασα και δεν μου τους βγαζει ουτε στο update ουτε πουθενα! Βρηκα μονο κατι σπασμενους,αλλα δεν εχω χακαρει το κινητο και δε νομιζω οτι αξιζει να κατσω να ασχοληθω τωρα..

Πως θα τους βαλω λοιπον?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχει κανεις το sis αρχειο για τους χαρτες 3.03 ωστε να τους βαλω στο Ν79? νομιζω αυτοι ειναι οι τελευταιοι που ειχε παρει, και μετα απο ενα ρεσετ που του εκανα, τους εχασα και δεν μου τους βγαζει ουτε στο update ουτε πουθενα! Βρηκα μονο κατι σπασμενους,αλλα δεν εχω χακαρει το κινητο και δε νομιζω οτι αξιζει να κατσω να ασχοληθω τωρα..

Πως θα τους βαλω λοιπον?

 

Mπορείς στο Nokia Store θα βρεις την εφαρμογή. Στο PC Suite θα περάσεις τους χάρτες πχ της Eλλάδας, μπορείς και τις φωνές πλοήγησης. Aν κολλήσεις κάπου, απάντησε εδώ.

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς στο Nokia Store θα βρεις την εφαρμογή. Στο PC Suite θα περάσεις τους χάρτες πχ της Eλλάδας, μπορείς και τις φωνές πλοήγησης. Aν κολλήσεις κάπου, απάντησε εδώ.

 

Δεν θελω τους χαρτες, την εφαρμογη των χαρτων θελω. το ovi map 3.03 αν δεν απατωμαι.αυτο ειχε παρει τελευταιο.

αυτο δεν υπαρχει για Ν79 στο nokia store.αν πας και κανεις αναζητηση εχοντας επιλεξει συσκευη δεν το βγαζει.

αν παω χαρτες δεν βγαζει update παρα μονο να περασω της ελλαδας που οκ, το κανω, ομως η εφαρμογη δεν αναβαθμιζεται,μενει στην αρχικη η οποια ηταν πολυ διαφορετικη.

Βρηκα sis αρχειο για την εφαρμογη αλλα πρεπει να το εχεις χακαρισμενο το κινητο,κατι που βαριεμαι να κανω τωρα γιατι δεν το εχω ψαξει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω τους χαρτες, την εφαρμογη των χαρτων θελω. το ovi map 3.03 αν δεν απατωμαι.αυτο ειχε παρει τελευταιο.

αυτο δεν υπαρχει για Ν79 στο nokia store.αν πας και κανεις αναζητηση εχοντας επιλεξει συσκευη δεν το βγαζει.

αν παω χαρτες δεν βγαζει update παρα μονο να περασω της ελλαδας που οκ, το κανω, ομως η εφαρμογη δεν αναβαθμιζεται,μενει στην αρχικη η οποια ηταν πολυ διαφορετικη.

Βρηκα sis αρχειο για την εφαρμογη αλλα πρεπει να το εχεις χακαρισμενο το κινητο,κατι που βαριεμαι να κανω τωρα γιατι δεν το εχω ψαξει.

 

Tο χακάρεις εύκολα, επειδή είμαι από κινητό δες στο αντίστοιχο θέμα ''hacks & patches''... Norton hack, η πιο απλή λύση...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πριν λίγες μέρες μορφοποίηση την κάρτα , ξαναπέρασα χάρτες Ελλάδας Ελβετίας και Λομβαρδίας αλλά δεν μπορώ να περάσω φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά;

 

Πάω να τις κατεβάσω και μου βγάζει αδύνατη σύνδεση ενώ έχω wi - fi.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες μορφοποίηση την κάρτα , ξαναπέρασα χάρτες Ελλάδας Ελβετίας και Λομβαρδίας αλλά δεν μπορώ να περάσω φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά;

 

Πάω να τις κατεβάσω και μου βγάζει αδύνατη σύνδεση ενώ έχω wi - fi.

 

από το ovi suite μέσω υπολογιστή το έκανες?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

από το ovi suite μέσω υπολογιστή το έκανες?

 

Καλύτερα να το κάνει από το Suite, κι εγώ έτσι τα κατεβάζω...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

από το ovi suite μέσω υπολογιστή το έκανες?

 

Όχι αλλά από τις ρυθμίσεις - πλοήγηση - greek female.

Αλλά τίποτα μέχρι τώρα.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να τις κατεβάσω από το nokia pc suite;

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά από τις ρυθμίσεις - πλοήγηση - greek female.

Αλλά τίποτα μέχρι τώρα.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να τις κατεβάσω από το nokia pc suite;

 

Ανοίγεις το Suite στον υπολογιστή σου και πας στο εικονίδιο των χαρτών. Εκεί σου λέει ποιους χάρτες θέλεις να κατεβάσεις και ποιες οδηγίες. Βρίσκεις τις Ελληνικές και είσαι έτοιμος!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά με την προϋπόθεση να έχεις εγκατεστημένο το nokia map loader ;;

 

Στο κινητό; Γιατί στον υπολογιστή δεν χρειάζεσαι κάτι παραπάνω...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...