Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, Sapadak said:

Η πράσινη και η κόκκινη έδωσαν προσφορές για απεριόριστα ντάτα για τις ημέρες του Πάσχα?

Η δική μας έδωσε κάτι και μου διέφυγε?

Η πράσινη έδωσε απεριόριστα με χρήματα η κόκκινη έδωσε απεριόριστα μόνο με απλή ανανέωση, η Q με χρήματα και η δική μας αυτό:

Screenshot_2022-04-18-17-01-07-89_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gnikolop said:

Η wind ποτε μα ποτέ δεν έδωσε τίποτα δωρεάν,  μόνο με ενεργοποίηση πακέτων. 

Από Σεπτέμβρη να δούμε τι θα αλλάξει στην εμπορική πολιτική της νέας εταιρίας.Εκτός από την αλλαγή ονόματος...

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, gnikolop said:

Η wind ποτε μα ποτέ δεν έδωσε τίποτα δωρεάν,  μόνο με ενεργοποίηση πακέτων. 

Πριν κανενα χρονο+ χοντρικα, θυμαμαι οτι ειχε δωσει δωρεαν data, δεν θυμαμαι ομως την διαρκεια σε ημερες ποσο ηταν. Καποιο τριημερο πρεπει να ηταν. Τωρα οπως εχουν σφιξει, δεν βλεπω να ξαναδινουν.

Link to comment
Share on other sites

Η Wind, η οποία έδωσε πρώτη από όλες τα απεριόριστα λεπτά προς όλους και δεδομένα, μου φαίνεται ότι μάλλον πυροβόλησε τα πόδια της με αυτή την κίνηση. Την πάτησε, νομίζοντας ότι ο ανταγωνισμός δεν θα καταδεχόταν να απαντήσει, οπότε θα διαφήμιζε αιωνίως η ίδια ως ανταγωνιστικό της πλεονέκτημα τα απεριόριστα. Οι άλλες δύο όμως απάντησαν εγκαίρως, την έφτασαν, την ξεπέρασαν και σε συνδυασμό με τις υπόλοιπες προσφορές τους, έφτασαν να προσφέρουν κατά πολύ συμφερότερες συνολικά λύσεις επικοινωνίας, αφήνοντας και πάλι την Wind πολύ πίσω. Τώρα θα ήταν η μεγάλη η ευκαιρία, η Wind να περάσει και πάλι μπροστά, ζορίζοντας ακόμη περισσότερο τον ανταγωνισμό. Με ποιον τρόπο: Δίνοντας μηνιαίο πακέτο απεριόριστων δεδομένων, αυτόνομο και χωρίς προϋποθέσεις στα 15€. Επίσης, συνδυαστικό πακέτο με απεριόριστη ομιλία προς όλους και απεριόριστα δεδομένα, στα 20-22€ το πολύ. Άλλος τρόπος δεν υπάρχει. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, το Wind F2G θα συνεχίσει να αποτελεί την τρίτη και τελευταία εναλλακτική, μεταξύ των "δημοφιλών" καρτοκινητών. Απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει δοκιμάσει κάποιος να αλλάξει magic numbers κάνοντας το 13800, υπάρχει περίπτωση να είναι έστω κι κατεξαιρεση διαχειρισιμα???

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Gm87 said:

Η Wind, η οποία έδωσε πρώτη από όλες τα απεριόριστα λεπτά προς όλους και δεδομένα, μου φαίνεται ότι μάλλον πυροβόλησε τα πόδια της με αυτή την κίνηση. Την πάτησε, νομίζοντας ότι ο ανταγωνισμός δεν θα καταδεχόταν να απαντήσει, οπότε θα διαφήμιζε αιωνίως η ίδια ως ανταγωνιστικό της πλεονέκτημα τα απεριόριστα. Οι άλλες δύο όμως απάντησαν εγκαίρως, την έφτασαν, την ξεπέρασαν και σε συνδυασμό με τις υπόλοιπες προσφορές τους, έφτασαν να προσφέρουν κατά πολύ συμφερότερες συνολικά λύσεις επικοινωνίας, αφήνοντας και πάλι την Wind πολύ πίσω. Τώρα θα ήταν η μεγάλη η ευκαιρία, η Wind να περάσει και πάλι μπροστά, ζορίζοντας ακόμη περισσότερο τον ανταγωνισμό. Με ποιον τρόπο: Δίνοντας μηνιαίο πακέτο απεριόριστων δεδομένων, αυτόνομο και χωρίς προϋποθέσεις στα 15€. Επίσης, συνδυαστικό πακέτο με απεριόριστη ομιλία προς όλους και απεριόριστα δεδομένα, στα 20-22€ το πολύ. Άλλος τρόπος δεν υπάρχει. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, το Wind F2G θα συνεχίσει να αποτελεί την τρίτη και τελευταία εναλλακτική, μεταξύ των "δημοφιλών" καρτοκινητών. Απλά πράγματα.

Δυστυχώς, πέρα από 

1) τιμή

2) ποσότητα παροχών (πχ unlimited data)

3) διάρκεια πακέτου

περνάμε στην Εποχή όπου και οι

4) προϋποθέσεις για ενεργοποίηση πακέτου

μπαίνουν στο Παιχνίδι ανάμεσα σε εταιρίες - καταναλωτές (και συνεπώς στον ανταγωνισμό ανάμεσα σε εταιρίες)

Και σε αυτό τον "κυκεώνα" μόνο οι καταναλωτές μπορεί να "χάσουν", χάνοντας τη μπάλλα όσοι αδυνατούν (ή δεν ενδιαφέρονται) να τον "παρακολουθήσουν".

ΟΧΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.

Ας μείνουμε "συντονισμένοι" όσοι ΑΓΝΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ (ακόμα και συναισθηματικά) μπορούμε κα θέλουμε να το παρακολουθήσουμε , ενημερώνοντας και τους "άλλους" που δε μπορούν ή δε θέλουν.

 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Gm87 said:

Η Wind, η οποία έδωσε πρώτη από όλες τα απεριόριστα λεπτά προς όλους και δεδομένα, μου φαίνεται ότι μάλλον πυροβόλησε τα πόδια της με αυτή την κίνηση. Την πάτησε, νομίζοντας ότι ο ανταγωνισμός δεν θα καταδεχόταν να απαντήσει, οπότε θα διαφήμιζε αιωνίως η ίδια ως ανταγωνιστικό της πλεονέκτημα τα απεριόριστα. Οι άλλες δύο όμως απάντησαν εγκαίρως, την έφτασαν, την ξεπέρασαν και σε συνδυασμό με τις υπόλοιπες προσφορές τους, έφτασαν να προσφέρουν κατά πολύ συμφερότερες συνολικά λύσεις επικοινωνίας, αφήνοντας και πάλι την Wind πολύ πίσω. Τώρα θα ήταν η μεγάλη η ευκαιρία, η Wind να περάσει και πάλι μπροστά, ζορίζοντας ακόμη περισσότερο τον ανταγωνισμό. Με ποιον τρόπο: Δίνοντας μηνιαίο πακέτο απεριόριστων δεδομένων, αυτόνομο και χωρίς προϋποθέσεις στα 15€. Επίσης, συνδυαστικό πακέτο με απεριόριστη ομιλία προς όλους και απεριόριστα δεδομένα, στα 20-22€ το πολύ. Άλλος τρόπος δεν υπάρχει. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, το Wind F2G θα συνεχίσει να αποτελεί την τρίτη και τελευταία εναλλακτική, μεταξύ των "δημοφιλών" καρτοκινητών. Απλά πράγματα.

Καλά θα ήταν αλλά με 15 ευρώ αυτόνομο πακέτο unlimited δεν πρόκειται να δώσει γιατί έτσι θα κανιβαλισει τα συμβόλαια της. Όποιος θέλει απεριόριστα με ένα 30 - 35αρι παίρνει πλέον από όλα τα δίκτυα με τις ουσιαστικά μόνιμες πλέον προσφορές που τρέχουν.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Gm87 said:

. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, το Wind F2G θα συνεχίσει να αποτελεί την τρίτη και τελευταία εναλλακτική, μεταξύ των "δημοφιλών" καρτοκινητών. Απλά πράγματα.

Δε θα πάει τελικά 3ο το cu? που άργησε να απαντήσει? 😂 Αν έριχνε πάντως την τιμή των απεριόριστων στα 10€ και έδινε την δυνατότητα ενεργοποίησης και με το μικρό πακέτο των 12,90€ μια χαρά θα ήταν ανταγωνιστική

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bbbb said:

Δε θα πάει τελικά 3ο το cu? που άργησε να απαντήσει? 😂

"Απόδειξη" ότι και όσοι από εμάς ΑΓΝΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη, έχουμε "χάσει τη μπάλλα", χωρίς να έχουμε "σταθερά σημεία" αναφοράς: Εννοώ όχι "κάρφωμα" σε εταιρίες, αλλά κριτήρια αξιολόγησης: Νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε τα παραπάνω 4 που ανέφερα ως τέτοια , σε περαιτέρω όσο πιο αντικειμενική κρίση μας, χωρίς αερολογίες:

Όντως ο Gm87 το'χει "παρακάνει".

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Pppe said:

"Απόδειξη" ότι και όσοι από εμάς ΑΓΝΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη, έχουμε "χάσει τη μπάλλα", χωρίς να έχουμε "σταθερά σημεία" αναφοράς: Εννοώ όχι "κάρφωμα" σε εταιρίες, αλλά κριτήρια αξιολόγησης: Νομίζω ότι μπορούμε να έχουμε τα παραπάνω 4 που ανέφερα ως τέτοια , σε περαιτέρω όσο πιο αντικειμενική κρίση μας, χωρίς αερολογίες:

Όντως ο Gm87 το'χει "παρακάνει".

Δηλαδή εσύ θεωρείς ότι αυτό που δίνει η Wind με τα απεριόριστα data, είναι ρεαλιστικό σενάριο να βολέψει κόσμο? Η τιμή του είναι στα (17,5+15)*110%=35,75=36€ ανανέωση ανά μήνα. Μα στα 37€ το μήνα είναι σήμερα το ακριβότερο συμβόλαιο με απεριόριστα, χωρίς κόφτες και κακή ποιότητα δικτύου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gm87 said:

Δηλαδή εσύ θεωρείς ότι αυτό που δίνει η Wind με τα απεριόριστα data, είναι ρεαλιστικό σενάριο να βολέψει κόσμο? Η τιμή του είναι στα (17,5+15)*110%=35,75=36€ ανανέωση ανά μήνα. Μα στα 37€ το μήνα είναι σήμερα το ακριβότερο συμβόλαιο με απεριόριστα, χωρίς κόφτες και κακή ποιότητα δικτύου.

Σε καμιά περίπτωση δε θα "κρίνω" εγώ το τι "ψηφίζει" ο κόσμος με τα ΛΕΦΤΑΚΙΑ του. Αν είναι "ρεαλιστικό"θα το κρίνει η ανταπόκριση των καταναλωτών (πόσοι % το αγοράζουν ετησίως)

Την ενημέρωσή του χωρίς ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ και αερολογίες (τύπου "Το κόκκινο θα πάει 3ο" που μετά από 1 μήνα το "παίρνω πίσω" και ΔΕ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ) επιθυμώ.

4 κριτήρια έθεσα: Εγώ θα τα ακολουθήσω σε "συστημικό" επίπεδο από δω και πέρα: Αν εσύ επιθυμείς το "δρόμο":"Η....θα πάει 3η..." , νομίζω δε προσφέρει τίποτα στην ενημέρωση όσων αδυνατούν ή δε θέλουν λόγω της πολυπλοκότητας στην οποία "μπαίνουμε" , η οπόια και εμάς τους έμπειρους καταναλωτές κάνει να φαινόμαστε ΑΔΥΝΑΜΟΙ, και δίνει λαβή σε όσους εδώ μέσα έχουν συμφέροντα (μη λέμε nickname, γνωστά).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gm87 said:

Δηλαδή εσύ θεωρείς ότι αυτό που δίνει η Wind με τα απεριόριστα data, είναι ρεαλιστικό σενάριο να βολέψει κόσμο? Η τιμή του είναι στα (17,5+15)*110%=35,75=36€ ανανέωση ανά μήνα. Μα στα 37€ το μήνα είναι σήμερα το ακριβότερο συμβόλαιο με απεριόριστα, χωρίς κόφτες και κακή ποιότητα δικτύου.

ναι, αλλα στο καρτοκινητο σου δινει την δυνατότητα να το βαζεις οποιον μηνα το χρειαζεσαι, αρα αυτη η ευελιξία ειναι το συν.

σε αλλη περιπτωση οντως  δεν εχει νοημα να μην κανεις συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pppe said:

Σε καμιά περίπτωση δε θα "κρίνω" εγώ το τι "ψηφίζει" ο κόσμος με τα ΛΕΦΤΑΚΙΑ του. Αν είναι "ρεαλιστικό"θα το κρίνει η ανταπόκριση των καταναλωτών (πόσοι % το αγοράζουν ετησίως)

Την ενημέρωσή του χωρίς ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ και αερολογίες (τύπου "Το κόκκινο θα πάει 3ο" που μετά από 1 μήνα το "παίρνω πίσω" και ΔΕ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ) επιθυμώ.

4 κριτήρια έθεσα: Εγώ θα τα ακολουθήσω σε "συστημικό" επίπεδο από δω και πέρα: Αν εσύ επιθυμείς το "δρόμο":"Η....θα πάει 3η..." , νομίζω δε προσφέρει τίποτα στην ενημέρωση όσων αδυνατούν ή δε θέλουν λόγω της πολυπλοκότητας στην οποία "μπαίνουμε" , η οπόια και εμάς τους έμπειρους καταναλωτές κάνει να φαινόμαστε ΑΔΥΝΑΜΟΙ, και δίνει λαβή σε όσους εδώ μέσα έχουν συμφέροντα (μη λέμε nickname, γνωστά).

Φίλε, κούρασες με τα δεκάδες συνεχόμενα εισαγωγικά σου. Ο συλλογισμός σου έχει λάθη: Το "η τάδε θα πάει 3η", δεν "το παίρνουμε πίσω", η εταιρεία άλλαξε τακτική (προς το καλύτερο εννοείται) και μπράβο της. Επίσης, μπράβο στην Wind, που πρώτη έφερε τα απεριόριστα λεπτά προς όλους. Αν δεν το είχε κάνει, δεν θα τα είχαμε σήμερα από καμία εταιρεία. Ωστόσο, οι χρήστες καρτοκινητής Wind (F2G/Q) εδώ μέσα, είχαν διαχρονικά την τάση να γκρινιάζουν για τη σταδιακή κατάργηση από πλευράς Wind των μικρών πακέτων (2€, 3€ κτλ). Είναι επομένως φυσιολογικό να εκπλήσσομαι, όταν αρκετοί από αυτούς δηλώνουν ικανοποιημένοι που η εταιρεία προσφέρει συνδυαστικό σχήμα με κόστος κοντά στα 40€!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Gm87 said:

Ωστόσο, οι χρήστες καρτοκινητής Wind (F2G/Q) εδώ μέσα, είχαν διαχρονικά την τάση να γκρινιάζουν για τη σταδιακή κατάργηση από πλευράς Wind των μικρών πακέτων (2€, 3€ κτλ). Είναι επομένως φυσιολογικό να εκπλήσσομαι, όταν αρκετοί από αυτούς δηλώνουν ικανοποιημένοι που η εταιρεία προσφέρει συνδυαστικό σχήμα με κόστος κοντά στα 40€!

Είμαι ένας από αυτούς που γκρινιάζουν για την κατάργηση των φθηνών πακέτων. Δεν χρειάζομαι πάνω από 1GB data και 200 λεπτά ομιλίας το μήνα, οπότε όλα αυτά τα "απεριόριστα" (γιατί πρακτικά δεν είναι απεριόριστα) με αφήνουν παγερά αδιάφορο - ειδικά από τη στιγμή που αυξάνουν κατακόρυφα το κόστος χρήσης του καρτοκινητού μου.

Αν ήθελα απεριόριστα ή μπορούσα να πληρώνω €35-40 το μήνα για το κινητό, θα είχα πάει σε συμβόλαιο εδώ και χρόνια. Έχω καρτοκινητό γιατί ήθελα λιγότερο χρόνο ομιλίας και βασική χρήση. Πλέον είμαι οριακά με ανανέωση €12 το μήνα για να ενεργοποιώ τα ελάχιστα πακέτα που έχουν μείνει στα €10,40.

Παράδειγμα: Σήμερα λήγει το Blender που είχα ενεργοποιήσει πριν ένα μήνα και έχω υπόλοιπο 260 λεπτά προς όλους, 680ΜΒ, 64 SMS και 1400 λεπτά προς Wind/Q, άρα οι μισές περίπου παροχές του πακέτου πάνε άκλαφτες. Και ναι, είναι ο μοναδικός αριθμός που έχω, και τον χρησιμοποιώ τόσο όσο χρειάζομαι.

Δεν έχω αλλάξει πάροχο από τότε που πήρα το πρώτο μου B-Free καρτοκινητό, αλλά πλέον βλέπω την αλλαγή μονόδρομο αμέσως μόλις βρω την καλύτερη εναλλακτική για τη χρήση κάνω.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ένας από αυτούς που γκρινιάζουν για την κατάργηση των φθηνών πακέτων. Δεν χρειάζομαι πάνω από 1GB data και 200 λεπτά ομιλίας το μήνα, οπότε όλα αυτά τα "απεριόριστα" (γιατί πρακτικά δεν είναι απεριόριστα) με αφήνουν παγερά αδιάφορο - ειδικά από τη στιγμή που αυξάνουν κατακόρυφα το κόστος χρήσης του καρτοκινητού μου.
Αν ήθελα απεριόριστα ή μπορούσα να πληρώνω €35-40 το μήνα για το κινητό, θα είχα πάει σε συμβόλαιο εδώ και χρόνια. Έχω καρτοκινητό γιατί ήθελα λιγότερο χρόνο ομιλίας και βασική χρήση. Πλέον είμαι οριακά με ανανέωση €12 το μήνα για να ενεργοποιώ τα ελάχιστα πακέτα που έχουν μείνει στα €10,40.
Παράδειγμα: Σήμερα λήγει το Blender που είχα ενεργοποιήσει πριν ένα μήνα και έχω υπόλοιπο 260 λεπτά προς όλους, 680ΜΒ, 64 SMS και 1400 λεπτά προς Wind/Q, άρα οι μισές περίπου παροχές του πακέτου πάνε άκλαφτες. Και ναι, είναι ο μοναδικός αριθμός που έχω, και τον χρησιμοποιώ τόσο όσο χρειάζομαι.
Δεν έχω αλλάξει πάροχο από τότε που πήρα το πρώτο μου B-Free καρτοκινητό, αλλά πλέον βλέπω την αλλαγή μονόδρομο αμέσως μόλις βρω την καλύτερη εναλλακτική για τη χρήση κάνω.
Θεωρώ ότι ευτυχώς ή δυστυχώς είσαι από τους ελάχιστους οι οποίοι κάνουν τόσο μικρή χρήση του smartphone τους.

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό για μία τόσο μικρή μερίδα χρηστών μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας να έχει ενεργό αντίστοιχο πακέτο....

sent from my Poco F3 8/256

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, geoponer said:

Είμαι ένας από αυτούς που γκρινιάζουν για την κατάργηση των φθηνών πακέτων. Δεν χρειάζομαι πάνω από 1GB data και 200 λεπτά ομιλίας το μήνα, οπότε όλα αυτά τα "απεριόριστα" (γιατί πρακτικά δεν είναι απεριόριστα) με αφήνουν παγερά αδιάφορο - ειδικά από τη στιγμή που αυξάνουν κατακόρυφα το κόστος χρήσης του καρτοκινητού μου.

Αν ήθελα απεριόριστα ή μπορούσα να πληρώνω €35-40 το μήνα για το κινητό, θα είχα πάει σε συμβόλαιο εδώ και χρόνια. Έχω καρτοκινητό γιατί ήθελα λιγότερο χρόνο ομιλίας και βασική χρήση. Πλέον είμαι οριακά με ανανέωση €12 το μήνα για να ενεργοποιώ τα ελάχιστα πακέτα που έχουν μείνει στα €10,40.

Παράδειγμα: Σήμερα λήγει το Blender που είχα ενεργοποιήσει πριν ένα μήνα και έχω υπόλοιπο 260 λεπτά προς όλους, 680ΜΒ, 64 SMS και 1400 λεπτά προς Wind/Q, άρα οι μισές περίπου παροχές του πακέτου πάνε άκλαφτες. Και ναι, είναι ο μοναδικός αριθμός που έχω, και τον χρησιμοποιώ τόσο όσο χρειάζομαι.

Δεν έχω αλλάξει πάροχο από τότε που πήρα το πρώτο μου B-Free καρτοκινητό, αλλά πλέον βλέπω την αλλαγή μονόδρομο αμέσως μόλις βρω την καλύτερη εναλλακτική για τη χρήση κάνω.

Γιατί δεν πας στην Q? Νομίζω ότι είναι μονόδρομος για τις ανάγκες σου, και δεν θα χρειαστεί να αλλάξεις καν δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εσάς τα widgets όταν πατάτε το κυκλακι για να ανανεωθεί το περιεχόμενο τους, τα υπόλοιπα, σταματάει ποτέ να γυρίζει η γυρίζει συνέχεια;; ;μετά την έκδοση myf2g 3.0.4 από πέρυσι γίνεται αυτό! και έχω αλλάξει 3 τηλέφωνα και το ίδιο κάνει. στέλνω μηνύματα στην wind και απαντάνε οι άσχετοι με οδηγίες πως να εγκαταστήσω widget!!! ενώ τις έχω στείλει και βίντεο!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Θεωρώ ότι ευτυχώς ή δυστυχώς είσαι από τους ελάχιστους οι οποίοι κάνουν τόσο μικρή χρήση του smartphone τους.
 

Δεν έχει να κάνει η χρήση του smartphone γιατί αν στη δουλειά υπάρχει WiFi, και στο σπίτι επίσης, αμέσως η απαίτηση σε δεδομένα σχεδόν μηδενίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι φανατικά υπέρ των απεριόριστων παροχών. Είναι ευχής έργο το ότι ήρθαν τα απεριόριστα λεπτά προς όλους, τώρα μένει να έρθουν και τα απεριόριστα δεδομένα, φυσικά χωρίς προϋποθέσεις. Ωστόσο, θα έπρεπε να υπάρχουν (σε όλες τις εταιρείες και προ πάντων στην Wind), μικρότερα πακέτα για lite users.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Θεωρώ ότι ευτυχώς ή δυστυχώς είσαι από τους ελάχιστους οι οποίοι κάνουν τόσο μικρή χρήση του smartphone τους.
 

Ο κάθε ένας έχει τον δικό του τρόπο χρήσης. Σε 5 κινητά που διαχειρίζομαι στην οικογένεια η μέγιστη χρήση ομιλίας είναι 150 λεπτά από το ένα, και γύρω στα 20 λεπτά τα άλλα (υπολογισμένα ανά δευτερόλεπτο). Για δεδομένα από 50mb ως 1gb. Μηνιαία. Μας σώνει οικονομικά ότι είμαστε στην q, παλιά ήμασταν f2g.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εσάς τα widgets όταν πατάτε το κυκλακι για να ανανεωθεί το περιεχόμενο τους, τα υπόλοιπα, σταματάει ποτέ να γυρίζει η γυρίζει συνέχεια;; ;μετά την έκδοση myf2g 3.0.4 από πέρυσι γίνεται αυτό! και έχω αλλάξει 3 τηλέφωνα και το ίδιο κάνει. στέλνω μηνύματα στην wind και απαντάνε οι άσχετοι με οδηγίες πως να εγκαταστήσω widget!!! ενώ τις έχω στείλει και βίντεο!
κανένας δεν έχει δοκιμάσει;
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ilka71 said:
9 ώρες πριν, ilka71 said:

 

κανένας δεν έχει δοκιμάσει;

Εγώ που είχα έρθει f2g για λίγες μέρες με φορητότητα στην δοκιμή με widget ενώ είχα επιλογή ώρας που θα ανανεώνεται, το είχα στο ποτέ και ε΄νω πάταγα εγώ χειροκίνητα την ανανέωση έκανε αυτό που λές κ εσύ. Ποτέ δεν σταμάταγε να στρίβει το κυκλάκι ανανέωσης.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα έρθει f2g για λίγες μέρες με φορητότητα στην δοκιμή με widget ενώ είχα επιλογή ώρας που θα ανανεώνεται, το είχα στο ποτέ και ε΄νω πάταγα εγώ χειροκίνητα την ανανέωση έκανε αυτό που λές κ εσύ. Ποτέ δεν σταμάταγε να στρίβει το κυκλάκι ανανέωσης.
ε αυτό τούς λέω ένα χρόνο στην wind τώρα και μου απαντάνε μ@λακιες!
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:
6 ώρες πριν, Nikos_96 said:
Εγώ που είχα έρθει f2g για λίγες μέρες με φορητότητα στην δοκιμή με widget ενώ είχα επιλογή ώρας που θα ανανεώνεται, το είχα στο ποτέ και ε΄νω πάταγα εγώ χειροκίνητα την ανανέωση έκανε αυτό που λές κ εσύ. Ποτέ δεν σταμάταγε να στρίβει το κυκλάκι ανανέωσης.

ε αυτό τούς λέω ένα χρόνο στην wind τώρα και μου απαντάνε μ@λακιες!

Μα οι εταιρίες προσλαμβάνουν κοριτσάκια που πολλές φορές δεν έχουν ιδέα για πολλά τεχνικά ζητήματα ίσα ίσα για να καλύψουν τις κενές θέσεις. Έχω πιάσει πολλές φορές κ εγώ offside υπαλλήλους και στην cosmote για θέματα σταθερού-internet. στο συγκεκριμένο θέμα όμως μάλλον πρέπει να βρείς και να μιλήσεις με προγραμματιστή της wind.

Edited by Nikos_96
Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...