Jump to content

Τα πάντα για τo F2G καρτοκινητό της WIND

Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρουμε, μήπως, πότε θα σταματήσει αυτή η χρέωση;

Η προσφορά είναι πολύ καλή και θέλω να την βάλω, ακόμα κι αύριο.

Μπορει καποιος να μου πει το email πικοινωνιας με την εταιρεια? απο 5,50ευρω ξαφνικα μου τα πηγε -6,04.

Μάλιστα... 10€ από τον καθένα που πειραματίστηκε στο ίντερνετ να πήρε, τα εβγαλε τα λεφτά της προσφοράς η γουιντ... Δείτε πώς από ήρωας καταντάει κανείς μέσα σε μερικές ώρες απατεώνας. :p

Μάλιστα... 10€ από τον καθένα που πειραματίστηκε στο ίντερνετ να πήρε, τα εβγαλε τα λεφτά της προσφοράς η γουιντ... Δείτε πώς από ήρωας καταντάει κανείς μέσα σε μερικές ώρες απατεώνας. :p

Εμενα προσωπικα αν μου επιστρεψουν τα χρηματα θα ξαναβαλω καρτα αλλιως η καρτα sim θα παει στο καδο των αχρηστων.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!

Καλησπερα παιδια.ΜΟυ ηρθε το μηνυμα που λογικα θα εχει ερθει και σε εσας..Ελεγε για δωρεαν επικοινωνια κλπ κλπ...Μπηκα στην wind να διαβασω τι ακριβως ηταν αυτη η προσοφρα...http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=2041

Μου εξηγει καποιος τι ακριβως πρεπει να κανω?Δηλαδη με ενα τηλεφωνημα στο 1245 θα εχω τα 3000 λεπτα και μηνυματα μεχρι 30/4/10. Και μετα κάθε μήνα και για όλο το 2010 θα εχουμε1.500 λεπτά ομιλίας και 1.500 SMS προς F2G και 1,5 GB mobile internet ??:worry::worry:

αφου τα καταλαβες ολα τι ρωτας;;;;:) ετσι ακριβως αλλα ξεχασες να βαλεις και τα 3gb internet μεχρι 30/4!

Αυτο το προβλημα με το ιντερνετ το ειχε και η προηγουμενη προσφορα που ειχαν δωρεαν ιντερνετ και καλα για να μπαινεις μονο στο facebook μεχρι τις 31/3 αλλα τελικα αποδειχθηκε "απατη"...ευτυχως μου πηρε μονο 2 ευρω

Οσο αφορα αυτο που ειπες kwsta18 λεω μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι οπως παντα..:S

Αυτο το προβλημα με το ιντερνετ το ειχε και η προηγουμενη προσφορα που ειχαν δωρεαν ιντερνετ και καλα για να μπαινεις μονο στο facebook μεχρι τις 31/3 αλλα τελικα αποδειχθηκε "απατη"...ευτυχως μου πηρε μονο 2 ευρω

Οσο αφορα αυτο που ειπες kwsta18 λεω μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι οπως παντα..:S

Ναι αλλα καποια παιδια παραπανω ειπαν οτι σου επιστεφουν χρηματα εφοσον τους ενημερωσεις και γινει ελεγχος. Εγω τουλαχιστον τους εστειλα email... Αν επιστρεψουν πισω τα χρηματα για το καλο τους θα γινει αν παλι οχι αυτοι θα χασουν και αλλους πελατες.

αααα για παραθυρακι ρωτας;;;οπως βλεπεις υπαρχει ενα προβλημα με το ιντερνετ!

αφου τα καταλαβες ολα τι ρωτας;;;;:) ετσι ακριβως αλλα ξεχασες να βαλεις και τα 3gb internet μεχρι 30/4!

Το εβαλα και γω το προγραμμα πριν λιγο.Τελος δηλαδη οι ανανεωσεις καρτας για το 2010???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οπως παντα καπου θα υπαρχει καποιο προβλημα...5 ευρω απο εδω 5 απο εκει θα μαζεψουν αρκετα...:mad:

Ναι αλλα καποια παιδια παραπανω ειπαν οτι σου επιστεφουν χρηματα εφοσον τους ενημερωσεις και γινει ελεγχος. Εγω τουλαχιστον τους εστειλα email... Αν επιστρεψουν πισω τα χρηματα για το καλο τους θα γινει αν παλι οχι αυτοι θα χασουν και αλλους πελατες.

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στο cs της Wind ώστε να σου επιστρέψουν άμεσα το υπόλοιπό σου. Αργούν πολύ ν'απαντήσουν σε mail..

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Το εβαλα και γω το προγραμμα πριν λιγο.Τελος δηλαδη οι ανανεωσεις καρτας για το 2010???

Προσεχε τις χρεωσεις ιντερνετ λιγακι, την πατησαμε σχεδον ολοι μας.

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στο cs της Wind ώστε να σου επιστρέψουν άμεσα το υπόλοιπό σου. Αργούν πολύ ν'απαντήσουν σε mail..

Ποσο αμεσα μπορουν να σου το επιστρεψουν???

Edited by Petros the Great
***** Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ. ******

Πιστευω οτι ακομα δεν εχουν ρυθμιστει σωστα τα συστηματα τους οσο αφορα το ιντερνετ.

Λογικα απο Δευτερα θα το φτιαξουν.

Πιστευω οτι ακομα δεν εχουν ρυθμιστει σωστα τα συστηματα τους οσο αφορα το ιντερνετ.

Λογικα απο Δευτερα θα το φτιαξουν.

Αφου καταχρεωσαν τον κοσμο...

Ε σιγα, θα τα επιστρεψουν πισω. Βεβαια εχει ταλαιπωρια το να στειλεις μηνυματα αλλα εδω εμενα περσι τετοια εποχη μου γυρισαν 18 ευρω απο τις τοτε χρεωσεις του 10ευρου για την ενεργοποιηση της προσφορας του 2009!

εμενα παντως καποια κοπελιτσα στι cc μου ειπε (με λιγα λογια) οτι κακως χρησιμοποιησα την υπηρεσια χωρις πρωτα να εχει ξεκινησει η διαφημιστικη καμπανια της. Τυχον να υπαρχουν λαθη στο συστημα (τα οποια βεβαια μπορει να μας στοιχιzουν καποια ευρωπουλακια βεβαια). Τελος παντων...δεν σκοπευουν να μας πουν και με ποιο προφιλ να μπαινουμε. Στην αρχη ολα δουλευαν τελεια...ο opera mini 4, opera mini 5 beta και το Gmail java app. Μετα μονο ο opera 4 (o 5 ηθελε αλλαγη απο http σε socket για να δουλεψει) ενω το Gmail ουτε για πλακα. Μετα εβαλα την sim της q και λες και κολλησε και αυτη (αρνηση να συνδεθει με opera5 και Gmail και να κατεβασει οποιδηποτε αρχειο μεγαλυτερο απο 2 mb). Βαzουν κοφτες, κανουνε αλλαγες πριν γινει επισημη παρουσιαση?
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...

Και μένα με χρέωσε.. πήρα τηλ την wind τους είπα πόσο είχα (8€) και πόσο έφτασα -2. Μου είπαν θα το καταγράψουν, θα ελεχθεί και αν όντως έγινε χρέωση μετά την κλήση στο 1245 θα μου επιστρέψουν όλο το ποσό... ίδωμεν!

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Οποια απο τις αλλες δυο απαντηση με ιντερνετ επιδει τυχαινει να ειναι πιο αξιοπιστες, ειδικα η vodafone που εχει και τελειο 3g και δε πρωκειτε να φανε ευρω απο κανενα τελειωσε η wind. Παπαλα. Μα ειναι δυνατον να βγαζουν μια τοσο καλη προσφορα και να καταχρεωνουν τον κοσμο? Ημαρτον δηλαδη.

Οποια απο τις αλλες δυο απαντηση με ιντερνετ επιδει τυχαινει να ειναι πιο αξιοπιστες, ειδικα η vodafone που εχει και τελειο 3g και δε πρωκειτε να φανε ευρω απο κανενα τελειωσε η wind. Παπαλα. Μα ειναι δυνατον να βγαζουν μια τοσο καλη προσφορα και να καταχρεωνουν τον κοσμο? Ημαρτον δηλαδη.

Ας μην είμαστε τόσο σίγουροι ότι το έκανε επίτηδες... Ίσως όντως με τις τόσες αλλαγές στο σύστημα να υπάρχουν τεχνικά προβλήματα... Θα είναι καλή κίνηση πάντως από μεριά τους για όσους πάρουν να τους επιστρέψουν τη διαφορά...

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Από τις 19:14 ακόμα δεν χρέωσε με gint.b-online.gr σημείο πρόσβασης.

Εισαι απο τους τυχερους της υποθεσης.. κανονικα κα το gps πρεπει να μη χρεωνεσαι? ετσι δεν ειναι?

ΤΕΛΟΣ!!!μονο οταν χρειαζεσαι....αυτη ειναι προσφορα!!!

Kι εγώ μόλις διαπίστωσα ότι μου φαγε περίπου 5€ για το «δωρεάν» ίντερνετ. Για 2-3 λεπτά που μπήκα... Και τα τραβάνε και ετεροχρονισμένα. Ουστ απατεώνες. :down:

Kι εγώ μόλις διαπίστωσα ότι μου φαγε περίπου 5€ για το «δωρεάν» ίντερνετ. Για 2-3 λεπτά που μπήκα... Και τα τραβάνε και ετεροχρονισμένα. Ουστ απατεώνες. :down:

Ακριβως! Μετα απο μια ωρα στα τρωνε τα ευρωπουλα! Ποιος εμπιστευεται να ξαναμπει στο ιντερνετ?

ΤΕΛΟΣ!!!μονο οταν χρειαζεσαι....αυτη ειναι προσφορα!!!

Μπες στο ιντερνετ και θα κλαψεις μερικα ευρωπουλακια.

Edited by Petros the Great
***** Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ. ******

Παιδιά ας τσεκάρει κάποιος επειγόντως το F2G2, μήλησα 29 δευτερόλεπτα και με χρέωσε 0,12 ευρώ (αντί για 0,05).

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : LeEco Le 2

παιδια μεχρι ποτε μπορουμε να ενεργοποιησουμε αυτη την προσφορα?να εβαλα σημερα καρτα μου εστελει μηνυμα διπλασιασμου αλλα οταν στελνω για να δω ποσα ευρω εχω δεν αναφερει το διπλασιο ποσο γιατι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD