Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, damierom said:

Εάν παραγγείλω νέο νούμερο f2g μέσω του site θα μου έρθει η καινούργια sim ή η παλιά; Έχει δοκιμάσει κανείς;

Πιθανότατα η καινούργια αλλά αν έρθει η παλιά τι αλλάζει;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damierom said:

Εάν παραγγείλω νέο νούμερο f2g μέσω του site θα μου έρθει η καινούργια sim ή η παλιά; Έχει δοκιμάσει κανείς;

Καινούργια!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέο limited πακέτο, με unlimited data weekend 2.90 ευρώ /4 Σαββατοκύριακα.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, scream said:

Βγήκε νέο limited πακέτο, με unlimited data weekend 2.90 ευρώ /4 Σαββατοκύριακα.

6 euro γραφει https://www.f2g.gr/gr/f2g/paketa/#/unlimited-data

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το limited edition που αναφέρει ο φίλος παραπάνω είναι προσφορά ενός πακέτου για περιορισμένο χρόνο σε χαμηλότερη τιμή ή και με περισσότερες παροχές.

Link to comment
Share on other sites

Είχα επικοινωνήσει με το 13700 για να ελέγξουν την γραμμή μου γιατί είχα κάποια θέματα. Σήμερα μου απάντησαν με email ότι μπορώ να πάω σε κατάστημα με την ταυτότητα μου και να πάρω νέα sim στον υπάρχων αριθμό με κόστος 5 ευρώ. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ενημέρωσέ μας τελικά τι έγινε όμως αν σου δώσανε κάρτα από το κατάστημα γιατί προφασίζονται ελλείψεις με απώτερο σκοπό μερικές φορές να κάνουνε και συμβόλαιο...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μα ενημερώσω τους γνωρίζοντας ότι ενεργοποίησα στην αδερφή μου για δεύτερη φορά μέσα σε ένα μήνα το μαύρο πρόβατο.

Την πρώτη με μήνυμα και την δεύτερη από την εφαρμογή

Επίσης το μάυρο πρόβατο δεν είναι και πολύ μαύρο διότι έδωσε παράταση κανονικά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, kmpatra said:

Ωραία ενημέρωσέ μας τελικά τι έγινε όμως αν σου δώσανε κάρτα από το κατάστημα γιατί προφασίζονται ελλείψεις με απώτερο σκοπό μερικές φορές να κάνουνε και συμβόλαιο...

Στο κατάστημα στο Αιγάλεω σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους μου είπαν ότι υπάρχουν διαθέσιμες κάρτες sim και όποτε θέλω να πάω για την αντικατάσταση. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Μα ενημερώσω τους γνωρίζοντας ότι ενεργοποίησα στην αδερφή μου για δεύτερη φορά μέσα σε ένα μήνα το μαύρο πρόβατο.

Την πρώτη με μήνυμα και την δεύτερη από την εφαρμογή

Επίσης το μάυρο πρόβατο δεν είναι και πολύ μαύρο διότι έδωσε παράταση κανονικά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Αν λες το UD στο 12410, δεν ήταν ποτέ το μαύρο πρόβατο. Το μαύρο πρόβατο ήταν διαφορετικό πακέτο με διαφορετικό λεκτικό και διαφορετικές παροχές με το μόνο κοινό το κόστος των 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν λες το UD στο 12410, δεν ήταν ποτέ το μαύρο πρόβατο. Το μαύρο πρόβατο ήταν διαφορετικό πακέτο με διαφορετικό λεκτικό και διαφορετικές παροχές με το μόνο κοινό το κόστος των 5 ευρώ.
ΟΚ
Εκρινα από την τιμή ...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. 

Πρόκειται για μία φίλη μας Γεωργιανή, η οποία βρέθηκε στην ανάγκη να έχει χρόνο ομιλίας με την Γεωργία. 

Αγόρασε λοιπόν σήμερα μια κάρτα f2g από περίπτερο με 20 ευρώ. Τώρα έχει μέσα 18,75 ευρώ, αλλά δεν μπορώ να της βρω πρόγραμμα ομιλίας προς Γεωργία.

Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Μιλάει χωρίς πρόγραμμα μέχρι να καταναλωθούν τα χρήματα ή υπάρχει κάποια άλλη λύση;

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο εναμιση μηνα ληξης του υπολοιπου (25/12 εληξε) ηρθε και παλι η προσφορα απεριοριστα με 5€ και 1000' προς ολους με ληξη ενεργοποιησης 28/2

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος που ακριβώς στην εφαρμογή f2go φαίνονται οι αριθμοί magic numbers και αν υπάρχει η δυνατότητα να τους αλλάξεις;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος που ακριβώς στην εφαρμογή f2go φαίνονται οι αριθμοί magic numbers και αν υπάρχει η δυνατότητα να τους αλλάξεις;
Από την εφαρμογή δε νομίζω πλέον να μπορείς να τα αλλάξεις. Δοκιμασε με κληση στο 1265
Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2023 at 11:10 ΠΜ, green dragon said:

Καλησπέρα παιδιά. 

Πρόκειται για μία φίλη μας Γεωργιανή, η οποία βρέθηκε στην ανάγκη να έχει χρόνο ομιλίας με την Γεωργία. 

Αγόρασε λοιπόν σήμερα μια κάρτα f2g από περίπτερο με 20 ευρώ. Τώρα έχει μέσα 18,75 ευρώ, αλλά δεν μπορώ να της βρω πρόγραμμα ομιλίας προς Γεωργία.

Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση; Μιλάει χωρίς πρόγραμμα μέχρι να καταναλωθούν τα χρήματα ή υπάρχει κάποια άλλη λύση;

Η καλύτερη περίπτωση είναι να βάλει μια voip εφαρμογή όπως το ActionVoip (ή Viber Out κτλ) να φορτώσει 10-15 ευρώ και να μιλάει με απίστευτα χαμηλές τιμές. Απαιτεί σύνδεση στο ιντερνετ φυσικά, επομένως λίγα data θα χρειαστούν.
Χωρίς κάποιο πακέτο δεν θα την φτάσει ούτε 10 λεπτά να μιλήσει με το υπόλοιπο που έχει την κάρτα.

Edited by T-mobile
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος που ακριβώς στην εφαρμογή f2go φαίνονται οι αριθμοί magic numbers και αν υπάρχει η δυνατότητα να τους αλλάξεις;
υπαρχουν ακομη τα magic nuber?


Στάλθηκε από το RMX3474 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια προηγούμενου μου ποστ. Πριν λίγο έγινε η αντικατασταση καρτας sim στον υπάρχων αριθμό με κόστος 5 ευρώ. Η ενεργοποίηση μου είπαν θα γίνει μέχρι αύριο. Η κάρτα είναι καινούργια της  nova.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2023 at 11:46 ΠΜ, mips said:

Είχα επικοινωνήσει με το 13700 για να ελέγξουν την γραμμή μου γιατί είχα κάποια θέματα. Σήμερα μου απάντησαν με email ότι μπορώ να πάω σε κατάστημα με την ταυτότητα μου και να πάρω νέα sim στον υπάρχων αριθμό με κόστος 5 ευρώ. 

Τώρα σοβαρά σου πήραν 5€ για πρόβλημα ουσιαστικά δικό τους; Εσύ δεν είπες τίποτα; Τραγικό..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kalitexnis_g said:

Τώρα σοβαρά σου πήραν 5€ για πρόβλημα ουσιαστικά δικό τους; Εσύ δεν είπες τίποτα; Τραγικό..

Συμφωνώ απολυτα φίλε μου με την άποψη σου. Το θέμα είναι ότι δεν παραδεχθηκαν ΠΟΤΕ ότι η sim έχει πρόβλημα. Οποτε στην ουσία είχα 2 επιλογες: η αντικατασταση με κόστος 5 ευρώ και για να σε προλάβω καθαρός εκβιασμός η θα κράταγα την παλιά sim με ότι συνεπάγεται αυτό. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι θα έχανε όμως το τρέχον υπόλοιπο και θα έδινε με το ζόρι 12+12€.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...