Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μεσημέρι έγραψα στο τοπικ της κιου τους λογους που αυτή τη στιγμή το φ2γ είναι πιο οικονομικό από την κιου. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, panos43 said:

Εγω παντως μετα την σημερινή αλλαγή , είμαι πλέον σιγουρος ότι θα φυγω από το F2G και ας είμαι συνδρομητής μόλις 2 μηνες καθώς το παλιό ηταν το καλυτερο καρτοκινητό και το «νέο» είναι το χειρότερο. Κατά τη γνωμη μου φυσικα και για τις χρήσεις που το θελω εγω (unlt ομιλία και 10-15 GB) . Για κυρίως ηλικιωμένους το νέο F2G είναι μαλλον το καλυτερο με τα 8€ μόνο ανανεωση, ομως η πλειοψηφία συνδρομητών του είναι νέοι… κριμα λοιπον . Μαλλον θα μεταφερθώ σε vf CU και έπειτα αν δεν μεινω ικανοποιημένος σε συμβόλαιο NOVA 15GB.

Και δεν θα είσαι ο μόνος.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αυξήσουν τα data οι άλλες δύο στα πακέτα τους να δω κάτι. Α ρε βοντα βελτίωσε λίγο το δίκτυο στο Βόλο να επιστρέψω. Πάντως ρουπι δεν το κουνάω από το παλιό F2G μέχρι να βγει η ανακοίνωση μια μέρα ότι καταργούνται όλα. Και βλέπεις και την διαφορά ρε συ με το πριν. Μια καρτοκινητη με διάφορα πακετακια ανάλογα τις ανάγκες σου και τώρα μια καρτοκινητη που απλά νιώθεις ότι πρέπει να την έχεις μόνο να ελέγχεις μέιλ και να κάνεις messaging χωρίς photos κτλ. Ελπίζω να το πάρουν πρέφα γρήγορα ότι κάναν πατάτα. Κάποιοι δεν κάνουμε συμβόλαιο για κανένα λόγο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lyricmyth19 said:

Θέλω να αυξήσουν τα data οι άλλες δύο στα πακέτα τους να δω κάτι. Α ρε βοντα βελτίωσε λίγο το δίκτυο στο Βόλο να επιστρέψω. Πάντως ρουπι δεν το κουνάω από το παλιό F2G μέχρι να βγει η ανακοίνωση μια μέρα ότι καταργούνται όλα. Και βλέπεις και την διαφορά ρε συ με το πριν. Μια καρτοκινητη με διάφορα πακετακια ανάλογα τις ανάγκες σου και τώρα μια καρτοκινητη που απλά νιώθεις ότι πρέπει να την έχεις μόνο να ελέγχεις μέιλ και να κάνεις messaging χωρίς photos κτλ. Ελπίζω να το πάρουν πρέφα γρήγορα ότι κάναν πατάτα. Κάποιοι δεν κάνουμε συμβόλαιο για κανένα λόγο.

Ντροπή τους…εκεί που ήταν μια χαρά εκαναν ένα τεράστιο πισωγύρισμα. Ελπιζω να επανορθώσουν. Όσο για συμβολαιο,πήγα σε κατάστημα να κάνω φορητότητα σε πρώτη φάση από το συμβολαιο που είχα και μου πρότειναν συμβολαιο διότι εκανα μεγάλη χρήση δεδομένων. Στα 24,54€ χωρίς τέλη κινητής και 2 πάγια δώρο. 
Αν είχε καλυψη και e-sim, extra data sim για διαμοιρασμο δεδομένων και απεριόριστη ομιλία σε Ελλάδα και Ε.Ε. ίσως να έδινα μια 2η ευκαιρία. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

γιά όσους δεν το είδαν, η ανακοίνωση αναφέρει μείωση των gb από 3 σε 2 σε ένα μήνα από τώρα στο παλιό πακέτων των 13,30 με τα απεριόριστα. Δηλαδή σπρώξιμο στο νέο ουσιαστικά με τον ένα ή τον άλλον τρόπο.

edit sorry τωρα το ειδα, το εγραψε ο bbbb πιο πάνω

Link to comment
Share on other sites

Aντε να δούμε και τα flash deals απο αύριο. Ισως σκέφτονται με αυτά, να καλύψουν το κενό των λίγων data των μικρότερων πακέτων.. Αν είναι σαν τα παλιά countdown q δηλαδή πχ 2-4€ 3-6gb για 30 ημέρες διάρκεια.. ή 15ημερα.. Θα δείξει,.,.

Link to comment
Share on other sites

όποιος έχει τα 120 λεπτά λόγω σταθερού κ ίντερνετ buy more, και μεταφερθεί στο νέο f2g να μάθουμε πρώτη του Απριλίου εαν του αποδόθει τα ΔΩΡΕΑΝ λεπτά της υπηρεσίας.

εαν συνεχίσουν τα magic number???

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η Nova μάλλον έχει σκοπό τη σύγκλιση F2G και Q με σκοπό την ενοποίηση τους σε δεύτερη φαση. Το ερώτημα είναι σε ποιο target group ακριβώς απευθύνονται καθώς οι τιμές των πακέτων σε σχέση με τις παροχές τους είναι εξωφρενικα, αν σκεφτούμε ότι σιγά σιγά αποσύρονται και οι προσωπικές προσφορές...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, gpapas640 said:

Τελικά η Nova μάλλον έχει σκοπό τη σύγκλιση F2G και Q με σκοπό την ενοποίηση τους σε δεύτερη φαση. Το ερώτημα είναι σε ποιο target group ακριβώς απευθύνονται καθώς οι τιμές των πακέτων σε σχέση με τις παροχές τους είναι εξωφρενικα, αν σκεφτούμε ότι σιγά σιγά αποσύρονται και οι προσωπικές προσφορές...

Η νόβα φέρετε πολύ ύπουλα πιέζοντας ουσιαστικά όλους να πάνε σε συμβόλαιο θέλοντας και μη. Ας κρατήσει τις band 20 και ας τις κάνει τουρσί έτσι όπως έκανε και το f2g ήταν η σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι και μιλάω εκ μέρους πολλών χρηστών f2g τους οποίους από την ώρα που το έμαθα μίλησα μαζί τους.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Το νέο free to go (όπως έχει παρουσιαστεί σήμερα), αποτελεί το μεγαλύτερο λάθος της εταιρείας από ιδρύσεώς της.

 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, p_k said:

Το νέο free to go (όπως έχει παρουσιαστεί σήμερα), αποτελεί το μεγαλύτερο λάθος της εταιρείας από ιδρύσεώς της.

 

Συμφωνώ απόλυτα. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε επίσης τι θα γίνει ακριβώς με τα flash deals, δηλαδή θα μπορούν να ενεργοποιήσουν και συνδρομητές του παλιού free to go ή θα αφορούν μόνο όσους έχουν περάσει στο νέο σχήμα;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Για να δούμε επίσης τι θα γίνει ακριβώς με τα flash deals, δηλαδή θα μπορούν να ενεργοποιήσουν και συνδρομητές του παλιού free to go ή θα αφορούν μόνο όσους έχουν περάσει στο νέο σχήμα;

Φίλε εγώ λέω πραγματικά να μην ασχοληθώ περισσότερο με το τι θα κάνει με το f2g. Οι προθέσεις φαίνονται και είναι κακές για τους πιστούς της καρτοκινητής αυτής. Το τραγικό θα είναι να  ακολουθήσουν και οι άλλες. Λυπάμαι τους χρήστες καρτοκινητής το επόμενο διάστημα. 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, cmvr said:

Φίλε εγώ λέω πραγματικά να μην ασχοληθώ περισσότερο με το τι θα κάνει με το f2g. Οι προθέσεις φαίνονται και είναι κακές για τους πιστούς της καρτοκινητής αυτής. Το τραγικό θα είναι να  ακολουθήσουν και οι άλλες. Λυπάμαι τους χρήστες καρτοκινητής το επόμενο διάστημα. 

Ειναι τόσο τραγικό αυτό που έκαναν, που δε νομίζω ότι θα ασχοληθούν οι άλλοι 2.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, cmvr said:

Η νόβα φέρετε πολύ ύπουλα πιέζοντας ουσιαστικά όλους να πάνε σε συμβόλαιο θέλοντας και μη. Ας κρατήσει τις band 20 και ας τις κάνει τουρσί έτσι όπως έκανε και το f2g ήταν η σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι και μιλάω εκ μέρους πολλών χρηστών f2g τους οποίους από την ώρα που το έμαθα μίλησα μαζί τους.

Ας το κάνουν με τον μήνα και όχι δέσμευση δυο χρόνια…

Πάντως δεν έχω θέμα να κάνω συμβολαιο μαζί τους, για απεριόριστα. 

 

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Άντε, ας γράψω κι εγώ στο topic του λαγού forever: Κι εννοείται ότι "Όσοι αντιλαμβάνονται, προλαβαίνουν-δε προλαβαίνουν να την κάνουν":

Δεν έχουν ιδέα όσοι αναφέρονται στην "πραγματικότητα της καταναλωτικής συμπεριφοράς του έλληνα", καθώς ούτε εμπειρικά, ούτε ορθολογικά ΔΥΝΑΝΤΑΙ να την "αντιμετωπίσουν" ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ καθώς ακόμα και εδώ στο topic αυτό (των ασχολούμενων και γνωρίζοντων) μια απ'τα ίδια αυτής της Νοοτροπίας είναι και αυτοί , εκτός των υποκρύπτοντων διαφερόντων τους (συμφερόντων και ενδιαφέροντων κατά Habermas) KAI ENNOEITAI OTI AΔΥΝΑΤΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΞΟΥΝ/ΛΑΒΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΤΟΥΤΟΥ:

Και ας πούνε ό,τι: Αναμενόμενο για το >90%.

Λοιπόν:

Ο έλληνας καταναλωτής έχει την Ιδιότητα/Χαρακτηριστικό: "Όπως τον συνηθίσεις/Όπου τον βάλεις-του ρίξεις την μπίλια: Κάθεται._"

Συνεπώς και το νέο προϊόν, χωρίς να χρειάζεται να επαναλάβω τις (υποκρύπτουσες εντέχνως Ιδιότητες της μοναδικής εταιρίας λαγού της χώρας μας): Έχει σκοπό να "οδηγήσει" σε χειρότερες συνθήκες για τους καρτοκινητάκηδες της χώρας μας ώστε σε λίγα χρόνια , που εννοείται θα καταργηθεί η δυνατότητα παραμονής στο παλιό f2go: Δε το συζητάω αυτό και όποιος κατάλαβε κατάλαβε,  οι νέοι (<20 ετών που δεν πολυασχολούνται αυτή τη στιγμή) να "βρούνε έτοιμο" ένα προϊόν καρτοκινητής που θα έχουν "αποδεχτεί" οι γονείς τους και ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΩΝ, παρά "Βάλε ευρώ και πάρε αυτό" και με ελάχιστες επιλογές των "πακέτων", όπως καθιερώθηκε ο όρος από τους δικούς μας γονείς στα τέλη της δεκαετίας '90s σε σχέση με το παλιότερο "Ό,τι μιλάς πληρώνεις".

Τα "τυράκια" (σε μια τέτοια Νοοτροπία) εννοείται ικανά να "μας" (>90%) παρασύρουν, άρα να τα "βρουν έτοιμα τα παιδιά μας" που δεν έχουν ιδέα αυτή τη στιγμή ('20s):

1. Ανά δευτερόλεπτο χρέωση

2. Υποτιθέμενο Roll Over "παντού"

3. Κυνήγι flash limited offers (1 φορά τη βδομάδα όπως ήδη στο Q)

4. Κάρτα από 1Ε!!! Και έχει πολύ γέλιο αυτό το "τυράκι"

 

Και αναμείνατε για:

1. 120΄ 1μηνιά

2. Όχι φραγή στους 12 μήνες

Αναμενόμενο όσο κι αν >90% "απαιτούν" να τα έλεγα "αναλυτικά" και "εξηγητικά":

"ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΝΕΟ F2GO".

Τί θα "κάνει" το >90% μας;

Μα το έγραψα ήδη:

"Όπως τον συνηθίσεις/Όπου τον βάλεις-του ρίξεις την μπίλια: Κάθεται._"

 

Υ.Γ.: Λαγέ πολύ καλή "δουλειά". Αυτή που "αρμόζει"._

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pppe said:

Άντε, ας γράψω κι εγώ στο topic του λαγού forever: Κι εννοείται ότι "Όσοι αντιλαμβάνονται, προλαβαίνουν-δε προλαβαίνουν να την κάνουν":

Δεν έχουν ιδέα όσοι αναφέρονται στην "πραγματικότητα της καταναλωτικής συμπεριφοράς του έλληνα", καθώς ούτε εμπειρικά, ούτε ορθολογικά ΔΥΝΑΝΤΑΙ να την "αντιμετωπίσουν" ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ καθώς ακόμα και εδώ στο topic αυτό (των ασχολούμενων και γνωρίζοντων) μια απ'τα ίδια αυτής της Νοοτροπίας είναι και αυτοί , εκτός των υποκρύπτοντων διαφερόντων τους (συμφερόντων και ενδιαφέροντων κατά Habermas) KAI ENNOEITAI OTI AΔΥΝΑΤΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΞΟΥΝ/ΛΑΒΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΤΟΥΤΟΥ:

Και ας πούνε ό,τι: Αναμενόμενο για το >90%.

Λοιπόν:

Ο έλληνας καταναλωτής έχει την Ιδιότητα/Χαρακτηριστικό: "Όπως τον συνηθίσεις/Όπου τον βάλεις-του ρίξεις την μπίλια: Κάθεται._"

Συνεπώς και το νέο προϊόν, χωρίς να χρειάζεται να επαναλάβω τις (υποκρύπτουσες εντέχνως Ιδιότητες της μοναδικής εταιρίας λαγού της χώρας μας): Έχει σκοπό να "οδηγήσει" σε χειρότερες συνθήκες για τους καρτοκινητάκηδες της χώρας μας ώστε σε λίγα χρόνια , που εννοείται θα καταργηθεί η δυνατότητα παραμονής στο παλιό f2go: Δε το συζητάω αυτό και όποιος κατάλαβε κατάλαβε,  οι νέοι (<20 ετών που δεν πολυασχολούνται αυτή τη στιγμή) να "βρούνε έτοιμο" ένα προϊόν καρτοκινητής που θα έχουν "αποδεχτεί" οι γονείς τους και ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΩΝ, παρά "Βάλε ευρώ και πάρε αυτό" και με ελάχιστες επιλογές των "πακέτων", όπως καθιερώθηκε ο όρος από τους δικούς μας γονείς στα τέλη της δεκαετίας '90s σε σχέση με το παλιότερο "Ό,τι μιλάς πληρώνεις".

Τα "τυράκια" (σε μια τέτοια Νοοτροπία) εννοείται ικανά να "μας" (>90%) παρασύρουν, άρα να τα "βρουν έτοιμα τα παιδιά μας" που δεν έχουν ιδέα αυτή τη στιγμή ('20s):

1. Ανά δευτερόλεπτο χρέωση

2. Υποτιθέμενο Roll Over "παντού"

3. Κυνήγι flash limited offers (1 φορά τη βδομάδα όπως ήδη στο Q)

4. Κάρτα από 1Ε!!! Και έχει πολύ γέλιο αυτό το "τυράκι"

 

Και αναμείνατε για:

1. 120΄ 1μηνιά

2. Όχι φραγή στους 12 μήνες

Αναμενόμενο όσο κι αν >90% "απαιτούν" να τα έλεγα "αναλυτικά" και "εξηγητικά":

"ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟ ΝΕΟ F2GO".

Τί θα "κάνει" το >90% μας;

Μα το έγραψα ήδη:

"Όπως τον συνηθίσεις/Όπου τον βάλεις-του ρίξεις την μπίλια: Κάθεται._"

 

Υ.Γ.: Λαγέ πολύ καλή "δουλειά". Αυτή που "αρμόζει"._

 

ηθελα πολλα να πω αλλα σχεδόν τα ειπες. 

πελάτες 2 ταχυτήτων  και στα πακέτα και στην ανανέωση (για την ωρα.... αργοτερα πιστεύω. οτι θα παει και τους παλιούς στα και καλά νεα πακετα)

(τυρακι) 1euro ανανέωση που θα γίνει 2€ και αργοτερα 5€

(τυρακι) πακέτο / ανανέωση  με 8 euro που αργοτερα θα γίνει 10€ 12€ και καλά με λιγα παραπανω data η ομιλία η και τα δυο .

τα φωνάζω  εδώ και πολλα χρονια οτι εχει πάρει την κάτω βόλτα το f2g   αλλά μερικά ατομα νόμιζαν οτι είμαι υπερβολικός.

τυχαίο, ,,,,

έλεγχο  10 νούμερα. σε κανένα δεν εχει έρθει. προσωπική προσφορά  .νούμερα στα οποία. λαμβάναν συχνα προσφορές 

μετα απο 16 χρονια ψάχνω εναλλακτική εαν λέει αυτό κάτι  σε  μερικούς δεν παει άλλο  τα πακέτα. ειναι τόσο άσχημα όσο .και το σκα@@χρωμα της εφαρμογής 

πως βλέπω τα πράγματα. για το  παρόν και το μέλλον του f2g. ..?

δες την εικόνα και θα καταλάβεις.

zymarika-melani-soupias-6-579x620.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τόσα "καταλαβαίνουν" ακόμα από δω μέσα στο topic το >90% μας και ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ.

1) Πώς "λύθηκε" το επιστροφή υπολοίπου ευρώ στον τραπεζικό λογαριασμό σε αλλαγές χρεώσεων που ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ επέβαλε η ΕΕΤΤ;

2) Πώς "λύθηκε" η διαρκής "απαίτηση" για μείωση χρεώσεων από το 90% μας (άσχετα εάν "λεφτά υπάρχουν", εξου και εάν το εννοούν ουσιαστικά); Με "μείωση επιλογής πακέτων"

3) Εάν νοούνται ως "πακέτα" αυτά τα "Βάλε και πάρε"!!!

"Τυράκια" ΠΑΝΤΑ υπάρχουν.

Ο λαγός της χώρας μας στην καρτοκινητή ΠΑΝΤΑ έδειχνε και θα συνεχίσει να "δείχνει" το "δρόμο"

Και αδιάφορο μου είναι εάν αντιλαμβάνεται το >90% "μας".

"ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ" (όπως δείχνει εδώ και χρόνια για τον αιωνίως λαγό, άσχετα με τα "διαφέροντα" όσων θα μου κάνουν dislike παρακάτω).

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στη Nova, μόλις έκανα αίτηση φορητότητας ενός αριθμού που κρατάω για προσωπικούς λόγους και με την ανανεωση του 1€ σώθηκα.

ΟΜΩΣ, η Nova έχει πάρει την κάτω βόλτα. Είτε είναι εκτός πραγματικότητας, είτε έχουν βάλει το προσωπικό της Nova TV να κάνει κουμάντο στην τηλεφωνία και δεν έχει ιδέα τί γίνεται, ούτε ξέρω πια.

Είναι η μόνη εταιρεία που έχει αλλάξει 3 φορές όνομα, είχε 3 φορές τη δυνατότητα να κάνει ολικό restart και να πετάξει από πάνω της ό,τι "μαυρο" είχε κάνει στο παρελθόν, κι αντ'αυτού, προσπαθεί να τα κάνει ακόμα χειρότερα.

Προσωπικά, επειδή ήμουν συνδρομής από εποχής TIM έως το 2021, η αλήθεια είναι ότι το F2G άξιζε ΜΟΝΟ λόγω των προσφορών και γι'αυτό κάποιοι θυσιάζαμε την κακή κάλυψη δικτύου, τις ανεπαρκείς υπηρεσίες (Twin SIM, eSIM κτλ), αλλά πλέον είναι φανερό ότι μόνο ζητάνε χωρίς να προσφέρουν σα να μην υπάρχει ανταγωνισμός.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν ότι το Small unlimited data 1 ημέρας πακέτο ΔΕΝ είναι Plug&Play: Τα 0,90Ε απαιτούν 1Ε κάθε μέρα από το υπόλοιπο ευρώ , άρα 30Ε Unlimited data για 30 μέρες με το κίνδυνο , όπως ΠΑΝΤΑ, χωρίς άλλα data από logNwin ή Tap&GetIt για τις "γνωστές" λαγουδίσιες χρεώσεις από το πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Να μην υποτιμάτε καθόλου τη νέα γενιά, όπως δυστυχώς κάνετε.

Έχουμε την καλύτερη νεολαία και βλέπει πολύ πιο μπροστά από όλους μας.

Αυτά και καλημέρα.

Από δασκαλέματα έχουμε χορτάσει.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, δηλαδη εαν παω σε κατάστημα και ζητησω νεο νουμερακι μπορω να τους πω να με βάλουν 1€ για να ενεργοποιηθει; 

Επισης στο σαιτ καπου γραφει οτι μπορουμε να κανουμε ταυτοποιηση ονλαιν. Δηλαδη μπορω να παω σε κατάστημα, να διαλεξω ενα νουμερακι και "γεια σας";

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο αφορά τις online παραγγελίες των αριθμών,όχι αυτούς που παίρνεις από κατάστημα. Καλημέρα σε όλους.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας στο κατάστημα και να πάρεις πακετάκι αρκει να μην το ενεργοποιήσουν. Συνήθως δεν τα δίνουν 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ξανά εμφανίστηκε η προσωπική προσφορά (δωράκι) με τα 1000' ομιλίας και απεριόριστα  data , βέβαια γράφει μέχρι 31/12/23 😁 όπως πάντα λάθος του συστήματος. Εγώ που έχω Wind unlimited σε συμβόλαιο απ'το καλοκαίρι στα γνωστά 25 ευρώ δεν με "απασχολεί" αυτή η σίγουρα άσχημη εξέλιξη όσον αφορά τα καρτοκινητά. Την ψιλό είχα μυριστεί την δουλειά έχω και επιχείρηση με επαγγελματικό αφμ φυσικά οπότε ουσιαστικά μου βγαίνει στα 20 κάτι ευρώ. Με αυτές τις κινήσεις και εξελίξεις που διαβάζω καταστρέφει το οικονομικό καρτοκινητό( που εδώ και καιρό συμβαίνει) όμως εδώ πάει ταφόπλακα όπως φαίνεται... κρίμα 😔

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...