Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό υποψιάζομαι. Ανανεώνω ίσα για να μη χάσω το υπόλοιπο που έχω στην κάρτα και έχω κόψει και τις ενεργοποιήσεις πακέτων από τότε που κόψανε τα More. Λόγω τηλεεργασίας αυτό το διάστημα τη βγάζω με τα πακέτα Log & Win, αφού κάνω από το σταθερό όποιες κλήσεις χρειάζομαι.
Δεν ισχύει το παραπάνω, τα δωράκια έρχονται σε τυχαία σειρά από δική μου εμπειρία

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά όταν έχω να βάλω καιρό στέλνει καλές προσφορές για δεδομένα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, HEO said:

Δεν ισχύει το παραπάνω, τα δωράκια έρχονται σε τυχαία σειρά από δική μου εμπειρία

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Και εγώ την προσωπική μου εμπειρία έγραψα. Όσο ποιο πολύ καθυστερώ να ανανεώσω τόσο ποιο πολλά και καλύτερα δωράκια ερχονται

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την προσωπική μου εμπειρία έγραψα. Όσο ποιο πολύ καθυστερώ να ανανεώσω τόσο ποιο πολλά και καλύτερα δωράκια ερχονται
Ναι βέβαια κουβέντα κάνουμε και ανταλλάζουμε απόψεις :)

Όπως έχω πει έχω ένα νούμερο στην wind που το ανανεώνω μια φορά τον χρόνο, δωράκια έρχονται κανονικά όχι πάντα αλλά έρχονται ακόμα και ληγμένο που είναι ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΩΡΆΚΙΑ ομιλίας

η αδερφή μου ανανεώνει κανονικά, δωράκια έρχονται

Στην μάνα μου ροκανιζα με more δωράκια ερχόντουσαν (τώρα βέβαια πήρα τα λεφτά και την έστειλα στο βατράχι)

Το άλλο μου νούμερο επίσης ροκανιζα υπόλοιπο με more και είχε δωράκια (τώρα ρευστοποίηση και έγινε cu να συντηρείτε με cashback)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HEO said:

Ναι βέβαια κουβέντα κάνουμε και ανταλλάζουμε απόψεις 🙂

Όπως έχω πει έχω ένα νούμερο στην wind που το ανανεώνω μια φορά τον χρόνο, δωράκια έρχονται κανονικά όχι πάντα αλλά έρχονται ακόμα και ληγμένο που είναι ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΩΡΆΚΙΑ ομιλίας

η αδερφή μου ανανεώνει κανονικά, δωράκια έρχονται

Στην μάνα μου ροκανιζα με more δωράκια ερχόντουσαν (τώρα βέβαια πήρα τα λεφτά και την έστειλα στο βατράχι)

Το άλλο μου νούμερο επίσης ροκανιζα υπόλοιπο με more και είχε δωράκια (τώρα ρευστοποίηση και έγινε cu να συντηρείτε με cashback)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Σίγουρα ανταλλάσουμε απόψεις και λέει ο καθένας την εμπειρία του. Αλλά άβυσσος η wind όπως πάντα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα αλλάξουν πολλά και προς το καλύτερο με την πρόσφατη εξαγορά της Wind. Αυτό όμως που δε θα αλλάξει (τουλάχιστον σύντομα) είναι η τοποθέτηση κεραιών σε μη κεντρικά σημεία πόλεων πολλώ δε μάλλον σε χωριά η κωμοπόλεις. Στη Ν. Ραιδεστό Θέρμης π.χ. που μένω με μέγιστη ταχύτητα 4-6Mbps πιστεύω θα περιμένω ίσως και χρόνια για να αλλάξει κάτι. Θα δώσουν προτεραιότητα σε μεγάλα αστικά κέντρα. Είμαι σίγουρος γι αυτό....και στενοχωρημένος φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:



Στην μάνα μου ροκανιζα με more δωράκια ερχόντουσαν (τώρα βέβαια πήρα τα λεφτά και την έστειλα στο βατράχι)

Το άλλο μου νούμερο επίσης ροκανιζα υπόλοιπο με more και είχε δωράκια (τώρα ρευστοποίηση και έγινε cu να συντηρείτε με cashback)


 

Αυτό λίγο μπορείς να μου το εξηγήσεις δηλ.  αν το κατάλαβα καλά είχε ένα ποσό και το έκανες μεταφορά σε άλλο νούμερο;

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λίγο μπορείς να μου το εξηγήσεις δηλ.  αν το κατάλαβα καλά είχε ένα ποσό και το έκανες μεταφορά σε άλλο νούμερο;
Όχι και στις δύο περιπτώσεις καταγγειλα την σύμβαση και ζήτησα τα αντίστοιχα ποσά να πιστωθούν στον τραπεζικό μου λογαριασμό, πράγμα που έγινε.

Μετά έκανα αίτηση φορητότητας στην voda στο δικό μου και της μάνας μου το πέταξα στα σκουπίδια και της έδωσα ενά παλιό wu που είχα και το οποίο το έκανα frog.

Σημείωση: της μάνας μου ήταν στο όνομα μου

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA! UNLIMITED DATA ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 5€! ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYF2G https://wn.gr/f2gcampn MEXPI KAI 8/6! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ wn.gr/epik

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που με ρώτησε και δε βρίσκω το μνμ. 
Έκανα ανανέωση 12€ Έχοντας 0.39 λεπτά και τώρα έχει 11€

EAE06062-096C-4EFB-97BE-EC8592C6EC2D.jpeg

74B11E9F-7D6B-4FD4-BC6E-6C76B90098EE.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά. Τόσα πρέπει να έχει.

12÷1,10 μείον 0, 30 + 0,39 μας κάνει 11€.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, hercoulis said:

Για κάποιον που με ρώτησε και δε βρίσκω το μνμ. 
Έκανα ανανέωση 12€ Έχοντας 0.39 λεπτά και τώρα έχει 11€

EAE06062-096C-4EFB-97BE-EC8592C6EC2D.jpeg

74B11E9F-7D6B-4FD4-BC6E-6C76B90098EE.jpeg

Για πάντα και μια στα πακέτα, να δούμε τι έχει μήπως κάνουμε καμιά φορητότητα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική προσφορά σε αριθμό που ανανεώνω χωρίς να ενεργοποιώ πακέτο (παίρνει τα 120 κάθε μήνα λόγω συνδυασμού με σταθερό).

Αρχικά, δεν εμφανίζεται στο app όποτε ενεργοποιείται μόνο με μήνυμα. Επίσης, αυτό το "για 12 μήνες" με προβληματίζει... Σημαίνει αραγε αυτόματη ενεργοποίηση κάθε μήνα για 12 μήνες εαν το ενεργοποίησω μια φορά; Έχει τύχει σε κανέναν άλλον;

IMG_20220513_230349.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λες ? χαχα, δε νομίζω...

Για 12 μήνες σου δίνουν αυτή την προσφορά μετά θα σου κοστίζει 13,3

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrischal1908 said:

Για πάντα και μια στα πακέτα, να δούμε τι έχει μήπως κάνουμε καμιά φορητότητα.

Ομιλία 

 

65546F3E-D2E3-4AF6-8047-9F5F8989265A.jpeg

4CD55004-66FC-4C0F-BB0B-E4BA54ED6E9E.jpeg

64103E48-04C7-456D-B825-8DD07779586C.jpeg

F3B72916-FE98-4DE8-B8ED-2B81EE0B2EC9.jpeg

43642223-374E-4A95-8EE5-3EB8D94241B7.jpeg

6EB352B0-CCEC-4CD4-BFED-4F1F6705F180.jpeg


 

*** Υποτιθέμενη φθηνή ομιλία. 
Με το blender έχεις και internet. ***

E99E30E2-0A4B-4166-A524-54E18DEC2052.jpeg

35F61D3B-0EA8-48B8-B408-B584DF56220D.jpeg

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, hercoulis said:

Data

 

20B4D7C6-54D2-4748-82BB-E55AC40808B4.jpeg

CD9D117E-9EAF-4785-84D4-EA511FDBB7C6.jpeg

0AD19FF6-47F2-4395-B95E-62CD63E0F4F4.jpeg

E644D4B6-8482-46D2-AC27-94BA20D67310.jpeg

654A45F2-5153-429F-8104-1BE01B70160C.jpeg

Ειδικά πακέτα δεν έχει; Πχ τα SPECIAL με μειωμένες τιμές που κατά καιρούς ανεβάζουν εδώ συνδρομητές. Ακριβούλα! Δεν με θέλει για πελάτη της!😉

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

Έδωσε κάτι προσφορές, 1,5 γιγα ίντερνετ ή 4 για 1 εβδομάδα. Αλλά δε θα το παίζει κορώνα γράμματα κάποιος αν θα δώσει ή δε θα δώσει.

Το μόνο νορμάλ πακέτο το blender βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, hercoulis said:

Έδωσε κάτι προσφορές, 1,5 γιγα ίντερνετ ή 4 για 1 εβδομάδα. Αλλά δε θα το παίζει κορώνα γράμματα κάποιος αν θα δώσει ή δε θα δώσει.

Το μόνο νορμάλ πακέτο το blender βλέπω. 

Κι εγώ στο blender έχω καταλήξει, ισορροπία ανάμεσα σε χρόνο ομιλίας και δεδομένα. Είναι το ένα από τα δύο φθηνά πακέτα που έχουν απομείνει στα €10,40 - από Ιούνιο στα €10,60 αν θυμάμαι καλά.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, geoponer said:

Κι εγώ στο blender έχω καταλήξει, ισορροπία ανάμεσα σε χρόνο ομιλίας και δεδομένα. Είναι το ένα από τα δύο φθηνά πακέτα που έχουν απομείνει στα €10,40 - από Ιούνιο στα €10,60 αν θυμάμαι καλά.

Θεωρώ ότι το πακέτο στα 600' +60sms + 600mb βγαίνει πιο φθηνό αναλογικά με το blender και ειδικά όταν γίνει 800'+ 80sms+800mb εκεί τότε ξεκάθαρα θα είναι καλύτερο από το blender.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, hercoulis said:

Λες ? χαχα, δε νομίζω...

Για 12 μήνες σου δίνουν αυτή την προσφορά μετά θα σου κοστίζει 13,3

Έπειτα από επικοινωνία με το τσατ, τα πράγματα είναι όπως τα λες. Μου είπαν ότι για κάποιο λόγο δεν εμφανίζεται στο app, όμως μπορώ να το ενεργοποίησω μέσω SMS.

Κατόπιν, χαζεύοντας στην εφαρμογή διαπίστωσα το εξής...

IMG_20220514_205409.thumb.jpg.e777abc2023d3564252d422d3e976245.jpg

Πρόκειται για καλύτερη προσφορά από εκείνη που μου ήρθε με μήνυμα. Από πού προέκυψε αυτό τώρα... μια Wind ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Έπειτα από επικοινωνία με το τσατ, τα πράγματα είναι όπως τα λες. Μου είπαν ότι για κάποιο λόγο δεν εμφανίζεται στο app, όμως μπορώ να το ενεργοποίησω μέσω SMS.

Κατόπιν, χαζεύοντας στην εφαρμογή διαπίστωσα το εξής...

IMG_20220514_205409.thumb.jpg.e777abc2023d3564252d422d3e976245.jpg

Πρόκειται για καλύτερη προσφορά από εκείνη που μου ήρθε με μήνυμα. Από πού προέκυψε αυτό τώρα... μια Wind ξέρει.

Εάν αυτό ήταν μόνιμο πακετο θα ήταν σουπερ... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mobileras said:

Εάν αυτό ήταν μόνιμο πακετο θα ήταν σουπερ... 

Νομίζω ότι είναι κίνηση τακτικής. Το συγκεκριμένο νούμερο εδώ και 4 χρόνια δεν είχε ποτέ προσφορά από δωράκι ή όποια άλλη προσωπική προσφορά, πράγμα λογικό αφού δεν ενεργοποιούσα ποτέ πακέτο λόγω των 120'. Τώρα, έχει δώσει μεταξύ άλλων και την προσφορά με τα απεριόριστα data για 1 μήνα με 5€. Προσπαθεί να δελεάσει κόσμο να ξοδέψει.

Link to comment
Share on other sites

Καλό πακέτο αλλά, με το να δίνουν οικονομικά πακέτα όποτε τους καπνίσει, δεν κρατάς συνδρομητές. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...