Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορεί να μην υπάρχει και στο app. Δεν έχω διαθέσιμο ενεργό νούμερο τώρα για να το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Teo010 said:

Αυτο το πακετο υπαρχει μονο το site ή υπαρχει και στο app ?

Υπάρχει και στο app, αν πας στα πακέτα, κατηγορία smart data.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλε unlimited offer...

 

Για όσους το χρειάζονται Φυσικά...

 

IMG-cd809056b358b7da325e9eeb6a994825-V.jpg

IMG-969f735e85d87433e44d214bec340e54-V.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλε unlimited offer...
 
Για όσους το χρειάζονται Φυσικά...
 
IMG-cd809056b358b7da325e9eeb6a994825-V.thumb.jpg.d5e24ea3429b75dfd7b2d4bd29cdbacd.jpg
IMG-969f735e85d87433e44d214bec340e54-V.thumb.jpg.603f309a2d9118e7979b2c2b3c234db1.jpg

Εμένα δεν το βγάζει πουθενά. Γιατί;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Στην κεντρική σελίδα της εφαρμογής, κάνε με το δάχτυλό σου προς τα αριστερά την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

0,50*30=15€ δηλαδή μια καλή τιμή για μηνίαιο απεριόριστο. Δυστυχώς όμως είναι unlimited limited offer και όχι μόνιμο..

Link to comment
Share on other sites

Αντί να βγάλει κάνα σούπερ Νόβα πακέτο να γίνει ντόρος να γίνει τζερτζελες καθόμαστε να παίζουμε με πενηνταλεπτα....

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα πακέτα έχουν περιορισμένη διαθεσιμότητα και λήγουν μετά από κάποιες ώρες, γι' αυτό και υπάρχει η μπάρα αντίστροφης μέτρησης επάνω.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Στην παραπάνω εικόνα κάτω δεξιά αναφέρει μέχρι πότε μπορεί να ενεργοποιηθεί. Σε αυτό το διάστημα το πολύ δύο φορές ενεργοποιείται και επί της ουσίας δίνει απεριόριστο ίντερνετ για το πολυ για 48 ώρες (αν κάποιος το πήρε στις 11.00 και το ξαναπάρει αύριο 10.59)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, P_papadis said:

Το countdown της q ήρθε και στο f2go 😆

Πάντοτε υπήρχαν αυτού του είδους οι προσφορές περιορισμένης διαθεσιμότητας

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, P_papadis said:

Το countdown της q ήρθε και στο f2go 😆

Έτσι όπως το πάνε και όλο το κιού θα πάει στο f2g... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Έτσι όπως το πάνε και όλο το κιού θα πάει στο f2g... 

προφανώς αυτό έχει σκοπό η nova. αλλά από αντίδραση δεν νομίζω να παραμείνουν πολλοί στην οικογένεια της nova. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandros201285 said:

προφανώς αυτό έχει σκοπό η nova. αλλά από αντίδραση δεν νομίζω να παραμείνουν πολλοί στην οικογένεια της nova. 

Συμφωνώ. Εάν ήθελαν να είναι f2g θα είχαν πάει ήδη.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστεί τέτοιος σχεδιασμός πάντως. Όλες οι υπόλοιπες καρτοκινητες έχουν τουλάχιστον δύο διαφορετικά πακέτα. Δεν βλέπω το λόγο στο να μην γίνεται έτσι και στη nova.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Δεν έχει ακουστεί τέτοιος σχεδιασμός πάντως. Όλες οι υπόλοιπες καρτοκινητες έχουν τουλάχιστον δύο διαφορετικά πακέτα. Δεν βλέπω το λόγο στο να μην γίνεται έτσι και στη nova.

Όλοι θέλουμε να υπάρχει η κιου και γενικά όσο περισσοτερες επιλογές τόσο το καλύτερο. Απλά επειδή η κιου όσο περνάει ο καιρός ακριβαίνει και τα καουνταουν αραιώνουν, ίσως να δείχνει μια διάθεση της Νόβα να την ενσωματώσει στο f2g. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό μπορεί να κρατήσει κάποιος το κινητό στο εξωτερικό με πακέτα δεδομένων πριν του κλειδώσει; Έχω μαι φίλη που θα μείνει 6 μήνες Ισπανία, θα μπορέσει να την βγάλει με την wind λέτε ή θα χρειαστεί να βρει Ισπανικό αριθμό;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό μπορεί να κρατήσει κάποιος το κινητό στο εξωτερικό με πακέτα δεδομένων πριν του κλειδώσει; Έχω μαι φίλη που θα μείνει 6 μήνες Ισπανία, θα μπορέσει να την βγάλει με την wind λέτε ή θα χρειαστεί να βρει Ισπανικό αριθμό;
Μέχρι 4μηνο είναι η δωρεάν περιαγωγή από εκεί και πέρα η εταιρεία έχει το δικαίωμα να την χρεώνει κάποια έξτρα χρήματα.

Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, john_who said:

Πόσο καιρό μπορεί να κρατήσει κάποιος το κινητό στο εξωτερικό με πακέτα δεδομένων πριν του κλειδώσει; Έχω μαι φίλη που θα μείνει 6 μήνες Ισπανία, θα μπορέσει να την βγάλει με την wind λέτε ή θα χρειαστεί να βρει Ισπανικό αριθμό;

Θα ενημερωθεί όπως και να'χει ότι σταματάει η δωρεάν περιαγωγή. Οπότε μετά γίνεται ασύμφορο και θα πρέπει να πάρει κάποια ισπανική κάρτα.

Κατά τα άλλα και φραγή λέει ότι θα βάλει στα καρτοκινητά και όλο βάζει.. οπότε παίζει να βγάλει το 6μηνο στην Ισπανία χαλαρά.. :)

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Έχει μήπως κανείς το sim modem TpLink MR100 v1; Είναι με διαφορά το φθηνότερο στην αγορά (€59,90) αλλά διάβαζα για τις ταχύτητες ότι είναι 4G (όχι 4G+).

Θα είναι απογοητευτικές οι ταχύτητες με κάρτα sim Wind F2G;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει μήπως κανείς το sim modem TpLink MR100 v1; Είναι με διαφορά το φθηνότερο στην αγορά (€59,90) αλλά διάβαζα για τις ταχύτητες ότι είναι 4G (όχι 4G+).
Θα είναι απογοητευτικές οι ταχύτητες με κάρτα sim Wind F2G;
Έχω εγώ το Mr 6400 που είναι σκέτο 4g και όχι 4g+. Ο μόνος τρόπος για να πιάσεις καλή ταχύτητα είναι να κλειδώσεις σε band 3 ή band 7 μέσα από το ρουτερ. Αν έχεις μόνο band 20 στην περιοχή σου θα είναι πολύ αργό. Ανάλογα δηλαδή τι μπάντες έχει η nova διαθέσιμες εκεί που είσαι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...