Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

43 minutes ago, Mobileras said:

Ίσως το πάνε για μόνιμο. 

Αυτό πιστεύω κι εγώ.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mobileras said:

Ίσως το πάνε για μόνιμο. 

Εκεί πάει η δουλεία μέχρι να αρχίσει να δημιουργεί προβλήματα στην απόδοση του δίκτυο. Μετά άτυπο throttling της ταχύτητας και τελείωσε το πανηγύρι.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Διαχειρίζομαι 2 αριθμούς F2G.

 

Στον ένα έχω 3 πακέτα 'δωρά' προσωπικές προσφορές (στην εφαρμογή, δεν μου έχει έρθει μήνυμα). Ενδεικτικά (με προθεσμία ενεργοποίησης 13/04):

Προσφορά 1: 800 λ.ο. προς όλους + 1,5GB με διάρκεια 30ημ για 8ευρ

Προσφορά 2: 3GB με διάρκεια 30ημ για 3ευρ

Προσφορά 3: Απεριόριστα λ.ο. + 200 sms προς όλους + 2GB με διάρκεια 30ημ για 10,4ευρ

 

Στο 2ο αριθμό, ούτε 'δωράκι' στην εφαρμογή, ούτε sms προσφορών. Μπορώ να δω κάπως αν υπάρχουν τρέχουσες προσωπικές προσφορές για το 2ο αριθμό;

 

 

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αν είδατε η Vodafone χτύπησε τον ανταγωνισμό. Για μένα έχει τα καλύτερα πακέτα πλέον στην καρτοκινητή 

Το μόνο που δεν έχει είναι το απεριόριστο ίντερνετ, το οποίο το F2G έχει. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mobileras said:

Το μόνο που δεν έχει είναι το απεριόριστο ίντερνετ, το οποίο το F2G έχει. 

Πολύ σωστή η επισήμανση. 

Προς το παρόν, η μοναδική καρτοκινητή που παρέχει απεριόριστο ίντερνετ είναι το F2G. 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, p_k said:

Πολύ σωστή η επισήμανση. 

Προς το παρόν, η μοναδική καρτοκινητή που παρέχει απεριόριστο ίντερνετ είναι το F2G. 

Έχει για 4 Σ/Κ με 6€ και για 24 ώρες με 1,5€

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aektzhs 1 said:

Έχει για 4 Σ/Κ με 6€ και για 24 ώρες με 1,5€

Εννοώ καρτοκινητη που να δίνει απεριόριστα δεδομένα όλες τις μέρες και ώρες του μήνα.

 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chemeng said:

Διαχειρίζομαι 2 αριθμούς F2G.

 

Στον ένα έχω 3 πακέτα 'δωρά' προσωπικές προσφορές (στην εφαρμογή, δεν μου έχει έρθει μήνυμα). Ενδεικτικά (με προθεσμία ενεργοποίησης 13/04):

Προσφορά 1: 800 λ.ο. προς όλους + 1,5GB με διάρκεια 30ημ για 8ευρ

Προσφορά 2: 3GB με διάρκεια 30ημ για 3ευρ

Προσφορά 3: Απεριόριστα λ.ο. + 200 sms προς όλους + 2GB με διάρκεια 30ημ για 10,4ευρ

 

Στο 2ο αριθμό, ούτε 'δωράκι' στην εφαρμογή, ούτε sms προσφορών. Μπορώ να δω κάπως αν υπάρχουν τρέχουσες προσωπικές προσφορές για το 2ο αριθμό;

 

 

Αν δεν τις δείχνει εκεί απλά δεν υπάρχουν. Κοιτα στις ρυθμίσεις επικοινωνίας της εφαρμογής για το νούμερο να επιτρέπονται οι προσφορές απο wind.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chemeng said:

Διαχειρίζομαι 2 αριθμούς F2G.

 

Στον ένα έχω 3 πακέτα 'δωρά' προσωπικές προσφορές (στην εφαρμογή, δεν μου έχει έρθει μήνυμα). Ενδεικτικά (με προθεσμία ενεργοποίησης 13/04):

Προσφορά 1: 800 λ.ο. προς όλους + 1,5GB με διάρκεια 30ημ για 8ευρ

Προσφορά 2: 3GB με διάρκεια 30ημ για 3ευρ

Προσφορά 3: Απεριόριστα λ.ο. + 200 sms προς όλους + 2GB με διάρκεια 30ημ για 10,4ευρ

 

Στο 2ο αριθμό, ούτε 'δωράκι' στην εφαρμογή, ούτε sms προσφορών. Μπορώ να δω κάπως αν υπάρχουν τρέχουσες προσωπικές προσφορές για το 2ο αριθμό;

 

 

Ούτε σε μένα έστειλε sms για το ποιές προσφορές έχω. Τις ίδιες με σένα στον 1ο σου αριθμό έχω. Συνήθως στέλνει sms με όσες προσφορές, και παραπάνω από όσες έχει στο app f2go γύρω στις 20 + κάθε μηνός. Τον Μάρτη δεν έστειλε sms.

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΦOPTΩΘHKAN TA 120 ΔΩPEAN ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE YΠHPEΣIEΣ WIND. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY: F2G ΣTO 1265 KAI Q ΣTO 1225,ΔΩPEAN.

Τελικά δεν καταργήθηκε; 

Ο αριθμός είναι Q αλλά δεν έχει σημασία το ίδιο ισχύει και για τα F2G

Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ ΦOPTΩΘHKAN TA 120 ΔΩPEAN ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ΓIA 30 MEPEΣ, EΠEIΔH ΣYNΔYAZETE YΠHPEΣIEΣ WIND. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY: F2G ΣTO 1265 KAI Q ΣTO 1225,ΔΩPEAN.
Τελικά δεν καταργήθηκε; 
Ο αριθμός είναι Q αλλά δεν έχει σημασία το ίδιο ισχύει και για τα F2G
Μέχρι στιγμής τίποτα σε f2g

Μακάρι να έχουν μείνει

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 νούμερα δικά μου φορτώθηκαν επίσης τα 120.

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο επιβεβαιώνω φορτώθηκαν κανονικά για καρτοκινητό f2go. 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια με την  special offer απεριόριστα λεπτά ομιλίας 400sms και 4 γίγα data στα 10.40 δεν πολυνοιαζομαι πια διότι κάνω εκτεταμένη χρήση ομιλίας σε καθημερινή βάση, ουσιαστικά τα magic numbers θα πάνε στραφη όμως επειδή εχω υπόλοιπο 33 ευρώ μέχρι αρχές Ιουλίου είμαι κομπλέ...

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που έχω σταθερό wind μπορούν να μπουν τα 120 σε ένα κινητό Q?

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tolisfar said:

Δηλαδή εγώ που έχω σταθερό wind μπορούν να μπουν τα 120 σε ένα κινητό Q?

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν δεν ειχες κανει ως προσφατα την δήλωση του συνδυασμού σε κατάστημα οχι, πλέον δεν μπορείς. Και η ιδια η αποδοση των 120' καταργήθηκε στις 14/3 άσχετα αν άτυπα αποδόθηκε σήμερα σε αρκετούς

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχες κανει ως προσφατα την δήλωση του συνδυασμού σε κατάστημα οχι, πλέον δεν μπορείς. Και η ιδια η αποδοση των 120' καταργήθηκε στις 14/3 άσχετα αν άτυπα αποδόθηκε σήμερα σε αρκετούς
Ευχαριστώ. Δεν είχα κάνει όχι

Στάλθηκε από το RMX3085 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και εδώ τα 120

Από ότι φαίνεται τα 120 και τα magic παραμένουν :)



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για το Free2talk επειδή δεν είμαι σίγουρος οτι κατάλαβα καλά αυτό που άλλαξε πριν απο κανένα μήνα. Έχει πλέον καταργηθεί το να μένουν μονάδες στην κάρτα μετά απο ανανέωση; (με εξαίρεση τις κρατήσεις που είχε κάθε 2 μήνες που απ οτι βλέπω σταμάτησε). Αυτό που βλέπω είναι πως όταν βάζεις κάρτα 12 ευρώ (δεν έχει πλέον 10) σου αφαιρεί 10.40 και σου ενεργοποιεί αυτόματα ένα πακέτο. Άρα πλέον η μόνη διαφορά ενός χρήστη free2talk και ενός απλού χρήστη είναι πως στον πρώτο απλά μπαίνει αυτόματα ένα πακέτο ομιλίας/data/sms ενώ στον δεύτερο θα πρέπει να το ενεργοποιήσει μόνος του;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...