Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά κάποια στιγμή θα έρθει το sms με τον ανάλογο κωδικό...

Update πάντως το UD στο 12410 δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

Λογικά κάποια στιγμή θα έρθει το sms με τον ανάλογο κωδικό...

Update πάντως το UD στο 12410 δεν είναι.

AYTO TO KAΛOKAIPI EXEIΣ UNLIMITED! ΔIAΛEΞE KAI ΠAPE AΠEPIOPIΣTA GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 9€ EΔΩ f2g.gr/f2gcampn H AΠEPIOPIΣTA GB KAI ΛEΠTA OMIΛIAΣ ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 20 HMEPEΣ MONO ME 17,80€  ΣTEΛNONTAΣ SUM2 ΣTO 1264. ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ nvgr.gr/epik

 

εαν δοκιμάσει κάποιος το SUM1

θα χρεώσει 9ευρώ ή 10,60????

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα καταρχάς δουλεύει. Τώρα αν κάποιος θέλει το πακέτο των 9 ευρώ και έχει υπόλοιπο κάτω από 10,60 θα σου λύσει την απορία... Υποψιάζομαι όμως ότι επειδή το SUM2 δίνει την προσφορά που ισχύει για όλους, το SUM1 ίσως δίνει το 10,60. Επίσης απάντηση στο ερώτημά μπορεί να δώσει κάποιος που δεν έλαβε την προσφορά των 9 ευρώ και δοκιμάσει το SUM1 με χαμηλότερο υπόλοιπο. Αν απαντήσει ότι δεν φτάνει το υπόλοιπο για την ενεργοποίηση του πακέτου αυτό κατά πάσα πιθανότητα θα σημαίνει ότι δίνει το 10,60

update και την δευτερη περιπτωση δοκίμασα.

SUM1 στο 1264 με υπόλοιπο κάτω από 1 ευρω και χωρις να εχει ερθει το δωρακι των 9€ απαντά ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο. Άρα κατά πάσα πιθανότητα δίνει τα απεριόριστα με 10,60. Δοκιμή με δική σας ευθυνη 😛

Link to comment
Share on other sites

 

8€ F2G: 400MB, 400 λεπτά, 400sms

8£ (~10€) giffgaff UK: Απεριόριστα λεπτα και sms, 6GB

Επαναστατικό το νέο F2G με την 8€ ανανέωση!!! 
Εγω απορώ πως «ευχαριστούν» καποιοι την Nova που έδωσε 8€ ανανεωση και χρέωση ανά δευτερόλεπτο και δεν κοιτάνε τις παροχές που είναι γελοίες ακόμα και για εποχές 3G. 
 

Να θυμισω ότι αυτο το πρόγραμμα με τις 8 λίρες εχει ακριβως τις ίδιες παροχές με το πρόγραμμα της nova των 21€…. Εκτός εάν οι 8 λίρες πλέον αξίζουν 21€ 

IMG_8447.png

Link to comment
Share on other sites

 
8€ F2G: 400MB, 400 λεπτά, 400sms
8£ (~10€) giffgaff UK: Απεριόριστα λεπτα και sms, 6GB
Επαναστατικό το νέο F2G με την 8€ ανανέωση!!! 
Εγω απορώ πως «ευχαριστούν» καποιοι την Nova που έδωσε 8€ ανανεωση και χρέωση ανά δευτερόλεπτο και δεν κοιτάνε τις παροχές που είναι γελοίες ακόμα και για εποχές 3G. 
 
Να θυμισω ότι αυτο το πρόγραμμα με τις 8 λίρες εχει ακριβως τις ίδιες παροχές με το πρόγραμμα της nova των 21€…. Εκτός εάν οι 8 λίρες πλέον αξίζουν 21€ 
IMG_8447.thumb.png.82eb099ebd65d8de8df1073561e4c2c7.png

12 ευρώ Τουρκία, turktelecom.
Η πλοήγηση σε sm και YouTube, δεν μετρά στα gb, ακόμα καλύτερα δηλαδή από το uk συν μόνο 12 μήνες συμβόλαιο

675cfecb38f8212eb2b90b6782ef2955.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos43 said:

 

8€ F2G: 400MB, 400 λεπτά, 400sms

8£ (~10€) giffgaff UK: Απεριόριστα λεπτα και sms, 6GB

Επαναστατικό το νέο F2G με την 8€ ανανέωση!!! 
Εγω απορώ πως «ευχαριστούν» καποιοι την Nova που έδωσε 8€ ανανεωση και χρέωση ανά δευτερόλεπτο και δεν κοιτάνε τις παροχές που είναι γελοίες ακόμα και για εποχές 3G. 
 

Να θυμισω ότι αυτο το πρόγραμμα με τις 8 λίρες εχει ακριβως τις ίδιες παροχές με το πρόγραμμα της nova των 21€…. Εκτός εάν οι 8 λίρες πλέον αξίζουν 21€ 

IMG_8447.png

Απο τα βρετανικά δίκτυα πάντως Εγώ δεν εχω Καθόλου καλή εμπειρία. Το εχω διαπιστώσει μονος μου, το εχω ακούσει από φιλους και Το έχει αναφέρει και άλλος συμφορουμιτης που πήγε πρόσφατα. 
Ασε που η giffgaff είναι τριτοτεταρτη. Πες μας τι πακέτα δίνουν ΕΕ, Telefonica, Vodafone, Three. 
 

 

1 hour ago, rebel1 said:


12 ευρώ Τουρκία, turktelecom.
Η πλοήγηση σε sm και YouTube, δεν μετρά στα gb, ακόμα καλύτερα δηλαδή από το uk συν μόνο 12 μήνες συμβόλαιο

675cfecb38f8212eb2b90b6782ef2955.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν νομίζω 12€ στην Τουρκία να θεωρούνται λίγα με τέτοια φτωχοποίηση και πληθωρισμό. 
 

Συμπερασμα είναι να μην συγκρίνουμε πακέτα άλλων χωρών με την Ελλάδα, δεν είναι όλες οι χώρες ίδιες. 
Και να λαμβανετε υπ όψη πως τα δίκτυα στην Ελλάδα σε γενικές γραμμές είναι απ τα καλύτερα στην Ευρώπη, αν όχι και παγκοσμίως.
Η γεωγραφικη κάλυψη που έχουν οι 3 ελληνικοι πάροχοι με τέτοια ιδιαίτερη μορφολογία εδάφους είναι υποδειγματική. 

Link to comment
Share on other sites

Η giffgaff είναι εικονικό δίκτυο που χρησιμοποιεί το δίκτυο της Ο2

Όσες φορές πηγαινω Αγγλία δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα

Στην Τουρκία υπάρχει πορα πολύς κόσμος που βγάζει πολλά λεφτά περισσότερα από Ελλάδα

Μια επίσκεψη παράδειγμα στα starbucks της Σμύρνης και θα μείνετε με το στόμα ανοικτό ποσσοι πίνουν τους πανάκριβους καφέδες τούς....

Ακόμα και στο πανεπιστήμιο στην Σμύρνη είχε μέσα starbucks!!!!

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HEO said:

Η giffgaff είναι εικονικό δίκτυο που χρησιμοποιεί το δίκτυο της Ο2

Όσες φορές πηγαινω Αγγλία δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα

Στην Τουρκία υπάρχει πορα πολύς κόσμος που βγάζει πολλά λεφτά περισσότερα από Ελλάδα

Μια επίσκεψη παράδειγμα στα starbucks της Σμύρνης και θα μείνετε με το στόμα ανοικτό ποσσοι πίνουν τους πανάκριβους καφέδες τούς....

Ακόμα και στο πανεπιστήμιο στην Σμύρνη είχε μέσα starbucks!!!!

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Υπάρχει κόσμος που βγάζει αλλά το 90% ζει κάτω από το όριο της φτώχειας.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, panos.k2 said:

Απο τα βρετανικά δίκτυα πάντως Εγώ δεν εχω Καθόλου καλή εμπειρία. Το εχω διαπιστώσει μονος μου, το εχω ακούσει από φιλους και Το έχει αναφέρει και άλλος συμφορουμιτης που πήγε πρόσφατα. 
Ασε που η giffgaff είναι τριτοτεταρτη. Πες μας τι πακέτα δίνουν ΕΕ, Telefonica, Vodafone, Three. 
 

 

Δεν νομίζω 12€ στην Τουρκία να θεωρούνται λίγα με τέτοια φτωχοποίηση και πληθωρισμό. 
 

Συμπερασμα είναι να μην συγκρίνουμε πακέτα άλλων χωρών με την Ελλάδα, δεν είναι όλες οι χώρες ίδιες. 
Και να λαμβανετε υπ όψη πως τα δίκτυα στην Ελλάδα σε γενικές γραμμές είναι απ τα καλύτερα στην Ευρώπη, αν όχι και παγκοσμίως.
Η γεωγραφικη κάλυψη που έχουν οι 3 ελληνικοι πάροχοι με τέτοια ιδιαίτερη μορφολογία εδάφους είναι υποδειγματική. 

Η giffgaff λειτουργεί υπό το δικτυο της O2. Ομως και οι άλλες εταιρίες που ανέφερες δίνουν εξίσου συμφέροντα πακέτα που θα παραθέσω παρακάτω.

 

Επίσης λάβετε υπόψιν σας ότι τα πακέτα του ΗΒ τα συγκρίνω με αυτα της NOVA και όχι ετσι αόριστα.

 

Three UK: 12£-12GB 

NOVA: 15€-2GB 

Συμπεράσματα δικα σας 

 

Στην ΕΕ UΚ σέβονται τους πελάτες τους και έχουν προσφορές για καλυτερη τιμή από ότι δίνουν στον νέο πελάτη. Εδώ συμβαίνει ακριβως το αντίθετο όπου αναγκαζόμαστε να πηγαίνουμε σε άλλη εταιρεία και να περιμένουμε αντιπροσφορά….

Επισης σχεδόν ολα τα συμβόλαια περιλαμβάνουν δωρεάν συνδρομές Netflix, Apple Music ++++

IMG_8450.png

IMG_8451.png

IMG_8453.png

IMG_8454.png

IMG_8457.png

IMG_8459.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κόσμος που βγάζει αλλά το 90% ζει κάτω από το όριο της φτώχειας.
Αυτό δυστυχώς για μας δεν ισχύει, αυτό λέει η δική μου εμπειρία


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HEO said:

Αυτό δυστυχώς για μας δεν ισχύει, αυτό λέει η δική μου εμπειρία


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ε ναι αν πηγαίνεις Κωνσταντινούπολη και στην πλατεία ταξιμ ναι για πάνε και πιο μέσα στην ενδοχώρα που μένουν τα υπόλοιπα 70 μύρια να δεις τι παίζει. Έχω πάει.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει φίλε μου, έχω γυρίσει οδικώς όλη σχεδόν την Τουρκία

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εβαλα το πακετο χθες και μετεφερε και το υπολοιπο 1 μηνα μετα. Δεν το περιμενα να πω την αληθεια. Δηλαδη οχι μονο δεν εφαγε το πακετο με τη ληξη του υπολοιπου στο διμηνο αλλα αντιθετα μαζι με το πακετο πηγε και το υπολοιπο για 1 μηνα. Οποτε win win στροφη 180 μοιρων εκει που σε ετρωγαν και το πακετο με τη ληξη του υπολοιπου τωρα στο μεταφερουν για 1 μηνα ακομα εφοσον μπει πακετο. Ευχαριστη εκπληξη δεν ξερω αν το κανουν και οι αλλες 2 εταιριες ακομα. 

Link to comment
Share on other sites




Λοιπον εβαλα το πακετο χθες και μετεφερε και το υπολοιπο 1 μηνα μετα.


Αν δεις το τοπικ της q, γραφω ακριβως το ίδιο. Με ανανεωση καρτας προ 4μήνου , τελος αυτού του μήνα θα κανω ανανέωση πακέτου για τον 5ο κ απο τον 6ο,πάλι ανανεωση καρτας γιατι θα εχει τελειώνει το υπόλοιπο των 8€ που βαζω για ανανέωση.


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, panos43 said:

 

8€ F2G: 400MB, 400 λεπτά, 400sms

8£ (~10€) giffgaff UK: Απεριόριστα λεπτα και sms, 6GB

Επαναστατικό το νέο F2G με την 8€ ανανέωση!!! 
Εγω απορώ πως «ευχαριστούν» καποιοι την Nova που έδωσε 8€ ανανεωση και χρέωση ανά δευτερόλεπτο και δεν κοιτάνε τις παροχές που είναι γελοίες ακόμα και για εποχές 3G. 

20230611_191400.thumb.jpg.586628731b520ca2adf34c89c4e74533.jpg

400MB ÷ 1Gbps = 3.2"

Δυναμει διαφημιση:

Με Data που φτανουν πανω απο 3 δευτερολεπτα!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bas said:

20230611_191400.thumb.jpg.586628731b520ca2adf34c89c4e74533.jpg

400MB ÷ 1Gbps = 3.2"

Δυναμει διαφημιση:

Με Data που φτανουν πανω απο 3 δευτερολεπτα!

Είναι λυπηρό.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η προσφορά με τα απεριόριστα.

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Το πακέτο με τα 400mb είναι παρωχημένο από την ώρα που το εμφάνισαν. 
Το λιγότερο 4giga το συγκεκριμένο. 
 

Link to comment
Share on other sites

Παντα είχα απορία γιατί στα iPhone τα sms στελνονται ολα κεφαλαια
είναι θέμα ρυθμίσης

Οι μικροί ελληνικοί χαρακτήρες θεωρούνται διπλοί (8 bit)

Ένα sms έχει μέγεθος 160 χαρακτήρες (7 bit) αν βάλεις μικρό ελληνικό το μέγεθος γίνεται 80 χαρακτήρες

Το οποίος σημαίνει ότι αν γράψεις ένα sms με μικρά και κεφάλια Ελληνικά και είναι μεγαλύτερο από 80 χαρακτήρες (π.χ 130) χρεώνεται διπλο

Το ίδιο μήνυμα 130 χαρακτήρες με κεφαλαία ελληνικά είναι μόνο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω παρατηρήσει ότι απo android cosmote σε iPhone nova έρχονται με μικρά γράμματα τα SMS στο iPhone.
Παρ όλα αυτά τα sms από το iPhone nova προς android Cosmote εμφανίζονται στα κεφαλαία. 
SMS από/προς Vodafone εμφανίζονται κεφαλαία ανεξαρτήτως συσκευής. 
Απο android Nova σε iPhone Nova εχω πολυ καιρό να στείλω αλλά νομίζω εμφανίζονται μικρά. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Οι μικροί ελληνικοί χαρακτήρες θεωρούνται διπλοί (8 bit). Ένα sms έχει μέγεθος 160 χαρακτήρες (7 bit) αν βάλεις μικρό ελληνικό το μέγεθος γίνεται 80 χαρακτήρες.

Είσαι τεχνικά λάθος αλλά στο δια ταύτα (περίπου) σωστός 🙂

Η κωδικοσελίδα του sms είναι όντως 7bit και περιλαμβάνει τους κεφαλαίους ελληνικούς χαρακτήρες, όμως το sms είναι 140 οχτάδες, δηλαδή 160 χαρακτήρες (140 * 8 / 7). Όταν γράφεις με χαρακτήρες που δεν ανήκουν στους "127", όπως τα πεζά ελληνικά και δεν έχεις πει στο κινητό να τους μετατρέψει σε κεφαλαία, το κινητό πρέπει να στείλει ένα κρυφό "κωδικό" ότι δεν θα χρησιμοποιεί 7bit αλλά 16bit για κάθε γράμμα. Αυτός ο κωδικός "τρώει" 6 από τις 140 οχτάδες, οπότε μένουν 134 για χρήση. Και μιας που κάθε γράμμα τώρα τρώει δύο οχτάδες, σημαίνει 67 χαρακτήρες.

 

17 minutes ago, panos.k2 said:

Εγώ εχω παρατηρήσει ότι απo android cosmote σε iPhone nova έρχονται με μικρά γράμματα τα SMS στο iPhone.
Παρ όλα αυτά τα sms από το iPhone nova προς android Cosmote εμφανίζονται στα κεφαλαία. 
SMS από/προς Vodafone εμφανίζονται κεφαλαία ανεξαρτήτως συσκευής. 
Απο android Nova σε iPhone Nova εχω πολυ καιρό να στείλω αλλά νομίζω εμφανίζονται μικρά. 

Όταν το κινητό στέλνει sms είναι αδύνατο να ξέρει τι συσκευή θα το διαβάσει από την άλλη πλευρά, οπότε θα το στείλει είτε με 160 είτε με 67 χαρακτήρες ανάλογα το τι κείμενο περιέχει και πως έχει ρυθμιστεί.

Τα πράγματα τα περιπλέκουν λίγο οι υπηρεσίες google που στέλνουν τα μηνύματα μέσω δεδομένων. Αν στείλει μέσω ιντερνετ δεν υπάρχει λόγος να μετατρέψει το κείμενο με 7bit, οπότε εμφανίζονται με μικρά. Φαίνεται σαν sms όμως στην πράξη είναι "τύπου viber". Αν το νούμερο από την άλλη πλευρά δεν είναι ρυθμισμένο με τις αντίστοιχες υπηρεσίες google ή είναι εκτός δικτύου για αρκετή ώρα τελικά θα το λάβει σαν sms και θα εφαρμόσει ότι πολιτική μετατροπής έχει ρυθμιστεί στη συσκευή.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω 12€ στην Τουρκία να θεωρούνται λίγα με τέτοια φτωχοποίηση και πληθωρισμό. 
 
Συμπερασμα είναι να μην συγκρίνουμε πακέτα άλλων χωρών με την Ελλάδα, δεν είναι όλες οι χώρες ίδιες. 
Και να λαμβανετε υπ όψη πως τα δίκτυα στην Ελλάδα σε γενικές γραμμές είναι απ τα καλύτερα στην Ευρώπη, αν όχι και παγκοσμίως.
Η γεωγραφικη κάλυψη που έχουν οι 3 ελληνικοι πάροχοι με τέτοια ιδιαίτερη μορφολογία εδάφους είναι υποδειγματική. 

Συμφωνώ με όλα όσα λες. Συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια κι όπως μας είχαν μάθει στην πρώτη δημοτικού δεν ευσταθεί.

Ας συγκρίνουμε όμως, την ίδια εταιρεία σε διαφορετικές χώρες σε καρτοκινητο
https://www.vodafone.co.uk/mobile/best-sim-only-deals/pay-as-you-go-sim
Δείτε και τα ελληνικά cu με από όλα....
https://www.vodafonecu.gr/paketa/

Σε ότι αφορά την Τουρκία, πάνω κάτω όλοι δίκιο έχετε στις εκτιμήσεις σας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, rebel1 said:


Συμφωνώ με όλα όσα λες. Συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια κι όπως μας είχαν μάθει στην πρώτη δημοτικού δεν ευσταθεί.

Ας συγκρίνουμε όμως, την ίδια εταιρεία σε διαφορετικές χώρες σε καρτοκινητο
https://www.vodafone.co.uk/mobile/best-sim-only-deals/pay-as-you-go-sim
Δείτε και τα ελληνικά cu με από όλα....
https://www.vodafonecu.gr/paketa/

Σε ότι αφορά την Τουρκία, πάνω κάτω όλοι δίκιο έχετε στις εκτιμήσεις σας.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πάντως η vodafone UK δίνει 5G μόνο στα πακέτα με 30 και 40 λίρες. Εδώ δεν ισχύουν αυτά.
Σαφώς και είναι καλύτερα τα πακέτα του Ηνωμενου Βασίλειου αλλά επιμένω να μην κάνουμε συγκρίσεις. Άλλα πράγματα εκεί είναι ακριβότερα σε σχέση με την Ελλάδα. Έχετε δει τι γίνεται στα σουπερμάρκετ της Αγγλίας τον τελευταίο καιρό. 
Η μόνη χώρα που πιστεύω ότι είναι κοντά σε μας για να μπορούμε να κάνουμε τέτοια σύγκριση είναι σίγουρα η Πορτογαλία με κατώτατο μισθό 760€ ενώ η Ελλάδα είναι στα 780€. Τσεκάρετε τα πακέτα των MEO, NOS και Vodafone PT και συνεχίζουμε την κουβέντα σε άλλο θέμα. 

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panos.k2 said:

Πάντως η vodafone UK δίνει 5G μόνο στα πακέτα με 30 και 40 λίρες. Εδώ δεν ισχύουν αυτά.
Σαφώς και είναι καλύτερα τα πακέτα του Ηνωμενου Βασίλειου αλλά επιμένω να μην κάνουμε συγκρίσεις. Άλλα πράγματα εκεί είναι ακριβότερα σε σχέση με την Ελλάδα. Έχετε δει τι γίνεται στα σουπερμάρκετ της Αγγλίας τον τελευταίο καιρό. 
Η μόνη χώρα που πιστεύω ότι είναι κοντά σε μας για να μπορούμε να κάνουμε τέτοια σύγκριση είναι σίγουρα η Πορτογαλία με κατώτατο μισθό 760€ ενώ η Ελλάδα είναι στα 780€. Τσεκάρετε τα πακέτα των MEO, NOS και Vodafone PT και συνεχίζουμε την κουβέντα σε άλλο θέμα. 

Εγώ παντως πιστευω πως πρέπει συνεχώς να γίνονται συγκρίσεις. Άλλωστε δεν μας αφορά αν άλλες υπηρεσίες είναι ακριβότερες και αντισταθμίζεται κάπως ετσι. Μιλαμε καθαρά για κινητή τηλεφωνία και πρέπει να ξερουν ολοι τι κοροϊδία είναι εδώ στην Ελλάδα αυτος ο τομέας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...