Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, Vasileios said:

Ναι μια χαρά είναι οι κάρτες εξωτερικού για να μιλάς. 

Αλλά αν θέλει να σε πάρει κάπιος Έλληνας τηλέφωνο θα πληρώνει 0,25 το λεπτό και μάλλον δεν θα σε πάρει.

Εκτός εάν έχουν κιου σταρ ή CU unlimited πακετα, τα οποία μπορουν να κάνουν κλήσεις σε βουλγαρικό νουμερα. Το κιου σταρ γράφει Βουλγαρία και το CU γράφει Ευρωπαϊκή Ένωση

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mobileras said:

Εκτός εάν έχουν κιου σταρ ή CU unlimited πακετα, τα οποία μπορουν να κάνουν κλήσεις σε βουλγαρικό νουμερα. Το κιου σταρ γράφει Βουλγαρία και το CU γράφει Ευρωπαϊκή Ένωση

To CU δεν γράφει "προς"     απλά γράφει "στην"    

 

  • Το πακέτο ισχύει για χρήση στην Ευρωπαϊκή Ένωση.
Link to comment
Share on other sites

μου εμφανισε 3 πακετα special για πρωτη φορα.

με 10.60€ το ενα δινει 1000' προς ολους κ απεριοριστα data κ το αλλο απεριοριστη ομιλια και 4GB 1000sms

καποιος που να εχει βαλει special ας μας πει αν δινουν επεκταση υπολοιπου 1 μηνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dkostas said:

μου εμφανισε 3 πακετα special για πρωτη φορα.

με 10.60€ το ενα δινει 1000' προς ολους κ απεριοριστα data κ το αλλο απεριοριστη ομιλια και 4GB 1000sms

καποιος που να εχει βαλει special ας μας πει αν δινουν επεκταση υπολοιπου 1 μηνα.

Έχεις προνομιακό/φοιτητικό;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aektzhs 1 said:

Έχεις προνομιακό/φοιτητικό;

οχι ειναι παλιο το νουμερο δεν ειχε ποτε special

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, dkostas said:

μου εμφανισε 3 πακετα special για πρωτη φορα.

με 10.60€ το ενα δινει 1000' προς ολους κ απεριοριστα data κ το αλλο απεριοριστη ομιλια και 4GB 1000sms

καποιος που να εχει βαλει special ας μας πει αν δινουν επεκταση υπολοιπου 1 μηνα.

Νέα ενεργοποίηση του αριθμού;

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2022 at 2:23 ΜΜ, HEO said:

Φιλική συμβουλή κάνε ότι έκανα

Πήγαινε τον πατέρα σου στον βάτραχο

Με 3 ευρώ 60 (+60 της ζύγες εβδομάδες) λεπτά ομιλίας χρέωση ανά δευτερόλεπτο και rollover

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Γενικά μιλάω φίλε μου. Τόσα χρόνια στο forum έχω μάθει τα βασικά. Στο frog τον έχω εδώ και χρόνια. Με 12€ 3 μήνες και έχει μαζέψει 5000 λεπτά. Απλά το frog είναι ειδική περίπτωση και όχι ο κανόνας. Πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις για τους ψαγμένους αλλά δεν θα είναι ο κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Μου έχει έρθει το δωράκι πάνω δεξιά 

Απεριόριστα data για 30 ημέρες μόνο 5 ευρώ.

 

Ξέρετε εάν παίρνει παράταση το χρηματικό υπόλοιπο???

Link to comment
Share on other sites




Γενικά μιλάω φίλε μου. Τόσα χρόνια στο forum έχω μάθει τα βασικά. Στο frog τον έχω εδώ και χρόνια. Με 12€ 3 μήνες και έχει μαζέψει 5000 λεπτά. Απλά το frog είναι ειδική περίπτωση και όχι ο κανόνας. Πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις για τους ψαγμένους αλλά δεν θα είναι ο κανόνας.


Δυστυχώς μόνο ειδικές περιπτώσεις στην Ελλάδα, φθηνή επικοινωνία δεν υπάρχει



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, damianos said:

Καλησπέρα σε όλους.

Μου έχει έρθει το δωράκι πάνω δεξιά 

Απεριόριστα data για 30 ημέρες μόνο 5 ευρώ.

 

Ξέρετε εάν παίρνει παράταση το χρηματικό υπόλοιπο???

Μπα όχι, αν λήγει στο ενδιάμεσο λογικά θα πρέπει να βάλεις κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι δεν θα δώσει δωρεάν data για το τριήμερο όπως οι υπόλοιπες εταιρίες;; Μη πέσουν έξω στα έσοδα🤨😏

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chrischal1908 said:

Να υποθέσω ότι δεν θα δώσει δωρεάν data για το τριήμερο όπως οι υπόλοιπες εταιρίες;; Μη πέσουν έξω στα έσοδα🤨😏

Δεν βγαίνω μάναμ! Η κιου άφησε το καουνταουν να λήξει τη Δευτέρα αντί για άυριο, τεράστιο δώρο (αξίας 5,50€) 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mobileras said:

Δεν βγαίνω μάναμ! Η κιου άφησε το καουνταουν να λήξει τη Δευτέρα αντί για άυριο, τεράστιο δώρο (αξίας 5,50€) 

Απορώ πώς γίνεται να μην ακολουθεί τον ανταγωνισμό. Εγώ που θέλω να κάνω φορητότητα για εδώ τέλος του μήνα με βάζει σε σκέψεις με αυτή την πολιτική. Δεν θέλει νέους πελάτες;;

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Απορώ πώς γίνεται να μην ακολουθεί τον ανταγωνισμό. Εγώ που θέλω να κάνω φορητότητα για εδώ τέλος του μήνα με βάζει σε σκέψεις με αυτή την πολιτική. Δεν θέλει νέους πελάτες;;

Η αλήθεια είναι ότι δίνει σπάνια διάφορα δωρεάν δώρα. Νομίζω πως η τελευταία φορά που έδωσε κάτι για όλους ήταν τα Χριστούγεννα. Ήταν απεριόριστα δεδομένα και έχω την εντύπωση ότι είχαν διάρκεια 2 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, damianos said:

Καλησπέρα σε όλους.

Μου έχει έρθει το δωράκι πάνω δεξιά 

Απεριόριστα data για 30 ημέρες μόνο 5 ευρώ.

 

Ξέρετε εάν παίρνει παράταση το χρηματικό υπόλοιπο???

οχι δεν δινει παραταση, το εβαλα χτες για 2ο συνεχομενο μηνα γιατι εληγε κ μου ηρθε παλι σημερα το ιδιο οποτε θα βγαλουμε καλοκαιρι ετσι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στη Wind στο f2go, για Summer Unlimited data month με 9,90Ε (όπως όλες οι άλλες εταιρίες) πρέπει να ενεργοποιήσουμε πιο πριν το Unlimited Talk Max (20E κάρτα) ή το Plus (15Ε κάρτα)? Διατηρεί την απαραίτητη προϋπόθεση προηγούμενου πακέτου προκειμένου να βάλει κανείς το unlimited data στο f2go η Wind?

 

Εκτός από την προσωποποιημενη προσφορά με 5Ε που μόνο 1 φορά μπορεί να ενεργοποιηθεί όλο το καλοκαίρι και είναι "μαύρο πρόβατο" ή όσοι έχουν το Special Summer για 1000΄ προς όλους και unlimited data με 12Ε κάρτα, δεν υπάρχει απλά πακέτο για απεριόριστα δεδομένα με 9,90Ε χωρίς προϋπόθεση ενεργοποίησης προηγούμενου πακέτου εδώ;

Για να μην βλέπω ερωτήματα στο topic, μάλλον θα πάει άπατη η Wind στο απεριόριστό της φέτος το καλοκαίρι. Ελάχιστοι θα το ενεργοποιήσουν: Αυτοί που έχουν "εγκλωβιστεί" στη Wind και δε μπορούν να διακρίνουν εναλλακτικές εδώ και χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Pppe said:

Τελικά στη Wind στο f2go, για Summer Unlimited data month με 9,90Ε (όπως όλες οι άλλες εταιρίες) πρέπει να ενεργοποιήσουμε πιο πριν το Unlimited Talk Max (20E κάρτα) ή το Plus (15Ε κάρτα)? Διατηρεί την απαραίτητη προϋπόθεση προηγούμενου πακέτου προκειμένου να βάλει κανείς το unlimited data στο f2go η Wind?

 

Εκτός από την προσωποποιημενη προσφορά με 5Ε που μόνο 1 φορά μπορεί να ενεργοποιηθεί όλο το καλοκαίρι και είναι "μαύρο πρόβατο" ή όσοι έχουν το Special Summer για 1000΄ προς όλους και unlimited data με 12Ε κάρτα, δεν υπάρχει απλά πακέτο για απεριόριστα δεδομένα με 9,90Ε χωρίς προϋπόθεση ενεργοποίησης προηγούμενου πακέτου εδώ;

Για να μην βλέπω ερωτήματα στο topic, μάλλον θα πάει άπατη η Wind στο απεριόριστό της φέτος το καλοκαίρι. Ελάχιστοι θα το ενεργοποιήσουν: Αυτοί που έχουν "εγκλωβιστεί" στη Wind και δε μπορούν να διακρίνουν εναλλακτικές εδώ και χρόνια.

Το summer promo είτε είναι με 9.90€ είτε με 5€ ΔΕΝ προϋποθέτει ενεργοποίηση κάποιου άλλου πακέτου 

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει πραγματικα ενεργοποιησει απο το app το summer unlimited data month με 9,9Ε χωρις πιο πριν να εχει βαλει το plus η το max, ας μας το πει. Γιατι αλλα βλεπω στο συμβολο δυνατοτητας του unlimited με 9,9Ε στο app. Δε μιλαω για προσωποποιημενες προσφορες offer.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω βάλει, δεν απαιτείται ενεργοποίηση άλλου πακέτου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι ξεκαθαρο και στις λεπτομέρειες του πακετου στο site

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/details/#/?bundleurl=unlimited-data-month

αν υπηρχε τετοια προυποθεση θα το εγραφε

Link to comment
Share on other sites

3 φορές έχω γράψει στην εξυπηρέτηση πελατών μέσω του chat για τα MB που δε μπορώ να καταναλώσω 

Στην εφαρμογή βλέπω ότι καταναλώνονται πρωτα αυτά που λήγουν δεύτερα...

 

Δεν μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν...

εχουν περάσει 2 βδομάδες

Μετά σου λεει φταίει αυτός που κάνει καταγγελία

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...