Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, p_k said:

Παντού μπορείς να βρεις κάρτες.

Μπροστά μπροστά από τα ταμεία τις έχουν και επιλέγεις αριθμό.

Αυτες οι κάρτες είναι ηδη περασμένες με νέους αριθμούς. Μιλαμε για κάρτες για φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, panos43 said:

Αυτες οι κάρτες είναι ηδη περασμένες με νέους αριθμούς. Μιλαμε για κάρτες για φορητότητα.

Ναι είμαστε χαζοί εμείς δεν βρίσκουμε σε κανένα κατάστημα ενώ είναι δίπλα στο ταμείο.. 

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι άφαντοι με την σιμ του αδερφού μου τους κάνει ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών από το κινητό μου επειδή εχω wind και του λένε βλέπουμε την αίτηση και θα έρθει κάποια στιγμή σιμ δεν ξέρουμε πότε. Μετά απο δέκα λεπτά καλεί το 13800 στο δικό μου τηλέφωνο και το σηκώνω εγώ και απάντησα εγώ και είπανε ξέρετε δεν δίνουμε πλέον εμείς σιμ για καρτοκινητά, θα πρέπει να πάτε σε κατάστημα (ναι αυτά που δεν έχουν ποτέ σιμ για καρτοκινητά). Τσίρκο παραμένει αυτή η εταιρία. Θα μείνει τελικά στη voda γιατί τους σιχάθηκε από την κοροϊδία.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mobileras said:

Η νοβα- wind αυτήν την περιοδο έχει ανύπαρκτη εξυπηρέτηση πελατων. Όλα στον αέρα. 

 Συμφωνώ ως προς αυτό, αλλά εμένα μου κάνει πονηράδα της εταιρίας να πάει από κει μπας και του φορτώσουν, έστω, το 13ρι το συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Τί κάθεστε και γράφετε εδώ; Είναι τόσο ανοργάνωτοι (και υπέρ πάρτης , ό,τι λάχει του καθενός franchise και υπαλλήλων υποαμοιβόμενων) που κανείς τους δε μας διαβάζει εδώ μπας και διορθωθούν. Και ελάχιστοι καταναλωτές επηρεάζονται από εδώ να καταλάβουν τι παίζει. Όσοι μπαίνουν στα καταστήματα ή θα το καταλάβουν από μόνοι τους την Κατάσταση της συγκεκριμένης εταιριας , άλλως καλά να παθαίνουν.

Στα άλλα topic τα διαβάζουν και διορθώνται: Και τα bug τους που τους ζημιώνουν!

Εδώ απλά δεν ασχολούνται και Ο,ΤΙ ΛΑΧΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη δίμηνη ανανέωση πριν λίγο και, ενώ συνήθως μου πρόσθετε μία μέρα δηλαδή 18/01 σήμερα, και 2 μήνες και μια μέρα 19/03, με πήγε στις 20/03.

Για όποιον δε το γνωρίζει να κανονίζει τις μέρες του.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, hercoulis said:

Έκανα τη δίμηνη ανανέωση πριν λίγο και, ενώ συνήθως μου πρόσθετε μία μέρα δηλαδή 18/01 σήμερα, και 2 μήνες και μια μέρα 19/03, με πήγε στις 20/03.

Για όποιον δε το γνωρίζει να κανονίζει τις μέρες του.

Το ότι ο Φλεβάρης έχει μόνο 28 μήπως σου διαφεύγει;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τις τελευταίες μέρες κάθε 2 μέρες περίπου μου ζητάει να ξανά κάνω login στην εφαρμογή myf2g! τι μλκια κάνανε πάλι ;

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ilka71 said:

ρε παιδιά τις τελευταίες μέρες κάθε 2 μέρες περίπου μου ζητάει να ξανά κάνω login στην εφαρμογή myf2g! τι μλκια κάνανε πάλι ;

Τι κακά λογάκια είναι αυτά θα σου βάλω πιπέρι 🤣🤣🤣

Δουλεύει μια χαρά η εφαρμογή. Θα σου πρότεινα να την απεγκαταστήσεις και να την εγκαταστήσεις από την αρχή.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, cmvr said:

Τι κακά λογάκια είναι αυτά θα σου βάλω πιπέρι 🤣🤣🤣

Δουλεύει μια χαρά η εφαρμογή. Θα σου πρότεινα να την απεγκαταστήσεις και να την εγκαταστήσεις από την αρχή.

Έχει δίκιο ο ilka71 το κάνει και σε μένα. Όσο για το πιπέρι εγώ θα του έβαζα ζάχαρη για να πει και αλλα

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Τι κακά λογάκια είναι αυτά θα σου βάλω πιπέρι
Δουλεύει μια χαρά η εφαρμογή. Θα σου πρότεινα να την απεγκαταστήσεις και να την εγκαταστήσεις από την αρχή.
το θέμα που τους έχω αναφέρει 2 ΧΡΟΝΙΆ τώρα ότι ΔΕΝ κάνει αυτόματη ενημέρωση ούτε χειροκίνητη εάν πατήσεις το κυκλικό βελάκι εσένα το κάνει;; γυρίζει ατέρμονα και μόνο εάν μπεις στην εφαρμογή ανανεώνει τα υπόλοιπα!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο με την εφαρμογή, θέλει συνέχεια να κάνεις login ενώ παλαιότερα δεν ζητούσε ποτέ. Μάλλον κάτι παίχτηκε με την τελευταία αναβάθμιση.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, advantix said:

Ακριβώς το ίδιο με την εφαρμογή, θέλει συνέχεια να κάνεις login ενώ παλαιότερα δεν ζητούσε ποτέ. Μάλλον κάτι παίχτηκε με την τελευταία αναβάθμιση.

Τώρα όμως γράφει NOVA 😉🤣

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρέπει να αλλάξει και εδώ το όνομα από Wind σε Nova, αν και ίσως μια τέτοια αλλαγή να επηρεάσει πολλά πράγματα...

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Unlimited Talk Plus με υπόλοιπο 19gb και 3g απο tap & get it...

 

Ποιό θα καταναλωθεί πρώτο;;;;

20230121_100648.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, damianos said:

Έχω το Unlimited Talk Plus με υπόλοιπο 19gb και 3g απο tap & get it...

 

Ποιό θα καταναλωθεί πρώτο;;;;

20230121_100648.jpg

Κατέβασε ένα αρχείο και δες ποιο μειώθηκε..

Link to comment
Share on other sites

Ναι θέλω να ξέρω ποιά είναι η προτεραιότητα εαν εμένα είναι εσφαλμένο 

Link to comment
Share on other sites

Μία αναφορά σε διπλανό νήμα πριν από δυόμισι χρόνια έλεγε ότι σε q έδινε το εξής

1500 ΛEΠTA & 50SMS ΠPOΣ OΛOYΣ & 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 10€! ΣTEIΛE 95 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ Τότε δεν αποκλείεται να το έδινε και στο free to go, δεν είναι διαφορετικοί οι κωδικοί. Σήμερα τι μπορεί να δίνει (αν δίνει κάτι) είναι άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ζητάει login δοκιμάστε να κάνετε αυτό, κάνε login  ,αφού συνδεθείς πήγαινε και κάνε εσύ αποσύνδεση από την εφαρμογή και μετά  κάνεις κανονικά login .Το είχα κάνε παλιά και δεν ξανά έχω πρόβλημα 

Edited by Flipflames
Link to comment
Share on other sites

Μία αναφορά σε διπλανό νήμα πριν από δυόμισι χρόνια έλεγε ότι σε q έδινε το εξής
1500 ΛEΠTA & 50SMS ΠPOΣ OΛOYΣ & 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 10€! ΣTEIΛE 95 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ Τότε δεν αποκλείεται να το έδινε και στο free to go, δεν είναι διαφορετικοί οι κωδικοί. Σήμερα τι μπορεί να δίνει (αν δίνει κάτι) είναι άγνωστο.
Αν δοκιμάσεις να στείλεις στο 12410 από νούμερο με χαμηλό υπόλοιπο, θα σου απαντήσει ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο. Άρα κάτι δίνει χωρίς να έχεις λάβει μήνυμα. Τουλάχιστον εγώ αυτό διαπίστωσα.
Link to comment
Share on other sites

Για το tap & get it η λύση για να το καταναλώνει πρώτο είναι όταν βάζουμε κάρτα να ενεργοποιώ πρώτα αυτό και μετά να βάζω το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...