Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρόνια πολλά μύστες !!!

Επειδή δεν βλέπω να έχει αναφερθεί και μου κάνει εντύπωση, μέχρι σήμερα τρέχουν δυο προσφορές , η μια η γνωστή που ενεργοποείται και μέσω του app (2k λεπτά & 2gb) και η άλλη δίνει 10 GB & 200 λεπτά. Τη δεύτερη την ενεργοποιειτε στέλνοντας P2 στο 1264

 

για την δευτερη προσφορα δεν ειχα ενημερωθει, να εισαι καλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μύστες !!!

Επειδή δεν βλέπω να έχει αναφερθεί και μου κάνει εντύπωση, μέχρι σήμερα τρέχουν δυο προσφορές , η μια η γνωστή που ενεργοποείται και μέσω του app (2k λεπτά & 2gb) και η άλλη δίνει 10 GB & 200 λεπτά. Τη δεύτερη την ενεργοποιειτε στέλνοντας P2 στο 1264

 

Η πρώτη προσφορά είναι διαθέσιμη μέσα από το site της wind για το F2G και την είχα ανεβάσει πριν μία ή δύο σελίδες εδώ πέρα. Το θέμα είναι ποιος τη θεωρεί συμφέρουσα σε αυτή την τιμή...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μύστες !!!

Επειδή δεν βλέπω να έχει αναφερθεί και μου κάνει εντύπωση, μέχρι σήμερα τρέχουν δυο προσφορές , η μια η γνωστή που ενεργοποείται και μέσω του app (2k λεπτά & 2gb) και η άλλη δίνει 10 GB & 200 λεπτά. Τη δεύτερη την ενεργοποιειτε στέλνοντας P2 στο 1264

Να είσαι καλά φίλε!

Πολύ χρήσιμη η δεύτερη προσφορά. Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη σε όλους!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λειτούργησε έτσι, ενεργοποίησα το 3€ και δεν έδωσε ανανέωση και μετά το 5€ 400 λεπτά και 1GB και μου έδωσε ανανέωση για ένα μήνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μια ερωτηση:

 

Εμαθα οτι αν αγορασεις καποιο πακετο μεχρι να ληξει το 2μηνο (που εβαλες τελευταια φορα λεφτα) τοτε μετατοπιζεται η ημερομηνια που πρεπει να ξαναβαλεις λεφτα μεχρι την ημερομηνια που ληγει το τελευταιο πακετο που αγορασες.

 

Αλλα εμαθα επισης οτι δεν ισχυει για οτι πακετο βαλεις αυτο.

 

Μπορει να μου πει καποιος τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Μια ερωτηση:

 

Εμαθα οτι αν αγορασεις καποιο πακετο μεχρι να ληξει το 2μηνο (που εβαλες τελευταια φορα λεφτα) τοτε μετατοπιζεται η ημερομηνια που πρεπει να ξαναβαλεις λεφτα μεχρι την ημερομηνια που ληγει το τελευταιο πακετο που αγορασες.

 

Αλλα εμαθα επισης οτι δεν ισχυει για οτι πακετο βαλεις αυτο.

 

Μπορει να μου πει καποιος τι παιζει?

 

Έτσι είναι αλλά δεν λειτουργεί πάντα. Ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο και αν είσαι τυχερός παίρνει παράταση και το υπόλοιπο των χρημάτων.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι αλλά δεν λειτουργεί πάντα. Ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο και αν είσαι τυχερός παίρνει παράταση και το υπόλοιπο των χρημάτων.

 

ναι ε? θα ηταν καλο να ξεραμε ποια πακετα ειναι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Κατά κανόνα τρως πόρτα από το πακέτο των 5 € ειδική προσφορά το οποίο λέμε χαϊδευτικά μαύρο πρόβατο

 

Τα άλλα δίνουν παράσταση

 

Όλα βέβαια αλλάζουν

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Κατά κανόνα τρως πόρτα από το πακέτο των 5 € ειδική προσφορά το οποίο λέμε χαϊδευτικά μαύρο πρόβατο

 

Τα άλλα δίνουν παράσταση

 

Όλα βέβαια αλλάζουν

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

τους π*******ς..!Τα 5αρια σκεφτομουν να χρησιμοποιησω.

Σε Q παντως δουλευει ακομα και με τις προσφορες των 3ε

Link to comment
Share on other sites

Σε Q παντως δουλευει ακομα και με τις προσφορες των 3ε

 

το 3€ δουλευει και στο f2g :)

το μαυρο προβατο δεν δουλευει (κατα κανονα)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα πιο πάνω, το πακέτο των 5€ με 400 λεπτά και 1 γιγα ( προσωπική προσφορά)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ναι ε? θα ηταν καλο να ξεραμε ποια πακετα ειναι αυτα..
Αν θέλεις διάβασε τα posts των τελευταίων μηνών ώστε να πάρεις ιδέα. Γενικά είναι ένα ρίσκο που παίρνεις καθώς η εταιρεία δεν σου το εγκυάται! Λίαν προσφάτως ανακαλύψαμε πως ίσως είναι θέμα συνδυασμού πακέτων/προσφορών. Διάβασε την ιστορικότητα και θα αντιληφθείς τι παίζει.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

τους π*******ς..!Τα 5αρια σκεφτομουν να χρησιμοποιησω.

Σε Q παντως δουλευει ακομα και με τις προσφορες των 3ε

 

Να τους βρίζουμε για το καρτέλ , για το ότι κατάργησαν τα φτηνά πακέτα και τις φτηνές κάρτες, για το ότι έχουμε πανάκριβα data κλπ δεν είναι ευγενικό αλλά έχει μια λογική.

Να τους βρίζουμε όμως για κάτι που δεν υποσχέθηκαν ποτέ, απλά και μόνο επειδή δε μας ικανοποιεί όλα τα θέλω μας, είναι τελείως παράλογο.

Link to comment
Share on other sites

Να τους βρίζουμε για το καρτέλ , για το ότι κατάργησαν τα φτηνά πακέτα και τις φτηνές κάρτες, για το ότι έχουμε πανάκριβα data κλπ δεν είναι ευγενικό αλλά έχει μια λογική.

Να τους βρίζουμε όμως για κάτι που δεν υποσχέθηκαν ποτέ, απλά και μόνο επειδή δε μας ικανοποιεί όλα τα θέλω μας, είναι τελείως παράλογο.

 

Αυτό ακριβώς. Στις τελευταίες σελίδες φαίνεται ότι έχουμε ξεφύγει και θεωρούμε δεδομένα πράγματα τα οποία είναι εξαιρέσεις, δυσλειτουργίες του συστήματος και "τρύπες". Προφανώς μη δικαιολογημένη η οργή και η αγανάκτηση κάποιων.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής από το Γενάρη σερί σε Q και F2G κάθε μήνα με πακέτο από δωράκι όλα μου έδωσαν παράσταση με καμία φόρτωση χρημάτων. Κι αυτό που μάλλον δε μου έδωσε προχθές είναι το μόνο που ξέχασα να ελέγξω. Έστειλα επιστολή στη φόρμα επικοινωνίας ζητώντας πίσω τα χρήματα και το πακέτο 400+1 με 5 ευρώ που έβαλα και έχασα 29/4 αναφέροντας ότι δεν ανανέωσα από αφηρημάδα μετά από 15 χρόνια χρήσης και σταθερά κινητά δικά μου από το 2003 αλλά και στους γονείς χωρίς πολλά πολλά με ευγένεια και ήπιο τόνο . Πήρα απάντηση ότι θα λάβω κλήση εντός 2 εργάσιμων για επίλυση του ζητήματος.

 

Οι 3 κλήσεις που έλαβα ήταν στου κουφού την πόρτα. Μούγκα στη στρούγγα και έκλεινε η γραμμή στα 5 δευτερόλεπτα. Πήρα μόνος μου 2 μέρες μετά και ανέφερα το ζήτημα. Μου έδωσαν την εντύπωση ότι και καλά χαριστικά ίσως μου γυρίσουν τα 50 ευρώ γιατί "πέρασε και καιρός" (επιστολή την επόμενη μέρα και τηλέφωνό μου 3 εργάσιμες μετά αφού οι ίδιοι απέτυχαν να κάνουν μια κλήση όπως πρέπει) και τελικά δήθεν με κλωτσιές και μόνο σήμερα και όσο εγώ μιλάω εσείς παραγγέλνετε θα σου γυρίσουμε τα λεφτά (όχι το πακέτο που έγινε ατμός χωρίς να χρησιμοποιηθεί) αν βάλω κάρτα ανανέωσης επιτοπέως. Ενέδωσα κι έτσι έγινε. Δεν ένιωσα ότι είχα προνομιακή μεταχείριση. Θεωρώ ότι θα το έκαναν στον καθένα. Για ενημέρωση των ενδιαφερομενων.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κατάφερες και πήρες τσ λεφτά σου πίσω

 

Αυτό νομίζω είναι όλο το ζουμί

 

Τώρα αν σε ταλαιπώρησαν είναι άλλη ιστορία και δυστυχώς συμβαίνει

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορείτε να μου πείτε με 12 ευρώ το μήνα τι παροχές μπορώ να έχω;Το σκέφτομαι για τις κόρες μου οι οποίες έχουν whatsup.

 

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία, πρώτη φορά έβαλα More στον αριθμό μου επειδή είναι φοιτητικός, πάντα βάζω το πακέτο των 10€, εκτός από την προηγούμενη φορά που έβαλα την special προσφορά (10Gb /200 λεπτά προς όλους με 10€) και ΔΕΝ μου ανανεώθηκε το υπόλοιπο.

Επίσης, η "τρύπα" δεν υπάρχει στην εφαρμογή στην εφαρμογή για iOS - κατάφερα και την ενεργοποίησα από Android φίλου

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το sos reload επίσης, εκτός αν το αντικαταστήσουν με κάτι άλλο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία για όποιον έχει μαζέψει μεγάλο χρηματικό υπόλοιπο και θέλει να φυγει :)
Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία για όποιον έχει μαζέψει μεγάλο χρηματικό υπόλοιπο και θέλει να φυγει :)
έχω κάνει ακυρώσεις και έχω πάρει λεφτά πισω,

 

... το ερώτημα είναι αν μπορείς να το κάνεις και να διατηρήσεις το νούμερο (π.χ. μεταφέροντας το σε άλλη εταιρεία) το έχει κάνει κανείς;;;;

 

Πριν καιρό (1 χρόνο+) που μίλαγα με κάποια στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπε ότι αυτό γίνεται αλλά επειδή δεν είμαι και πολύ σίγουρος για τις γνώσεις της κοπελιάς, ρωτάω την παρέα εδώ αν κανένα γατονι πήρε τα λεφτά του πίσω και κράτησε και το νούμερο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...