Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Μου ήρθε προσωπικη προσφορά 1000 λεπτά προς όλους και απεριόριστα ΜΒ για ένα μήνα με 5 ευρω. Υπάρχει περιορισμός στην ταχύτητα του internet?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Από όσο έχω δοκιμάσει όχι. Όσο δίνει η κεραία. Πάνω από 50 GB δεν έχω κάνει τελευταία για να σου πω τι γίνεται παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ large προσφορά. Τα Χριστούγεννα του 2021 είχε δώσει δωρεάν απεριόριστα δεδομένα για 2 εβδομάδες, εκείνη η προσφορά δηλαδή τι ήταν; Extra large?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή είναι αυτή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει κάνει αλλαγή στο νέο f2g του έρχεται καμία προσωποποιημενη προσφορά τύπου "1000' κ απεριόριστα δεδομενα" με 5€ ή χάνονται αυτές οι προσφορές;; είμαι σε δίλημμα γιατί με βολεύει αυτή η προσφορά και με έχει ξελασπώσει πολλές φορές αλλά και το f2g που έχω, δεν είναι κύριο νούμερο και επειδή έχω μαζέψει αρκετά χρήματα από ανανεώσεις θα με βόλευε κ το 1€ ανανέωση για να το συντηρώ...🤔 Τι προτείνετε; 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει κάνει αλλαγή στο νέο f2g του έρχεται καμία προσωποποιημενη προσφορά τύπου "1000' κ απεριόριστα δεδομενα" με 5€ ή χάνονται αυτές οι προσφορές;; είμαι σε δίλημμα γιατί με βολεύει αυτή η προσφορά και με έχει ξελασπώσει πολλές φορές αλλά και το f2g που έχω, δεν είναι κύριο νούμερο και επειδή έχω μαζέψει αρκετά χρήματα από ανανεώσεις θα με βόλευε κ το 1€ ανανέωση για να το συντηρώ... Τι προτείνετε; 
Σε μένα ήρθε προσφορά με το νέο f2g αλλά δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι θα έρθει και σε σενα.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει εικόνα κάποιος που είναι στο νέο f2g σχετικά με την παράταση της λήξης με την ενεργοποίηση προσωπικών προσφορών ή άλλων πακέτων (όπως στο παλιό που ενεργοποιώ τις προσωπικές προσφορές με 5 ευρώ και παρατείνεται η λήξη για ένα μήνα), ας το αναφέρει. Μπορεί να μην είναι και τόσο σημαντικό πια, αφού με 1 ευρώ παίρνει παράταση 2 μήνες, αλλά καλό είναι να γνωρίζουμε.

Τελικά, πήγα στο νέο, αφού κάνω μικρή χρήση δεδομένων (σχεδόν όλη μέρα είμαι σε χώρο με wifi), αλλά πρέπει να είμαι από τους λίγους που τους βολεύει (εγώ και τα παππούδια 😁), πολλή τσιγκουνιά στα δεδομένα ρε φίλε...

Link to comment
Share on other sites

έχει τύχει σε κανέναν να έχουν σταματήσει τελείως οι προσφορές?

Του πατέρα μου μέχρι και το τέλος του 21 του έδινε κάθε μήνα απεριόριστα gb με 10€ και κάποιες χαζοπροσφορές των 2-3€ τύπου 100 λεπτά + 200mb αν θυμάμαι καλά. Επειδή έχω φύγει από τη WIND από τις αρχές του 22, είχα ξεχάσει τελείως ότι υπάρχουν τέτοιες προσωπικές προσφορές και συνειδητοποίησα ότι όλο το 22 και μέχρι τώρα του πατέρα μου δεν του έχει ξανα εμφανιστεί καμία προσφορά.

Του βάζω κάθε μήνα 15€ και το φοιτητικό plus. (είναι legit φοιτητικό απ'όταν ήμουν φοιτητής)

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Άμα του βάζεις 15 ευρώ κάθε μήνα λογικό είναι να σταμάτησαν να στέλνουν προσφορές

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έσκασε προσωπικη προσφορά στο κουτάκι με τα δώρα. 1000 λεπτά προς όλους και απεριόριστα data για 30 ημερες μόνο 5 ευρώ. Η προσφορά λήγει 31-12-2023.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mips said:

Πριν λίγο έσκασε προσωπικη προσφορά στο κουτάκι με τα δώρα. 1000 λεπτά προς όλους και απεριόριστα data για 30 ημερες μόνο 5 ευρώ. Η προσφορά λήγει 31-12-2023.

Το έχεις γυρίσει στο νέο f2g?? Εμένα μου είχε αυτή την προσφορά μέχρι χθες που έληγε και σήμερα χάθηκε κ μου έβγαλε δύο αλλες, αλλά η μόνη που με ενδιαφέρει είναι αυτή!!! Εγώ δεν το έχω γυρίσει στο νέο και κάθε δίμηνο βάζω 12€ για συντήρηση... 

Δεν ξέρω αν στείλω σμσ UD στο 12410 αν ενεργοποιηθεί.. 

Edited by thansof_7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, thansof_7 said:

Το έχεις γυρίσει στο νέο f2g?? Εμένα μου είχε αυτή την προσφορά μέχρι χθες που έληγε και σήμερα χάθηκε κ μου έβγαλε δύο αλλες, αλλά η μόνη που με ενδιαφέρει είναι αυτή!!! Εγώ δεν το έχω γυρίσει στο νέο και κάθε δίμηνο βάζω 12€ για συντήρηση... 

Δεν ξέρω αν στείλω σμσ UD στο 12410 αν ενεργοποιηθεί.. 

Ακόμα στο πάλιο f2go ειμαι βλέπουμε. Στείλε μήνυμα στο UD 12410 δεν έχεις να χάσεις κατι

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, thansof_7 said:

Το έχεις γυρίσει στο νέο f2g?? Εμένα μου είχε αυτή την προσφορά μέχρι χθες που έληγε και σήμερα χάθηκε κ μου έβγαλε δύο αλλες, αλλά η μόνη που με ενδιαφέρει είναι αυτή!!! Εγώ δεν το έχω γυρίσει στο νέο και κάθε δίμηνο βάζω 12€ για συντήρηση... 

Δεν ξέρω αν στείλω σμσ UD στο 12410 αν ενεργοποιηθεί.. 

Εαν απλά συντηρείς τον αριθμο, νομιζω οτι σε συμφερει να πας στο νέο f2g και να το συντηρείς με 1 ευρω

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια προηγούμενου ποστ μου στην προσφορά άλλαξαν την ημερομηνία λήξης και από 31-12-23 έγινε 9-5-23. Τελικά αυτοί εκεί στη nova έχουν πολύ πλάκα 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γνωστο θεμα, καθε φορα που εμφανίζονται οι προσφορές έχουν άσχετη ημερομηνία λήξης, διορθώνεται μετά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kmpatra said:

Γνωστο θεμα, καθε φορα που εμφανίζονται οι προσφορές έχουν άσχετη ημερομηνία λήξης, διορθώνεται μετά.

Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να γράψεις από την αρχή την σωστή ημερομηνία. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Τρέχα γυρευε τι παίζει στα συστήματα τους. Και στα countdown ίδια ιστορία, τώρα το έχουν ριξει default 15νθήμερο και ησύχασαν...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Mobileras said:

Εαν απλά συντηρείς τον αριθμο, νομιζω οτι σε συμφερει να πας στο νέο f2g και να το συντηρείς με 1 ευρω

Συμφωνώ αλλά αν αλλάζοντας στο νέο f2g δεν έχω καθόλου αυτές τις προσφορές (που κατά καιρούς με ξελασπωνουν, ειδικά αυτή με τα απεριόριστα data 5€) ίσως περιμένω λίγο... Μπορεί από ένα σημείο και μετά να γίνει υποχρεωτικό... Θα ήθελα παντός αν κάποιος που είναι στο νέο και λάβει κάποια τέτοια προσωποποιημενη προσφορά να ενημερώσει εδώ! 

51 minutes ago, Mobileras said:

Εαν απλά συντηρείς τον αριθμο, νομιζω οτι σε συμφερει να πας στο νέο f2g και να το συντηρείς με 1 ευρω

Συμφωνώ αλλά αν αλλάζοντας στο νέο f2g δεν έχω καθόλου αυτές τις προσφορές (που κατά καιρούς με ξελασπωνουν, ειδικά αυτή με τα απεριόριστα data 5€) ίσως περιμένω λίγο... Μπορεί από ένα σημείο και μετά να γίνει υποχρεωτικό... Θα ήθελα παντός αν κάποιος που είναι στο νέο και λάβει κάποια τέτοια προσωποποιημενη προσφορά να ενημερώσει εδώ! 

Link to comment
Share on other sites

Το γύρισα στο νέο πριν τρείς μέρες.

Το δωράκι δεν ανανεώθηκε μέχρι τώρα.

Άλλο νούμερο που είναι ακόμα στο παλιό πήρε πάλι τα απεριόριστα με 5 ευρώ.

Πιθανό να μην σημαίνει κάτι γιατί το δεύτερο νούμερο δεν έπαιρνε προσφορές για ένα χρόνο και ξαναπήρε τον προηγούμενο μήνα.

Edited by panosss567
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kmpatra said:

Τρέχα γυρευε τι παίζει στα συστήματα τους. Και στα countdown ίδια ιστορία, τώρα το έχουν ριξει default 15νθήμερο και ησύχασαν...

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το θέμα είναι ότι αντί να φτιάχνει ένα πρόβλημα σιγά σιγά χειροτερεύει όλα πολύ γρήγορα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mips said:

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το θέμα είναι ότι αντί να φτιάχνει ένα πρόβλημα σιγά σιγά χειροτερεύει όλα πολύ γρήγορα.

Ακρίβυνε το κιου και έκανε φθηνότερο το φ2γ.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν τηλέφωνο στο κινητό μου Vodafone το οποιο το έχω σαν τηλέφωνο επικοινωνίας στην σύνδεση triple play nova που έχω

Μου πρότειναν 1000 ομιλίας προς όλους αν το κάνω φορητότητα σε wind ακόμα και αν κάνω ανανέωση 1 ευρώ κάθε δύο μήνες :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...