Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας βάζει στην εφαρμογή; 

Στης κοπέλας μου δεν μπαινει, που θέλω να το πληρώσω. Βάζω τον κωδικό που μου στέλνει και βγάζει «Κάτι πήγε στραβά»

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, panos.kar said:

Σας βάζει στην εφαρμογή; 

Στης κοπέλας μου δεν μπαινει, που θέλω να το πληρώσω. Βάζω τον κωδικό που μου στέλνει και βγάζει «Κάτι πήγε στραβά»

Ούτε της σταθερής ΔΕΝ δουλεύει εδώ και ώρα  

τα βαζω σωστά αλλά με ξανα πετάει έξω 

Screenshot_20230330-183100_Nova.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos.kar said:

Σας βάζει στην εφαρμογή; 

Στης κοπέλας μου δεν μπαινει, που θέλω να το πληρώσω. Βάζω τον κωδικό που μου στέλνει και βγάζει «Κάτι πήγε στραβά»

Η σελιδα παντως δουλεύει. Μπορεις κι απο εκεί

.image.thumb.png.5b11159ef394ba1b3a857892f086a83b.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Athlos_PDA said:

Η σελιδα παντως δουλεύει. Μπορεις κι απο εκεί

.image.thumb.png.5b11159ef394ba1b3a857892f086a83b.png

Μπήκα από το nova,gr και το πλήρωσα. 

 

36 minutes ago, Mobileras said:

Μηπως ετοιμαζουν καποια εκπληξη;

Καλό θα ήταν γιατί η εφαρμογή είναι πρόχειρη 

edit: εμένα τώρα μπαινει κανονικά. Ίδια ακριβώς έμεινε η εφαρμογή δεν έγινε καμία ενημέρωση. 

Edited by panos.kar

iPhone 13 Pro Max 

Cosmote+Nova

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, damianos said:

με 12 ευρώ ανανέωσή ΔΕΝ μπήκαν magic number στο νέο free2go 

Με 12 ευρώ  ανανέωση μπήκαν τα magic number+Δωρο 1gb Internet και1000 λεπτα προς όλους και 100 sms προς ολους για ένα μήνα.Στο νέο f2go

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, mips said:

Με 12 ευρώ  ανανέωση μπήκαν τα magic number+Δωρο 1gb Internet και1000 λεπτα προς όλους και 100 sms προς ολους για ένα μήνα.Στο νέο f2go

Ειναι επιβεβαιωμένο αυτό???

με εκαψες.... ξεχαστηκα κ πήρα απο Σταθερο Vodafone στο 13800 και κοστίζει 21 ευρω το λεπτό.... και τα magic number ΔΕΝ πήρα. και ΔΕΝ με εξυπηρετούσαν και ένα 40αρι χρεώθηκα τζάμπα λες και πήρα 090....

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία (επειδή υποπτεύομαι οτι το λες γι'αστείο 😇) η χρέωση από vodafone στο 13800 είναι 0,35€ το λεπτό. edit τελικά ανα δευτερόλεπτο???!!!!

https://www.vodafone.gr/files/1490793730067-timokatalogos-Pricelist_loipon_kliseon_01.02.23_C.pdf

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kmpatra said:

Για την ιστορία (επειδή υποπτεύομαι οτι το λες γι'αστείο 😇) η χρέωση από vodafone στο 13800 είναι 0,35€ το λεπτό.

https://www.vodafone.gr/files/1490793730067-timokatalogos-Pricelist_loipon_kliseon_01.02.23_C.pdf

το σύμβολο αυτό ανά δευτερόλεπτο δεν είναι???

Με κατέστρεψες, Καλύτερα να έκλεινα ενα γευμα στο Πετρετζικη, καρμπονάρα στον λουκακο που την έχω και απωθημένο μού...

 

20230331_103222.jpg

20230331_103400.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, damianos said:

με 12 ευρώ ανανέωσή ΔΕΝ μπήκαν magic number στο νέο free2go 

Με 8 ευρώ ανανέωση (στο νέο Freeeee 2 go)  ειναι φυσιολογικό να μην ενεργοποιούνται τα magic number?

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, damianos said:

Ειναι επιβεβαιωμένο αυτό???

με εκαψες.... ξεχαστηκα κ πήρα απο Σταθερο Vodafone στο 13800 και κοστίζει 21 ευρω το λεπτό.... και τα magic number ΔΕΝ πήρα. και ΔΕΝ με εξυπηρετούσαν και ένα 40αρι χρεώθηκα τζάμπα λες και πήρα 090....

Είμαι στη δουλειά. Για το λόγο του αληθές το απόγευμα θα ανεβάσω και φωτο. Όσο για το τηλέφωνο στη Vodafone κρίμα που μπερδεύτηκες και την πάτησες.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sapadak said:

Με 8 ευρώ ανανέωση (στο νέο Freeeee 2 go)  ειναι φυσιολογικό να μην ενεργοποιούνται τα magic number?

Αυτό πηρα να διευκρινίσω στο 13800 και έφαγα το 40αρι minimum, μπορεί να είναι και παραπάνω 😪

1 minute ago, mips said:

Είμαι στη δουλειά. Για το λόγο του αληθές το απόγευμα θα ανεβάσω και φωτο. Όσο για το τηλέφωνο στη Vodafone κρίμα που μπερδεύτηκες και την πάτησες.

χρωστάς καρμπονάρα όταν ανέβω Αθήνα στον Λουκακο...

3749_spaggetticarbonaraport_sized_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, damianos said:

Αυτό πηρα να διευκρινίσω στο 13800 και έφαγα το 40αρι minimum, μπορεί να είναι και παραπάνω 😪

χρωστάς καρμπονάρα όταν ανέβω Αθήνα στον Λουκακο...

3749_spaggetticarbonaraport_sized_0.jpg

Αναγνωρίζω το μερίδιο ευθύνης μου. Ναι φίλε μου χρωστάω. Έλα με το καλό και θα τα βρούμε. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

πωπω...σοβαρά τώρα? εύχομαι να είναι τυπογραφικό του καταλόγου, ενημέρωσε αν/όταν λάβεις τη λυπητερή....τι είδους τιμωρία είναι αυτή? εκδίκηση επειδή καλείς άλλη εταιρία? Κάνε και μια προσπάθεια μέσω τσατ της vodafone να επιβεβαιώσεις τον τιμοκατάλογο μπας και έχουν κάνει καμμιά κοτσάνα...κανονικά είναι για καταγγελία βασικά αλλά ποιός να ακούσει...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kmpatra said:

πωπω...σοβαρά τώρα? εύχομαι να είναι τυπογραφικό του καταλόγου, ενημέρωσε αν/όταν λάβεις τη λυπητερή....τι είδους τιμωρία είναι αυτή? εκδίκηση επειδή καλείς άλλη εταιρία? Κάνε και μια προσπάθεια μέσω τσατ της vodafone να επιβεβαιώσεις τον τιμοκατάλογο μπας και έχουν κάνει καμμιά κοτσάνα...κανονικά είναι για καταγγελία βασικά αλλά ποιός να ακούσει...

Στου κουφού την πόρτα. Πάρε την πόρτα και φύγε .

Edited by mips

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Just now, kmpatra said:

πωπω...σοβαρά τώρα? εύχομαι να είναι τυπογραφικό του καταλόγου, ενημέρωσε αν/όταν λάβεις τη λυπητερή....τι είδους τιμωρία είναι αυτή? εκδίκηση επειδή καλείς άλλη εταιρία? Κάνε και μια προσπάθεια μέσω τσατ της vodafone να επιβεβαιώσεις τον τιμοκατάλογο μπας και έχουν κάνει καμμιά κοτσάνα...κανονικά είναι για καταγγελία βασικά αλλά ποιός να ακούσει...

Δεν υπάρχει καταγγελία οταν σε ενημερώνει το bot.

0,25€ ανεξάρτητου διάρκειας κλήσεις από Nova και εκάστοτε καταλόγου απο αλλα δίκτυα. Ο κατάλογος ειναι Φεβρουαρίου και έχουμε Μάρτιο... την έφαγα για τα καλά και το χειρ ότερο ειναι οτι δεν με νοιάζουν καν τα magic numbers... Δεν τα χρειάζομαι. για το φόρουμ καλεσα για να έχουμε επίσημες απαντήσεις.... καλύτερα να εκανα  παραγγελία 6 pizzas 

Link to comment
Share on other sites

το σύμβολο αυτό ανά δευτερόλεπτο δεν είναι???
Με κατέστρεψες, Καλύτερα να έκλεινα ενα γευμα στο Πετρετζικη, καρμπονάρα στον λουκακο που την έχω και απωθημένο μού...
 
20230331_103222.thumb.jpg.f041c9b715eb9ced03077c8b652a9cef.jpg
20230331_103400.thumb.jpg.872028c4a90361dacc7efdcded6d0b0b.jpg

Για να παίρνει μετά με 0.0000000065 ο blizard γίνονται όλα


Υγ. Στυγνοί ΑΠΑΤΕΏΝΕΣ!

Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, damianos said:

Δεν υπάρχει καταγγελία οταν σε ενημερώνει το bot.

0,25€ ανεξάρτητου διάρκειας κλήσεις από Nova και εκάστοτε καταλόγου απο αλλα δίκτυα. Ο κατάλογος ειναι Φεβρουαρίου και έχουμε Μάρτιο... την έφαγα για τα καλά και το χειρ ότερο ειναι οτι δεν με νοιάζουν καν τα magic numbers... Δεν τα χρειάζομαι. για το φόρουμ καλεσα για να έχουμε επίσημες απαντήσεις.... καλύτερα να εκανα  παραγγελία 6 pizzas 

ναι παρεθεσα αυτον που εβγαζε το google γιατι μεσα στη σελιδα τους δεν μπορεσα να το βρω, αλλα δεν νομιζω οτι τον αλλάζουν και κάθε μήνα. Η ουσία είναι ότι η χρέωση είναι εξωπραγματική...

Link to comment
Share on other sites

άρα αύριο μπορεί να γίνει 3,50€ το δευτερόλεπτο και να ΜΉΝ το πάρει χαμπάρι κάνεις....

λες και πήρα Βενεζουέλα @@@$%%$¥££#

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε ζημιά που μπορεί να πάθει κάποιος στα καλά καθούμενα

Απίστευτο!!

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αξιο καταγγελίας η χρέωση. Στειλε τους email με φανερή κοινοποίηση στην εεττ και προστασία καταναλωτή. 

Η χαζονοβα δεν εχει και μεταφορά υπολοίπου να σου μεταφέρουμε ολοι ρεφενέ!

ΥΓ: ο smart liquid blizard που εχει γλιτώσει 9999999€ με το liquid να σου στειλει το 40αρι σε σουβλακια απο το smart pocket του.

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λάθος πρέπει να παίζει διότι οι χρεώσεις στην κινητή για το 13800 είναι σε "'λογικά" επιπεδαfa9e0cb55eb81a82a2440d1f8d34b2f2.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Mobileras said:

Αξιο καταγγελίας η χρέωση. Στειλε τους email με φανερή κοινοποίηση στην εεττ και προστασία καταναλωτή. 

Η χαζονοβα δεν εχει και μεταφορά υπολοίπου να σου μεταφέρουμε ολοι ρεφενέ!

ΥΓ: ο smart liquid blizard που εχει γλιτώσει 9999999€ με το liquid να σου στειλει το 40αρι σε σουβλακια απο το smart pocket του.

Απίστευτη, εξωπραγματική χρέωση. ΑΙΣΧΡΟΚΈΡΔΕΙΑ.

Χαλαρά στέλνεις φίλε @damianosκαταγγελία στο Συνήγορο του καταναλωτή και την ΕΕΕΤ. Είναι υποχρεωμένοι να προωθήσουν την καταγγελία σου στη Vodafone,  να ζητήσουν εξηγήσεις και θα σου απαντήσουν έγγραφα.

Ακόμη και αν ανάφερετε στο συμβόλαιο, εύκολα μπορεί να χαρακτηριστεί καταχρηστική η χρέωση και να δικαιωθείς τελικά. Χρειάζεται επιμονή και υπομονή.

Edited by green dragon
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα αυτή είναι η χρέωση;

Δεν είναι πρωταπριλιάτικο;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...