Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περνωντας σημερα απο τη wind για να ρωτησω για καποιο κινητο μου ειπαν πως εχουν 40% εκπτωση σε ολες τις συσκευες αν κανω καρτοσυμβολαιο. Μιας και προκειται για την κορη μου εμενα με συμφερει.

 

Μήπως ξέρουμε λεπτομέρειες για το αν ισχύει όντως αυτή η προσφορά και με τι όρους;

 

Thanx!

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Μήπως ξέρουμε λεπτομέρειες για το αν ισχύει όντως αυτή η προσφορά και με τι όρους;

 

Thanx!

 

Η προσφορα ήταν από την τρίτη 17/06/2008 μέχρι και το σαββατο 21/06/2008.

 

Δεν υπήρχε κάποιος όρος.Απλά ήταν και καλά με απόσυρση αλλά και χωρίς επιστροφή συσκευης πάλι επαιρνες το 40%.

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφέρει η αναννέωση σε συμβόλαιο ( 20 flexy και 25 flexy ) και το διαπίστωσα σήμερα που ρώτησα για την επιδότηση την δική μου.

 

Έχω ένα χρόνο οικογενειακό πακέτω 2 νούμερα, σήμερα βγήκε η επιδότηση και ήταν 35 ευρώ για κάθε νούμερο. Για νέα σύνδεση ήταν γύρω στα 200ευρώ τα δύο νούμερα επειδή τελικά μόνο για νέους συνδρομητές ενδιαφέρονται η εταιρεία σας προτείνω λύσης αντιμετώπισης. Το γυρνάτε σε καρτοκινητό και μετά κάνετε νέα σύνδεση από την αρχή το μόνο που χρειάζεται δύο μήνες υπομονή αλλά θα έχετε μεγάλο κέρδος σε επιδότηση.

 

Έτσι έκανα εγώ το μόνο που μέχρι τέλος του μήνα είχε προσφορά επιδότησης 45 ευρώ extra για νέα σύνδεση που την χάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφέρει η αναννέωση σε συμβόλαιο ( 20 flexy και 25 flexy ) και το διαπίστωσα σήμερα που ρώτησα για την επιδότηση την δική μου.

 

Έχω ένα χρόνο οικογενειακό πακέτω 2 νούμερα, σήμερα βγήκε η επιδότηση και ήταν 35 ευρώ για κάθε νούμερο. Για νέα σύνδεση ήταν γύρω στα 200ευρώ τα δύο νούμερα επειδή τελικά μόνο για νέους συνδρομητές ενδιαφέρονται η εταιρεία σας προτείνω λύσης αντιμετώπισης. Το γυρνάτε σε καρτοκινητό και μετά κάνετε νέα σύνδεση από την αρχή το μόνο που χρειάζεται δύο μήνες υπομονή αλλά θα έχετε μεγάλο κέρδος σε επιδότηση.

 

Έτσι έκανα εγώ το μόνο που μέχρι τέλος του μήνα είχε προσφορά επιδότησης 45 ευρώ extra για νέα σύνδεση που την χάνω.

Αν θέλεις να επιταχύνεις λίγο την διαδικασία σκέψου την φορητότητα σε άλλη εταιρία και μετά πάλι πίσω στη Wind. Σύνολο 20-22 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω εκανα σημερα μεταφορα απο cosmote 4 γραμμες οικογενιακο και πηρα το htc tynt ii με καρτα 2 γιγα και i-go μονο 120 ευρω δηλαδη κερδος 680 ευρω.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ήταν από την τρίτη 17/06/2008 μέχρι και το σαββατο 21/06/2008.

 

Δεν υπήρχε κάποιος όρος.Απλά ήταν και καλά με απόσυρση αλλά και χωρίς επιστροφή συσκευης πάλι επαιρνες το 40%.

 

Σήμερα το άκουσα αυτό, δηλαδή δεν πρόλαβα εε?? :cry:

Ξέρουμε αν υπάρχει περίπτωση να ξαναγίνει κάτι τέτοιο??

Link to comment
Share on other sites

emena pali edw kai 2 xronia de mou dinoun epidotisi

mipws epeidi exw xamilo meso oro logariasmwn?

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω φετος εχω απογοητευτει ΠΛΗΡΩΣ.

 

Ειχα μεταφερθει απο Cosmote τον προηγουμενο Ιουλιο με την προσφορα των προγραμματων Flexy(ειχα διαλεξει το Flexy 100 και πληρωνα το Flexy 75).

 

Ενα χρονο μετα , η επιδοτηση που μου προτεινουν ειναι κατα πολυ μικροτερη απο αυτη μιας νεας συνδεσης και επιπλεον αν θελω να μεινω στο ιδιο προγραμμα θα πρεπει να πληρωνω και 25 ευρω το μηνα παραπανω επειδη δεν τρεχει καποια προσφορα.

 

Ξερετε αν θα τρεξει καποια καλη προσφορα για το καλοκαιρι;;

 

Αν και ευχαριστημενος πελατης , ειμαι ετοιμος να ξαναφυγω με φορητοτητα λογω αυτης της καταστασης.

 

Τι με συμβουλευετε να κανω;;;

 

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν γινεται συνεχεια να πληρωνεις 75 ευρω ενω μιλας τα 100.. κατεβασε το στο 75 να πληρωνεις οσο μιλας... και επιδοτηση σπανια εχεις παραπανω απο αυτης της νεας συνδεσης... αρα καλυτερα μεινε...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αυτο που εχω να πω ειναι οτι δεν γινεται συνεχεια να πληρωνεις 75 ευρω ενω μιλας τα 100.. κατεβασε το στο 75 να πληρωνεις οσο μιλας... και επιδοτηση σπανια εχεις παραπανω απο αυτης της νεας συνδεσης... αρα καλυτερα μεινε...

 

 

Η συγκεκριμενη προσφορα φιλε μου δεν ηταν των 5 ημερων ή της μια βδομαδας. Ισχυε για μηνες αν θυμασαι , πραγμα που σημαινει οτι ειχε πιο "μονιμο" χαρακτηρα.

 

Αυτο που δεν μπορω να παραδεχτω ειναι οτι ενα χρονο μετα αντι να εχουν πεσει οι τιμες των υπηρεσιων και των παγιων , αυτες εχουν ανεβει κατακορυφα.Μπορει για σενα αυτο να ειναι λογικο , μπορει και να πιστευεις οτι αυξηθηκαν λογω πετρελαιου. :lol:

 

Και για να γινω πιο συγκεκριμενος:

 

Πριν ενα χρονο το επαιρνες το Flexy 100 με 720 λεπτα και πληρωνες 75 ευρω το μηνα παγιο.

 

Σημερα αν παρεις το Flexy 100 θα εχεις 690 λεπτα και θα πληρωνεις 100 ευρω το μηνα παγιο.

 

 

Απο οποια πλευρα και να πιασω το θεμα , μονο ΑΥΞΗΣΕΙΣ βλεπω...

 

 

Φιλικα

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω για τις αυξησεις αλλα τον μονιμο χαρακτηρα καθολου.. η wind ειχε κανει αυτη την προσφορα λογου της μετανομασιας της. και επειδη ενα χρονο εχασε πολλα χρηματα απο αυτην την προσφορα ειπε να ανεβασει τις τιμες και να την πληρωσουν ολοι οι συνδρομητες...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι την πληρωνουν οι συνδρομητες εφοσον υπαρχει η επιλογη της φορητοτητας.

 

Ας χασουν οσους συνδρομητες κερδισαν πριν απο ενα χρονο για να βαλουν μυαλο και να επιστρεψουν με νεα , ακομα πιο επιθετικη τιμολογιακη πολιτικη.

 

Φιλικα.

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

@Lord British Ήταν προσφορά, έστω και σχετικά μεγάλης διάρκειας, άρα κατά συνέπεια όχι μόνιμη παροχή προς τους συνδρομητές. :)

 

 

συμφωνω για τις αυξησεις αλλα τον μονιμο χαρακτηρα καθολου.. η wind ειχε κανει αυτη την προσφορα λογου της μετανομασιας της. και επειδη ενα χρονο εχασε πολλα χρηματα απο αυτην την προσφορα ειπε να ανεβασει τις τιμες και να την πληρωσουν ολοι οι συνδρομητες...

 

 

Αν έχασε χρήματα (μου επιτρέπεται να αμφιβάλω) τότε μάλλον οι οικονομικοί υπεύθυνοι της εταιρείας που πρότειναν αυτή τη προσφορά δε κάνουν για αυτή τη θέση. :)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα νομιζω οτι εχει χασει ηδη πολλα χρηματα με τις μετανομασιες και αγορες(tellas) αλλα θα ακμασει σε κανα 2 χρονια παλι...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

De nomizw na exase alla pote den tha katalavetai oti i ekseresi einai gia 1 fora kai i prosfora kati prosorino kai oxi monimo
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΛΥΣΗ
Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες! ειναι δυνατον καθε χρονο και πανυγηρι;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι σε κάποιες χρεώσεις συνεχίζει να παραμένει ακριβή(όπως όταν ξεπεράσουμε το δωρεάν χρόνο ομιλίας-συγκρίνετε με Κοσμοτέ)και ότι έχει κάποιες πούσ...κες προυποθέσεις,όπως το ότι ο πελάτης δεν μπορεί να κατεβεί σε πρόγραμμα αν δεν έχει συμπληρώσει τουλάχιστον έναν χρόνο απ’την αρχική ενεργοποίηση της σύνδεσης(ενώ στις άλλες μπορείς να κατέβεις πρόγραμμα άπαξ και περάσει ένα τρίμηνο)..Συν το ότι έχει κάνει τις χίλιες μύριες αλλαγές στα προγράμματά της(φυσικά προς το συμφέρον της)..Όλες αυτές οι πρακτικές την κάνουν να συνεχίζει να χάνει έναντι των άλων 2....Και σίγουρα κάτι πρέπει να κάνει γι’αυτό....

 

Για να μην αναφέρω και το γεγονός ότι με το που μπήκε το 2008 και έληξε το πανηγύρι που έστησε με τη μετονομασία της,άρχισε να αυξάνει χρεώσεις στις πιο πολλές υπηρεσίες!Μπορεί οι πιο πολλές από αυτές τις αυξήσεις να γινόντουσαν σε δευτερεύουσες υπηρεσίες,αλλά παρ’όλα αυτά δε ‘‘χτυπούσαν‘‘ καλά στο μάτι....Αυτή είναι τελείως λανθασμένη τακτική όταν πάει να πάρει τα πάνω της σε πελάτες....

Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Το θέμα είναι ότι σε κάποιες χρεώσεις συνεχίζει να παραμένει ακριβή(όπως όταν ξεπεράσουμε το δωρεάν χρόνο ομιλίας-συγκρίνετε με Κοσμοτέ)και ότι έχει κάποιες πούσ...κες προυποθέσεις,όπως το ότι ο πελάτης δεν μπορεί να κατεβεί σε πρόγραμμα αν δεν έχει συμπληρώσει τουλάχιστον έναν χρόνο απ’την αρχική ενεργοποίηση της σύνδεσης(ενώ στις άλλες μπορείς να κατέβεις πρόγραμμα άπαξ και περάσει ένα τρίμηνο)..Συν το ότι έχει κάνει τις χίλιες μύριες αλλαγές στα προγράμματά της(φυσικά προς το συμφέρον της)..Όλες αυτές οι πρακτικές την κάνουν να συνεχίζει να χάνει έναντι των άλων 2....Και σίγουρα κάτι πρέπει να κάνει γι’αυτό....

 

Για να μην αναφέρω και το γεγονός ότι με το που μπήκε το 2008 και έληξε το πανηγύρι που έστησε με τη μετονομασία της,άρχισε να αυξάνει χρεώσεις στις πιο πολλές υπηρεσίες!Μπορεί οι πιο πολλές από αυτές τις αυξήσεις να γινόντουσαν σε δευτερεύουσες υπηρεσίες,αλλά παρ’όλα αυτά δε ‘‘χτυπούσαν‘‘ καλά στο μάτι....Αυτή είναι τελείως λανθασμένη τακτική όταν πάει να πάρει τα πάνω της σε πελάτες....

 

εγω έχω την εντύπωση ότι δεν χανει πελάτες αλλα΄κερδιζει. Δεν θυμαμαι σιγουρα αλλα ετσι νομιζω βαση τελευταιας ενημερωσης που ειχα δει.

επισης που ειδες το ακριβες χρεωεις μετα το δωραν χρονο? όλες χρεωνουν 0,0041/sec.

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μεγάλο λάθος..Κοίτα τον τιμικατάλογο της Κοσμοτέ και θα το διαπιστώσεις....Σε κάποια προγράμματα έχει και η Κοσμοτέ ίδια χρέωση μετά το πέρας του χρόνου ομιλίας,αλλά στα πιο πολλά προγράμματα έχει μικρότερη χρέωση....

 

 

Το αν χάνει ή κερδίζει πελάτες δεν το γνωριζω,αλλά σαφώς για τη διαφήμιση που έκανε θεωρω΄πως θα μπορούσε να τα καταφέρει καλύτερα...Ήμουν πελάτης της Wind για 3 χρόνια και τους τελευταίους 7 μήνες ήμουν αρκετά δυσαρεστημενος με τις χρεώσεις της και κάποιες..πονηρές προυποθέσεις(βλέπε παραπάνω π.χ.:κατέβασμα οικονομικού προγράμματος πριν συμπληρωθέι χρόνος...)

Link to comment
Share on other sites

Και στις επιδοτήσεις είναι η χειρότερη. Ήμουν 8 χρόνια συνδρομητής της Vodafone και οι επιδοτήσεις μου ήταν 200-260€. Πέρσι έκανα φορητότητα στην Wind και φέτος (με την ίδια χρήση και λογαριασμούς) πήρα επιδότηση 80€. Τα σχόλια δικά σας!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να σχολιάσουμε;;Αυτό δεν έχει ξαναγίνει!! :lol:

Τους τό'χεις πει ότι είναι λίγη η επιδότηση;Και αν ναι,ποια ήταν η απάντησή τους;

Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Και στις επιδοτήσεις είναι η χειρότερη. Ήμουν 8 χρόνια συνδρομητής της Vodafone και οι επιδοτήσεις μου ήταν 200-260€. Πέρσι έκανα φορητότητα στην Wind και φέτος (με την ίδια χρήση και λογαριασμούς) πήρα επιδότηση 80€. Τα σχόλια δικά σας!

 

 

nai.μονο που στην vodafone εμπαινες με μια συνδεση και εβγαινες με 3-4:lol::lol::lol:

με το ανολογο παγιο βεβαια...

τα σχολια δικα σας.

 

Κάνεις μεγάλο λάθος..Κοίτα τον τιμικατάλογο της Κοσμοτέ και θα το διαπιστώσεις....Σε κάποια προγράμματα έχει και η Κοσμοτέ ίδια χρέωση μετά το πέρας του χρόνου ομιλίας,αλλά στα πιο πολλά προγράμματα έχει μικρότερη χρέωση....

 

 

Το αν χάνει ή κερδίζει πελάτες δεν το γνωριζω,αλλά σαφώς για τη διαφήμιση που έκανε θεωρω΄πως θα μπορούσε να τα καταφέρει καλύτερα...Ήμουν πελάτης της Wind για 3 χρόνια και τους τελευταίους 7 μήνες ήμουν αρκετά δυσαρεστημενος με τις χρεώσεις της και κάποιες..πονηρές προυποθέσεις(βλέπε παραπάνω π.χ.:κατέβασμα οικονομικού προγράμματος πριν συμπληρωθέι χρόνος...)

 

απο εκει τις κοιταξα. Δεν ειδα διαφορές. Δεν ξερω τι ακριβως εννοεις.

Όσο για την αλλαγή πριν τον χρόνο εχεις δικιο. Είναι η μονη εταιρεια που δεν το αλλαξε ακομα. Πιστευω θα το κανει συντομα.

Βέβαια με κάποιο email θα στο κανουν.

Η κάνεις αιτημα αποσυνδεσης και οταν θα σε παρουν τους λες τον λογο και τελικά στην κανουν την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

απο εκει τις κοιταξα. Δεν ειδα διαφορές. Δεν ξερω τι ακριβως εννοεις.

Όσο για την αλλαγή πριν τον χρόνο εχεις δικιο. Είναι η μονη εταιρεια που δεν το αλλαξε ακομα. Πιστευω θα το κανει συντομα.

Βέβαια με κάποιο email θα στο κανουν.

Η κάνεις αιτημα αποσυνδεσης και οταν θα σε παρουν τους λες τον λογο και τελικά στην κανουν την αλλαγή.

Δεν είναι λογική να κάνεις αίτημα αποσύνδεσης για να περιμένεις να σε πάρουν τηλέφωνο και να κάνεις παζάρια. Πάντως όταν υπογράψατε συμβόλαιο με την Wind δεν αναφέρεται πουθενά ότι μετά από ένα χρόνο θα σας δώσει έκπτωση για καινούργια συσκευή. Αν σας χαρίζει κάποιος €80 θα του πείτε ότι είναι λίγα και ότι θέλετε να σας χαρίσει παραπάνω; Έχει δημιουργηθεί λάθος εντύπωση. Δεν είναι υποχρεωμένη η κάθε εταιρία να κάνει δωράκια. Όποιος πιστεύει ότι είναι λίγα ας πάει στις άλλες 2 και αν με το ίδιο πρόγραμμα, υπηρεσίες και τις ίδιες χρεώσεις του δίνουν παραπάνω, bye bye.

Link to comment
Share on other sites

@johnvol_no1,πώς γίνεται να έχουν τις ίδιες χρεώσεις μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας όταν η Κοσμοτέ φτάνει μέχρι και τα 0.0036 ευρώ το δευτερόλεπτο;φτάνει η Wind τόσο χαμηλά;Και οι χαμηλότερες τιμές της Κοσμοτέ αν παρατηρήσεις,ξεκινούν από χαμηλότερα προγράμματα!Εννοώ πως δεν είναι ανάγκη να γραφτεί κάποιος στο Κοσμοτέ 1000 για να έχει χαμηλές τιμές μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας!Όσον αφορά τις επιδοτήσεις κυμαίνονται..Εγώ απ'την Wind ένα χρόνο με μέσο μηνιαίο λογαριασμό της τάξης των 200 ευρώ,είχα επιδότηση από 230 ευρώ..Ήταν πάρα πολύ καλή,όπως καταλαβαίνετε..Σε ατομικό συμβόλαιο πάντα αναφέρομαι..
Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
@johnvol_no1,πώς γίνεται να έχουν τις ίδιες χρεώσεις μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας όταν η Κοσμοτέ φτάνει μέχρι και τα 0.0036 ευρώ το δευτερόλεπτο;φτάνει η Wind τόσο χαμηλά;Και οι χαμηλότερες τιμές της Κοσμοτέ αν παρατηρήσεις,ξεκινούν από χαμηλότερα προγράμματα!Εννοώ πως δεν είναι ανάγκη να γραφτεί κάποιος στο Κοσμοτέ 1000 για να έχει χαμηλές τιμές μετά την κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας!Όσον αφορά τις επιδοτήσεις κυμαίνονται..Εγώ απ'την Wind ένα χρόνο με μέσο μηνιαίο λογαριασμό της τάξης των 200 ευρώ,είχα επιδότηση από 230 ευρώ..Ήταν πάρα πολύ καλή,όπως καταλαβαίνετε..Σε ατομικό συμβόλαιο πάντα αναφέρομαι..

 

oxi deν φτανει τοσο χαμηλά. αλλά μιλάς για διαφορα 0,01/λεπτό σε ενα προγραμμα που δεν ξερω ποσο μικρο ποσοστο συνδρομητων ειναι σ αυτό.

Εγώ μιλάω ότι στα προγραμματα 100-300 είναι ιδιες οι χρεωσεις και στα τρια δικτυα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...