Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα αλλάξει η ενδειξη του logo στο κινητό απο wind σε nova?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Θα αλλάξει η ενδειξη του logo στο κινητό απο wind σε nova?
Λογικά πρέπει

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση σε περίπτωση που ξέρετε. Εδώ και δύο μήνες μετακόμισα και το ίντερνετ από τα δεδομένα της Wind είναι πολύ χάλια μέσα στο νέο σπίτι. Πιάνει σε πολύ λίγα σημεία και γενικά είναι χάλια το ίντερνετ. 

Γνωρίζει κανείς αν η wind έχει τις ίδιες κεραίες με την Cosmote και την Vodafone; Ρωτάω για να δω αν έχει νόημα να αλλάξω εταιρεία ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zoug100 said:

Παιδιά μια ερώτηση σε περίπτωση που ξέρετε. Εδώ και δύο μήνες μετακόμισα και το ίντερνετ από τα δεδομένα της Wind είναι πολύ χάλια μέσα στο νέο σπίτι. Πιάνει σε πολύ λίγα σημεία και γενικά είναι χάλια το ίντερνετ. 

Γνωρίζει κανείς αν η wind έχει τις ίδιες κεραίες με την Cosmote και την Vodafone; Ρωτάω για να δω αν έχει νόημα να αλλάξω εταιρεία ή όχι.

Wind και q παίρνουν από τους ίδιους σταθμούς. Οι άλλοι έχουν δικούς τους. Αλλά πρώτα δοκιμάζεις με κάποιο καρτοκινητό και μετά αλλάζεις δίκτυο.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damianos said:

εύχομαι για λόγους διαφημίσεις και για να γίνει ντόρος γύρω από την νέα νόβα, να βγάλει Super Nova F2G Απεριοριστα Δεδομένα 9,90 και να το κρατήσει μέχρι το Πάσχα 

homepage-unlimited-image-left-v6.png

κατάργηση απεριόριστου πακέτου data
https://techmaniacs.gr/teleytaia-eykairia-gia-aperioristo-internet-sti-kartokiniti-gia-1-mina-sti-wind/

Link to comment
Share on other sites

Η μία κάρτα sim έγινε η αλλαγή. Η δεύτερη έχει το παλιό όνομα μάλλον πάω για αλλαγή.

Welcome NovaF2G 

Screenshot_20230111_080440_One UI Home.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, damianos said:

Η μία κάρτα sim έγινε η αλλαγή. Η δεύτερη έχει το παλιό όνομα μάλλον πάω για αλλαγή.

Welcome NovaF2G 

Screenshot_20230111_080440_One UI Home.jpg

Είναι δωρεάν η αλλαγή sim αν απλώς δεν αλλάζει το όνομα σε NOVA;

Link to comment
Share on other sites

Είναι δωρεάν η αλλαγή sim αν απλώς δεν αλλάζει το όνομα σε NOVA;
Σύμφωνα με τις ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν στο σαιτ ναι.
Link to comment
Share on other sites

δίνει ακόμα με 25 ευρώ όλα απεριόριστα για μετάβαση από f2g σε συμβόλαιο ξέρετε;

Ούτε αυτοί θα ξέρουν.... Πάρτε τηλ και πιέστε αν σας βολεύει το δίκτυο, τόσο απλά


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Με μια επανεκκίνηση που έκανα στο τηλέφωνο μόλις τώρα το λογότυπο άλλαξε σε NOVA. Πριν πατε για αλλαγή κάρτας απλά κάντε πρώτα επανεκκίνηση. 680d6223c7efd6f395dc59b9ccf98ccd.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πλέον στιγμιαία εμφανίζεται το NOVA. Μετά αμέσως WIND GR. Μου θυμίζει κάτι αλχημείες που έκαναν το 2020-2021 και οι 3 πάροχοι (πχ το WINDGREECE2021) που στα παλιά τηλέφωνα δεν φαινόταν αυτό, αλλά το γνωστό WIND GR.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει Telestet το κινητό και δεν είναι πολύ παλιά η κάρτα. Πίσω η κάρτα sim γράφει Wind.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εμφανίστηκε στο poco, αλλά όχι στο ΝΟΚΙΑ. 

Κάτοχος twin sim. 

Στην αναζήτηση δικτύων του NOKIA, δείχνει ότι είναι συνδεδεμένο σε NOVA. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το 15€ πακέτο απεριόριστο για 30 ημέρες εμφανίστηκε ως addon στο νέο site για τα μικρά συμβόλαια της nova. Με αυτό πλέον ως δεδομένο και το γεγονός ότι το μικρότερο πακέτο συμβόλαιο κοστίζει τιμή site 15€ 2gb και 15€ το addon απεριόριστο για 30 ημέρες πάμε στο 30αρι.. Σε καρτοκινητή δεν ξέρω τι να περιμένουμε.. Θα δείξει..

και τιμές για σκέτο mobile internet σε μοντεμ και με κόφτη ταχύτητας ακόμη και στα 45€ 🤣🤣🤣

https://nova.gr/kiniti-tilefonia/simvolaia-kinitis/mobile-internet#package=2

οπότε για να δουμε πως θα παει στο f2g....

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

δεν τους βλέπω ορεξάτους να ανακοινώσουν κάτι τρανταχτό σήμερα ημέρα αλλαγής στο f2g... αναμένω πάντως μεγάλη διαφημιστική καμπάνια σε επίπεδα "όταν λέμε όλοι εννοούμε ΟΛΟΙ" να γίνει χαμός  να γίνει τζερτζελες, να ακούς NovaF2G και να είναι συνώνυμο της οικονομίας κ των παροχών.

listis.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, damianos said:

δεν τους βλέπω ορεξάτους να ανακοινώσουν κάτι τρανταχτό σήμερα ημέρα αλλαγής στο f2g... αναμένω πάντως μεγάλη διαφημιστική καμπάνια σε επίπεδα "όταν λέμε όλοι εννοούμε ΟΛΟΙ" να γίνει χαμός  να γίνει τζερτζελες, να ακούς NovaF2G και να είναι συνώνυμο της οικονομίας κ των παροχών.

listis.jpg

θα δείξει, υπομονή να δούμε τι θα παιχτεί και στην καρτοκινητη.

σε συνδυαστικά και συμβολαια το πιάσαμε το νόημα.

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

πεσαμε ολοι μαζι να δουμε τα προγραμματα και τους ριξαμε...το 524 timeout παει συννεφο στη σελιδα τους

Link to comment
Share on other sites

πηρα να ρωτήσω για την προσφορά 25 ευρώ όλα απεριόριστα ,σε συνεργάτη της wind που είχα κρατήσει το τηλ τον Νοέμβρη .τώρα μου πρότεινε 27 ευρώ με 2 πάγια δώρο (άρα βγαίνει 25 μηνιαίως σε 24μηνο συμβόλαιο ) αλλά πρέπει να το ενώσει με το σταθερό που είναι στης γυναίκας μου το όνομα πράγμα που δεν θέλω.σκέτο μου είπε 33 τον μήνα με 2 πάγια δώρο στα 30,25 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. 33€ τον μήνα και παίρνεις 6€ έκπτωση αν στο ίδιο ΑΦΜ έχεις άλλο κινητό ή σταθερό ή τηλεόραση  

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. 33€ τον μήνα και παίρνεις 6€ έκπτωση αν στο ίδιο ΑΦΜ έχεις άλλο κινητό ή σταθερό ή τηλεόραση  
άρα κακώς τότε είπα όχι...τώρα τα 30 μου φαίνονται αρκετά
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, damianos said:

Ολα έτοιμα εκτος απο τα νέα πακέτα του f2g 

20230111_182752.jpg

Δεν θα αλλαξει κάτι σε αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο θεωρώ στην καρτοκινητή πιστεύω ότι ό,τι ήταν να κάνουν το έχουν κάνει. Επί της ουσίας η αλλαγή ήταν τα απεριόριστα. Το πολύ πολύ να αναπροσαρμόσουν κάποιες παροχές αλλά λίγο-πολύ πιστεύω στις ίδιες τιμές θα κινηθούν όπως και η υπόλοιπη αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ποντάρω και σε επιπλέον αυξήσεις και απο τους 3 εντός του 2023 με κάποιες επιπλέον παροχές όπως πάντα δηλαδή για να δικαιολογούν την αύξηση..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...