Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ξαφνικά εξαφανίστηκε το πακέτο more...
Κάποιοι μας τρολαρουν :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chrischal1908 said:

 Εικάζω βάσει της πολιτικής της εταιρείας την κατάργηση προσεχώς της Q.

το εξηγεις λιγο? στις αλλες χωρες που δραστηριοποιείται εχει μόνο μια καρτοκινητή? ή το συμπεραίνεις από την χρέωση ανα δευτερόλεπτο?

Σειρά μου να υποθέσω οτι η κατάργηση θα είναι δύσκολη, από τη στιγμή που για να μεταφερθεί σε f2g όποιος έχει παλιά sim θα πρέπει να παραλάβει νέα. Για όσους έχουν νέα (χωρίς roaming) ίσως το κάνουν πιο εύκολο. Σίγουρα πάντως αν προχωρήσει σε τέτοιες διαδικασίες πρέπει να προηγηθεί ανακοίνωση και προετοιμασία 1-2 μήνες πριν τουλάχιστον. Έχουμε δηλαδή δρόμο ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι οριστικό ότι πλέον δεν υπάρχει δυνατότητα ενεργοποίησης εβδομαδιαίου πακέτου με απεριόριστα δεδομένα;

Αν ναι, τότε μιλάμε για τρομερή οπισθοδρόμηση και απαράδεκτο γεγονός κατά την άποψή μου.

Δηλαδή επειδή δεν είχα το χρόνο να μελετήσω όλες τις νέες αλλαγές κάτι που θα κάνω σήμερα το απόγευμα, όποιος θέλει και έχει το χρόνο ας μου απαντήσει. Με το νέο free to go ο μόνος τρόπος να έχεις απεριόριστα δεδομένα είναι να βάζεις καθημερινά το ημερήσιο πακέτο των 0,90 ευρώ;

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Είναι οριστικό ότι πλέον δεν υπάρχει δυνατότητα ενεργοποίησης εβδομαδιαίου πακέτου με απεριόριστα δεδομένα;

Αν ναι, τότε μιλάμε για τρομερή οπισθοδρόμηση και απαράδεκτο γεγονός κατά την άποψή μου.

Δηλαδή επειδή δεν είχα το χρόνο να μελετήσω όλες τις νέες αλλαγές κάτι που θα κάνω σήμερα το απόγευμα, όποιος θέλει και έχει το χρόνο ας μου απαντήσει. Με το νέο free to go ο μόνος τρόπος να έχεις απεριόριστα δεδομένα είναι να βάζεις καθημερινά το ημερήσιο πακέτο των 0,91 ευρώ;

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑΙ...παραπάνω λέω ότι ήδη το μετάνιωσα που το δοκίμασα .....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, smetcfu said:

ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΝΑΙ...παραπάνω λέω ότι ήδη το μετάνιωσα που το δοκίμασα .....

Δηλαδή με το που κάνεις update την εφαρμογή του free to go χάνονται τα εβδομαδιαία πακέτα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αν αναβαθμίσει κάποιος την εφαρμογή μεταφέρεται στο νέο f2g ή υπάρχει επιλογή αν θέλει να το κάνει?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kmpatra said:

αν αναβαθμίσει κάποιος την εφαρμογή μεταφέρεται στο νέο f2g ή υπάρχει επιλογή αν θέλει να το κάνει?

Υπάρχει επιλογή ....και αν θες συνεχίζεις στην μετατροπή σε ΝΕΟ f2g

IMG_20230314_134514.jpg

IMG_20230314_134505.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου παρατήρηση, παρά τις όποιες θετικές αλλαγές έχουν γίνει με την κατάργηση του τρίλεπτου και την ανανέωση με μικρότερο χρηματικό ποσό, είναι ότι κατάφεραν το καλύτερο, πληρέστερο και ιστορικότερο καρτοκινητό της Ελλάδος, να το κάνουν αγνώριστο.

Μπράβο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν επανέλθει το εβδομαδιαίο πακέτο απεριορίστων δεδομένων, η φορητότητα πλέον είναι μονόδρομος για το καρτοκινητό του γιου μου.

Χαίρετε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, p_k said:

Εάν δεν επανέλθει το εβδομαδιαίο πακέτο απεριορίστων δεδομένων, η φορητότητα πλέον είναι μονόδρομος για το καρτοκινητό του γιου μου.

Χαίρετε.

Αν είναι φοιτητής ας πάει στους άλλους δυο.

Για εμένα η Wind με τις αλλαγές έκανε πισωγύρισμα χωρίς λόγο και αιτία. 
Δυστυχώς μου απομένει η λύση της πράσινης, όπου και θα πάω είτε με κάρτα είτε με συμβολαιο. 

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου παρατήρηση, παρά τις όποιες θετικές αλλαγές έχουν γίνει με την κατάργηση του τρίλεπτου και την ανανέωση με μικρότερο χρηματικό ποσό, είναι ότι κατάφεραν το καλύτερο, πληρέστερο και ιστορικότερο καρτοκινητό της Ελλάδος, να το κάνουν αγνώριστο.
Μπράβο.
Όποιος κι αν είσαι βγες από το nickname του p_k
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι φοιτητής, ξεκινάει η έρευνα αγοράς για να δούμε ποιοι δίνουν απεριόριστα.

Just now, bbbb said:

Όποιος κι αν είσαι βγες από το nickname του p_k emoji23.png

Και όμως! 😂

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αφενως Τα magic number συνεχίζουν?????

 

και αφετέρου τα 120 λεπτά της υπηρεσίας buy more συνεχίζονται να έρχονται στο νέο f2g????

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p_k said:

Δεν είναι φοιτητής, ξεκινάει η έρευνα αγοράς για να δούμε ποιοι δίνουν απεριόριστα.

Και όμως! 😂

Οι άλλοι δυο δίνουν εβδομαδιαία, επειδή μιλάει ελάχιστα ο αδερφός μου και κυρίως data χρειάζεται έχει ένα καρτοκινητο Frog και την βγάζει με 10€ τον μήνα. Συμφέρει περισσότερο από την Q και το F2G.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Με 10 ευρώ έχει απεριόριστα δεδομένα;

 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω ένα θέμα στο κατάλληλο νήμα και εκεί θα περιμένω τις απαντήσεις παιδιά, για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, p_k said:

Θα ανοίξω ένα θέμα στο κατάλληλο νήμα και εκεί θα περιμένω τις απαντήσεις παιδιά, για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος εδώ.

Δώσε λινκ όταν το κάνεις. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, smetcfu said:

Ναι όλα .....τώρα δοκίμασα αν δουλεύει το log &win , με την ανανέωση του 1€ .....ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ 

πηρε παράταση άλλες 60 ημέρες το υπόλοιπο σού????

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ μόλις το δοκίμασα ενα ευρώ το πήρε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

On 13/3/2023 at 10:59 ΠΜ, kmpatra said:

έληξαν κάποιες προσφορές αργήσαν λίγο να εμφανιστούν καινούργιες. Θα πρότεινα υπομονή ως αύριο, μπορεί να εμφ

αυτό είναι υποβάθμιση του πακέτου. στα απεριόριστα θα έχουμε 2g αντί για 3. και το tap n get it κουτσουρεμενο .. ;έλεος

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/5TIM_New_3D_Logo_02.bmp
Link to comment
Share on other sites

προβλέπω να το αφήσουν να κυλήσει κ γύρω στο Πάσχα θα βγάλουν σε data πακέτο. 

X-Large  απεριόριστα δεδομένα για 30 ημέρες με 15€ 

 

Εαν παρατηρήσεις εχει Xlarge ομιλία αλλά όχι σε data.

 

ΥΓ: Δεν σε αφήνει με μηδενικό υπόλοιπο να κάνεις αλλαγή πακέτου... 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...