Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

40 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ιδανικό για παππούδες..

..😉

Εύχομαι ειλικρινά να ακολουθήσει και η Q!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε προκειται να "ακολουθησει".

"Σταση αναμονης" συν-κυβερνησης-επιχειρηματιων οσπου να επιστρεψουμε στα ιδια, αυτη η περιοδος.

Οταν επανελθουμε, με "τετοια" χαρακτηριστικα (>90% μας), θα συνεχισουν την ανηφορα. Κατηφορα για μας με δικια μας ευθυνη, τοσα που καταλαβαινουμε.

Και πειτε ο,τι. Η  Q αναμενει (στα 8-10). Δεν "εχει λογο" ν'αλλαξει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω f2go σε συνδυασμό με σταθερό  στη nova.Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα 1000 λεπτά δώρο προς ολους για 30 ημερες επειδή συνδυάζω κινητό και σταθερό στην nova.

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mips said:

Έχω f2go σε συνδυασμό με σταθερό  στη nova.Πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα 1000 λεπτά δώρο προς ολους για 30 ημερες επειδή συνδυάζω κινητό και σταθερό στην nova.

 

Κι εμένα το ίδιο....

Αντί για 120' έγοναν 1000'....?

Λέτε να είναι one time deal ή μόνιμο....?

 

Edited by kokalo

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθαν 1000 λεπτά;

Και βέβαια είναι μόνιμο

Θυμίζω το παρακάτω

050727433a1447578de8a942f9e26e38.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους Μας. 

και σε Free2go & σε Q πήραν απο χίλια λεπτά.

20230501_062247.jpg

20230501_062540.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι: 1000΄ όλους 1μηνιά, παρότι το ενημερωτικό sms λίγο μετά τα μεσάνυχτα έγραφε για απόδοση 120΄. Εκ των οποίων 16 ώρες και 40 λεπτά ισχύουν στην περιαγωγή στην ΕΕ

 

Wind f2go 1000 ολους 1.5.2023.PNG

Και τα 1000΄ δλδ ισχύουν και στην περιαγωγή στην ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αλλη μια αλλαγή ελπίζω να μην είναι bug......ενεργοποίησα την προσφορά απεριόριστα GB και 1000 λεπτά , και η κατανάλωση του χρόνου ομιλίας είναι ανά λεπτό η δευτερόλεπτο (δεν ξέρω) αλλά πάντως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΛΕΠΤΗ όπως συνέβαινε κάθε φορά που ενεργοποιούσαν την ίδια προσφορά ......έχω την ελπίδα μήπως στο παλιό f2g που είμαι άλλαξε και εκεί την διάρκεια κλίσης ...ηδωμεν !

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, HEO said:

Και σε εμένα ήρθαν 1000 λεπτά;

Και βέβαια είναι μόνιμο

Θυμίζω το παρακάτω

050727433a1447578de8a942f9e26e38.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Από το στόμα σου και στις nova το αυτί. 

32 minutes ago, damianos said:

Δυστυχώς τρώει απο το Large όχι απο τα 1000 λεπτά....

20230501_122152.jpg

20230501_122129.jpg

Νομίζω είναι λογικό να τρώει από το πακέτο που λήγει πρωτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mips said:

Από το στόμα σου και στις nova το αυτί. 

Νομίζω είναι λογικό να τρώει από το πακέτο που λήγει πρωτο

δώρο άδωρο....

Εάν φαω 900 λεπτά από το πακέτο ΔΕΝ θα μεταφέρω απο στον άλλον μήνα τίποτα...

μένει να δούμε σε άλλους συνδρομητές εαν τους καταναλώνει απο το bonus έχοντας μεταγενέστερη ημερομηνία στο πακέτο τούς. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, damianos said:

δώρο άδωρο....

Εάν φαω 900 λεπτά από το πακέτο ΔΕΝ θα μεταφέρω απο στον άλλον μήνα τίποτα...

μένει να δούμε σε άλλους συνδρομητές εαν τους καταναλώνει απο το bonus έχοντας μεταγενέστερη ημερομηνία στο πακέτο τούς. 

Παίζει και ο διπλασιασμός του πακέτου στους πελάτες του Απρίλη να ήταν ίδια φάση.. δώρο άδωρο..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά γίνεται αυτό που υπέθεσαν κάποιοι. Δεν τρώει από τα λεπτά, sms, mb του διπλασιασμού του πακέτου, αλλά από αυτά που κάνουν rollover. Είπε ο αδερφός μου να βάλει πακέτο νέο για να το ενεργοποιεί κάθε αρχή του μήνα και του είπα να δει τι γίνεται με αυτό και κράτησε από το pc αυτό το screenshot. Υπόψιν λοιπόν για όσους φέραν αυτό το διάστημα το νούμερο τους στο f2g και έχουν διπλασιασμό.

f2g.jpg

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Lyricmyth19 said:

Τελικά γίνεται αυτό που υπέθεσαν κάποιοι. Δεν τρώει από τα λεπτά, sms, mb του διπλασιασμού του πακέτου, αλλά από αυτά που κάνουν rollover. Είπε ο αδερφός μου να βάλει πακέτο νέο για να το ενεργοποιεί κάθε αρχή του μήνα και του είπα να δει τι γίνεται με αυτό και κράτησε από το pc αυτό το screenshot. Υπόψιν λοιπόν για όσους φέραν αυτό το διάστημα το νούμερο τους στο f2g και έχουν διπλασιασμό.

f2g.jpg

Κάποιους τους πείραξε όταν είπα πως θα γελάμε.. 

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!ίσως έχει απαντηθεί ποιο πάνω αυτό που θα ρωτήσω,αλλά δεν κατάφερα να το βρω.

Αν γυρίσω στο νέο f2g οι προσωπικές προφορές που είναι σε ισχύει (οι δικές μου λήγουν 5/5) διατηρούνται η χάνονται?αν έρθουν άλλες η ανανεωθούν οι υπάρχουσες είναι άλλο θέμα. ευχαριστώ!

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, aristarxos1978 said:

Γεια χαρά!ίσως έχει απαντηθεί ποιο πάνω αυτό που θα ρωτήσω,αλλά δεν κατάφερα να το βρω.

Αν γυρίσω στο νέο f2g οι προσωπικές προφορές που είναι σε ισχύει (οι δικές μου λήγουν 5/5) διατηρούνται η χάνονται?αν έρθουν άλλες η ανανεωθούν οι υπάρχουσες είναι άλλο θέμα. ευχαριστώ!

μένουν οπως έχουν και στο παλιό...

 

Εάν περάσει η ημερομηνία τούς σταματάνε μερικές μέρες και επιστρέφουν ίδιες ή περισσότερες...

πχ

 3GB + 300 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 3€! ΣTEIΛE 12 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO FREE2GO APP f2g.gr/f2gcampn MEXPI KAI 10/5! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ nvgr.gr/epik

ή 1000 λεπτά κ απεριόριστα δεδομένα 5€

Link to comment
Share on other sites

το ένα ευρώ ανανέωση σε κρατάει 11 με 12 μήνες άραγε?
Από την στιγμή που ανανεώνει τον χρόνο ομιλίας κατά δύο μήνες, έτσι πρέπει να είναι

Κάποια χαριστικα 0.01 ευρώ που έδινε η wind κατά καιρούς τα είχα δοκιμάσει


...και κράταγαν ανοικτό το τηλέφωνο για εισερχόμενες για 12 μηνες

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Lyricmyth19 said:

Τελικά γίνεται αυτό που υπέθεσαν κάποιοι. Δεν τρώει από τα λεπτά, sms, mb του διπλασιασμού του πακέτου, αλλά από αυτά που κάνουν rollover. Είπε ο αδερφός μου να βάλει πακέτο νέο για να το ενεργοποιεί κάθε αρχή του μήνα και του είπα να δει τι γίνεται με αυτό και κράτησε από το pc αυτό το screenshot. Υπόψιν λοιπόν για όσους φέραν αυτό το διάστημα το νούμερο τους στο f2g και έχουν διπλασιασμό.

f2g.jpg

Για γέλια και για κλάματα μαζί.. Κλασική wind όπως πάντα.. Οπότε για να εκμεταλλευτεί κάποιος τον διπλασιασμό πρέπει κάθε μήνα να τρώει όλα τα λεπτά του πακέτου και αν θέλει και άλλη ομιλία, τότε θα επωφεληθεί από τον διπλασιασμό.. Αστειότητες..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DEERHUNTER said:

καλησπέρα σας , με πιο πακέτο παρατείνεται η λήξη του χρηματικού υπολοίπου?

ευχαριστώ

Για να παρατείνεις την λήξη του χρηματικού υπολοίπου κάνεις ανανέωση δεν υπάρχει πακέτο που παρατείνει την λήξη του χρηματικού υπολοίπου 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...