Jump to content

[Οff-topic] Καλύτερο Anti-Virus


madhack
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει να κάνει με την γεωγραφική κατανομή των αναβαθμίσεων.

 

Θεωρητικά, έπρεπε να είχε έρθει. Εαν επιθυμείς, μπορείς ανά πάσα στιγμή να συνδεθείς με τα στοιχεία της άδειας χρήσης της εφαρμογής στου στην ιστοσελίδα http://www.eset.com/download/registered_software.php και να κατεβάσεις την πλέον πρόσφατη έκδοση. Ουσιαστικά, όμως, η πιο ισχυρή αναβάθμιση της έκδοσης 2.7 είναι η υποστήριξη των Windows Vista, και δεύτερη έρχεται η βελτιστοποίηση της ευρετικής μηχανής για Rootkit.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω Nod32 ολα καλα αλλα εναν trojan που ειχα καιρο τωρα τον διορθωσε με δυσκολια.μαζι με το νορτον τι αλλο ειναι καλυτερο να βαλω για trojan kai adware

?firewall?dorean panta etsi?γιατι μαλλον σκεφτομαι να παρω την σουιτα του zone alarm που δεν αφηνει ουτε μυγα.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω Nod32 ολα καλα αλλα εναν trojan που ειχα καιρο τωρα τον διορθωσε με δυσκολια.μαζι με το νορτον τι αλλο ειναι καλυτερο να βαλω για trojan kai adware

?firewall?dorean panta etsi?γιατι μαλλον σκεφτομαι να παρω την σουιτα του zone alarm που δεν αφηνει ουτε μυγα.

giati na exeis polla?

Vale kaspersky pu ta exei ola...

K an aisthanese anasfalies... :p Vale to SPYBOT i kalytera to AD-AWARE ;)

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο topic υπάρχει για να αναφέρει ο καθένας ποιό antivirus προτιμάει και για ποιόν λόγο. Αν έχετε απορίες/προβλήματα που αφορούν τέτοιο software, μπορείτε να γράφετε στο σχετικό επισημασμένο.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...