Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πρωτο οχι το δευτερο ναι (για τα data, κι εφόσον ο μηδενισμός δεν αφορά λήξη υπολοίπου)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εαν το Large με τα 10,90€ έχει παράταση ενός μήνα στο χρηματικό υπόλοιπο???

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mobileras said:

Καλησπέρα, πώς ενεργοποιώ στο F2G το VoWiFi και το VoLTE; Ευχαριστώ προκαταβολικά! 

Καλησπέρα φίλε για το WiFi στέλνεις sms στο 1202 τη φράση "VOW ΝΑΙ" και ενημερώνεσαι με εισερχόμενο μήνυμα εάν η συσκευή σου υποστηρίζει την υπηρεσία. Εάν την υποστηρίζει ενεργοποιείται επιτόπου.

Το VoLTE δεν απαιτεί να στείλεις κάποιο γραπτό μήνυμα θα το καταλάβεις από το εικονίδιο της συσκευής σου εκτός εάν έχεις iPhone όπου δεν εμφανίζεται εικονίδιο.

Ο άλλος τρόπος για να το καταλάβεις, είναι ενώ κάνεις μία φωνητική κλήση να προσπαθήσεις με ανοιχτά τα δεδομένα να πλοηγηθείς στο διαδίκτυο.

Σε κάθε περίπτωση εάν δεν έχει ενεργοποιηθεί μπορείς να καλέσεις δωρεάν στην τεχνική υποστήριξη στο 13700 και να τους ζητήσεις να στο ενεργοποιήσουν.

Εναλλακτικά μπορείς και μέσω chat να τους ζητήσεις την ενεργοποίηση της υπηρεσίας.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ας μου επιβεβαιώσει κάποιος.. αν φέρω ένα νουμεράκι στο f2g, μπορώ να το διατηρώ με 1€ το δίμηνο;

Ουσιαστικά γίνεται ανανέωση 1€ χωρίς καμία προϋπόθεση;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ας μου επιβεβαιώσει κάποιος.. αν φέρω ένα νουμεράκι στο f2g, μπορώ να το διατηρώ με 1€ το δίμηνο;

Ουσιαστικά γίνεται ανανέωση 1€ χωρίς καμία προϋπόθεση;

Ακριβώς 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ilka71 said:
1 minute ago, kalitexnis_g said:
Όχι.. υπάρχει αυτό..
Screenshot_2023-05-23-15-45-48-53_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.thumb.jpg.5795e000455654d5786e43e503677087.jpg

ναι ξέχασα να πω εννοούσα δεδομένα απεριόριστα!

Α, οκ ναι δεν έχει πακέτο μηνιαίο.

Link to comment
Share on other sites

0,90€/ημερα, 27€/μηνα (30€ ανανεωση) και εχεις απεριοριστο ίντερνετ 
σορρυ αλλά αυτό είναι για ψυχαναγκαστικους.. σιγά μην κάθομαι κάθε 24 ώρες να ανανεώνω! τώρα σκέφτομαι την φορητοτητα μπας και φιλοτιμηθουν να μου κάνουν την προσφορά με τα 13 ευρώ!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:
1 hour ago, Mobileras said:
0,90€/ημερα, 27€/μηνα (30€ ανανεωση) και εχεις απεριοριστο ίντερνετ 

σορρυ αλλά αυτό είναι για ψυχαναγκαστικους.. σιγά μην κάθομαι κάθε 24 ώρες να ανανεώνω! τώρα σκέφτομαι την φορητοτητα μπας και φιλοτιμηθουν να μου κάνουν την προσφορά με τα 13 ευρώ!

Κάθε 48 ώρες ανανεώνεις και είναι 15€ τον μήνα με τον φόρο, χωρίς δεσμεύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε 48 ώρες ανανεώνεις και είναι 15€ τον μήνα με τον φόρο, χωρίς δεσμεύσεις.
27 ευρώ μόνο για ίντερνετ είναι που το είδες το 15;
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ilka71 said:
59 minutes ago, dimitroula10 said:
Κάθε 48 ώρες ανανεώνεις και είναι 15€ τον μήνα με τον φόρο, χωρίς δεσμεύσεις.

27 ευρώ μόνο για ίντερνετ είναι που το είδες το 15;

Είναι 1€ κάθε 48 ώρες, 30 ημέρες τον μήνα, 15 €. Η αλλαγή γίνεται 24:00 h. Αν αγοράσεις μετά τις 24:00 κρατάει 2 ημέρες. Δεν είναι πρόβλημα 30" κάθε 2 ημέρες χωρίς δέσμευση, όταν το χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dimitroula10 said:

Είναι 1€ κάθε 48 ώρες, 30 ημέρες τον μήνα, 15 €. Η αλλαγή γίνεται 24:00 h. Αν αγοράσεις μετά τις 24:00 κρατάει 2 ημέρες. Δεν είναι πρόβλημα 30" κάθε 2 ημέρες χωρίς δέσμευση, όταν το χρειάζεσαι.

Πλάκα κάνεις τώρα; Μερικοί βαριούνται να ενεργοποιούν πακέτο μια φορά το μήνα και εσύ τους λες για κάθε 2 μέρες;; 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Εαν ισχυει αυτό που λεει η Δημητρουλα10 θα ειναι πολυ συμφερον!

Αυτό χρησιμοποιώ πλέον. Χρειάζομαι ίντερνετ μόνο 10 ημέρες τον μήνα. Μια χαρά με βολεύει και με 1€ δίνει και παράταση 2 μήνες. Από σήμα μία χαρά εκεί που κινούμαι. Ίσως είναι bug του λογισμικού αλλά μέχρι να το φτιάξουν οκ.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Είναι 1€ κάθε 48 ώρες, 30 ημέρες τον μήνα, 15 €. Η αλλαγή γίνεται 24:00 h. Αν αγοράσεις μετά τις 24:00 κρατάει 2 ημέρες. Δεν είναι πρόβλημα 30" κάθε 2 ημέρες χωρίς δέσμευση, όταν το χρειάζεσαι.

Δηλαδή αν το ενεργοποιήσω Δευτέρα πρωί, θα λήξει Τρίτη βράδυ τα μεσάνυχτα 24:00 ή αργότερα;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, damierom said:

Δηλαδή αν το ενεργοποιήσω Δευτέρα πρωί, θα λήξει Τρίτη βράδυ τα μεσάνυχτα 24:00 ή αργότερα;

γενικά αυτά τα πακετα λήγουν την επόμενη ημέρα στις 00:00. για να καλυπτουν τουλαχιστον 24 ωρες διαρκεια. αν εχεις το νου σου και την δυνατοτητα να κανεις οτι και η δημητρουλα το εκμεταλευεσαι...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

αυτό το ημερήσιο απεριόριστο ίντερνετ πακέτο γίνεται να έχει αυτόματη ανανέωση; θα βόλευε.

Δηλαδή θα είσαι τα μεσάνυχτα στο ίντερνετ και βαριέσαι 20" για να ανανεώσεις? Και αν εκμεταλλευτείς και τα φλας οφερς 1€ 4 ημέρες, ακόμα περισσότερη οικονομία. Σου χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάς στα δόντια.:classic_biggrin::classic_biggrin::classic_smile:

Κλείνεις το ίντερνετ 5' πριν τα μεσάνυχτα και αγοράζεις το πακέτο 5' μετά τα μεσάνυχτα για να είσαι καλυμμένος αν τα ρολόγια δεν δουλεύουν σωστά. Μία ιδέα είναι όλα.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα είσαι τα μεσάνυχτα στο ίντερνετ και βαριέσαι 20" για να ανανεώσεις? Και αν εκμεταλλευτείς και τα φλας οφερς 1€ 4 ημέρες, ακόμα περισσότερη οικονομία. Σου χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάς στα δόντια.biggrin.pngbiggrin.pngsmile.png
Κλείνεις το ίντερνετ 5' πριν τα μεσάνυχτα και αγοράζεις το πακέτο 5' μετά τα μεσάνυχτα για να είσαι καλυμμένος αν τα ρολόγια δεν δουλεύουν σωστά. Μία ιδέα είναι όλα.
βασικά αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι εάν συμφέρει να πάω στο νέο f2g.

είναι δυνατόν να ανοιγοκλεινω ίντερνετ; δεν είμαστε παιδάκια...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ilka71 said:

βασικά αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι εάν συμφέρει να πάω στο νέο f2g. emoji848.png

είναι δυνατόν να ανοιγοκλεινω ίντερνετ; δεν είμαστε παιδάκια...
 

Τότε συμβόλαιο με 33€ (27€ με συνδυαστικό) και έχεις απεριόριστα όλα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ilka71 said:

βασικά αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι εάν συμφέρει να πάω στο νέο f2g. emoji848.png

είναι δυνατόν να ανοιγοκλεινω ίντερνετ; δεν είμαστε παιδάκια...
 

Το ίντερνετ το ανοιγοκλείνουν οι φτωχοί. Εμένα καλύπτει τις ανάγκες μου με το χαμηλότερο κόστος χωρίς δέσμευση συμβόλαιου για τις ημέρες που το χρειάζομαι. Εσύ αποφασίζεις γιατί ξέρεις την τσέπη σου καλύτερα. Εγώ δεν κρίνω κανένα ούτε είμαι παιδάκι.:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...