Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, ilka71 said:

είναι δυνατόν να ανοιγοκλεινω ίντερνετ; δεν είμαστε παιδάκια...

Ενεργοποιώ κάθε μήνα το Small πακέτο, που δίνει 400ΜΒ και άλλα 400ΜΒ από το Tap & Get και άλλα 150ΜΒ ανά εβδομάδα από το Log & Win. Ο χρόνος ομιλίας (400 λεπτά) είναι υπερβολικά πολύς για εμένα, τα δεδομένα είναι λίγα.

Δεν είναι δυνατόν να έχω ανοιχτά τα δεδομένα συνεχώς, γιατί πολύ απλά δεν βγαίνει ο μήνας. Ανοίγω τα δεδομένα όταν χρειάζεται να δω κάτι και δεν έχω πρόσβαση σε wifi.

Δεν είμαι παιδάκι, είμαι 46 χρονών αλλά τόσο θέλω (και ίσως μπορώ) να δώσω για το κινητό μου. Επίσης δεν θα έλεγα ότι είμαι φτωχός - μάλλον μικρομεσαίος είμαι, όπως άκουσα να λένε προεκλογικά κάποιοι 🙂

Ο καθένας την οικονομία του την κάνει από εκεί που μπορεί, και οικονομία κάνεις όταν έχεις χρήματα: Αν δεν έχεις, τι οικονομία μπορείς να κάνεις; 😉

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, geoponer said:

Ενεργοποιώ κάθε μήνα το Small πακέτο, που δίνει 400ΜΒ και άλλα 400ΜΒ από το Tap & Get και άλλα 150ΜΒ ανά εβδομάδα από το Log & Win. Ο χρόνος ομιλίας (400 λεπτά) είναι υπερβολικά πολύς για εμένα, τα δεδομένα είναι λίγα.

Δεν είναι δυνατόν να έχω ανοιχτά τα δεδομένα συνεχώς, γιατί πολύ απλά δεν βγαίνει ο μήνας. Ανοίγω τα δεδομένα όταν χρειάζεται να δω κάτι και δεν έχω πρόσβαση σε wifi.

Δεν είμαι παιδάκι, είμαι 46 χρονών αλλά τόσο θέλω (και ίσως μπορώ) να δώσω για το κινητό μου. Επίσης δεν θα έλεγα ότι είμαι φτωχός - μάλλον μικρομεσαίος είμαι, όπως άκουσα να λένε προεκλογικά κάποιοι 🙂

Ο καθένας την οικονομία του την κάνει από εκεί που μπορεί, και οικονομία κάνεις όταν έχεις χρήματα: Αν δεν έχεις, τι οικονομία μπορείς να κάνεις; 😉

Είναι και το κατά πόσο θέλει κανείς να κάνει οικονομία.. 😉

Link to comment
Share on other sites

 

21 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Αυτό χρησιμοποιώ πλέον. Χρειάζομαι ίντερνετ μόνο 10 ημέρες τον μήνα. Μια χαρά με βολεύει και με 1€ δίνει και παράταση 2 μήνες. Από σήμα μία χαρά εκεί που κινούμαι. Ίσως είναι bug του λογισμικού αλλά μέχρι να το φτιάξουν οκ.

Εχεις κοιτάξει στο liquid της vodafone για το ανάλογο κολπάκι και τις χρεώσεις ανα mb/λεπτό ?  τις υπόλοιπες μέρες τι ιντερνέτ έχεις στο f2g ? και τι κάνεις από ομιλία ? 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, blizard said:

 

Εχεις κοιτάξει στο liquid της vodafone για το ανάλογο κολπάκι και τις χρεώσεις ανα mb/λεπτό ?  τις υπόλοιπες μέρες τι ιντερνέτ έχεις στο f2g ? και τι κάνεις από ομιλία ? 

Αφού σου λέει οτι μιά χαρά την βολεύει. Σταμάτα επιτέλους να ενοχλείς τους πάντες. Δεν έχεις άλλη δουλειά; Με 1€ βολευεται, γιατι να βαζει με το ζορι 8€/μηνα;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, blizard said:

 

Εχεις κοιτάξει στο liquid της vodafone για το ανάλογο κολπάκι και τις χρεώσεις ανα mb/λεπτό ?  τις υπόλοιπες μέρες τι ιντερνέτ έχεις στο f2g ? και τι κάνεις από ομιλία ? 

Ναι έχω κοιτάξει. Καμμία σχέση. 1€ απεριόριστο ίντερνετ για 2 ημέρες εκτός τις προσφορές και ελάχιστη ανανέωση 1€ για 2 μήνες. Ομιλία ανά δευτερόλεπτο. Μόνο εισερχόμενες δέχομαι. Ομιλία ελάχιστη μέσω VoIP. Δεν έχω πολλές απαιτήσεις. Με ενδιαφέρει μόνο η οικονομία.

Ο σύζυγος έχει Q και ενεργοποιεί συνεχώς το πακέτο 5€/απεριόριστα+1000'/1" και με καλεί αν χρειαστεί. Και στα παιδιά f2g έχουμε δώσει λόγω 1€ ανά δίμηνο. Να δούμε πόσο θα κρατήσει.

 

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρά είσαι στο F2G με βάση τις ανάγκες σας.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dimitroula10 said:

Ναι έχω κοιτάξει. Καμμία σχέση. 1€ απεριόριστο ίντερνετ για 2 ημέρες εκτός τις προσφορές και ελάχιστη ανανέωση 1€ για 2 μήνες. Ομιλία ανά δευτερόλεπτο. Μόνο εισερχόμενες δέχομαι. Ομιλία ελάχιστη μέσω VoIP. Δεν έχω πολλές απαιτήσεις. Με ενδιαφέρει μόνο η οικονομία.

Πέρα το 1 ευρω απεριόριστο που το έχει και το liquid στο περίπου (το καταλαβα αυτο) .... Ομιλία ανα δευτερόλεπτο που λές πόσο κοστίζει δλδ σε σχέση με το (2 cent 3 λεπτα ? και το voip τις 10 μέρες που δεν εχεις ιντερνετ λειτουργεί η οχι  ?  

10 μέρες ιντερνετ που χαλας θέλει  5 ευρω το μήνα έτσι  ?  στο περίπου με το κόλπο που ειπες. , τις αλλες δεν κάνεις απολυτος τίποτα ? η υπάρχει κάτι αντίστοιχο του 1.2ευρω/gb ? δεν εχω καταλάβει πως ακριβως κάνεις οικονομια 

13 minutes ago, Mobileras said:

Αφού σου λέει οτι μιά χαρά την βολεύει. Σταμάτα επιτέλους να ενοχλείς τους πάντες. Δεν έχεις άλλη δουλειά; Με 1€ βολευεται, γιατι να βαζει με το ζορι 8€/μηνα;

Πολλοί δεν ξέρουν το liquid , αλλά και εγώ μπορει να μην ξέρω καλα τι γίνεται στο f2go για οικονομία  ... δεν είναι πελάτες σου για να τους ενοχλώ, 

Εξάλου θέλει λέει 10 μέρες ιντερνετ και από 1 ευρω το 2 ημερο δεν βγαίνει 1 το μήνα ... συν οτι το liquid έχει 4 το μήνα όριο , και με τις χρεώσεις ανα mb/λεπτο βοηθάει και τις υπόλοιπες 20 μέρες, οπότε θέλω να ξέρω αν μου έχει ξεφύγει κάτι 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blizard said:

Πέρα το 1 ευρω απεριόριστο που το έχει και το liquid περίπου (το καταλβα αυτο) Ομιλία ανα δευτερόλεπτο που λές πόσο κοστίζει δλδ σε σχέση με το (2 cent 3 λεπτα ? και το voip τις 10 μέρες που δεν εχεις ιντερνετ λειτουργεί ?  

10 μέρες ιντερνετ που λές οτι θέλει δίνεις 5 ευρω το μήνα έτσι  ?  στο περίπου με το κόλπο που ειπες. , τις αλλλες δεν κάνεις απολυτος τίποτα ? η υπάρχει κάτι αντίστοιχο του 1.2ευρω/gb ? δεν εχω καταλάβει πως ακριβως κάνεις οικονομια 

 

Τις ημέρες που είμαι σπίτι έχω WiFi. Όταν βγαίνω έξω μόνη μου χρειάζομαι ίντερνετ. Αν είμαστε όλη η οικογένεια έχουμε απεριόριστα του συζύγου. Η οικονομία είναι ότι όλη η οικογένεια έχουμε τηλεφωνία με 70€ ο σύζυγος+ 6διμηναΧ3€ 18€ σύνολο 88€ τον χρόνο + το έξτρα ίντερνετ για μένα. Εγώ κρατάω τα οικονομικά. Αν υπάρχει κάτι φτηνότερο ευχαρίστως να το υιοθετήσω.

ΥΓ. WiFi υπάρχει παντού πλέον.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Αφού σου λέει οτι μιά χαρά την βολεύει. Σταμάτα επιτέλους να ενοχλείς τους πάντες. Δεν έχεις άλλη δουλειά; Με 1€ βολευεται, γιατι να βαζει με το ζορι 8€/μηνα;

@blizardδεν θα μιλάς για Vodafone στο topic της Nova. Δεν έχουν καμία σχέση. Μόνο για τις εκλογές αν θέλεις μίλα που έχουν άμεση σχέση!

Επίσης η @dimitroula10 δεν ξέρει να σου πει ότι την ενοχλείς γι αυτό επεμβαίνει ο @Mobileras.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dimitroula10 said:

 Αν υπάρχει κάτι φτηνότερο ευχαρίστως να το υιοθετήσω.

Θα πρέπει να μιλήσουμε σε άλλο τοπικ γιατι εδώ δεν είναι σωστό και θα πάθει τίποτα και ο mobileras... απλά πές μου αν μπορείς ποσο οικονομικό είναι το f2g γιατί δεν φαίνονται όλα τα κόλπα με την μία , πρέπει να τα ξέρεις απο κάποιον έμπειρο.

Παράδειγμα, ο αδερφός μου με την γυναίκα του δίνουν τώρα 8 ευρω το 2μηνο ο καθένας (96 το χρόνο και οι 2 μαζι θα παει) αλλά επειδή κάνουν οικονομία  και με wifi όπου βρουν  ξοδέυουν μόνο 20gb ΟΛΟ το χρονο μεσο των sim  και 1500 λεπτά ομιλίας  συν 200  sms ΚΑΙ οι 2 μαζί πάντα (0.0065 - 0.0012 ανα λεπτό/μβ) .... τους περισέυουν και 50 ευρω απο τα 96 στο υπόλοιπο (τι τα κάνεις αλλη ιστορία ).

Εσεις ας πουμε με τα 88 ευρω τι περίπου κατανάλωση κάνετε   ?  τα 70 ευρω το χρόνο δεν βλέπω τι πακέτο είναι .   Ο αντρας σου μπορεί κάθε μέρα να μιλάει ? και έχει ιντερνετ απεριόριστα καποιες μέρες με το κόλπο του ενως ευρω που είπες η κατι άλλο  ?  εσυ αν κατάλαβα καλά έχεις 6-7 μέρες το μήνα ιντερνετ μόνη σου  και μετά με wifi ή μέσο αλλων σωστα ?   Σορρυ αλλά εχω χρόνια που έφυγα και δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται εδω οικονομία με τίποτα

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, blizard said:

Θα πρέπει να μιλήσουμε σε άλλο τοπικ γιατι εδώ δεν είναι σωστό και θα πάθει τίποτα και ο mobileras... απλά πές μου αν μπορείς ποσο οικονομικό είναι το f2g γιατί δεν φαίνονται όλα τα κόλπα με την μία , πρέπει να τα ξέρεις απο κάποιον έμπειρο.

Παράδειγμα, ο αδερφός μου με την γυναίκα του δίνουν τώρα 8 ευρω το 2μηνο ο καθένας (96 το χρόνο και οι 2 μαζι θα παει) αλλά επειδή κάνουν οικονομία  και με wifi όπου βρουν  ξοδέυουν μόνο 20gb ΟΛΟ το χρονο μεσο των sim  και 1500 λεπτά ομιλίας  συν 200  sms ΚΑΙ οι 2 μαζί πάντα (0.0065 - 0.0012 ανα λεπτό/μβ) .... τους περισέυουν και 50 ευρω απο τα 96 στο υπόλοιπο (τι τα κάνεις αλλη ιστορία ).

Εσεις ας πουμε με τα 88 ευρω τι περίπου κατανάλωση κάνετε   ?  τα 70 ευρω το χρόνο δεν βλέπω τι πακέτο είναι .   Ο αντρας σου μπορεί κάθε μέρα να μιλάει και έχει ιντερνετ απεριόριστα η καποιες μέρες με το κόλπο του ενως ευρω που είπες η κατι άλλο  ?  εσυ αν κατάλαβα καλά έχεις 6-7 μέρες το μήνα ιντερνετ μόνη σου  και μετά με wifi ή μέσο αλλων σωστα ?   Σορρυ αλλά εχω χρόνια που έφυγα και δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται εδω οικονομία με τίποτα

70€ πληρώνει ο σύζυγος 5χ12=70€ χωρίς φόρο. Το πακέτο είναι 5€ στην Q προσωπική προσφορά, κάθε μήνα. Εγώ πληρώνω 1€ όταν χρειάζομαι ίντερνετ εκτός οικογένειας λόγω εργασίας στην περιφέρεια και 1€ (2χ6€ τον χρόνο) σε 2 πιτσιρίκια το δίμηνο σε απλά τηλέφωνα για επικοινωνία. Ο αδελφός μου είναι ειδικός στα τεχνικής φύσεως θέματα και μας λέει μυστικά. Έχω δει αυτά που έχεις γράψει για το λικουιντ αλλά δεν κάνει για εμάς γιατί το κόστος είναι μεγαλύτερο + ότι είναι αδύνατον στα απλά τηλέφωνα να εφαρμοστεί. Ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον. Θα ρωτήσω και τον αδελφό μου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Οκ κατάλαβα thanks ...  αν ο άντρας σου χαλάει πάνω από 400 λεπτά το μήνα και 2 gb  με τα 5 ευρω είναι καλά με την προσφορά του, πόσο μάλλον αν έχει και απεριόριστα κάπου.

Εσυ δεν ξέρω πόσες φορές χαλάς το 1 ευρω για το 2ημερο ιντερνετ , καλη τιμή είναι βέβαια για απεριόριστο αλλά απο την άλλη είναι κρίμα αν θές απλά λίγο για κάτι βασικό η για να μιλήσεις   ... πχ υπάρχει στο f2g χρέωση και ανα mb ? (εστω ακριβή 0.0049 που ειχα διαβάσει) 

Τα παιδιά με 1 ευρω οκ για έκτακτη ανάγκη και είναι το πιο έυκολο και απλό  ...  απλά να ξέρεις οτι και με liquid γίνεται (πιο δύσκολα) , και να τα διαχειριστείς φτανει να έχει ενας στην οικογένεια android.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, blizard said:

Οκ κατάλαβα thanks ...  αν ο άντρας σου χαλάει πάνω από 400 λεπτά το μήνα και 2 gb  με τα 5 ευρω είναι καλά με την προσφορά του, πόσο μάλλον αν έχει και απεριόριστα κάπου.

Εσυ δεν ξέρω πόσες φορές χαλάς το 1 ευρω για το 2ημερο ιντερνετ , καλη τιμή είναι βέβαια για απεριόριστο αλλά απο την άλλη είναι κρίμα αν θές απλά λίγο για κάτι βασικό η για να μιλήσεις   ... πχ υπάρχει στο f2g χρέωση και ανα mb ? (εστω ακριβή 0.0049 που ειχα διαβάσει) 

Τα παιδιά με 1 ευρω οκ για έκτακτη ανάγκη και είναι το πιο έυκολο και απλό  ...  απλά να ξέρεις οτι και με liquid γίνεται (πιο δύσκολα) , και να τα διαχειριστείς φτανει να έχει ενας στην οικογένεια android.

Χαλάμε πολλά τον μήνα γιατί κάνουμε βιντεοκλήσεις. Ακόμα και στο αυτοκίνητο όταν πάμε κάπου κάνουμε βιντεοκλήσεις. Πόσα γβ δεν ξέρω αλλά πολλά. Και λεπτά ομιλίας κάνει πολλά ο σύζυγος για την δουλειά κυρίως. Όταν πηγαίνουμε στο εξοχικό όλες τις μέρες άλλοι βλέπουν τηλεόραση, αθλητικά κλπ. Εγώ βιντεοκλήσεις τουλάχιστον 5 ώρες. Μαγειρεύω με κουβέντα. Ρώτησα και τον αδελφό μου και μου είπε ότι είναι ακριβότερο για μένα. Οπότε παραμένω όπως είμαστε. Ευχαριστώ πάλι για το ενδιαφέρον. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν και πιθανόν να έχει απαντηθεί σε πιο παλιά ποστ αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι.
Έχω μια κάρτα f2go στην οποία μέχρι τώρα έβαζα 12€ κάρτα το μήνα.
Βλέπω τώρα ότι υπάρχει το νέο f2go στο οποίο μπορώ πλέον να ξεκινάω το μήνα με 8€ δίνοντας σχεδόν τα ίδια.
Επειδή η χρήση που κάνω με καλύπτει και με το νέο πακέτο η ερώτηση μου είναι η εξής.
Κάνοντας την μετάβαση στο νέο f2go χάμω κάτι σαν παλιός συνδρομητής στην wind? Υπάρχουν τίποτα ψιλά γράμματα που πρέπει να ξέρω;
Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν magic numbers,τα μπόνους mb (tap n get) από ανανέωση είναι λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη 31/05/2023 είτε σε μορφή Flash offer είτε σε προσωρινό πακέτο Μέσα στα βασικά πακέτα το απεριόριστο summer Promo... και άργησαν πιστεύω. 

ΔΕΝ ξέρω τι περιμένουν όσο το έχει ο ανταγωνισμός....

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, damianos said:

Τετάρτη 31/05/2023 είτε σε μορφή Flash offer είτε σε προσωρινό πακέτο Μέσα στα βασικά πακέτα το απεριόριστο summer Promo... και άργησαν πιστεύω. 

ΔΕΝ ξέρω τι περιμένουν όσο το έχει ο ανταγωνισμός....

Πώς το ξέρουμε;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, karlosamos said:

Καλημέρα σας.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση αν και πιθανόν να έχει απαντηθεί σε πιο παλιά ποστ αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάτι.
Έχω μια κάρτα f2go στην οποία μέχρι τώρα έβαζα 12€ κάρτα το μήνα.
Βλέπω τώρα ότι υπάρχει το νέο f2go στο οποίο μπορώ πλέον να ξεκινάω το μήνα με 8€ δίνοντας σχεδόν τα ίδια.
Επειδή η χρήση που κάνω με καλύπτει και με το νέο πακέτο η ερώτηση μου είναι η εξής.
Κάνοντας την μετάβαση στο νέο f2go χάμω κάτι σαν παλιός συνδρομητής στην wind? Υπάρχουν τίποτα ψιλά γράμματα που πρέπει να ξέρω;
Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Συμπληρώνω οτι κάποια πακέτα data δεν υπάρχουν. Εχω εγω το καινούριο και δεν θυμάμαι ακριβώς τι έπαιζε πριν. Κανε μια σύγκριση με την σελίδα. Αν μπορεί και κάποιο μέλος να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

Συμπληρώνω οτι κάποια πακέτα data δεν υπάρχουν. Εχω εγω το καινούριο και δεν θυμάμαι ακριβώς τι έπαιζε πριν. Κανε μια σύγκριση με την σελίδα. Αν μπορεί και κάποιο μέλος να συμπληρώσει.

Aπουσιάζουν παντελώς τα βραδινά απεριόριστα και τα εβδομαδίαια απεριόριστα ως μόνιμα πακέτα. Στο νέο free2go μόνο ημερήσια απεριόριστα ή τα βραδινά/εβδομαδίαια όταν και αν τα δώσουν ως flash offer

Link to comment
Share on other sites

 

Μέσω των καταστημάτων Nova, με οποιαδήποτε ακέραια αξία χρόνου από 8€ έως 50€.


• Με online πληρωμή μέσω κάρτας (πιστωτικής, χρεωστικής ή προπληρωμένης) οποιασδήποτε ακέραιας αξίας από 1€ έως 
15€.

20230525_161108.jpg

Link to comment
Share on other sites

θέλω να δοκιμάσω την τύχη μου κάνοντας φορητοτητα σε άλλη εταιρεία μπας και φιλοτιμηθεί η nova και μου δώσει για τα 3 καρτοκινητα (το ένα είναι στο ίδιο ΑΦΜ με σταθερό) το πρόγραμμα με τα 13 ευρώ όλα απεριόριστα (η έστω μέχρι 22 δίνω δεν με πειράζει). ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος; να κάνω σε άλλη εταιρεία τηλεφωνικά την αίτηση ή να πάω σε κατάστημα της άλλης εταιρείας; και εκεί να κάνω αίτηση για συμβόλαιο η καρτοκινητο;

Link to comment
Share on other sites

Αν πας σε κατάστημα για συμβόλαιο δεν υπάρχει υπαναχώρηση. Καρτοκινητό συνήθως δεν κάνουνε στο κατάστημα, προσπαθούν να σε πείσουν να κάνεις οπωσδήποτε συμβόλαιο, και επικαλούνται έλλειψη καρτών SIM. Με εξαίρεση ίσως την πράσινη. Online φορητότητα σε καρτοκινητό όλοι κάνουν (όχι τηλεφωνικά). Δεν είναι ανάγκη να κάνεις συμβόλαιο με την άλλη εταιρεία άλλωστε η nova βλέπει απλά τον αριθμό να φεύγει δεν ξέρει τι έχεις κάνει εσύ, συμβόλαιο ή καρτοκινητό. Φυσικά υπάρχει και πολύ μεγάλη πιθανότητα να μην ασχοληθούν καν να σε πάρουν πίσω. Οπότε θα πρέπει να έχεις στο νου σου ότι πρέπει να επιλέξεις και κάτι που να σε βολεύει.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα σε όλους τους φίλους. 

Κάνουν εργασίες στην περιοχή μου και έχω ένα διαθέσιμο κινητό για να μου δώσει δώρο 1500 λεπτά ομιλίας και απεριόριστα Gb για 14 ημέρες οποίος επιθυμεί ένα προσωπικό μήνυμα να του τα στείλω. 

Ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...