Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά τα 1000 λεπτά και το απεριόριστο ίντερνετ έσωσαν παράταση σε όλους η μόνο στον Grave digger;;

+Μιλάω για την προσωπική προσφορά με τα 5 ευρω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τι sms στείλατε και που όσοι είχατε προσωπική προσφορά απεριόριστα δεδομένα και 1000' με 5€;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει κάρτα,  η αν έχει κάρτα κάτω των 2 ευρώ, και τελειώνει το μηνιαίο πακέτο ίντερνετ, μπορεί να σε χρεώσει το daily internet με 2 ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HEO said:

Τελικά τα 1000 λεπτά και το απεριόριστο ίντερνετ έσωσαν παράταση σε όλους η μόνο στον Grave digger;;

+Μιλάω για την προσωπική προσφορά με τα 5 ευρω

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


 

Προσοχή ότι όποιος το απαντήσει , θα πρέπει το υπόλοιπο των ευρώ στην κάρτα του τη στιγμή της ενεργοποίησης αυτής της προσφοράς με 5Ε να λήγει το αργότερο 29 μέρες από τώρα (τη στιγμή ενεργοποίησης).

Πχ εάν το ενεργοποιήσει τώρα (7/7), θα πρέπει το υπόλοιπό του να λήγει το πολύ ως 5/8 και να μας πει αν αυτό το τελευταίο παρατάθηκε, δλδ η λήξη του υπολοίπου του από πχ 20/7 να πήγε 6/8.

Για να μη μπερδευτούμε , γιατί ο/η loomeygirl μόλις έβαλε κάρτα και δεν έχει νόημα το ερώτημα που έθεσες.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Για να έρχονται οι προσφορές πρέπει να είναι στο ΝΑΙ και τα δύο στις ρυθμίσεις επικοινωνίας; Επειδή είμαι φρέσκος στο δίκτυο συμπλήρωσα το 24ώρο. Πώς θα έχω συχνά προσωπικές προσφορές;; Ευχαριστώ! 

Ναι και στα δύο;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, CoyoteD said:

Ναι και στα δύο;;;

Εγώ λαμβανα προσφορές τόσο καιρό με ΝΑΙ στο πρώτο και ΟΧΙ στο δεύτερο. Αν καταλαβαίνω καλά, το δεύτερο είναι για να μπορεί να σε καλεί ο καθένας για διαφημιστικούς λόγους, κάτι που δεν θα ήθελα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, geoponer said:

Εγώ λαμβανα προσφορές τόσο καιρό με ΝΑΙ στο πρώτο και ΟΧΙ στο δεύτερο. Αν καταλαβαίνω καλά, το δεύτερο είναι για να μπορεί να σε καλεί ο καθένας για διαφημιστικούς λόγους, κάτι που δεν θα ήθελα.

Ακριβώς έτσι έχουν τα πράγματα, ναι στο πρώτο και όχι στο δεύτερο.

Βέβαια και με αυτές τις ρυθμίσεις, δεν είναι απολύτως βέβαιο ότι θα λαμβάνει προσωποποιημένες προσφορές ο συνδρομητής, η σωστή ρύθμιση, όμως, αυτή είναι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση για f2go που δεν χρησιμοποιώ καθόλου. Κρατώ απλά τον αριθμό και τον ταΐζω γιατί τον χρησιμοποιώ σε e-banking, e-gov κτλ. Από τους πρώτους αριθμούς τις telestet. Έστω να χρησιμοποιήσω με data το υπόλοιπο ή να πληρώνω έστω μια συνδρομή με το λιγότερο δυνατόν ποσό. Σε κάθε ανανέωση δεν μου δίνουν ούτε ένα λεπτό ομιλίας. Απλά είναι κοροϊδία. Έβαζα κάθε χρόνο, μετά εξάμηνο, μετά τρίμηνο και τώρα δίμηνο και αυξάνουν και το ελάχιστο ποσό.

Δεν θέλω να τα χαρίσω αλλά ούτε και να χάσω τον αριθμό. Μπορώ να περιμένω όταν αλλάξουν και τους όρους να ζητήσω πίσω τα χρήματα.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vox said:

Πρόταση για f2go που δεν χρησιμοποιώ καθόλου. Κρατώ απλά τον αριθμό και τον ταΐζω γιατί τον χρησιμοποιώ σε e-banking, e-gov κτλ. Από τους πρώτους αριθμούς τις telestet. Έστω να χρησιμοποιήσω με data το υπόλοιπο ή να πληρώνω έστω μια συνδρομή με το λιγότερο δυνατόν ποσό. Σε κάθε ανανέωση δεν μου δίνουν ούτε ένα λεπτό ομιλίας. Απλά είναι κοροϊδία. Έβαζα κάθε χρόνο, μετά εξάμηνο, μετά τρίμηνο και τώρα δίμηνο και αυξάνουν και το ελάχιστο ποσό.

Δεν θέλω να τα χαρίσω αλλά ούτε και να χάσω τον αριθμό. Μπορώ να περιμένω όταν αλλάξουν και τους όρους να ζητήσω πίσω τα χρήματα.

spacer.png

Γιατί δεν το κάνεις Q που στην τελική ακόμα σου δίνει 13 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Γιατί δεν το κάνεις Q που στην τελική ακόμα σου δίνει 13 μήνες;

Θα χαθεί το υπόλοιπο αν το κάνει. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αρχίσει να χρησιμοποιεί τον αριθμό αν θέλει. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επιλογή Α) καταναλώνει το υπόλοιπο σε πακετα ομιλίας/ιντερνετ και μετά φορητότητα σε κιου. 

Επιλογή Β) στέλνει σμσ στο χαμόγελο του παιδιου (δωρεά) 

Επιλογή Γ) στέλνει σμσ σε τηλεοπτικούς διαγωνισμους

Επιλογή Δ) ψάχνει στις ανακοινώσεις της γουιντ για αλλαγή σε χρεώσεις και όρους του f2g και κάνει καταγγελία να παρει πισω τα χρήματα. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Επιλογή Α) καταναλώνει το υπόλοιπο σε πακετα ομιλίας/ιντερνετ και μετά φορητότητα σε κιου. 

Επιλογή Β) στέλνει σμσ στο χαμόγελο του παιδιου (δωρεά) 

Επιλογή Γ) στέλνει σμσ σε τηλεοπτικούς διαγωνισμους

Επιλογή Δ) ψάχνει στις ανακοινώσεις της γουιντ για αλλαγή σε χρεώσεις και όρους του f2g και κάνει καταγγελία να παρει πισω τα χρήματα. 

Νομίζω το Α είναι το πιο λογικο..

Φαντάζεσαι ν πάρει μέρος σε κάναν διαγωνισμό της wind και να του διπλασιάσουν το υπόλοιπο; 🤣🤣🤣

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήταν κι άσχημα. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν ο κυριος του αριθμός είναι συμβόλαιο, τσάμπα θα πληρωνει το παγιο. Ας συντηρησει το υπόλοιπο και όταν λήξει το συμβόλαιο ας το κάνει κιου και μετά να τρώει από το f2g. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, το χρηματικό υπόλοιπο που έχω λήγει στις 26.07, αν αγοράσω το πακέτο Unlimited Talk Plus θα μεταφερθεί η λήξη του χρηματικού υπολοίπου που θα μείνει ;

 

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση για f2go που δεν χρησιμοποιώ καθόλου. Κρατώ απλά τον αριθμό και τον ταΐζω γιατί τον χρησιμοποιώ σε e-banking, e-gov κτλ. Από τους πρώτους αριθμούς τις telestet. Έστω να χρησιμοποιήσω με data το υπόλοιπο ή να πληρώνω έστω μια συνδρομή με το λιγότερο δυνατόν ποσό. Σε κάθε ανανέωση δεν μου δίνουν ούτε ένα λεπτό ομιλίας. Απλά είναι κοροϊδία. Έβαζα κάθε χρόνο, μετά εξάμηνο, μετά τρίμηνο και τώρα δίμηνο και αυξάνουν και το ελάχιστο ποσό.
Δεν θέλω να τα χαρίσω αλλά ούτε και να χάσω τον αριθμό. Μπορώ να περιμένω όταν αλλάξουν και τους όρους να ζητήσω πίσω τα χρήματα.
f2go.jpg
Βεβαίως και μπορείς να τα πάρεις τα χρήματα

αλλά πρέπει να είσαι προσεκτικός, διότι αν το πακέτο που τροποποιήθηκε ΔΕΝ το έχεις ενεργοποιήσει ποτέ δεν θα τα πάρεις τα λεφτά....(συμβουλή το ενεργοποιεεις την ημέρα που βγαίνει η ανακοίνωση και περιμένεις 10-15 μέρες) μετά τους ρωτάς στην φόρμα αν δικαίουσε να πάρεις τα χρήματα σου

Τώρα αν ανεβάσουν την κάρτα στα 15 ευρώ (που θα γίνει σίγουρα) θα είναι μια ευκαιρία να την κοπανησεις :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Vox said:

Πρόταση για f2go που δεν χρησιμοποιώ καθόλου. Κρατώ απλά τον αριθμό και τον ταΐζω γιατί τον χρησιμοποιώ σε e-banking, e-gov κτλ. Από τους πρώτους αριθμούς τις telestet. Έστω να χρησιμοποιήσω με data το υπόλοιπο ή να πληρώνω έστω μια συνδρομή με το λιγότερο δυνατόν ποσό. Σε κάθε ανανέωση δεν μου δίνουν ούτε ένα λεπτό ομιλίας. Απλά είναι κοροϊδία. Έβαζα κάθε χρόνο, μετά εξάμηνο, μετά τρίμηνο και τώρα δίμηνο και αυξάνουν και το ελάχιστο ποσό.

Δεν θέλω να τα χαρίσω αλλά ούτε και να χάσω τον αριθμό. Μπορώ να περιμένω όταν αλλάξουν και τους όρους να ζητήσω πίσω τα χρήματα.

spacer.png

Να ζητησεις το ποσο credits σε ευρω που εχεις, το βλεπω αδυνατον απο δω και περα. Πχ δε βλεπω να πηγαινει min καρτα 15Ε ουτε το 2023, οσο και οντως ετσι να παραμεινει 10Ε min στην πρασινη για ποκυ καιρο ακομη. Επρεπε να το ειχες ζητησει, καταγγελοντας τη συμβαση οταν τον Μαρτη πηγε στα 12Ε.

Το μονο πιθανο που θα ωφελησει κι εμας στο forum, καθε λιγο πριν τη ληξη υπολοιπου σου πχ τωρα ξεκινωντας αρχες Αυγουστου να ενεργοποιεις ενα πακετα , παιρνοντας τα σβαρνα, να μας λες και εαν με την ενεργοποιηση καθενος, και ποιου πακετου ακριβως, δινει παραταση υπολοιπου αλλες 30 μερες απο τη στιγμη της ενεργοποιησης.

Πχ παρε σβαρνα απο αρχες Αυγουστου τα πακετα data που εχεις διαθεσιμα, και εαν καποιο δινει παραταση υπολοιπου πες μας ποιο ειναι αυτο. Και ξανα αρχες Σεπτεμβρη κλπ αρχες καθε μηνα.

Να μας πεις εαν του χρονου το Σεπτεμβρη σου πει τιποτα για απωλεια της κατοχης σου απο την sim, που δε νομιζω. Και ετσι θα ροκανιζεις σιγα σιγα το υπολοιπο σου, χωρις να βαλεις καμια καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά για ενημέρωση

είχα πολύ μεγαλύτερα υπόλοιπα σε κάποια νούμερα (από ότι έχει ο φίλος) και τα λεφτά τα έδωσαν όταν καταγγειλα την σύμβαση

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Άρα μπορεί να τα πάρει πίσω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απλά παρτα πίσω με οποιοδήποτε τρόπο. Κανένας λόγος να αφήνεις υπόλοιπο αυτές τις εποχές σε εταιρείες που δεν ανταποδιδουν τπτ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...