Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρακτικά έχει δικαίωμα μόνο αν κανεις παράνομη χρήση, αλλά δεν υπάρχει κίνδυνος.

Ο αριθμός ανήκει στην εταιρία στην οποία ανήκει το πρόθεμα, και παραχωρείται στον συνδρομητή για όσο έχει σύμβαση με την εταιρία της επιλογής του. Μετά τη διακοπή, ο αριθμός επιστρέφει στην εταιρία στην οποία ανήκει.

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά έχει δικαίωμα μόνο αν κανεις παράνομη χρήση, αλλά δεν υπάρχει κίνδυνος.

 

Ο αριθμός ανήκει στην εταιρία στην οποία ανήκει το πρόθεμα, και παραχωρείται στον συνδρομητή για όσο έχει σύμβαση με την εταιρία της επιλογής του. Μετά τη διακοπή, ο αριθμός επιστρέφει στην εταιρία στην οποία ανήκει.

 

 

 

Και παραμένει δεσμευμένος στο όνομα του συνδρομητή για άλλες 90 ημέρες αν τυχόν τον θελήσει πίσω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

6 μήνες είναι το διάστημα αλλά ισχύει μόνο αν λήξει λόγω μη ανανέωσης πχ. Αν κανεις διακοπή (και οχι φορητότητα σε αλλο πάροχο), χάνεις τον αριθμό. Δεν το ανέφερα γιατί στη περίπτωση του φίλου που φοβάται για διακοπή δεν θα τον έπιανε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είναι κάποιο άλλο μέλος με πρόβλημα σήμερα από τις μία το μεσημέρι δεν έχω καθόλου ίντερνετ και τηλέφωνο, είναι νεκρή η γραμμή. Ιτέα Φωκίδας το πρόβλημα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικη προσφορά για απεριόριστα των...30GB με 9,90.Για 30 μέρες. Αστείο έχει καταντήσει αυτό το δήθεν απεριόριστο της Wind. χάνουν σημασία και οι λέξεις. Ακους απεριόριστα και κοιτάς για τους αστερίσκους!!!!
Link to comment
Share on other sites

Για wind μιλάμε. Οπότε όλα είναι δυνατά

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικη προσφορά για απεριόριστα των...30GB με 9,90.Για 30 μέρες. Αστείο έχει καταντήσει αυτό το δήθεν απεριόριστο της Wind. χάνουν σημασία και οι λέξεις. Ακους απεριόριστα και κοιτάς για τους αστερίσκους!!!!

Πού ανακοινώθηκε;

Έχουμε κάποιο λινκ;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμια προσφορα αντιστοιχη του f2g για απεριοριστα data την περιοδο των Χριστουγεννων για τα συμβολαια ?
Link to comment
Share on other sites

Έχει απεριόριστα GB με 10 ευρώ για 30 μέρες.

 

Εγώ έκανα πληρωμή λογαριασμού online και μου έδωσε δώρο 15GB για 15 ημέρες!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν εμφάνισε τέτοια προσφορά, βέβαια έχω το W Unlimited οπότε δεν υπάρχει λόγος.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει νοημα γιατί με 9,90€ παίρνεις επιπλέον 30GB απεριόριστης ταχύτητας.
Link to comment
Share on other sites

Έχει νοημα γιατί με 9,90€ παίρνεις επιπλέον 30GB απεριόριστης ταχύτητας.

Έχεις δίκιο, τώρα που κοίταξα στην εφαρμογή την έχει την προσφορά στην ενότητα

"Χρειάζεσαι περισσότερα;"

Έχει τη Χριστουγεννιάτικη προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τρόπο μπορώ να ελέγχω πόσα από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας έχω χρησιμοποιήσει από το σταθερό τηλέφωνο προς τα κινητά που έχω καταναλώσει ; :confused:

Άμα περιμένω να βγει ο λογαριασμός τέλος του μήνα και τα ξεπεράσω καήκαμε...

 

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τρόπο μπορώ να ελέγχω πόσα από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας έχω χρησιμοποιήσει από το σταθερό τηλέφωνο προς τα κινητά που έχω καταναλώσει ; :confused:

Άμα περιμένω να βγει ο λογαριασμός τέλος του μήνα και τα ξεπεράσω καήκαμε...

 

Μεσω my Wind app

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τρόπο μπορώ να ελέγχω πόσα από τα δωρεάν λεπτά ομιλίας έχω χρησιμοποιήσει από το σταθερό τηλέφωνο προς τα κινητά που έχω καταναλώσει ; :confused:

Άμα περιμένω να βγει ο λογαριασμός τέλος του μήνα και τα ξεπεράσω καήκαμε...

 

Αυτό είναι ένα μεγάλο μείον της Wind, ενώ στη Nova μπορείς να παρακολουθείς τα λεπτά ομιλίας προς κινητά που έχεις κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα μεγάλο μείον της Wind, ενώ στη Nova μπορείς να παρακολουθείς τα λεπτά ομιλίας προς κινητά που έχεις κάνει.

 

Και στη Vodafone γινεται

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πατήσει 2 φορές τους τελευταίους μήνες! Την πρώτη με 80 και τη δεύτερη με 110 ευρώ λογαριασμό. Οπότε αναγκάστηκα να ενεργοποιήσω την προσφορά με 5€ για 1500 λεπτά επιπλέον προς όλους
Link to comment
Share on other sites

Αν πληρώσεις το λογαριασμό σου on line παίρνεις δώρο 15gb για 15 μέρες.

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο τρίμηνο. Δεν αναφέρεται πουθενά ομως, αρα δεν ξέρουμε μέχρι πότε θα ισχύει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω 3μηνο γιατί και τον προηγούμενο μήνα έτσι είχα κάνει την πληρωμή αλλά gb δεν πήρα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω 3μηνο γιατί και τον προηγούμενο μήνα έτσι είχα κάνει την πληρωμή αλλά gb δεν πήρα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σωστά, εγώ κάθε μήνα έτσι πληρώνω, αλλά μόνο τώρα το έδωσε το δώρο.

Ίσως είναι μόνο για το Δεκέμβριο, θα δείξει.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τον Νοέμβριο πηρα δώρο, Οκτώβριο δεν θυμάμαι αλλά νομίζω ότι παλι έδωσε.

Νοέμβριο τον πλήρωσα σχετικά προς το τέλος, γιατί το δώρο έληξε 7/12.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...