Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως ειχες το free2surf? σε εμενα εγινε αυτο που λες. κανονικα επρεπε να σου ενεργοποιησει το πακετο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, dkostas said:

μηπως ειχες το free2surf? σε εμενα εγινε αυτο που λες. κανονικα επρεπε να σου ενεργοποιησει το πακετο

Δεν έχει καταργηθεί για όλους το Free2Surf από 14/3 ?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, geoponer said:

Δεν έχει καταργηθεί για όλους το Free2Surf από 14/3 ?

ναι σταματησε να δινει τα μπονους MB οποτε ειναι σα να μη το εχεις. οποιος ειχε προλαβει και τον ενδιεφερε το γυρναγε σε free2talk και παιρνει πλεον αυτοματα το πακετο με 10,4

εμενα δε με ενδιεφερε οποτε και το απενεργοποιησα εντελως να εχω το κεφαλι μου ησυχο να βαζω οτι πακετο θελω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα tap and get 600 για 15 μέρες από ανανέωση στις 30 Απριλίου , και άλλαξε σε 1.5 γιγα για 30 κι ας είχα ανανεώσει πριν.     

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, CoyoteD said:

Είχα tap and get 600 για 15 μέρες από ανανέωση στις 30 Απριλίου , και άλλαξε σε 1.5 γιγα για 30 κι ας είχα ανανεώσει πριν.     

Θα παραταθεί πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

οχι δε λεω αυτό

αλλαξε η επιλογή στο κουμπάκι μου αν και είχα αγοράσει από πριν

Βέβαια πάνε χαμένα γιατί είχα roll over οπότε θα φάει πρώτα του πακέτου και μετά του tap and get

Τώρα θέλει να το ενεργοποιείς πριν το πακέτο γιατί έχει διάρκεια 30 μέρες και θέλεις να λήγει πρώτο

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειδικά για όσους δεν βιάζονται να ενεργοποιήσουν κάποιο πακέτο ομιλίας/δεδομένων, η σειρά πρέπει να είναι:

1. Ανανέωση χρόνου ομιλίας (για να ξεκλειδώσει τα παρακάτω)

2. Tap & Get it (για να πάρεις τα data για έναν μήνα)

3. Log in & Win (λογικά τα 20 λεπτά προς όλους για μια εβδομάδα).

4. Ενεργοποίηση πακέτου ομιλίας, αφού τα 20 λεπτά φεύγουν αέρα με τη χρέωση ανά 3 λεπτά.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι το εξής

Τον προηγούμενο καιρό μου έκανε το εξής

Ανανέωνα και είχα 10γίγα roll over

Μου έδινε κάτι για 30 μέρες πχ 1 γίγα ή tap and get (υποθέτω το ίδιο θα κάνει)

Αντί να φάει το 1 γίγα που ειναι δώρο έτρωγε από τα 10 γίγα του roll over....

Δε ξέρω αν άλλαξε κάτι εδω

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

UNLIMITED TALK PLUS MONO ME 10,40€! AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA + 200 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB  + AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA 4 ΣK! ΣTEIΛE 86 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYF2G https://wn.gr/f2gcampn EΩΣ 11/5! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ https://wn.gr/epik

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα αυτο με το 86 στο 12410.

 

Το tap & get it ισχυει μεχρι και τη μερα που λεει π.χ μεχρι 6/5 ή ληγει τοτε? αν ειναι να το βαλω σημερα

 

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτό έλεγα κι εγω πιο πάνω και το έβαλα σήμερα για να μη το χάσω. Αν μετρήσεις σήμερα ειναι οι 7 μέρες από τότε που έβαλες λεφτα

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, CoyoteD said:

αυτό έλεγα κι εγω πιο πάνω και το έβαλα σήμερα για να μη το χάσω. Αν μετρήσεις σήμερα ειναι οι 7 μέρες από τότε που έβαλες λεφτα

 

τελικα ισχυει μεχρι και τη μερα που λεει. το εβαλα σημερα και ληγει 5/6 αρα δεν υπολογιζει τη σημερινη στις 30

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dkostas said:

 

τελικα ισχυει μεχρι και τη μερα που λεει. το εβαλα σημερα και ληγει 5/6 αρα δεν υπολογιζει τη σημερινη στις 30

 

Μήπως το πάει με τις ώρες

πχ το έβαλες 1500 και μετά το έβαλες 7 μέρες στις 1200?

 

το 5/6 που λες τι εννοείς .... 6 Μαίου?

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

οχι δε παει με τις ωρες . στη wind την ημερα που λεει οτι ληγει το υπολοιπο/πακετο την εχεις ολοκληρη μεχρι μεσανυχτα. 

ανανεωση εκανα 29/4 αρχιζει και μετραει απο την επομενη αρα σημερα η 7η.

το tap & get it το εβαλα σημερα 6 Μαιου και ισχυει μεχρι 5 ιουνιου αρα κ εδω δε μετραει τη σημερινη μερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραία γιατί παλιά μου το έτρωγε.....

Λογικό ειναι αυτό που λες αλλά δε το έκανε παλιά έτσι

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, CoyoteD said:

ωραία γιατί παλιά μου το έτρωγε.....

Λογικό ειναι αυτό που λες αλλά δε το έκανε παλιά έτσι

Από Σεπτέμβρη τι πιστεύετε ότι θα γίνει; Unlimited πακέτα;; καλύτερες τιμές;; Καλύτερο δικτύο;; Καταργήση του φόρου των 0.30;; Κάτι άλλο;; 

Την γνώμη σας!

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chrischal1908 said:

Από Σεπτέμβρη τι πιστεύετε ότι θα γίνει; Unlimited πακέτα;; καλύτερες τιμές;; Καλύτερο δικτύο;; Καταργήση του φόρου των 0.30;; Κάτι άλλο;; 

Την γνώμη σας!

Καλύτερη οργάνωση,το εύχομαι και το πιστεύω.Απο κει και πέρα διορθώσεις τύπου 0.30€ και αυτό με το daily internet με τα 2€ που τρωει με το παραμικρό.Γενικα πιστεύω ότι για αρχή θα προσπαθήσουν να συμμαζέψουν κάποια πράγματα και μετά να κάνουν το μπαμ,σίγουρα με νέο όνομα θα θέλουν να έχουν άλλο αέρα (ουπς πάλι σε σλόγκαν της Wind έπεσα).

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Από Σεπτέμβρη τι πιστεύετε ότι θα γίνει; Unlimited πακέτα;; καλύτερες τιμές;; Καλύτερο δικτύο;; Καταργήση του φόρου των 0.30;; Κάτι άλλο;; 

Την γνώμη σας!

Περιμένω ότι θα έχουμε αλλαγές/διορθώσεις στα πακέτα κυρίως με βάση την απόκριση του κόσμου στα πακέτα Unllimited, οπότε ελπίζω να δούμε και κάτι φθηνότερο.

Το χαράτσι των €0,30, από τη στιγμή που κατοχυρώθηκε τόσο καιρό χωρίς νομικό πρόβλημα και αντιδράσεις, όχι μόνο δεν το βλέπω να καταργείται (φέρνει επιπλέον έσοδα), αλλά πιθανώς να στρογγυλοποιηθεί στα €0,50.

Η Wind δεν μας έχει συνηθίσει σε φθηνές προσφορές και πακέτα τα τελευταία χρόνια, οπότε φοβάμαι ότι ο πήχης θα παραμείνει ψηλά (κι εμείς θα ψάχνουμε τρύπες για να τη βγάζουμε οικονομικά).

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Είναι στον τιμοκατάλαγο το 0,30 για πληρωμή λογαριασμού

Ισως να κάνουμε μία σελίδα στο facebook που να ξεφτιλίζει την εταιρία

Πχ αν μαζευτούμε 10.000 που ρωτάμε γιατί χρεώνει λογαριασμούς ... θα ειναι τρομερή αντιδιαφήμιση 

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, CoyoteD said:

Είναι στον τιμοκατάλαγο το 0,30 για πληρωμή λογαριασμού

Ισως να κάνουμε μία σελίδα στο facebook που να ξεφτιλίζει την εταιρία

Πχ αν μαζευτούμε 10.000 που ρωτάμε γιατί χρεώνει λογαριασμούς ... θα ειναι τρομερή αντιδιαφήμιση 

Θα σου την κατεβάσουν στο αψε σβήσε. Η Wind αντίδιαφημίζεται από μόνη της, δε χρειάζεται βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να φτιάξω μία ομάδα που να λέει συγκεντρωθείτε όλοι όσο πληρώνετε 0,30 κάθε φορά που ανανεώνεται στη wind θα μου την κατεβάσουν;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...