Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

32 minutes ago, p_k said:

Άρα μια από τα ίδια, σωστό. 

Δεν είναι ακριβώς έτσι καθώς υπάρχει καρτοκινητή που ωφελήθηκε πραγματικά ο χρήστης απο την μείωση του φόρου κινητής.. Μέχρι πότε θα δείξει.. Αλλά για την ώρα υπάρχει..

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.b3b2b898b18fe79b3e2c8c5df2f16ad9.png

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Tasos19s said:

Στα ελληνικά γράψε 

Τεχνολογικο forum είμαστε όχι δικηγορικό γραφείο 

Ελληνικά είναι. Αν θέλουν κάποιοι να μας επιβάλουν την ελληνική γλώσσα των 1000 λέξεων δεν είμαστε υποχρεωμένοι να το δεχτούμε.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, balkos said:

Ελληνικά είναι. Αν θέλουν κάποιοι να μας επιβάλουν την ελληνική γλώσσα των 1000 λέξεων δεν είμαστε υποχρεωμένοι να το δεχτούμε.

Κι εγώ στο μυαλό μου μπορεί να θέλει η τοπική διάλεκτος του χωριού μου να μιλιέται σε όλη την Ελλάδα αλλά όλοι οι άλλοι είστε υποχρεωμένοι να ξέρετε τι λέω; 

Τωρα μην βγαίνουμε εκτός θέματος 

Ειμαστε σε τεχνολογικό forum και κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να κάθεται να διαβάζει κάτι άλλο εκτός από τα ελληνικά που μαθαίνουμε στο σχολείο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Tasos19s said:

Κι εγώ στο μυαλό μου μπορεί να θέλει η τοπική διάλεκτος του χωριού μου να μιλιέται σε όλη την Ελλάδα αλλά όλοι οι άλλοι είστε υποχρεωμένοι να ξέρετε τι λέω; 

Τωρα μην βγαίνουμε εκτός θέματος 

Ειμαστε σε τεχνολογικό forum και κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να κάθεται να διαβάζει κάτι άλλο εκτός από τα ελληνικά που μαθαίνουμε στο σχολείο 

Δλδ εσένα που δεν κατάλαβες τι είπε σε πείραξε πάρα πολύ ε; 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δλδ εσένα που δεν κατάλαβες τι είπε σε πείραξε πάρα πολύ ε; 

Το θεώρησα εξυπνάδα όχι ότι είχα καμία ιδιαίτερη στεναχώρια τώρα να καταλάβω

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε όλοι εθελοντικά εδώ, γράφουμε και διαβάζουμε όσα νομίζουμε και καταλαβαίνουμε το νόημα που αντέχουμε χωρίς να διαμαρτυρόμαστε χάνοντας το νόημα της συμμετοχής είτε ενεργητικής είτε παθητικής. Υποχρέωση δεν έχει κανείς ούτε να διαβάσει ούτε να γράψει. 

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Τι εννοεί ο ποιητής με το απεριόριστα data προς όλους; Υπάρχουν και αλλά data προς wind πχ;820a1fe9ded997708428d32c9480906f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπα απλά παίρνουμε το προσχέδιο εικόνας από την προσφορά με τα απεριόριστα λεπτά προς όλους και απλά αλλάζουμε τη λέξη λεπτά με τη λέξη data. Et voila...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το πολυκατεχω με τα πακέτα... απ' ότι κατάλαβα για να έχω απεριόριστα λεπτά και δεδομένα για ένα μήνα θα μου στοιχίσει 26.80€ δηλαδή 17.80 η ομιλία συν το συμπληρωματικό πακέτο ίντερνετ με 9.00€. Θα πρέπει δηλαδή να βάλω κάρτα 30€? Θα φτάσει φαντάζομαι.... Σωστά συλλογιεμαι συντεκνοι;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, damierom said:

Επειδή δεν το πολυκατεχω με τα πακέτα... απ' ότι κατάλαβα για να έχω απεριόριστα λεπτά και δεδομένα για ένα μήνα θα μου στοιχίσει 26.80€ δηλαδή 17.80 η ομιλία συν το συμπληρωματικό πακέτο ίντερνετ με 9.00€. Θα πρέπει δηλαδή να βάλω κάρτα 30€? Θα φτάσει φαντάζομαι.... Σωστά συλλογιεμαι συντεκνοι;

Ακριβώς (υπόλοιπο 26,97€) 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mobileras said:

Ακριβώς (υπόλοιπο 26,97€) 

Τελικά σαν να έχω συμβόλαιο είναι! Δεν το είχα σκεφτεί ως τώρα η αλήθεια είναι...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, damierom said:

Τελικά σαν να έχω συμβόλαιο είναι! Δεν το είχα σκεφτεί ως τώρα η αλήθεια είναι...

Αρκεί να έχεις σήμα 

Σε χρήματα συμφέρει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η μεγάλη διαφορά με το συμβόλαιο είναι ότι δεν έχεις υποχρέωση να πληρωνεις 30 κάθε μηνα. Πάντως εαν το συγκρίνουμε με το 20αρικο που δίνει προσφορα στο ινσταγκραμ η wind για απεριόριστη ομιλία και 10gb, συμφέρει το καρτοκινητο. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Η μεγάλη διαφορά με το συμβόλαιο είναι ότι δεν έχεις υποχρέωση να πληρωνεις 30 κάθε μηνα. Πάντως εαν το συγκρίνουμε με το 20αρικο που δίνει προσφορα στο ινσταγκραμ η wind για απεριόριστη ομιλία και 10gb, συμφέρει το καρτοκινητο. 

Δήθεν οι εταιρίες έχουν πρόβλημα ρευστότητας και θέλουν να κάνει ο κόσμος συμβόλαια αλλά τα καρτοκινητά τους είναι πιο δελεαστικά άμα το ψάξει κανείς 

Απορω 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2022 at 12:50 ΜΜ, looneygirl said:

Να ρωτήσω κάτι; Τι εννοεί ο ποιητής με το απεριόριστα data προς όλους; Υπάρχουν και αλλά data προς wind πχ;820a1fe9ded997708428d32c9480906f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπορεί αργότερα να δώσει και απεριόριστο χρόνο ομιλίας σε όλα τα URL 😉

Link to comment
Share on other sites

Bλέπω σε ένα παλιό ποστ εδώ στο φόρουμ ότι η wind επιτρέπει τηλεφωνική συνδιάσκεψη και στα καρτοκινητά της, δηλαδή να μιλάνε ταυτόχρονα τηλεφωνικά πάνω απο 2 άτομα. Επειδή το λινκ που γράφει εκεί και παραπέμπει στο site της wind είναι νεκρό, γνωρίζει κάποιος πως γίνεται και αν ισχύει ακόμη εν έτει 2022?

 

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, bbbb said:

Bλέπω σε ένα παλιό ποστ εδώ στο φόρουμ ότι η wind επιτρέπει τηλεφωνική συνδιάσκεψη και στα καρτοκινητά της, δηλαδή να μιλάνε ταυτόχρονα τηλεφωνικά πάνω απο 2 άτομα. Επειδή το λινκ που γράφει εκεί και παραπέμπει στο site της wind είναι νεκρό, γνωρίζει κάποιος πως γίνεται και αν ισχύει ακόμη εν έτει 2022?

 

Αρχές 2022 , καθώς κάθε 16 μήνες της βάζω κάρτα και δε ξέρω για Νοέμβρη, ίσχυε: Καλούσα ακόμα και άλλα 5 extra νούμερα στην ίδια κλήση και μίλαγαν όλα μαζί ταυτόχρονα. Εννοείται ότι η χρέωση ήταν επί τον αριθμό των καλούμενων.

Στις άλλες εταιρίες δεν είναι δυντή η τηλεφωνική συνδιάσκεψη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχές 2022 , καθώς κάθε 16 μήνες της βάζω κάρτα και δε ξέρω για Νοέμβρη, ίσχυε: Καλούσα ακόμα και άλλα 5 extra νούμερα στην ίδια κλήση και μίλαγαν όλα μαζί ταυτόχρονα. Εννοείται ότι η χρέωση ήταν επί τον αριθμό των καλούμενων.
Στις άλλες εταιρίες δεν είναι δυντή η τηλεφωνική συνδιάσκεψη.
Μάλιστα. Προσπαθώ να το κάνω αλλά δεν.. καλώ τον 1ο, κάνω προσθήκη κλήσης και μετά παταω συγχώνευση αλλά πετάει σφάλμα
Link to comment
Share on other sites

Ρωτα την τεχνικη υποστήριξη,κατι θυμάμαι με επιφυλαξη οτι έπρεπε να ζητήσεις ενεργοποίηση της υπηρεσίας απο καποια ημερομηνία κι έπειτα. Καλείς 13700 χωρίς χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kmpatra said:

Ρωτα την τεχνικη υποστήριξη,κατι θυμάμαι με επιφυλαξη οτι έπρεπε να ζητήσεις ενεργοποίηση της υπηρεσίας απο καποια ημερομηνία κι έπειτα. Καλείς 13700 χωρίς χρέωση.

Να αυτό θα ήθελα να αποφύγω. Τηλεφώνησα και επί ένα τέταρτο με συνέδεαν μεταξύ 13700 και 13800 και κανείς δεν είχε ιδέα τι και πως.. Ακρη δεν βγήκε.. Η ασχετοσύνη σε όλο της το μεγαλείο..

ολα οκ τελικά!! Με 2η προσπάθεια έγινε η δουλειά. Φοβερή φάση αυτό και ειδικά τώρα με τα απεριόριστα!

 

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά μεσω της φόρμας τοτε... Θα κοιταξω προς το απόγευμα μηπως βρω την σχετική ανακοίνωση.

Υ.Γ. κοιτα λιγο τα πμ σου κατι σου έστειλα προ ημερών

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το χάλι να στο κάνουν μετατροπή μόνο μέσω site πρέπει  να λήξει. Το έχουν παρακάνει 

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kmpatra said:

Αναγκαστικά μεσω της φόρμας τοτε... Θα κοιταξω προς το απόγευμα μηπως βρω την σχετική ανακοίνωση.

Υ.Γ. κοιτα λιγο τα πμ σου κατι σου έστειλα προ ημερών

Σε ευχαριστώ όλα οκ! Ενεργοποιήθηκε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

για πείτε ρε παιδιά γίνεται να ενεργοποιήσουμε conference call και πως έγινε τελικά;δωρεάν είναι;
EDIT τώρα με true phone dialer έγινε κανονικά η μίξη 2 κλήσεων χωρίς να κάνω κάτι!



Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...