Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι σωστός δεν το σκέφτηκα αυτό. Στο site τους έχει για διαθεσιμότητα αλλά δεν βγάζει τίποτα.

Εγω ήθελα να μαθω για μια περιοχή και αμέσως μου είπαν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ήθελα να μαθω για μια περιοχή και αμέσως μου είπαν.

Αύριο το πρωί θα τους πάρω όλα κλειστά τα βλέπω τώρα Κυριακή σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το καρτοσυνεδη plus στα 12 ευρώ και μόλις μου τηλ από το τμήμα προσφορών της wind (έτσι είπαν) και μου προσφέρουν για δύο χρόνια κάθε μήνα δωρεάν 10 γιγα (τη καλοκαιρινή προσφορά) αν βάλω και σταθερό στα 16 ευρα τελική τιμή. Έχω δύο ενδοιασμούς:1.αν όντως τηλ από το τμήμα προσφορών και 2. Το πέναλτι που πρέπει να πληρώσω στη νόβα....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτα θα υπολόγιζα αν τα χρειάζομαι όντως αυτά τα 10gb ή θα μπω σε τσάμπα φασαρίες για κάτι που δε θα χρησιμοποιήσω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρώτα θα υπολόγιζα αν τα χρειάζομαι όντως αυτά τα 10gb ή θα μπω σε τσάμπα φασαρίες για κάτι που δε θα χρησιμοποιήσω.

έχεις δικιο και μάλλον δεν θα το αποδεχθώ.

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκεφτομαι μιας και τα περιθωρια στενευουν (21/10) να φυγω από συμβολαιο βονταφον και να ερθω wind.

 

Στο καταστημα που πηγα για 2 νουμερα που εχω μου εδωσαν τις εξης εναλλακτικες.

 

1)700 λεπτα 70 μηνυματα και 2 gb data στα 18,45€

2)1500 λεπτα 1500 μηνυματα και 4 gb data στα 26€.

 

Εγω θα ηθελα να κανω στο νουμερο μου την web προσφορα με 100 λεπτα 10 μηνυματα και 10gb

Και στο δεύτερο νουμερο το 1 από πανω (700-70-2)

 

Λετε να μπορει να γινει τετοια συνδιαστικη προσφορα?

 

Στο fb με παραπεμπουν σε καταστημα.

Χθες που περασα από Mall η windisa με κοιτουσε σαν αλιεν όταν της ελεγα αυτά.

Και για το 1 (700-70-2) η τιμη είναι 42 ευρω και όχι 18,45

 

Στην βονταφον τωρα ειμαι στα 75 περιπου ευρω και για τα 2 νουμερα

 

RED2 + 400 προς ολους στα 2 νουμερα αντιστοιχα.

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο κατάστημα που σου έδωσαν τις προσφορές που αναφέρεις και θα τους ζητήσεις την συνδυαστική προσφορά που θέλεις. Πες τους οτι αν στο δώσουν θα κάνεις φορητότητα εδώ και τώρα..

 

Πάντως τα 700 λεπτά προς όλους, 70 μηνύματα και 2 gb data στα 18,45€ είναι καλή τιμή αν σε βολεύει...

Link to comment
Share on other sites

Οπ γεια σου babako:p

 

Εκει θα παω σημερα και θα δουμε. Γιατι νομιζω ότι θα μου πουν ότι προσφορες web είναι καθαρα για online αιτησεις.

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω οτι δεν θα αφήσουν 2 νούμερα να πάνε χαμένα... Αν ήσουν Cosmote θα ήταν πιο εύκολο, με την VF υπάρχουν σχέσεις στοργής :lol:

 

Κανείς δεν έχασε διαπραγματευόμενος.. Ζήτα και τον υπεύθυνο του καταστήματος.. συχνά μπορούν να κάνουν το extra mile ειδικά αν η στοχοθέτηση του μήνα δεν πάει καλά..

 

Εναλλακτικά αν δεις οτι δεν γίνεται τίποτα μπορείς να πάρεις την online προσφορά στο Wind W που θέλεις για το ένα νούμερο και να κάνεις φορητότητα το δεύτερο νούμερο σε f2g, όπου με 18 Ευρώ θα είσαι μπέης..

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τι αναπάντεχο δώρο ήταν αυτό.

47300141-757522307945812-4560676311055466496-n.png

 

Πωπω με το καλό να τα χρησιμοποιήσεις,ωραίο δώρο η Wind.

Link to comment
Share on other sites

Τι αναπάντεχο δώρο ήταν αυτό.

47300141-757522307945812-4560676311055466496-n.png

 

Ορίστε αυτα είναι δώρα! Οχι για 7 ημέρες που το εχουν κανει καραμέλα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι το δωρο όπως το περιγράφει ειναι για 1 χρόνο συνολικα,δεν πιστώνονται 20 γιγα και 20 ωρες κάθε μήνα,έτσι δεν είναι?
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την απορία έχω κι εγώ, μάλλον εννοεί συνολικά για όλην τη χρονιά οι παροχές αυτές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι το δωρο όπως το περιγράφει ειναι για 1 χρόνο συνολικα,δεν πιστώνονται 20 γιγα και 20 ωρες κάθε μήνα,έτσι δεν είναι?

 

Αυτήν την απορία έχω κι εγώ, μάλλον εννοεί συνολικά για όλην τη χρονιά οι παροχές αυτές.

 

α) Το SMS φαίνεται σαφές.

β) Έχετε κι εσείς κοντά 20 χρόνια συμβόλαιο στη WIND και περιμένετε πότε θα έρθει το μήνυμα και σε σας; :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::D να πω την αμαρτια μου ειδα μερικους να ενθουσιαζονται πολυ και ηθελα να δω αν ολοι καταλαβαμε σωστα,ή το διαβάσαμε αλλιως...Εχει δωσει και σε αλλους δωρα τετοιου τυπου τελευταια,αλλα πρεπει να εισαι συνεχως στην εταιρια απο την προπερασμενη δεκαετια για να πάρεις...
Link to comment
Share on other sites

να χεθω από το 1993 είμαι telestet, tim, wind και κανένα τέτοιο δώρο!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Μια απ'τα ίδια. Κλαψ

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Ας αφήσουν τα δώρα και ας φέρουν νορμάλ συμβόλαια όπως η wind στην γείτονα Ιταλία .

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Btw τώρα που ανέφερες Ιταλία, εκεί υπάρχει κ Tim και Wind. Δύο διαφορετικές εταιρείες είναι;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...