Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρωτησα πριν λιγο αν ισχυει η προσφορα για τα δωρεαν κινητα και μου απαντησαν οτι πρεπει να απευθυνθω σε καποιο καταστημα. στο 1260 δεν ξερουν.
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στις 9 ακριβώς (σε 15 ώρες απο τώρα) θα ξέρουμε αν όντως ισχύει ακόμα η προσφορά, και αν μπορείς να κάνεις παραγγελία! προσευχηθείτε όλοι να ισχύει!:lol::lol::lol::lol:

 

ρωτησα πριν λιγο αν ισχυει η προσφορα για τα δωρεαν κινητα και μου απαντησαν οτι πρεπει να απευθυνθω σε καποιο καταστημα. στο 1260 δεν ξερουν.

 

:happy:

Παιδιά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ασχολείστε άλλο ή να περιμένετε ... πολύ απλά γιατί πιστεύω ότι η προσφορά ουσιαστικά έχει λήξει.

 

Πιστεύετε πως είναι τυχαίο ότι σήμερα Κυριακή η διαφήμιση δεν έχει παίξει καθόλου;

 

Πιστεύετε πως είναι τυχαίο ότι μια τέτοια προσφορά επέλεξαν να την ξεκινήσουν Σάββατο που τα καταστήματα δεν μπορούν να παραγγείλουν νέες συσκευές λόγω του ότι οι αποθήκες είναι κλειστές;

 

Πιστεύετε πως είναι τυχαίο ότι μια τέτοια προσφορά επέλεξαν να την ξεκινήσουν Σάββατο και η επόμενη μέρα δεν είναι εργάσιμη;

 

Στόχο είχαν κυρίως να ξεστοκάρουν συσκευές από τα καταστήματα και να κάνουν όσο το δυνατόν περισσότερες νέες συνδέσεις εκμεταλλευόμενοι το αμόκ που κυριεύει τον Έλληνα όταν ακούει τη λέξη ΤΣΑΜΠΑ, γνωρίζοντας εκ των προτέρων μέσω του on-line συστήματός τους ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΣΕΣ ΗΤΑΝ οι ακριβές συσκευές που θα έδιναν, δηλαδή πολύ λίγες, όσες ήταν άμεσα διαθέσιμες στα καταστήματα.

 

Μου έκανε εντύπωση πάντως αυτή η νοοτροπία όλων μας όταν το σκέφτηκα, με έπαιρναν τηλέφωνο γνωστοί μου και μου έλεγαν :

 

- Ρε μ@#* είδες τι κάνει η Wind; Δίνει όποια συσκευή θέλεις τσάμπα. Άντε σε αφήνω μ@#* γιατί πρέπει να τρέξω να προλάβω γιατί δεν θα μείνει τίποτα... !

 

Έφτασα για κάποια δευτερόλεπτα να αναρωτιέμαι μήπως όντως είμαι μ@#* που αποφάσισα να μην μπώ "στο παιχνίδι" και απλά καθόμουν και παρακολουθούσα ...

 

Δεν λέω ..., για κάποιον που είχε συμπληρώσει στο συμβόλαιό του 1 χρόνο και απλά περίμενε την καλύτερη προσφορά για να πάει αλλού με φορητότητα, η προσφορά είναι όντως η καλύτερη που εγώ έχω δεί μέχρι τώρα (τώρα το τι θα προλάβενε ο καθένας αυτό είναι άλλο ζήτημα).

 

Αλλά ξέρω αρκετά άτομα που δεν είχαν κλείσει χρόνο και πήγαν και "φορτώθηκαν" 2ο και 3ο συμβόλαιο μόνο και μόνο για να πάρουν κι' άλλη συσκευή, λές και τα τηλέφωνα είναι ακίνητα ή επένδυση με εγγυημένη απόδοση :p ...

 

Σκέφτηκε κανείς ότι ουσιαστικά με αυτό το "τσάμπα" δίνεις τουλάχιστον 360 euro (μαζί με φόρους κ.τ.λ σίγουρα ανεβαίνει λίγο ακόμη αλλά τέλος πάντων ...) για κάτι που ουσιαστικά ίσως δεν σου χρειάζεται καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

απο αυτο που ειπαν καποιοι απο σοβαρες πηγες (στελεχη,καταστηματα) η τελευταια ενημερωση ειναι οτι σταματησε 18.00 Σαββατο. Απλως πολυ κακη οργανωση της wind ολη αυτη η φαση, η διαφημιση παιζονταν μεχρι εχτες το βραδυ και ελεγε για λιγες μερες.

 

Δεν υπαρχει απο καμια πηγη επιβεβαιωση οτι ισχυει και για την δευτερα

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

:happy:

 

Σκέφτηκε κανείς ότι ουσιαστικά με αυτό το "τσάμπα" δίνεις τουλάχιστον 360 euro (μαζί με φόρους κ.τ.λ σίγουρα ανεβαίνει λίγο ακόμη αλλά τέλος πάντων ...) για κάτι που ουσιαστικά ίσως δεν σου χρειάζεται καθόλου;

 

Για οσους εκαναν ακομα ενα νουμερο αυτη ειναι η πιο σωστη παρατηρηση που διαβασα μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

εννοείται ότι όσοι πήγαν ή έκαναν συνδεση με φορητότητα ή απλά μια νέα σύνδεση, δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να έκανα σύνδεση μόνο και μόνο για να πάρει συσκευή γιατι ουσιαστικά θα την πληρώσει από τα πάγια. η προσφορά δε νομίζω να έχει λήξει πάντως για τον απλό λόγο ότι οι ανταγωνισμός λέμε με vodafone/cote συνεχίζουν με επιδότηση 300€ μέχρι 31/1 οπότε θα είναι καταστροφή για τη wind να σταματήσει τώρα, εκτός κι αν έκανε τέτοιες τρελλές πωλήσεις το σάββατο που δε μπορεί πλέον να εξυπηρετήσει τη τόση αυξημένη ζήτηση τι να πω. Απλά πιστεύω ότι αν κάποιος πάει στη wind και πει ότι ξέρεις απέναντι στη voda μου δίνουν 300€ πρεπει να ειναι βλάκες και να αφήσουν έτσι τους πελάτες

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω και ούτε με ενδιαφέρει τι θα κάνουν τελικά, απλά σκέψου ότι ακόμη και να την συνεχίσουν (που αμφιβάλλω) την προσφορά, τι έχει μείνει στα καταστήματα που όντως αξίζει;
Link to comment
Share on other sites

εννοείται ότι όσοι πήγαν ή έκαναν συνδεση με φορητότητα ή απλά μια νέα σύνδεση, δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να έκανα σύνδεση μόνο και μόνο για να πάρει συσκευή γιατι ουσιαστικά θα την πληρώσει από τα πάγια. η προσφορά δε νομίζω να έχει λήξει πάντως για τον απλό λόγο ότι οι ανταγωνισμός λέμε με vodafone/cote συνεχίζουν με επιδότηση 300€ μέχρι 31/1 οπότε θα είναι καταστροφή για τη wind να σταματήσει τώρα, εκτός κι αν έκανε τέτοιες τρελλές πωλήσεις το σάββατο που δε μπορεί πλέον να εξυπηρετήσει τη τόση αυξημένη ζήτηση τι να πω. Απλά πιστεύω ότι αν κάποιος πάει στη wind και πει ότι ξέρεις απέναντι στη voda μου δίνουν 300€ πρεπει να ειναι βλάκες και να αφήσουν έτσι τους πελάτες

 

Εφόσον η διαφήμιση παίζεται ακόμα δεν μπορούν να συνεχίσουν οι ισχυρισμοί ότι η προσφορά έληξε το Σάββατο γιατι τότε σηκώνει καταγγελία. απλώς μπορεί να μη βρεις καλές συσκευές.

 

Γι'αυτό που λες για τους λογαριασμούς, θα συμφωνήσω εάν πρόκειται για 2ο νούμερο που στη πραγματικότητα ΔΕΝ το χρησιμοποιείς. Διαφορετικά αν κάνεις σύνδεση σε πρόγραμμα των 30 ευρώ, το χρησιμοποιείς και πάρεις συσκευή αξίας π.χ 500 ευρώ τότε συμφέρει απίστευτα.:O

Link to comment
Share on other sites

loipon,na sas po tin prosfora na tin gnorizete.

kanontas nea sindesi h' forhtothta se opoiodipote programma me pagio anw ton 30 euro (perilamvanei omos kai to programma max300 me 25 euro pagio),perneis dorean opoiadipote siskevi thes,opoiasdipote axias!!!

h prosfora isxie olo to savvato,den xeroume an tha isxisei gia aurio deytera.

kai isxiei me ta apothemata kinitwn pou exoun ta katastimata,diladi den moprei kapoios na parageilei px to htc diamond,giati mexri na erthei sto katastima h paraggelia,logika tha exei teliosei kai h prosfora.

osoi prolavate to savvato,min to peite oute ston papa:!::!::!:

egw prosopika ekana nea sindesi kai pira to nokia n85 ,axias 515 euro kai eimai poli eyxaristimenos!!

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

loipon,na sas po tin prosfora na tin gnorizete.

kanontas nea sindesi h' forhtothta se opoiodipote programma me pagio anw ton 30 euro (perilamvanei omos kai to programma max300 me 25 euro pagio),perneis dorean opoiadipote siskevi thes,opoiasdipote axias!!!

h prosfora isxie olo to savvato,den xeroume an tha isxisei gia aurio deytera.

kai isxiei me ta apothemata kinitwn pou exoun ta katastimata,diladi den moprei kapoios na parageilei px to htc diamond,giati mexri na erthei sto katastima h paraggelia,logika tha exei teliosei kai h prosfora.

osoi prolavate to savvato,min to peite oute ston papa:!::!::!:

egw prosopika ekana nea sindesi kai pira to nokia n85 ,axias 515 euro kai eimai poli eyxaristimenos!!

 

Κατ'αρχάς καλορίζικο.:)

 

Είναι δυνατόν να μην είναι σίγουρο αν θα ισχύει τη Δευτέρα όταν η διαφήμιση παίζεται ακόμα?:O

Link to comment
Share on other sites

εννοείται ότι όσοι πήγαν ή έκαναν συνδεση με φορητότητα ή απλά μια νέα σύνδεση, δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να έκανα σύνδεση μόνο και μόνο για να πάρει συσκευή γιατι ουσιαστικά θα την πληρώσει από τα πάγια. η προσφορά δε νομίζω να έχει λήξει πάντως για τον απλό λόγο ότι οι ανταγωνισμός λέμε με vodafone/cote συνεχίζουν με επιδότηση 300€ μέχρι 31/1 οπότε θα είναι καταστροφή για τη wind να σταματήσει τώρα, εκτός κι αν έκανε τέτοιες τρελλές πωλήσεις το σάββατο που δε μπορεί πλέον να εξυπηρετήσει τη τόση αυξημένη ζήτηση τι να πω. Απλά πιστεύω ότι αν κάποιος πάει στη wind και πει ότι ξέρεις απέναντι στη voda μου δίνουν 300€ πρεπει να ειναι βλάκες και να αφήσουν έτσι τους πελάτες

 

pistepse me...epeidi xerw,to savvato h wind kseskistike stis sindeseis!!!!!

kiriolekitika!!

poulithikan se sigekrimmeno katastima pou gnorizo,mexri kai stok kinita 1 xronou!!!den emeine tipota apo siskevi axias 250 euro kai anw

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς καλορίζικο.:)

 

Είναι δυνατόν να μην είναι σίγουρο αν θα ισχύει τη Δευτέρα όταν η διαφήμιση παίζεται ακόμα?:O

isos na isxisei mexri to mesimeri tis deyteras...etsi exw akousei

thanx gia to kinito....

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο, και εγω θα δω τι παιζει αυριο διοτι τελειωνει το συμβολαιο μου σε 10 μερες και ετσι μπορω να εκμεταλευτω τις προσφορες.
Link to comment
Share on other sites

εμεις παντως εδω στα τρικαλα σκασαμε γιατι εδωσαν κινητα μονο χαμηλης αξιας και μονο σε γνωστους ... και εμεις που ειχαμε πραγματικα αναγκη δεν προλαβαμε
Link to comment
Share on other sites

εμεις παντως εδω στα τρικαλα σκασαμε γιατι εδωσαν κινητα μονο χαμηλης αξιας και μονο σε γνωστους ... και εμεις που ειχαμε πραγματικα αναγκη δεν προλαβαμε

 

giati na dosoun mono xamilis axias???to katastima exei simferon na dioksei prota tis panakrives siskeves file mou,giati afou teliosei h prosfora,diskola kapoios tha dosei 400 euro gia mia siskevi axias 600 euro,estw kai me sindesi an tin parei.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

εμεις παντως εδω στα τρικαλα σκασαμε γιατι εδωσαν κινητα μονο χαμηλης αξιας και μονο σε γνωστους ... και εμεις που ειχαμε πραγματικα αναγκη δεν προλαβαμε

Αν έχεις συμπληρώσει χρόνο και είσαι "ελεύθερος" πήγαινε στην Vodafone και μη σκάς ..., σιγά τα ωά, στο κάτω κάτω για κωλοκινητά μιλάμε, πλαστικούρες τις οποίες σε ένα εξάμηνο θα τις βλέπουμε και θα θέλουμε να τις πετάξουμε στο τοίχο ...

Link to comment
Share on other sites

εννοείται ότι όσοι πήγαν ή έκαναν συνδεση με φορητότητα ή απλά μια νέα σύνδεση, δε μπορώ να φανταστώ κάποιον να έκανα σύνδεση μόνο και μόνο για να πάρει συσκευή γιατι ουσιαστικά θα την πληρώσει από τα πάγια. η προσφορά δε νομίζω να έχει λήξει πάντως για τον απλό λόγο ότι οι ανταγωνισμός λέμε με vodafone/cote συνεχίζουν με επιδότηση 300€ μέχρι 31/1 οπότε θα είναι καταστροφή για τη wind να σταματήσει τώρα, εκτός κι αν έκανε τέτοιες τρελλές πωλήσεις το σάββατο που δε μπορεί πλέον να εξυπηρετήσει τη τόση αυξημένη ζήτηση τι να πω. Απλά πιστεύω ότι αν κάποιος πάει στη wind και πει ότι ξέρεις απέναντι στη voda μου δίνουν 300€ πρεπει να ειναι βλάκες και να αφήσουν έτσι τους πελάτες

 

Αυτό που λες δε σημαίνει παράλληλα, ότι στα πλαίσια της Δέσμευσης τιμής, μπορείς να πάρεις το κινητό, τουλ στην ίδια τιμή στα καταστήματα wind?Το λιγότερο δηλαδή 300 ευρά πιο κάτω!Κ το γιατί είναι απλό: Δέσμευση Επισκευής... Άρα αν οι προσφορές τέλος έχω τη δυνατότητα να αγοράσω τη συσκευή που θέλω κ στη συνέχεια να μου επιστραφεί η αξία της με βάση την καλύτερη τιμή που βρήκα σε άλλο κατάστημα πχ. της vodafone...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις αναφέρει το πρόβλημα στην εταιρια; :confused: Αν το αναφέρεις μπορεί και να γίνει κάτι..Εκτός και αν μιλάμε για απενεργοποίηση σταθμού,οπότε εκεί πλέον δεν μπορείς να είσαι βέβαιος με καμία εταιρία.....Πάντως,δεν ισχύει γενικά αυτό που λες για το σημα....Έχει φτιάξει πλέον σε κάλυψη σε πάρα πολύ σημαντικό βαθμό,τόσο στο gsm όσο και στο 3g κομματι του δικτυου!Να λέμε και τα θετικά δηλαδή!

 

Στην Vodafone κάτι...."αντίστοιχο"(όχι ίδιο)είναι τα προγράμματα Top 5 και Top 5 SMS και στην Cosmote τα Απεριόριστα!

 

Πάντως,κάτι σε μεγάλο βαθμό αντίστοιχο με τα Max προγράμματα δεν πρόκειται να το βρεις στις άλλες 2!

στο ονομα μου εχουν καταγεγραμμενς ελλειψεις σηματος ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ πανω απο 50 σημεια ΚΑΡΑΚΕΝΤΡΙΚΑ και δοκιμασμενα με 2-3 διαφορετικα κινητα αλλα εχουν περασει ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!μπαινω σε υπογεια καταστηματα και οσοι εχουν κοτε μιλανε κανονικα και εγω δεν εχω καν σημα!στο νοσοκομειο στο δαφνι σε ισογειο ΜΟΝΟ(ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΦΟ) Και δεν εχει σημα η μια γραμμη!και βοδα και κοτε εκει πιανουν μια χαρα!συνεχεια μου ερχονται μηνυματα ειδοποιησης κλησεων!προσηλυτισα 4-5 φιλους μου στην wind αλλα ΟΛΟΙ εφυγαν λογω σηματος!!ΕΛΕΟΣ!

 

και σας μιλαω σαν πιστος πελατης της wind απο το 94!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δε σημαίνει παράλληλα, ότι στα πλαίσια της Δέσμευσης τιμής, μπορείς να πάρεις το κινητό, τουλ στην ίδια τιμή στα καταστήματα wind?Το λιγότερο δηλαδή 300 ευρά πιο κάτω!Κ το γιατί είναι απλό: Δέσμευση Επισκευής... Άρα αν οι προσφορές τέλος έχω τη δυνατότητα να αγοράσω τη συσκευή που θέλω κ στη συνέχεια να μου επιστραφεί η αξία της με βάση την καλύτερη τιμή που βρήκα σε άλλο κατάστημα πχ. της vodafone...

oχι βέβαια εννοείται αυτό, δε το είπα στα πλαίσια της δέσμευσης τιμής αλλά λόγω ανταγωνισμού το είπα ότι θα αναγκαστεί και η wind να συνεχίσει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κι εγώ τι με πληροφόρησε πριν από λίγο ένας γνωστός μου που δουλεύει σε κατάστημα της Wind στον Άγιο Δημήτριο.

Μου είπε λοιπόν ότι τους ήρθε εχθές το απόγευμα μήνυμα από τα κεντρικα, όπως έχει αναφερθεί κι από άλλους εδώ, ότι έληξε η προσφορά στις 6 του σαββάτου.

Αν και εκείνη την ώρα είχαν ξεπουλήσει όλα τα κινητά αξίας άνω των 300€.

Στην ερώτηση που του έκανα γιατί εγώ μέχρι χθες το βράδυ τουλάχιστον έβλεπα να παίζει ακόμα η διαφήμιση στην ΤΒ, μου απάντησε οτι η Wind είχε ήδη πληρώσει τα κανάλια για αυτές τις διαφημίσεις κ δεν μπορούσε να τις ακυρώσει.

Ενώ μου ανέφερε κ περιστατικά στα οποία οι πελάτες έπαιξαν ακόμα κ ξύλο μεταξύ τους για ένα "ακριβό" κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Πάμε όλοι Vodafone τότε. Ισχύει μέχρι τέλος του μήνα η προσφορά για 300ε επιδότηση. Μια χαρά.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

εχω συμβόλαιο flexy 25,και θέλω να το κάνω φορητότητα την δευτέρα πριν συμπληρωθεί 12μηνο..μεχρι στιγμης,απο την ενσωματωμενη χρηση του προγραμματος εχω χρησιμοποιησει περιπου 3 ευρώ..στο εκαθαριστικό λογαριασμό που θα μου έρθει πέραν των χρημάτων που θα πληρώσω γιατί σπάω το συμβόλαιο νωρίτερα 1 μηνα απο το 12μηνο,θα πηλρώσω και όλο το πάγιο του μήνα ή μόνο αυτά τα 3 ευρώ;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

στο ονομα μου εχουν καταγεγραμμενς ελλειψεις σηματος ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΟ πανω απο 50 σημεια ΚΑΡΑΚΕΝΤΡΙΚΑ και δοκιμασμενα με 2-3 διαφορετικα κινητα αλλα εχουν περασει ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!μπαινω σε υπογεια καταστηματα και οσοι εχουν κοτε μιλανε κανονικα και εγω δεν εχω καν σημα!στο νοσοκομειο στο δαφνι σε ισογειο ΜΟΝΟ(ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΦΟ) Και δεν εχει σημα η μια γραμμη!και βοδα και κοτε εκει πιανουν μια χαρα!συνεχεια μου ερχονται μηνυματα ειδοποιησης κλησεων!προσηλυτισα 4-5 φιλους μου στην wind αλλα ΟΛΟΙ εφυγαν λογω σηματος!!ΕΛΕΟΣ!

 

και σας μιλαω σαν πιστος πελατης της wind απο το 94!!

 

Στην συσκευή σου, έχεις δοκιμάσει Cosmote?

Βάλε την σύνδεση σου σε ένα δεύτερο κινητό, και βάλε στην υπάρχουσα συσκευή σου ενα What's up, και τσεκάρισε!

Αυτο που έχω δει απο την εμπειρία μου, απο το 1993 μέχρι σήμερα, είναι ότι παιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρόλο η συσκευή!

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Στην συσκευή σου, έχεις δοκιμάσει Cosmote?

Βάλε την σύνδεση σου σε ένα δεύτερο κινητό, και βάλε στην υπάρχουσα συσκευή σου ενα What's up, και τσεκάρισε!

Αυτο που έχω δει απο την εμπειρία μου, απο το 1993 μέχρι σήμερα, είναι ότι παιζει ΤΕΡΑΣΤΙΟ ρόλο η συσκευή!

 

Mα το γράφει...δοκιμασμενο με 2-3 συσκευες....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...