Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

14 minutes ago, dimitroula10 said:

20€ 50αρα στην βονταφον με 3 πάγια δώρο για 2 χρόνια.

21μηνες Χ 20€ 420€÷24=17,5€/μήνα

Λογικό... 

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση πως είχαν ανέβει οι τιμές μετά που όλοι οι πάροχοι ανέβασαν τις τιμές στις ιστοσελίδες τους περίπου 3€ σε καλό βγήκε που ήμουν λάθος. Τουλάχιστον στις προσφορές φαίνεται πως παραμένουν σχετικά φυσιολογικές οι τιμές.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Arinos said:

Είχα την εντύπωση πως είχαν ανέβει οι τιμές μετά που όλοι οι πάροχοι ανέβασαν τις τιμές στις ιστοσελίδες τους περίπου 3€ σε καλό βγήκε που ήμουν λάθος. Τουλάχιστον στις προσφορές φαίνεται πως παραμένουν σχετικά φυσιολογικές οι τιμές.

Στις προσφορές είναι εντάξει

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Arinos said:

Είχα την εντύπωση πως είχαν ανέβει οι τιμές μετά που όλοι οι πάροχοι ανέβασαν τις τιμές στις ιστοσελίδες τους περίπου 3€ σε καλό βγήκε που ήμουν λάθος. Τουλάχιστον στις προσφορές φαίνεται πως παραμένουν σχετικά φυσιολογικές οι τιμές.

Ευτυχώς

Link to comment
Share on other sites

σημερα η αγαπητη νοβα μου εστειλε σε email το συμβολαιο και στην εφαρμογη.αλλες τιμες το συμβολαιο..αλλες τιμες η τηλεφωνικη κληση η προχθεσινη.φυσικα δεν απαντησα και δεν ακυρωσα το αιτημα φορητοτητας..αυριο θα παω και απο το καταστημα να δω τι παιζει..στην εφαρμογη δεν μαφηνει πλεον να συνδεθω..ενω στην πρασινη εταιρια εχω βαλει σιμ και ρουτερ και συνδεθηκα αμεσως.

 

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ktikti said:

σημερα η αγαπητη νοβα μου εστειλε σε email το συμβολαιο και στην εφαρμογη.αλλες τιμες το συμβολαιο..αλλες τιμες η τηλεφωνικη κληση η προχθεσινη.φυσικα δεν απαντησα και δεν ακυρωσα το αιτημα φορητοτητας..αυριο θα παω και απο το καταστημα να δω τι παιζει..στην εφαρμογη δεν μαφηνει πλεον να συνδεθω..ενω στην πρασινη εταιρια εχω βαλει σιμ και ρουτερ και συνδεθηκα αμεσως.

 

Η εμπειρία με την πράσινη μέχρι στιγμής ποια είναι;;;;Χάνεις κλήσεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Η εμπειρία με την πράσινη μέχρι στιγμής ποια είναι;;;;Χάνεις κλήσεις;;;;

τα τελευταια 6 χρονια που κανω χρηση της γιατι χρησιμοποιω το κινητο dual sim δεν ειχα κανενα παραπονο.

1 ημερα συμβολαιο εχω..θα δουμε..παντως σε μερη που εμπαινα roaming εδω στην περιοχη μου τωρα ειμαι ανετος.

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

Για φορητότητα σε nova από κοσμοτε σε συνδυασμό με σταθερό δίνουν κάποιο καλό πρόγραμμα μέχρι 15€ το μήνα; Να έχει τουλάχιστον 15gb; ομιλία δεν με ενδιαφέρει απεριόριστα 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, rs280ps said:

Για φορητότητα σε nova από κοσμοτε σε συνδυασμό με σταθερό δίνουν κάποιο καλό πρόγραμμα μέχρι 15€ το μήνα; Να έχει τουλάχιστον 15gb; ομιλία δεν με ενδιαφέρει απεριόριστα 

Με 13€ παίρνεις 2GB αυτό είναι μέχρι 15€

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, rs280ps said:

Για φορητότητα σε nova από κοσμοτε σε συνδυασμό με σταθερό δίνουν κάποιο καλό πρόγραμμα μέχρι 15€ το μήνα; Να έχει τουλάχιστον 15gb; ομιλία δεν με ενδιαφέρει απεριόριστα 

Όχι,μόνο αν πιέσεις εσύ και θέλει χρόνο 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, rs280ps said:

Για φορητότητα σε nova από κοσμοτε σε συνδυασμό με σταθερό δίνουν κάποιο καλό πρόγραμμα μέχρι 15€ το μήνα; Να έχει τουλάχιστον 15gb; ομιλία δεν με ενδιαφέρει απεριόριστα 

15 ευρώ και τα 2? Σταθερο και κινητό?

Σε συνδυασμό με σταθερό (πάνω απο 15ευρώ), παίρνεις ένα q ή f2go με κάθε μήνα 1000' ανα sec, και βάζεις εσύ ιντερνετ. Δίνουν και δώρο καμιά 25+ γίγα για ένα χρόνο και έχεις μόνο ένα πάγιο.

https://www.myq.gr/gr/ela-stin-q/online-paraggelia/

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, hercoulis said:

15 ευρώ και τα 2? Σταθερο και κινητό?

Σε συνδυασμό με σταθερό (πάνω απο 15ευρώ), παίρνεις ένα q ή f2go με κάθε μήνα 1000' ανα sec, και βάζεις εσύ ιντερνετ. Δίνουν και δώρο καμιά 25+ γίγα για ένα χρόνο και έχεις μόνο ένα πάγιο.

https://www.myq.gr/gr/ela-stin-q/online-paraggelia/

 

Έχω 50ρα nova double play με απεριόριστα σταθερά και κινητά στα 21€ και θέλω μόνο για συμβόλαιο κινητό από 10gb και πάνω το μήνα. Δίνουν κάποια καλή προσφορά στο κινητό σε συνδυασμό με το σταθερό που ήδη έχω; 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, rs280ps said:

Έχω 50ρα nova double play με απεριόριστα σταθερά και κινητά στα 21€ και θέλω μόνο για συμβόλαιο κινητό από 10gb και πάνω το μήνα. Δίνουν κάποια καλή προσφορά στο κινητό σε συνδυασμό με το σταθερό που ήδη έχω; 

Στα 18€ θα έχεις 10GB

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, rs280ps said:

Για φορητότητα σε nova από κοσμοτε σε συνδυασμό με σταθερό δίνουν κάποιο καλό πρόγραμμα μέχρι 15€ το μήνα; Να έχει τουλάχιστον 15gb; ομιλία δεν με ενδιαφέρει απεριόριστα 

Συγνώμη για το off topic ίσως σας ενδιαφέρει. 

IMG-0e6a5fdae1ce445bbdadb2cb8dc05b59-V.thumb.jpg.28039e2b25f291f801fa201361d68c7b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα 

Έδωσα το κινητό μου σε μια διαφήμιση στο ινσταγκραμ και σήμερα με πήραν τηλέφωνο. 

Μου ειπαν ότι είναι από nova και δίνει με 22.50 ευρώ όλα απεριόριστα. 

Του λέω υπάρχει κάποιο πιο φθηνό πρόγραμμα; 

Και μου λέει απεριόριστη ομιλία, sms δε θυμάμαι πόσα και 10gb ίντερνετ με 10 ευρω

Του λέω με ενδιαφέρει αυτή η τιμή. Και θα με πάρει αύριο στις 2 το μεσημέρι για να προχωρήσω 

Τώρα είμαι σε κάρτα Q

Εχει πάρει κανείς αυτή την τιμή; γιατί μου φαίνεται υπερβολικα καλή 

 

Αν κάνετε αναζήτηση στο ινστα sartgsales θα βρείτε την διαφήμιση για τα 22.50 ευρω

Μάλλον είναι κάποιος συνεργάτης της nova; δεν ξέρω... 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, patrik said:

Τώρα είμαι σε κάρτα Q

Δεν σου δίνει το απεριόριστα με 6€??

2 ώρες πριν, patrik said:

Και μου λέει απεριόριστη ομιλία, sms δε θυμάμαι πόσα και 10gb ίντερνετ με 10 ευρω

Αν σε καλύπτει, αλλά τα 2 έτη συμβόλαιο είναι δέσμευση. Και τι θα πει απεριόριστα για ιδιώτη?

Πόσο μπορεί να μιλήσει κάποιος? Έτσι από περιέργεια ρωτάω. Εμένα μου δίνει 1000' η q και δεν φτάνω τα 500'.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dimitroula10 said:

Δεν σου δίνει το απεριόριστα με 6€

Αν σε καλύπτει, αλλά τα 2 έτη συμβόλαιο είναι δέσμευση. Και τι θα πει απεριόριστα για ιδιώτη?

Πόσο μπορεί να μιλήσει κάποιος? Έτσι από περιέργεια ρωτάω. Εμένα μου δίνει 1000' η q και δεν φτάνω τα 500'.

Βασικά το νούμερο είναι της γυναίκας μου. Χτυπάει 1200 + λεπτά το μήνα 

Οχι η Q δε μου δίνει πλέον 1000 λεπτά και απεριόριστο ίντερνετ με 5 ευρω 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι το ίντερνετ... Θα το ήθελα λίγο παραπάνω. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, patrik said:

Βασικά το νούμερο είναι της γυναίκας μου. Χτυπάει 1200 + λεπτά το μήνα 

Οχι η Q δε μου δίνει πλέον 1000 λεπτά και απεριόριστο ίντερνετ με 5 ευρω 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι το ίντερνετ... Θα το ήθελα λίγο παραπάνω. 

 

Δεν κάνεις μία ερώτηση στην εξυπηρέτηση, αν μπορείς να κάνεις αλλαγή σε αυτό;

https://www.f2g.gr/gr/f2g/f2g-sim-paraggelia/

Screenshot_2024-04-24-01-33-04-27_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Screenshot_2024-04-24-01-33-12-74_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, sou_d said:

Δεν κάνεις μία ερώτηση στην εξυπηρέτηση, αν μπορείς να κάνεις αλλαγή σε αυτό;

https://www.f2g.gr/gr/f2g/f2g-sim-paraggelia/

Screenshot_2024-04-24-01-33-04-27_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Screenshot_2024-04-24-01-33-12-74_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Νομίζω είναι μόνο για νέους πελάτες 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Gv2008 said:

Νομίζω είναι μόνο για νέους πελάτες 

Δεν παίζει να θεωρηθεί κι αυτός νέος λες;

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε τηλέφωνο σήμερα και το προχώρησα. Μου είπε δεν έχει κοφτη η ταχύτητα στο ίντερνετ και ο λογαριασμός θα έρχεται στην εφαρμογή της νοβα. 

Δε ρώτησα αν είναι εταιρεία τύπου ελληνικές ράδιο υπηρεσίες και αν νοικιάζετε η γραμμή γιατί σχεδόν ποτέ δεν έχω χρειαστεί κάτι. 

Επίσης τώρα έχω q οπότε το σήμα θα είναι μια απ τα ίδια. Και είμαι ευχαριστημένος. 

10 ευρω νομίζω είναι πολύ δυνατή τιμή  

ρωτήσα αν θα ανέβει η τιμή μετά τους 12 μήνες και μου είπε αν γίνει αυτό θα μου έρθει ενημέρωση 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Με 22 ευρώ το Unlimited All,νομίζω κακώς που δεν το επέλεξες.Σούπερ τιμή και ξενοιάζεις μιά και καλή.

Βέβαια αν σε καλύπτει αυτό που διάλεξες οκ!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, sonakiasfun said:

Με 22 ευρώ το Unlimited All,νομίζω κακώς που δεν το επέλεξες.Σούπερ τιμή και ξενοιάζεις μιά και καλή.

Βέβαια αν σε καλύπτει αυτό που διάλεξες οκ!

Είναι καλή τιμή τα 22€.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...